Požiūris į gimstamumo didinimą

Naujas temas kurkite čia

Kiek turite (ar planuojate turėti) vaikų?

0
7
50%
1
2
14%
2
3
21%
3
1
7%
4+
1
7%
 
Total votes: 14
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 5843
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2026-05-12 10:48

Lionginas2 wrote: ...
👍 :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 3733
Joined: 2018-11-16 23:57

2026-05-12 21:22

Lionginas2 wrote:
2026-04-10 12:26
Vilius wrote:
2026-04-10 11:34
Umm... Pavyzdžiui, darant mažiau abortų?
O kaip įgyvendinti siekį, kad žmonės sveikiau maitintųsi? Saugiau vairuotų? Daugiau taupytų pensijai? Tik nesakyk... Sveikiau maitinantis, saugiau vairuojant ir daugiau taupant pensijai? :D
Atrodo, kad šioje temoje nedaug pasistūmėme per paskutinius ~šešis metus. :mrgreen:
Stormas wrote:
2020-03-11 15:12
Vilius wrote:
2020-03-11 14:24
Tai va, demografijos problemų sprendimas yra toks akivaizdus: mamos turi pagimdyti, ir (su tėčių, močiučių bei likusios visuomenės pagalba) užauginti daugiau vaikų.
Ai jo gi pamiršau nenugalimą taip vadinamų dešiniųjų logikos benefisą:
gimstamumas sumažėjęs? Reikia daugiau gimdyti
nusikalstamumas padidėjęs? Reikia mažiau nusikalsti
vargšų vis daugėja? Reikia jiems daugiau uždirbti
etc. :thumbsup:
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 5843
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2026-05-16 13:25

Seianus wrote:
2026-05-12 21:22
Atrodo, kad šioje temoje nedaug pasistūmėme per paskutinius ~šešis metus.
Gal dėl to, jog niekas ir nebandė jos giliau pakrapštyti. Nes realiai yra gan sudėtinga ir daugiasluoksnė tema. Ir todėl turbūt dažniau akivaizdi kokias nors savo ideologijas labiau suinteresuotiems stumti ar kartoti "visažiniams".

Šiaip kažkiek keistoka, bet kažkodėl būtent šiais metais neįprastai daug kalbų aplinkui "gimstamumo didinimo" tema girdžiu. Per šiuos metus gal net visumoj daugiau, nei per prieš tai buvusius kelis metus kartu sudėjus.

Beje, prieš savaitę ar daugiau fone klausiau mane kiek pralinksminusių pasiginčyjimų kažkiek panašia tema:
Neredaguota: Lietuvos ateitis? Sinica, Rakutis, Andriukaitis, Navickas, Alasevičius
Jei gerai pamenu, prie kažkokio rimtesnio, gudresnio ir daugumai patikusio bendresnio pačiupinėjamo sprendimo varianto ar pasiūlymo tai pat lyg ir nebuvo prieita.
Post Reply