Prezidentas Donaldas Trampas

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-05 23:40

Na tai turintys daug galios šaipėsi iš Trumpo prieš jam tampant prezidentu, įskaitant ir tuometinį JAV prezidentą Obamą. Kaip suprantu, jie buvo bullies, o Trumpas dabar atsako tuo pačiu? :)
Jo paties pasaulyje, Trampas yra pats šauniausias, įtakingiausias, geriausiai atrodantis (įskaitant šukuoseną), protingiausias it kt. -iausias bičas pasaulyje. Ir tu negali nieko dėl to padaryti.
Konkrečiai šuokuosenos klausimu tai manau nieko ir nereikia daryti ;) O svarbesniais klausimais, po kiekvieno susitikimo su opozicija jo pozicija stipriai sušvelnėja ir visada linkęs eiti į kompromisą. Kai kieno nuomone net per daug :) Tai matyt visai įmanoma susikalbėti ir įtikinti jį pakeisti nuomonę kažkuriais klausimais. Spėju tą daro ne tyčiodamiesi kaip mūsų intelektualus draugas melo detektorius, o normaliai kaip suaugę su suaugusiais, išdėstydami argumentus ir įtikindami, kad bus abipusės naudos.

P.S. žmonėms jau laikas būtų nustoti stebėtis, kad į tokius aukštus postus papuola narcizai o dažnai ir sociopatai. Obama buvo ne ką mažesnis save įsimylėjęs narcizas, tik jo PR skyrius buvo mažumėlę kompetetingesnis. Manau visur pasauly aukščiausioje valdžioje narcizai yra labiau norma nei išimtis, tik ne visi rašinėja į tviterį kas ant seilės užeina ;)
(patikėkit, jis labai jautrus ir jam skauda)
Labai abejoju, ar jam skauda dėl kažkokio lietuvių rašliavų lietuviškame forume su penkiais dalyviais. Bet tarkime, kad skauda. Ar tai nebūtų pagrindas nesityčioti? Gal pats koks sadistas ar kur čia problema? Koks tikslas žmogų skaudinti?
“He’s affected by comedy!” Moore said.
Kuris čia Moore, tas priedurnis sąmokslo teorijų filmų kūrėjas ar kažkoks kitas?
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-03-06 13:54

Kiek suprantu, jūsų nuomone, geriausias atsakas į Trumpo veiksmus yra pasaulinis jo veiksmų ignoravimas, tylėjimas ar kultūringa kritika (a ja jai kaip negražiaiai elgiesi), kitu atveju juk tapsime tokie patys kaip Trumpas.

Perskaičiau jūsų nuomonę, kurią gerbiu, bet tai manęs neįtikino. Nesakau, kad teisus, gal klystu, bet mano nuomone žmogui tokiame poste ir su tokia atsakomybe, pastoviai besisvaidančiam įžeidinėjimais, netgi ištisoms tautoms - 'shithole', ir panašiai, geriausias pasaulio atsakas yra padaryti jį patį pajuokos objektu, ir juokas :lol: nukreiptas į jį yra geriausias vaistas. Žmogų, kuris svaidosi pipirais, reikia patį apiberti pipirais, kitaip jis nepažins jų skonio.

Sakysite, “ o kokia nauda iš melodetektoriaus juoko”, “ką tas juokas gali?”. Taip, aš – 1 :ax: , bet iš vienetų susideda pasaulis :x [..] :cry2: , o pasaulis daug ką gali.

Išsakiau savo nuomonę, taikos ir ramybės jums.

Tarp kitko, stop bullying me! :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-03-06 14:14

melodetektorius wrote:
2018-03-06 13:54
[..]nukreiptas į jį yra geriausias vaistas. Žmogų, kuris svaidosi pipirais, reikia patį apiberti pipirais, kitaip jis nepažins jų skonio.
Nuo pat pradžių visi masiškai šaipėsi ir iš Trampo šukuosenos, ir iš jo elgesio, ir iš jo protinių gebėjimų, ir iš kalbėjimo manieros, ir iš jo pasireiškimų Twitteryje... Ir koks viso to rezultatas? Absoliučiai jokio. Trampas pasiekė ko norėjo, ir toliau daro ką nori. Gal jau būtų laikas bent jau pripažinti, kad šitas kovojimo prieš Trampą metodas... neveikia?

Šiaip kažkada galvojau, kad matyt čia ir yra jautruolių-tolerantų-geradarių silpnoji vieta - jie yra bejėgiai prieš žmones, kurie tiesiog nekreipia dėmesio į visus tuos jų verkšlenimus ir zirzimus. O jokio kito ginklo jie kaip ir neturi :)
melodetektorius wrote:
2018-03-06 13:54
Sakysite, “ o kokia nauda iš melodetektoriaus juoko”, “ką tas juokas gali?”. Taip, aš – 1 :ax: , bet iš vienetų susideda pasaulis :x [..] :cry2: , o pasaulis daug ką gali.
Tai kad ne tu vienas šaipaisi iš Trampo. Tai darė beveik visas likęs pasaulis. Ir, kaip jau sakiau, rezultatas buvo nulinis :)
melodetektorius wrote:
2018-03-06 13:54
Tarp kitko, stop bullying me! :)
... arba kas? :)
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-06 15:39

melodetektorius wrote:
2018-03-06 13:54
Kiek suprantu, jūsų nuomone, geriausias atsakas į Trumpo veiksmus yra pasaulinis jo veiksmų ignoravimas, tylėjimas ar kultūringa kritika (a ja jai kaip negražiaiai elgiesi), kitu atveju juk tapsime tokie patys kaip Trumpas.
Tai kad aš niekur taip nesakiau. Čia nesąmonė.
Perskaičiau jūsų nuomonę, kurią gerbiu, bet tai manęs neįtikino.
Jei jau perskaitei, tai gal pasivargintum ir atsakyti į tuos klausimus? Ar per sudėtingi? :)
Nesakau, kad teisus, gal klystu, bet mano nuomone žmogui tokiame poste ir su tokia atsakomybe, pastoviai besisvaidančiam įžeidinėjimais, netgi ištisoms tautoms - 'shithole', ir panašiai, geriausias pasaulio atsakas yra padaryti jį patį pajuokos objektu, ir juokas :lol: nukreiptas į jį yra geriausias vaistas. Žmogų, kuris svaidosi pipirais, reikia patį apiberti pipirais, kitaip jis nepažins jų skonio.
Shithole buvo ne tautų, o valstybių apibūdinimas, ir jis yra teisingas. Iš tiesų yra daug valstybių, kurios yra shitholes. Tiesos rėžimas be pagražinimų yra viena iš Trumpo savybių, dėl kurių jo rinkėjai jį mėgsta.
Sakysite, “ o kokia nauda iš melodetektoriaus juoko”, “ką tas juokas gali?”. Taip, aš – 1 :ax: , bet iš vienetų susideda pasaulis :x [..] :cry2: , o pasaulis daug ką gali.
Visai taip nesakysiu. Užduoti tokį klausimą nėra prasmės, nes atsakymą į jį žinau. Akivaizdu, kad iš tavo ar kitų juoko niekam jokios naudos nėra. Tiesiog atrodote kaip apgailėtini nevykėliai, nesugebantys susitaikyti su faktu, kad ne viskas pasauly veikia pagal jūsų skonį ir va buvo išrinktas jums nepatinkantis prezidentas. Galite neabejoti, kad jei „pusė pasaulio“ juokiasi iš Trumpo, tai kita pusė juokiasi iš jūsų.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-07 02:14

Šiaip kažkada galvojau, kad matyt čia ir yra jautruolių-tolerantų-geradarių silpnoji vieta - jie yra bejėgiai prieš žmones, kurie tiesiog nekreipia dėmesio į visus tuos jų verkšlenimus ir zirzimus. O jokio kito ginklo jie kaip ir neturi
Išskyrus rimtą įtaką politikoje, didžiulėse įtakingose įmonėse kaip google, prestižiniuose universitetuose ir koledžuose kurie ugdo naują kartą, populiariausioje žiniasklaidoje kaip BBC, CNN, lengvas galimybes išmesti žmones iš darbo ir sugadinti jiems karjerą (ar nutildyti juos grasinant minėtom pasekmėm), ir būrius juodmarškinių kurie sumuša jiems nepatinkančius (henceforth "nacius") fiziškai, tai taip, jie kitokių ginklų kaip ir neturi.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-03-07 13:17

Sejanus wrote:
2018-03-06 15:39
Shithole buvo ne tautų, o valstybių apibūdinimas, ir jis yra teisingas. Iš tiesų yra daug valstybių, kurios yra shitholes. Tiesos rėžimas be pagražinimų yra viena iš Trumpo savybių, dėl kurių jo rinkėjai jį mėgsta.
Sejanus, tu esi "kiečiausias" šiame forume, aš rimtai. Proto bokštas, sakyčiau, matosi, kad ne "shithole" gimęs. Trumpas tavimi didžiuotųsi :thumbsup: .
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-03-07 17:43

Sejanus wrote:
2018-03-07 02:14
Išskyrus rimtą įtaką politikoje [..]
Kaip pavyzdžiui, galingiausios pasaulio valstybės prezidento administracijoje, ir abiejose jos parlamento rūmuose?.. Ai ne, pala, juos visus kontroliuoja Trampas ir respublikonai. Tai gal tolerantai turi daug įtakos kitose galingose valstybėse, kaip, pvz.. Rusija arba Kinija?.. Nope.
Iš tiesų, vienintelė vieta, kur tolerantiškos idėjos turi realią įtaką yra kelios valstybės Šiaurės Europoje. Tačiau tos valstybės pačios gana aktyviai dirba, kad taptų marginalizuotos ir bereikšmės pasaulio reikaluose. Todėl kartu silpsta ir jose dominuojančių idėjų įtaka. Nebent tu kalbi apie jų vidaus politiką, kuri manęs nelabai domina, jei atvirai.
Sejanus wrote:
2018-03-07 02:14
[..] didžiulėse įtakingose įmonėse kaip google [..]
Prieš kelias savaites eksperimento vardan buvau gana entuziastingai pasinėręs į naujosios dešinės politinius pasisakymus. Mano pagrindinis šaltinis buvo YouTube (kuris, kaip žinia, priklauso Alphabet - aka Google). Ir tikrai nepajaučiau jokių apribojimų ar informacijos stokos. Netgi priešingai - eksperimento pabaigoje, vardan balanso, nusprendžiau pasidomėti kitos pusės retorika - ir jos radau žymiai mažiau, nei dešinės atveju. Aš suprantu, kad tau labiau patinka jaustis nuskriaustu, ir burnoti ant kažkokių įsivaizduojamų blogiečių.. bet būk atsargus - gali pražiopsoti tą momenta, kai varymas ant liberalų pats taps naujuoju mainstreamu.
Sejanus wrote:
2018-03-07 02:14
[..] prestižiniuose universitetuose ir koledžuose kurie ugdo naują kartą [..]
Vėlgi, čia tu iš esmės kalbi apie kelis universitetus - daugiausia Kalifornijoje - kurie ir iki tol buvo gana liberalūs ir tolerantiški. Kažkaip negirdėjau apie dideles problemas su liberalais, pvz., MIT (technologinės pakraipos univeras) ar West Pointe (garsi karo akademija).
Sejanus wrote:
2018-03-07 02:14
[..] populiariausioje žiniasklaidoje kaip BBC, CNN [..]
.. kuri yra sistemingai demonizuojama ant kiekvieno kampo nuo baltųjų rūmų iki pat mūsų forumo imtinai..
Sejanus wrote:
2018-03-07 02:14
[..] lengvas galimybes išmesti žmones iš darbo ir sugadinti jiems karjerą (ar nutildyti juos grasinant minėtom pasekmėm) [..]
Čia gal yra tiesos. Kita vertus, tie žmonės patys dažnai per daug noriai puola atgailauti, ir atsistatydinti. Jei kuris iš jų pabandytų imtis teisinių ar kitų priemonių prieš MeToo aktyvistus, greičiausiai gana nesunkiai laimėtų.
Sejanus wrote:
2018-03-07 02:14
[..] ir būrius juodmarškinių kurie sumuša jiems nepatinkančius (henceforth "nacius") fiziškai [..]
Nu žinok, per tą savo eksperimentą peržiūrėjau tikrai ne vieną dešimtį filmukų apie daugiau ar mažiau rimtus susidūrimus tarp AntiFa ir dešiniųjų. Ir buvo gal tik vienas, kur pirmieji nespruko į krūmus, vos tik reikalai pasisuko link tikrų muštynių.. Tai nežinau, kiek verta tokia "galia".

Mano esminis pointas čia yra, kad tu - kaip ir ženkli dalis dešinės - per daug įsijautė į nukriaustųjų vaidmenį, ir nemato, kaip jie patys tampa dominuojančia politine jėga. Nesakau, kad tai blogas dalykas - vis įvairovė po viso to silpnumo ir saviplakos kulto, kurį mes išgyvenome pastaraisiais dešimtmečiais. Tačiau jau tikrai laikas nustoti apsimetinėti, kad dešinieji yra kažkokia nuskriausta ir neišgirsta mažuma.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-07 19:38

Vilius wrote:
2018-03-07 17:43
Kaip pavyzdžiui, galingiausios pasaulio valstybės prezidento administracijoje, ir abiejose jos parlamento rūmuose?.. Ai ne, pala, juos visus kontroliuoja Trampas ir respublikonai. Tai gal tolerantai turi daug įtakos kitose galingose valstybėse, kaip, pvz.. Rusija arba Kinija?.. Nope.
Iš tiesų, vienintelė vieta, kur tolerantiškos idėjos turi realią įtaką yra kelios valstybės Šiaurės Europoje. Tačiau tos valstybės pačios gana aktyviai dirba, kad taptų marginalizuotos ir bereikšmės pasaulio reikaluose. Todėl kartu silpsta ir jose dominuojančių idėjų įtaka. Nebent tu kalbi apie jų vidaus politiką, kuri manęs nelabai domina, jei atvirai.
Aš nesakiau, kad jie vieninteliai turi rimtą įtaką politikoje. Kam ši demagogija?

Sejanus wrote:
2018-03-07 02:14
Prieš kelias savaites eksperimento vardan buvau gana entuziastingai pasinėręs į naujosios dešinės politinius pasisakymus. Mano pagrindinis šaltinis buvo YouTube (kuris, kaip žinia, priklauso Alphabet - aka Google). Ir tikrai nepajaučiau jokių apribojimų ar informacijos stokos. Netgi priešingai - eksperimento pabaigoje, vardan balanso, nusprendžiau pasidomėti kitos pusės retorika - ir jos radau žymiai mažiau, nei dešinės atveju. Aš suprantu, kad tau labiau patinka jaustis nuskriaustu, ir burnoti ant kažkokių įsivaizduojamų blogiečių.. bet būk atsargus - gali pražiopsoti tą momenta, kai varymas ant liberalų pats taps naujuoju mainstreamu.
Jei neturi nieko protingo pasakyti be asmeninių atakų ir nepatikrinamos tavo abejotinos asmeninės patirties, tai geriausia nieko ir nesakyti. Ypač tokių paistalų. Kodėl aš turėčiau jaustis nuskriaustas, gyvendamas Lietuvoje, kur tolerastiniai atmatos vis dar yra visuomenės paraštėse ir nepanašu, kad artimiausiu metu iš ten išlįstų.
Sejanus wrote:
2018-03-07 02:14
Vėlgi, čia tu iš esmės kalbi apie kelis universitetus - daugiausia Kalifornijoje - kurie ir iki tol buvo gana liberalūs ir tolerantiški. Kažkaip degirdėjau apie dideles problemas su liberalais, pvz., MIT (technologinės pakraipos univeras) ar West Pointe (garsi karo akademija).
Na ir? Ar metas sunerimti ateis tada, kai nebeliks nei vieno universiteto kuriame jie neturi įtakos? Nes kol nors vienas toks bus, tai stručiai galės duoti jį kaip pavyzdį, kad viskas gerai.
kuri yra sistemingai demonizuojama ant kiekvieno kampo nuo baltųjų rūmų iki pat mūsų forumo imtinai..
Na ir?
Čia gal yra tiesos. Kita vertus, tie žmonės patys dažnai per daug noriai puola atgailauti, ir atsistatydinti. Jei kuris iš jų pabandytų imtis teisinių ar kitų priemonių prieš MeToo aktyvistus, greičiausiai gana nesunkiai laimėtų.
Visur kur rašiau yra tiesos. Tiesa ir tik tiesa. Kaip seksis iš Google išmestam darbuotojui teisiniais būdais kažko pasiekti, turbūt tuoj pamatysime.
Nu žinok, per tą savo eksperimentą peržiūrėjau tikrai ne vieną dešimtį filmukų apie daugiau ar mažiau rimtus susidūrimus tarp AntiFa ir dešiniųjų. Ir buvo gal tik vienas, kur pirmieji nespruko į krūmus, vos tik reikalai pasisuko link tikrų muštynių.. Tai nežinau, kiek verta tokia "galia".
Pakankamai, nes gali įbauginti žmones, kurie nenori veltis į tikras muštynes. Kurių turbūt yra dauguma. O pats faktas, kad reguliariai prieinama iki muštynių, tau nieko dar nesako? viskas gerai? Tolerantai tik veršklenti temoka ir nekelia rimtų problemų?
Mano esminis pointas čia yra, kad tu - kaip ir ženkli dalis dešinės - per daug įsijautė į nukriaustųjų vaidmenį, ir nemato, kaip jie patys tampa dominuojančia politine jėga. Nesakau, kad tai blogas dalykas - vis įvairovė po viso to silpnumo ir saviplakos kulto, kurį mes išgyvenome pastaraisiais dešimtmečiais. Tačiau jau tikrai laikas nustoti apsimetinėti, kad dešinieji yra kažkokia nuskriausta ir neišgirsta mažuma.
na tai tau nepavyko parodyti savo pointo. Parodei tik pointą, kad laikai įkišęs galvą į smėlį. Ir jau suvis ko nepavyko parodyti, tai kad vienintelis jų ginklas yra verkšlenimas.
Last edited by Sejanus on 2018-03-07 19:50, edited 1 time in total.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-03-07 20:22

melodetektorius wrote:
2018-03-07 13:17
Trumpas tavimi didžiuotųsi..
- įdomu, kad Grb. Jav prezidentas D.Trumpas pareiškė: "visas pasaulis išnaudoja USA"!

:(
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-03-07 23:11

Sejanus wrote:
2018-03-07 19:38
Aš nesakiau, kad jie vieninteliai turi rimtą įtaką politikoje. Kam ši demagogija?
Tai kad JAV jie neturi praktiškai jokios reikšmingos politinės įtakos.. Net nekalbant apie tai, kad būtų "vieninteliai" su valdžia.
Sejanus wrote:
2018-03-07 19:38
Jei neturi nieko protingo pasakyti be asmeninių atakų ir nepatikrinamos tavo abejotinos asmeninės patirties, tai geriausia nieko ir nesakyti.
:lol:
Sejanus wrote:
2018-03-07 19:38
Kodėl aš turėčiau jaustis nuskriaustas, gyvendamas Lietuvoje, kur tolerastiniai atmatos vis dar yra visuomenės paraštėse ir nepanašu, kad artimiausiu metu iš ten išlįstų.
Tai kodėl tu toks piktas ant tų tolerantų, feminisčių ir dar ten ko? Mėgsti sirgti kitų šalių ligomis?
Sejanus wrote:
2018-03-07 19:38
Na ir? Ar metas sunerimti ateis tada, kai nebeliks nei vieno universiteto kuriame jie neturi įtakos? Nes kol nors vienas toks bus, tai stručiai galės duoti jį kaip pavyzdį, kad viskas gerai.
Nu kaip minimum, tokių universitetų turėtų būti daugiau, nei keli. Nes tavo argumentas gi yra "o ne, o ne kaip blogai bus išauklėta jaunoji karta". Keli universitetai negali padaryti reikšmingos žalos visai kartai jaunų žmonių, ar ne?
Sejanus wrote:
2018-03-07 19:38
Na ir?
Na ir keistai atrodo, kai tu bandai vaizduoti mass-media kaip labai įtakingus blogio skleidėjus, ir tuo pat metu sutinki, kad mass-media yra visu puolama, ir užguita kaip niekad anksčiau.. Manau, turėtum apsispręsti.
Antra vertus, tau niekad nebuvo didelė problema turėti dvi nesuderinamas pažiūras vienu metu.. Tai gal aš čia be reikalo stebiuosi :D
Sejanus wrote:
2018-03-07 19:38
Pakankamai, nes gali įbauginti žmones, kurie nenori veltis į tikras muštynes. Kurių turbūt yra dauguma. O pats faktas, kad reguliariai prieinama iki muštynių, tau nieko dar nesako? viskas gerai? Tolerantai tik veršklenti temoka ir nekelia rimtų problemų?
Nu, kiek aš mačiau, tai dešinieji tikrai nebuvo labai prieš įsivėlimą į muštynes. Dabar tingiu ieškot pavyzdžių, bet spėju, kad ir pats jų rastum paieškojęs YouTube "antifa vs. patriots" ar panašiai. Tikrai didelė pasiūla.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-03-08 00:47

Tai kad JAV jie neturi praktiškai jokios reikšmingos politinės įtakos.. Net nekalbant apie tai, kad būtų "vieninteliai" su valdžia.
Tiek gerai neišmanau JAV politikos tai taip griežtai netvirtinčiau, bet tarkime, JAV politikoje tikrai patyrė setbacką, su kuo juos ir sveikinu ;)
Be JAV dar pasauly yra Kanada, Švedija, UK ir kitos tau nerūpinčios valstybės, kuriose tačiau jie turi didelę politinę įtaką, ir tos valstybės kažkiek įtakoja ir likusį pasaulį. Nors kol kas nepatiriame tolerastų diktatūros, turėtum sutikti, kad jų įtaka ir priemonės skleisti savo so called idėjoms siekia gerokai toliau už verkimą, nuo ko ir prasidėjo ši diskusija.
:lol:
That's my boy ;) Keep it this way
Tai kodėl tu toks piktas ant tų tolerantų, feminisčių ir dar ten ko? Mėgsti sirgti kitų šalių ligomis?
Na būna daugiau priežasčių žmonėms būti piktiems, nei tik jautimasis nuskriaustam. Esu tikras, kad ir pats esi patyręs pyktį kurio priežastis nebuvo jautimasis nuskriaustam. Tad drįsčiau sakyti, klausimas kvailai suformuluotas. O kodėl aš piktas, nežinau, taip jau yra, pyktis yra tokia nevalinga emocija, ir man pyktį kelia atmatos rasistai skirstantys žmones pagal odos spalvą ar lytį ir p15antys protą dėl visų kitų čia aptartų dalykų. Net kai manęs paties tai kol kas neliečia, užjaučiu tuos, kuriuos liečia (vadinasi „empatija“, normalūs žmonės ją turi). Tuo pačiu ir šiek tiek praktinių sumetimų, Lietuva kažkiek patiria spaudimą iš Europos, kur jie įsigalėję, ir nors kol kas sėkmingai laikosi, kas žino kiek tai truks. Pas mus netrūksta vietinių tokių, nors jie kol kas ir paraštėse.
Nes tavo argumentas gi yra "o ne, o ne kaip blogai bus išauklėta jaunoji karta". Keli universitetai negali padaryti reikšmingos žalos visai kartai jaunų žmonių, ar ne?
Nu bet tu ir mėgsti viską absoliutinti, rimtai kažkas ne taip čia, tokių nesąmonių tikėčiausi iš kokio na hm nesąmoningesnio forumo dalyvio, o ne true hardcore OG skeptiko kaip tu. Iš pradžių visi universitetai, dabar visa karta. Aišku kad negali. Bet kad padaryti visuomenei didelės žalos, nereikia, kad visai kartai būtų praplautos galvos, ar visi žmonės balsuotų už pvz. žodžio laisvės suvaržymus. Yra istorijoje buvę labai siaubingų politinių jėgų, kurios nuveikė labai daug blogo, ir nei vienu iš tų atvejų jų nepalaikė visi. Ir net gi, jie dažnai būdavo lokalizuoti vos vienoje šaly ir kitoms šalims nerūpėdavo. Iš pradžių.

Grįžtant prie mano argumento, tai jis buvo visai ne toks kaip tu rašei, o „toleruokliai turi žymiai daugiau veiklos metodų, nei tik verkti ir tikėtis, kad kitiems jų verkimas rūpės. Tarp tų kitų – įtaka prestižiniuose universitetuose“. Ar kažkas tokio.
Na ir keistai atrodo, kai tu bandai vaizduoti mass-media kaip labai įtakingus blogio skleidėjus
man atrodo tu per daug žiūri tų savo dešiniųjų youtuberių, nes ne pirmas kartas, kai mano žodžius interpretuoji kažkaip iškreiptai. Aš sakiau, kad jie turi didelę įtaką mass media. Kas yra faktas. Nei daugiau, nei mažiau nesakiau. Bandyk susikaupti, dar sykį perskaityti ką sakiau, kokiame kontekste tai sakiau, ir gal būt tau pavyks ką nors suprasti.
Nu, kiek aš mačiau, tai dešinieji tikrai nebuvo labai prieš įsivėlimą į muštynes. Dabar tingiu ieškot pavyzdžių, bet spėju, kad ir pats jų rastum paieškojęs YouTube "antifa vs. patriots" ar panašiai. Tikrai didelė pasiūla.
Ir tai kažkaip paneigia mano teiginį, kad yra daugybė žmonių, nenorinčių veltis į muštynes ir todėl verčiau nusileisiančių ir prilaikysiančių liežuvį? C'mon.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-03-08 10:34

Sejanus wrote:
2018-03-03 18:42
Aš manau, kad yra žmonių, iš kurių galima šaipytis.
Aš manau, neturėtų būti žmonių, iš kurių būtų negalima šaipytis. Bet Vilius nesakė negalima, jis tik sakė – vaikiška :)
- USA yra senos tradicijos pasišaipyti iš savo vadų, ko niekaip nesuprato senoji CCCP ir už anekdotus bausdavo net iki laisvės ribojimo. Štai pvz:

Image

:)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-05 00:04

Sejanus wrote:
2018-03-08 00:47
ir man pyktį kelia atmatos rasistai skirstantys žmones pagal odos spalvą ar lytį ir p15antys protą dėl visų kitų čia aptartų dalykų.
was ist das

ai tikrai, senas geras "tolerastai yra tikrieji atmatos rasistai, o ponas Trumpas yra maladec"

Tuo tarpu Charlottesville parade dalyvavo geri žmonės, žurnalistai meluoja, klimato atšilimą iš vis sugalvojo kiniečiai, čia dar kažką random nesąmoningo nuvemia, bet bent jau tolerastus pastato į vietą. :thumbsup:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-07-05 09:14

Stormas wrote:
2018-07-05 00:04
Tuo tarpu Charlottesville parade dalyvavo geri žmonės, žurnalistai meluoja, klimato atšilimą iš vis sugalvojo kiniečiai, čia dar kažką random nesąmoningo nuvemia, bet bent jau tolerastus pastato į vietą. :thumbsup:
Suprantu, kad čia rašei sarkastiškai.. Tačiau aš iš tiesų manau, kad bene vienintelis dalykas, kurį Trampas daro gerai yra būtent opozicija tolerantams. Kažkas tikrai turėjo juos pristabdyti, kad nenueitų į dar labiau absurdiškus kraštutinumus. Ir deja neatsirado nieko kito, kas galėtų tai padaryti, išskyrus Trampą. Nežinau, ar ši nauda atsvers kitus labai kvailus jo sprendimus, bet šitą vieną dalyką jis daro gana neblogai.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-05 13:04

Sejanus wrote:
2018-07-05 08:46
Kieno čia botas? :)
Nežinau ar botų AI jau tiek ištobulėjo, bet spėju kad dar ne. Tai kaip ir turiu nuvilti.
Vilius wrote:
2018-07-05 09:14
Tačiau aš iš tiesų manau, kad bene vienintelis dalykas, kurį Trampas daro gerai yra būtent opozicija tolerantams. Kažkas tikrai turėjo juos pristabdyti, kad nenueitų į dar labiau absurdiškus kraštutinumus.
Kiek teko susidurti su right-wing ideologija, tai kam jie būtent oponuoja, jie ir patys turbūt nelabai supranta, tik kad kaip ir galima matyt pavyzdžiui šioje (ar kitose) temose iš Sejanus postų, tuoj jie pakeis visą mąstymą į jų nes jie yra tikrieji "fašistai", "čia baltąjį vyrą visi skriaudžia" ir šiaip viskas blogai ką jie daro.

Tai reiktų gal išgryninti - ką tie tolerastai daro tokio blogo pasauliui/visuomenei?
Ir gryninant reiktų nepamiršti nebaksnoti pirštu į left-wing paraščių isterikus ir kitus bambukus, nes right-wing paraštėse jų yra ne ką mažiau.
Ir deja neatsirado nieko kito, kas galėtų tai padaryti, išskyrus Trampą. Nežinau, ar ši nauda atsvers kitus labai kvailus jo sprendimus, bet šitą vieną dalyką jis daro gana neblogai.
Aš manau, kad tikrai neatsvers. Vien jo požiūris į mokslą ar įstatymą daro pasauliui žymiai didesnę žalą, nei kažkoks "gelbėjimas" nuo įsivaizduojamos "leftistinės diktatūros".
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-07-05 13:39

Stormas wrote:
2018-07-05 13:04
Tai reiktų gal išgryninti - ką tie tolerastai daro tokio blogo pasauliui/visuomenei?
Geras klausimas. Mes per pastaruosius kelis metus gana nemažai prirašėme apie tai. Bet problema yra, kad tos žinutės išmėtytos per kelias skirtingas temas. Jei netingi, pasikuisk po šias temas:

LGBTQ+ Bill C-16
Feminizmas - kas tai?
Imigrantų problema
Jordan Peterson
Ben Shapiro - ateities politikų prototipas?
Auganti islamo įtaka Europoje
Rasizmas - kas tai?

Jei turėsi ką pridurti ar pakomentuoti, tiesiog rašyk tose temose.

Šiaip džiaugiuosi, kad tu bandai atstovauti kairesnę nuomonę, nes mes čia pastaruoju metu jau gana stipriai nuėjom į dešinę. Gal padėsi atstatyti forumo balansą :)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-05 14:34

Vilius wrote:
2018-07-05 13:39
Geras klausimas. Mes per pastaruosius kelis metus gana nemažai prirašėme apie tai. Bet problema yra, kad tos žinutės išmėtytos per kelias skirtingas temas. Jei netingi, pasikuisk po šias temas:
Tai ir pasikuičiau jau prieš rašant pirmą savo postą čia, tačiau vat kažkaip bent jau man tai susiveda vis į tą patį "pažėk koks ten ką daro ir verkšlena" su iš kart staigiu posūkiu į ad hominem. Tai vat gal galima konkrečiau, ką jie tokio blogo daro?
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-07-05 17:51

Šiaip džiaugiuosi, kad tu bandai atstovauti kairesnę nuomonę
Kairesnė nuomonė ir tolerastiška nuomonė yra du skirtingi dalykai. Lietuvoje, pavyzdžiui, dauguma kairiųjų ne tik kad neapsikrėtę tolerastija, bet net ir visai racionalių teisių gynėjų reikalaujamų dalykų neketina įteisinti, tarkime, vienos lyties santuokų. Aišku kur jau tolerastas, tai dažniausiai ir kairysis, bet nebūtinai atvirkščiai. Aš neturiu per daug problemų su kaire ir nenorėčiau gadinti jų vardo tapatinant su tolerastais :)

Taipogi žmonės, vapaliojantys nesąmones irgi nebūtinai iškart yra kairieji, nors galiu suprasti, kodėl tau iškart kilo tokios asociacijos ;) Bet čia šiaip žmogus atėjo ir privėmė kažkokių šiaudinių baidyklių kurių niekas neišsakė per visą temą, ar jokioje kitoje temoje, ir net neketino. Tai ir dešinieji gali taip svaigti, ir svaigsta.

Nors ta proga vėl atlikau political compass testą, po kokių 10 m. Anksčiau buvau šiek tiek į kairę nuo centro, dabar esu šiek tiek į dešinę nuo centro, bet nedaug. Tai nepasakyčiau, kad stipriai nuėjau į dešinę :) Ir kiek matau čia kitų žmonių žinučių, tai irgi niekas nėra stipriai dešinysis, nei tu, nei Lionginas, nei kiti. Nebent už nulinį tašką imtume Staliną. Ar tolerastus.
Post Reply