Prezidentas Donaldas Trampas

Naujas temas kurkite čia
User avatar
fizikanas
COVID antivakseris
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-02-26 15:57

Stormas wrote:
2021-02-26 15:39
Tai matau jau su pavyzdžiais kaip gali išlydyti smegenis :)
Taip, be abejo. Vienintelis dar neissilydziusiom smegenim yra prezidentas Bidenas. Ziurek pakankamai CNN ir smegenys susikristalizuos analogiskai, o samojis taps nemaziau astrus.
RB
senbuvis
Posts: 5500
Joined: 2004-05-18 13:16

2021-02-26 20:08

Beje, priminsiu: prieš pusantro mėnesio aš jau rašiau apie tai, kad Trumpas ir jo advokatai iškėlė dešimtis bylų, kuriose nė žodžiu neužsimenama apie sukčiavimą, bet bandoma kabinėtis prie administracinių procedūrų, tuo tarpu istorijos apie sukčiavimą skirtos visai ne teismams – jos orientuotos į ne paties aštriausio proto individus, kurie aklai tiki viskuo, ką pamato Lin Wood tweetuose ar išgirsta per R. Giuliani spaudos konferencijas, nes skaityti, kas gi iš tiesų rašoma dokumentuose, jiems šiek tiek per sunku. Ir šiaip – koks kultistas varginsis tikrinti jo kulto ideologiją atitinkančios informacijos teisingumą?
RB wrote:
2021-01-07 10:09
Nu tai peržiūrės dar kartą – jau 60 teismų tą padarė. Tiesa, problema tame, kad apie sukčiavimą ir gausybę to įrodymų Trumpo komandos advokatai kalba tik spaudos konferencijose ir Twitteryje, bet ne teisme. Nes už makaronų kabinimą durneliams, tokiems kaip tu, nebaudžiama. O va už melagingus parodymus teisme baudžiama, ir labai griežtai.

Keli pavyzdžiai, kaip skiriasi dozė makaronų, skirta tavo ausims, nuo to, kas iš tiesų sakoma įvairiausiuose ieškiniuose:
https://time.com/5914377/donald-trump-no-evidence-fraud/ wrote:In the same case, Trump lawyer Linda Kearns said explicitly that she is “not proceeding” on allegations of fraud.(...)
Are you claiming that there is any fraud in connection with these 592 disputed ballots?” To which Goldstein replied: “To my knowledge at present, no.”(...)
“Petitioners do not allege, and there is no evidence of, any fraud in connection with the challenged ballots.” (...)
Trump campaign attorney Kory Langhofer told a judge, “We are not alleging fraud in this lawsuit. We are not alleging anyone stealing the election.”
Ir štai, nė porai mėnesių nepraėjus tikslinė tų spaudos konferencijų auditorija pagaliau ištraukia „įrodymą“ – sąrašą su tomis dešimtimis bylų, kuriose vis dar nė žodžiu neužsimenama apie sukčiavimą.
Impressive indeed.So far mano mėgstamiausias tokios „bylos“ pavyzdys yra čia: https://www.democracydocket.com/wp-cont ... llText.pdf
Ieškinys: „Apygardos rinkimų taryba neįleidžia nė vieno Trumpo ir respublikonų stebėtojo stebėti balsų skaičiavimo, todėl reikalaujame tuoj pat sustabdyti skaičiavimą“.
Ne laiku ir ne vietoje išlindę faktai: Trumpo ir respublikonų stebėtojai dalyvauja ir stebi balsų skaičiavimą.
Teisėjas: Tai tiesa?
Trumpo advokatai: Nu jo...
Teisėjas (tiksli citata): „I’m sorry, then what’s your problem?“
Post Reply