Prezidentas Donaldas Trampas

Naujas temas kurkite čia
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2017-12-08 12:12

Tačiau vis dar palaikyti Trumpą praėjus metams nuo rinkimų? Rly? Tu tikrai manai, kad iš jo prezidentavimo kam nors (apart jo šeimos bei verslo interesų) bus naudos?
Taip, tikrai iš D.Trampo prezidentavimo naudos bus visai visuomenei - bent jau politkorekciją pristabdys, ir tai labai gerai bus visuomenei, kad jis tą politkorekciją pristabdys. :thumbsup:
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2017-12-08 12:39

Taip, tikrai iš D.Trampo prezidentavimo naudos bus visai visuomenei - bent jau politkorekciją pristabdys, ir tai labai gerai bus visuomenei, kad jis tą politkorekciją pristabdys
Iš tiesų vien dėl šito jau vertėjo amerikonams jį išsirinkti. Nes kai tas virusas sunaikins švietimo sistemą, žodžio laisvę ir lygias teises, bus per vėlu. Tik klausimas, kiek iš tiesų Trumpas jį sustabdys. Na bent jau aktyviai neplėtos, skirtingai nei būtų dariusi Clinton.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2017-12-08 13:12

Sejanus wrote:
2017-12-08 12:04
Ta vieta, kad jie kaip mažvaikiai negali susitaikyti pralaimėję, tai bliauna ir spardosi (figuratively).
Tai, kad patys demokratai irgi nepalaikė (126 balsavo prieš, ir tik 58 - už) pasiūlymo pradėti impeachmento procedūrą, nes nemanė, kad dabar tinkamas laikas (presumably, nes jiems taip pat dar neužtenka įrodymų).

Be to, balsavimą pasiūlė net ne demokratai, o respublikonas. Ir visai ne dėl Rusijos, o dėl to, kad jo nuomone Trampas yra netinkamas eiti pareigas dėl rasistiškų, anti-semitiškų ir kt. nederamų pažiūrų.

Tai dabar papasakok man, kas čia yra tie tavo mažvaikiai, nes man visai nebeaišku.
Sejanus wrote:
2017-12-08 12:04
Tas fiasco pasibaigęs impeachmentas buvo juokingiausia šio proceso kulminacija.
Tikrai nemanau, kad čia buvo kulminacija - man labiau panašu į žemesnių rūmų parlamentarų saviveiklą. Tikri bandymai nuversti Trampą bus, kai baigsis tyrimai dėl Rusijos įtakos.
Sejanus wrote:
2017-12-08 12:04
Todėl nelabai suprantu logikos, kodėl reikėtų suddenly nustoti jį palaikyti vien todėl, kad suėjo prezidentavimo metukai.
Mano prielaida yra, kad daug žmonių balsavo ne tiek "už Trampą", kiek "prieš Klinton". Todėl, nebelikus Klinton grėsmės, jiems kaip ir nėra reikalo toliau palaikyti Trampą vien iš inercijos.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2017-12-08 13:28

Tai, kad patys demokratai irgi nepalaikė (126 balsavo prieš, ir tik 58 - už) pasiūlymo pradėti impeachmento procedūrą, nes nemanė, kad dabar tinkamas laikas (presumably, nes jiems taip pat dar neužtenka įrodymų).
Niekada neteigiau priešingai
Be to, balsavimą pasiūlė net ne demokratai, o respublikonas. Ir visai ne dėl Rusijos, o dėl to, kad jo nuomone Trampas yra netinkamas eiti pareigas dėl rasistiškų, anti-semitiškų ir kt. nederamų pažiūrų.
Niekada neteigiau priešingai. Ar tik neprojektuoji į mane kažkokių kažkur kitur skaitytų minčių? :)
Tai dabar papasakok man, kas čia yra tie tavo mažvaikiai, nes man visai nebeaišku.
Man atrodo pakankamai aiškiai parašiau, jei pasimetė tarp kito teksto, galiu pakartoti – žmonės, nesugebantys susitaikyti, kad Trumpas yra prezidentas, ir ieškantys bet kokio šiaudo kad jį pašalinti iš pareigų.
Tikri bandymai nuversti Trampą bus, kai baigsis tyrimai dėl Rusijos įtakos.
Visai gali būti, reikia didinti popcorno atsargas. Kad tokie bandymai bus aš prognozavau išsyk po rinkimų, gal net šiame forume rašiau, nes na buvo pakankamai akivaizdu, kad su pralaimėjimu ne visi pajėgūs susitaikyti.
Mano prielaida yra, kad daug žmonių balsavo ne tiek "už Trampą", kiek "prieš Klinton". Todėl, nebelikus Klinton grėsmės, jiems kaip ir nėra reikalo toliau palaikyti Trampą vien iš inercijos.
Jie balsavo už Trumpą. Aš ta prasme puikiai suprantu, ką nori pasakyti. Bet mano nuomone, šis skirtumas yra gana kvailas, ir išrastas politologų-teoretikų, kad jie turėtų apie ką postringauti po rinkimų ir atrodytų protingais. Visada renkiesi iš kažkokių kelių kandidatų, ir visada balsuoji už vieną, nes jis atrodo geresnis lyginant su kitais.

O ką reiškia palaikyt / nepalaikyt tavo nuomone šiame kontekste, gal kur nesusikalbame. Jei nustoti palaikyti reikštų pritarti tiems kvailiems mėginimams išspirti jį iš pareigų, tai nulis logikos, tada nevertėjo nei balsuoti už jį jei paskui iškart prisidėsi prie atsikratymo. O jei turi omeny tik kad nereikia būti fanboyjais kurie pritaria viskam ką Trumpas sako ir daro, tai pilnai sutinku.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2017-12-08 14:02

Sejanus wrote:
2017-12-08 13:28
Ar tik neprojektuoji į mane kažkokių kažkur kitur skaitytų minčių? :)
Kas man belieka, kai tu neturi jokių minčių, už kurias galėtum pastovėti. Tiesiog copy/pastini, ką randi dešniųjų klik-baituose, net neperskaitęs iki galo. O kai paspaudžiu, iš karto sprunki į krūmus su visais tais savo "o aš taip nesakiau, bebebe". Dėjau aš ant tokio diskutavimo... tašką.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2017-12-08 14:22

Despòtas wrote:
2017-12-08 14:02
Kas man belieka, kai tu neturi jokių minčių, už kurias galėtum pastovėti. Tiesiog copy/pastini, ką randi dešniųjų klik-baituose, net neperskaitęs iki galo.
Čia NY Times dešiniųjų clickbaitas? Aš copypastinau iš ten. Ir perskaitęs iki galo. Mintis laikau kad išdėstau pakankamai rišliai, jei esi per kvailas ne tik jas suprasti bet ir pasiklausti ko nesupranti, tai tavo problema. Ir man ji nelabai rūpi.
O kai paspaudžiu, iš karto sprunki į krūmus su visais tais savo "o aš taip nesakiau, bebebe". Dėjau aš ant tokio diskutavimo... tašką.
Nepastebėjau, kad būtum spaudęs, gal ką supainiojai? Gal tualete ką nors spaudei?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-02 06:00

Trumpo gerbėjai krito iki naujų žemumų.
Trump supporters can't stand the idea of a smelly armpit or a stinky foot, a study found — and psychologists are not surprised.

http://www.businessinsider.com/trump-su ... eet-2018-2
Pripažinsiu toliau antraštės neskaičiau, neišeina – business insider prašinėja, kad išjungčiau adblocką. Net neketinu.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-03-02 13:06

Sejanus wrote:
2018-03-02 06:00
Trumpo gerbėjai krito iki naujų žemumų.
Eina sau, kokia baisi diskriminacija pagal pažastų kvapą. Grynas patriarchalinis pažastizmas.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-02 21:22

Vilius wrote:
2018-03-02 13:06
patriarchalinis pažastizmas.
Šaipykis šaipykis, bet po penkių metų ši sąvoka bus dėstoma universitetuose greta kitų buzzwordų :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-03-03 16:52

melodetektorius, žinok, kad ir kaip nemėgstu Trampo, bet šaipymaisi iš jo šukuosenos man atrodo vaikiški.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-03-03 17:51

Vilius wrote:
2018-03-03 16:52
melodetektorius, žinok, kad ir kaip nemėgstu Trampo, bet šaipymaisi iš jo šukuosenos man atrodo vaikiški.

Aš manau, kad yra žmonių, iš kurių galima šaipytis :oops: , ir vienas iš jų yra Donaldas Trumpas. Neskaitant to, kad jo liežuvis peržengia visas padorumo ribas :thumbsdown: https://www.youtube.com/watch?v=hFOy8-03qdg , priežastį šaipytis iš jo šukuosenos sukuria jo paties narcizinis :love: požiūris į save https://www.youtube.com/watch?v=sU-k4E_cZJA .

Todėl pusė pasaulio ir visas melo detektorius bando atspėti: "Is Donald Trump's hair real or fake?" http://www.dailymail.co.uk/news/article ... -fake.html , juk atsakymas į šį klausimą yra daug svarbesnis už atsakymą: Kas laimės sekančius rinkimus į Amerikos prezidento postą? :ax:
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-03 18:42

Aš manau, kad yra žmonių, iš kurių galima šaipytis
Aš manau, neturėtų būti žmonių, iš kurių būtų negalima šaipytis. Bet Vilius nesakė negalima, jis tik sakė – vaikiška :)
DrHarisLacan
pradedantis
Posts: 218
Joined: 2015-05-29 11:16

2018-03-04 11:50

O ash manau, jog zhalios karves.. zhaliam rojuj gyvena, aisku, jog galima! saipytis, netik galima, bet ir skatinciau :D
kodel nepasisaipius is Viliaus? cia tik samprotavimas, as dar nesisaipau...;D microsofta jau isispardavet? :lol:
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-03-05 12:56

Sejanus wrote:
2018-03-03 18:42
Aš manau, kad yra žmonių, iš kurių galima šaipytis
Aš manau, neturėtų būti žmonių, iš kurių būtų negalima šaipytis. Bet Vilius nesakė negalima, jis tik sakė – vaikiška :)

Sutinku :thumbsup: , vaikiška, (kažkada buvome vaikais ir dalis vaikiškumo mumyse užsiliko), tačiau šiuo atveju I don't care, netgi mane labai džiugina :) , kad šis "bulius" pasauliui tapo pajuokos objektas, nes jis nusipelno, kad iš jo būtų šaipomasi, netgi iš jo išvaizdos, nes tik atsakydami jam tuo pačiu (karma :twisted: ) suteiksime jam progą pajusti (patikėkit, jis labai jautrus ir jam skauda) tai ką dėl jo veiksmų ir nevaldomo liežuvio jaučia kiti.

Čia galime matyti kaip šis narcizas šaiposi iš kitų išvaizdos: https://www.youtube.com/watch?v=GeVPIOrI1HY

Prisimenu, mokykloje anglų kalbos mokytojas pasakojo tokią savo patirties istoriją: vienas mokinys "bulius" kuždėdavo bendraklasiams ir iš jo šaipydavosi. Mokytojas pasielgė originaliai. Kiekvieną kartą, kai tik šį "bulių" sutikdavo, nužvelgdavo jį ir pradėdavo juoktis :lol: . Mokinys pradėjo jaustis nepatogiai :oops: , matydamas, kad iš jo juokiasi, tačiau nesuprasdamas kodėl, po ko jam labai greitai praėjo noras iš mokytojo šaipytis, bent jau jo akivaizdoje.


Taigi, manau, kad kiekvienam "buliui" reikia atsakyti tuo pačiu, bent jau man taip kužda mano vaikiškas protas :ax: .
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-05 14:00

Taigi, manau, kad kiekvienam "buliui" reikia atsakyti tuo pačiu, bent jau man taip kužda mano vaikiškas protas
O paskui nebus, kad kitiems iš šono tu pasirodysi bully ir jie nuspręs, kad tau reikia atsakyti tuo pačiu? :)

Aš pastebiu gyvenime tokią tendenciją, labai mažai kas prasideda pirmas. Visi tik atsako kitiems :)
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-03-05 14:58

Sejanus wrote:
2018-03-05 14:00
Taigi, manau, kad kiekvienam "buliui" reikia atsakyti tuo pačiu, bent jau man taip kužda mano vaikiškas protas
O paskui nebus, kad kitiems iš šono tu pasirodysi bully ir jie nuspręs, kad tau reikia atsakyti tuo pačiu? :)

Humor generally comes from the underdogs and outsiders; satire works when you are mocking the powerful; when you yourself have the power, you’re just a bully.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-03-05 15:01

“He’s affected by comedy!” Moore said. “If you make fun of him, if you ridicule him, or if you just show that he’s not popular … I’m telling you, my friends, this is how he’ll implode. This is his Achilles’ heel … everyone here has a sense of humor. Use it. Participate in the ridicule and the satire for the emperor who has no clothes. Let’s form an army of comedy and we will bring him down.”

https://www.vox.com/policy-and-politics ... lly-comedy

https://www.theguardian.com/commentisfr ... snl-satire
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-03-05 15:13

melodetektorius wrote:
2018-03-05 12:56
(patikėkit, jis labai jautrus ir jam skauda)
Net jei Trampas ir yra jautrus pašaipoms, tai jis jau labai seniai apsiginklavo psichologinės gynybos mechanizmais, ir apsupo save visada linksinčia ir jį giriančia palyda. Manau, beveik jokia išorinė kritika negali prasiskverbti pro tokią apsaugą. Jo paties pasaulyje, Trampas yra pats šauniausias, įtakingiausias, geriausiai atrodantis (įskaitant šukuoseną), protingiausias it kt. -iausias bičas pasaulyje. Ir tu negali nieko dėl to padaryti. Tiesiog nustok save apgaudinėti, kad gali kažkaip paveikti Trampą populiarindamas filmukus apie jo šukuoseną.
melodetektorius wrote:
2018-03-05 12:56
Prisimenu, mokykloje anglų kalbos mokytojas pasakojo tokią savo patirties istoriją: vienas mokinys "bulius" kuždėdavo bendraklasiams ir iš jo šaipydavosi. Mokytojas pasielgė originaliai. Kiekvieną kartą, kai tik šį "bulių" sutikdavo, nužvelgdavo jį ir pradėdavo juoktis :lol: . Mokinys pradėjo jaustis nepatogiai :oops: , matydamas, kad iš jo juokiasi, tačiau nesuprasdamas kodėl, po ko jam labai greitai praėjo noras iš mokytojo šaipytis, bent jau jo akivaizdoje.
Jei tas tavo mokytojas būtų turėjęs kiaušus, tai būtų (a) ignoravęs mokinio išdaigas; (b) jei tos išdaigos peržengė ribą, tiesiog tiesiai šviesiai liepęs jam liautis; (c) galiausiai, jei (a) ir (b) nesuveikė - ėmęsis disciplinos priemonių, ir privertęs mokinį liautis. Juoktis iš mokinio ar daryti kažkokias kitas psichologines manipuliacijas yra paprasčiausiai neprofesionalu. Jei būčiau jo mokinys arba kolega, tikrai nustočiau gerbti tokį mokytoją.
melodetektorius wrote:
2018-03-05 12:56
Taigi, manau, kad kiekvienam "buliui" reikia atsakyti tuo pačiu, bent jau man taip kužda mano vaikiškas protas :ax: .
Norėčiau pamatyt, kaip tu Trampui atsakai "tuo pačiu" - pvz., pagrabalioji jo tarpkojį, ar į akis pasakai, kad jam dvokia iš burnos. Jau nekalbant apie tai, kad prezidento apsauga tave nukenksmintų dar gerokai prieš tai, kai prieitum per pavojingą atstumą.. Bet ar tu tikrai turėtum drąsos tokius dalykus pasakyti į akis suaugusiam vyrui su tiek valdžios ir tiek manipuliavimo patirties kaip Trampas? Jei ne, tai baik čia save apgaudinėti, kad gali "atsakyti tuo pačiu". Tiesiog susitaikyk su tuo, kad vieni žmonės turi daugiau galios nei kiti. Ir tu tiesiog nepapuoli į tą "daugiau" kategoriją.
Post Reply