Prezidentas Donaldas Trampas

Naujas temas kurkite čia
Post Reply
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-09 00:21

Sejanus wrote:
2018-07-09 00:06
Ne ne ne, prašyčiau netrinti svarbios medžiagos. Nors turbūt vis tiek ištrins, šio forumo administracija mėgsta po ilgų apsižodžiavimų paskui selektyviai pratrinti evidence.

Savo patarimus tai galėtum prisitaikyti sau, aš tik derinuosi prie tono. Jei pradedi nekonstruktyviai bet linksmai, aš tęsiu nekonstruktyviai, bet linksmai. Jei pradedi nuo įžeidimų, aš tęsiu su įžeidimais. Oi, tpfu, t.y., šito jau nebedarau, taisyklės neleidžia. Neįsižeidei? Sorry blin netyčia iš seno įpročio... Ką norėjau pasakyti, jei pradedi su įžeidimais, aš tęsiu maloniu tonu su pagyrimais. Šaunuolis naujokas! :) :thumbsup:
Gal gali pasakyti kurioj vietoj pavartojau tuos įžeidimus, kurie tave įžeidė? Aš galvojau čia tik tolerastai pastoviai dėl visko įsižeidžia :roll:
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-07-09 00:31

Stormas wrote:
2018-07-09 00:21
Gal gali pasakyti kurioj vietoj pavartojau tuos įžeidimus, kurie tave įžeidė?
Niekur
Aš galvojau čia tik tolerastai pastoviai dėl visko įsižeidžia :roll:
Teisingai galvoji :)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-09 00:34

Sejanus wrote:
2018-07-09 00:31
Stormas wrote:
2018-07-09 00:21
Gal gali pasakyti kurioj vietoj pavartojau tuos įžeidimus, kurie tave įžeidė?
Niekur
tai kaip tada suprast:
Jei pradedi nuo įžeidimų, aš tęsiu su įžeidimais.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-07-09 00:42

Tiksliai taip, kaip parašyta. Kaip ir visur kitur visas kitas mano žinutes šiame forume.

O dėl tų įsižeidinėjimų ir tolerastų, tai juk ne mano jausmukams apsaugoti čia neseniai forume buvo paskelbtas naujas taisyklių papildymas, iš kurio aš ketinu draugiškai šaipytis dar daug ateinančių savaičių :)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-09 00:46

Sejanus wrote:
2018-07-09 00:42
Tiksliai taip, kaip parašyta. Kaip ir visur kitur visas kitas mano žinutes šiame forume.
Tai tavęs neįžeidžiau, bet sugalvojai nuo mano įžeidimų apginti įsižeidusius. Nežinojau kad esi SJW, bet malonu susipažint.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-07-09 00:48

Stormas wrote:
2018-07-08 23:49
Iš tikro dar įdomiau tai matyti skeptikų forume, nes turbūt sutiksite, jog dešinė ar/ir konservatizmas yra tikinčiųjų bastionas.
Skeptikai nebutinai yra ateistai, ateistai nebutinai yra kairieji, o desinieji nebutinai yra tikintieji. Jei butu kitaip, tai nereiketu tiek daug pavadinimu, uztektu 2.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-07-09 00:51

Stormas wrote:
2018-07-09 00:46
Sejanus wrote:
2018-07-09 00:42
Tiksliai taip, kaip parašyta. Kaip ir visur kitur visas kitas mano žinutes šiame forume.
Tai tavęs neįžeidžiau, bet sugalvojai nuo mano įžeidimų apginti įsižeidusius. Nežinojau kad esi SJW, bet malonu susipažint.
Gal gali pacituoti, kur rašiau, kad sugalvojau nuo tavo įžeidimų apginti įsižeidusius? Nes man čia didelė naujovė.

Kaip ir beveik visos kitos tavo žinutės. Taip ir maniau, kad mandagus ir konstruktyvus tonas ilgai netruks, pakako jėgų vos vienai žinutei, ir trukt už vadžių vėl paistyt apie savo šiaudines baidykles.

Grynai hipotetiškai, jei turėtum čia 128+ žinutes, parašyčiau, kad meluoji ir kliedi. Kaip ir visur kitur. Bet aišku nerašysiu, taisyklės neleidžia.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-09 01:21

fizikanas wrote:
2018-07-09 00:48
Skeptikai nebutinai yra ateistai, ateistai nebutinai yra kairieji, o desinieji nebutinai yra tikintieji. Jei butu kitaip, tai nereiketu tiek daug pavadinimu, uztektu 2.
2 gal ir neužtektų, tačiau bet kokiu atveju nieko neabsoliutinau. Tik mano manymu konservatizme ir tarp Trumpo palaikytojų dauguma yra religingi krikščionis.
Sejanus wrote:
2018-07-09 00:51
Gal gali pacituoti, kur rašiau, kad sugalvojau nuo tavo įžeidimų apginti įsižeidusius? Nes man čia didelė naujovė.
Na pats rašei, jog aš tavęs niekur neįžeidžiau, bet cituoju: "Jei pradedi nuo įžeidimų, aš tęsiu su įžeidimais."
Manau geriausias apibūdinimas tam yra SJW
Kaip ir beveik visos kitos tavo žinutės. Taip ir maniau, kad mandagus ir konstruktyvus tonas ilgai netruks, pakako jėgų vos vienai žinutei, ir trukt už vadžių vėl paistyt apie savo šiaudines baidykles.
Pats per keletą temų prisistatęs šiaudinių baidyklių apie tolerastus ir pastoviai apie tai paistai, o kai gauni elementarų klausimą kas konkrečiai yra blogai sugebi tik keletą "mandagių" pastraipų konkrečiai apie mane parašyti
Grynai hipotetiškai, jei turėtum čia 128+ žinutes, parašyčiau, kad meluoji ir kliedi. Kaip ir visur kitur. Bet aišku nerašysiu, taisyklės neleidžia.
Tai tu rašyk, aš neįsižeisiu, jei dar to nepastebėjai.
Tik matai, aš irgi manau jog tu meluoji ir kliedi, toks kaip ir abipusis ryšys gaunasi :)
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-07-09 08:11

Sejanus wrote:
2018-07-08 23:52
Nesutiksiu, kad dešinė ir/ar konservatyvizmas yra tikinčiųjų bastionas. Priešingai, konservatyvizmas yra labai skeptiška pozicija – laikomės to, kas patikrina, kas veikia (tegu ir netobulai), o ne imamės nepatikrintų naujovių. Naujovės yra gerai, bet su jomis reikia atsargiai ir pamažu.

Dėl nuodų universitetuose, manyčiau deplatforminimai (žodžio atėmimas iš žmonių su nepatinkančia pasaulėžiūra, pvz,. Dawkinso ar Shapiro), savo propagandos skleidimas ir jaunimo indoktrinavimas, pseudomokslų dėstymas (pvz., intersekcionalizmo) yra nuodai laisvai pasaulėžiūrai, idėjų įvairovei, žodžio laisvei. Dalykams, kurie būtini moksle ir šiaip neatsiejami nuo modernios, laisvos visuomenės.
Stormas wrote:
2018-07-09 01:21
kai gauni elementarų klausimą kas konkrečiai yra blogai sugebi tik keletą "mandagių" pastraipų konkrečiai apie mane parašyti
Šaunuolis, Stormai. Dar liko 113 žinučių ir gausi deramą atsakymą į savo konstruktyvius argumentus, kurių iš pirmo žvilgsnio nesimato, bet neabejoju, kad pasitelkęs elektroninį mikroskopą kaip nors surasiu ;)
Tai tu rašyk, aš neįsižeisiu, jei dar to nepastebėjai.
Pagal forumo taisyklių antrąjį papildymą tavo įsižeidimas ar neįsižeidimas nėra svarbus, nes ką laikyti įžeidimu, sprendžia forumo administracija. O man asmeniškai aišku dar labiau nerūpi tavo įsižeidinėjimai, jei dar to nepastebėjai ;) Naudokis savo privilegija, įžeidinėk kitus, paišyk šiaudines baidykles ir jas kritikuok, dar turi daug laiko, ištisas 113 žinučių iki kol galėsiu deramai į tai atsakyti.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-07-09 10:08

Stormas wrote:
2018-07-09 01:21
Tik mano manymu konservatizme ir tarp Trumpo palaikytojų dauguma yra religingi krikščionis.
JAV zmones ir taip kur kas religingesni, abieju partiju pusese.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-07-09 16:54

Vilius wrote:
2018-07-08 17:17
melodetektorius wrote:
2018-07-08 15:19
[..] ir jeigu tam tikra visuomenės dalis mato Donį kaip BABY, jie yra laisvi išreikšti savo nuomonę iki tol kol nepradeda daužyti parduotuvių vitrinų ar dar kažko.
Aš neturiu nieko prieš nuomonės reiškimą. Nei prieš pramogas. Jei kažkas nori palaidyti tą balioną - na ir tegul sau.

Problema yra tame, kad kai kurie žmonės tai daro ne tik dėl pramogos, ar "nuomonės reiškimo", bet ir tikisi tokiu būdu padaryti kažkokį poveikį Trampo sprendimams. Ir tai yra apgailėtina
https://www.youtube.com/watch?v=_n330OrrJlg
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-07-09 16:57

Donald Trump balloon criticism is 'pathetic' :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=SPG-BKLZkKE
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-07-12 13:42

Vilius wrote:Problema yra tame, kad kai kurie žmonės tai daro ne tik dėl pramogos, ar "nuomonės reiškimo", bet ir tikisi tokiu būdu padaryti kažkokį poveikį Trampo sprendimams. Ir tai yra apgailėtina, nes Trampas greičiausiai net nesužinos apie tą balioną. O jei ir sužinos, tai tik pasišaipys iš jo Twitteryje, ir tiek.
Tai kad nepanašu, kad kas nors leidžia balionus tam, kad pakeistų Trumpo nuomonę. Visi puikiai žino, kad geriausias būdas pakeisti Trumpo nuomonę yra jį pagirti ar pasakyti, kad jo pergalė rinkimuose buvo didžiausia pergalė ever.
User avatar
melodetektorius
pradedantis
Posts: 248
Joined: 2013-10-14 13:54
Contact:

2018-07-13 20:23

Ir kas sakė, kad Trumpas negali skraidyti. :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=Ufk5lw_I8FA

Be jokios abejonės jis yra VERY STABLE GENIUS :thumbsup: .

Rodos ir Trečias Pasaulinis karas neįvyko, ar galit kas patikrinti ar Didžioji Britanija dar egzistuoja.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-13 21:39

Sejanus wrote:
2018-07-09 08:11
Sejanus wrote:
2018-07-08 23:52
Nesutiksiu, kad dešinė ir/ar konservatyvizmas yra tikinčiųjų bastionas. Priešingai, konservatyvizmas yra labai skeptiška pozicija – laikomės to, kas patikrina, kas veikia (tegu ir netobulai), o ne imamės nepatikrintų naujovių. Naujovės yra gerai, bet su jomis reikia atsargiai ir pamažu.

Dėl nuodų universitetuose, manyčiau deplatforminimai (žodžio atėmimas iš žmonių su nepatinkančia pasaulėžiūra, pvz,. Dawkinso ar Shapiro), savo propagandos skleidimas ir jaunimo indoktrinavimas, pseudomokslų dėstymas (pvz., intersekcionalizmo) yra nuodai laisvai pasaulėžiūrai, idėjų įvairovei, žodžio laisvei. Dalykams, kurie būtini moksle ir šiaip neatsiejami nuo modernios, laisvos visuomenės.
Šaunuolis, Stormai. Dar liko 113 žinučių ir gausi deramą atsakymą į savo konstruktyvius argumentus, kurių iš pirmo žvilgsnio nesimato, bet neabejoju, kad pasitelkęs elektroninį mikroskopą kaip nors surasiu ;)
Nežinojau, kad reikia tikrinti žinutes parašytas po kelių kitų žinučių, nes ten paskui gali atsirasti editas ir žmonės nuoširdžiai stebėtis jog jų neperskaičiau.

Pats sau prieštarauji dėl konservatyvizmo, tai galima apibūdinti kaip sakai, tačiau būtent dėl to apibūdinimo jame ir pilna tikinčiųjų, juk kam keisti kažką kas patikrinta ir veikia?

Kalbant apie universitetus,
1. deplatforminimai - ar tikrai manai jog universitetas turi suteikti visiems tribūna? kalbi apie laisvą pasaulėžiūrą ir idėjų įvairovę, bet ar tikrai manai jog nėra ribos kurios negalima peržengt? jau nekalbant apie tai, jog tie kurie negauna "tribūnos" dažniausiai to ir siekia siekdami populiarumo.
2. savo propagandos skleidimas ir jaunimo indoktrinavimas - čia būtent kas? ar čia tie keli socialiniai mokslai kur tau nepatinka?
3. pseudomokslų dėstymas - na socialiniai mokslai būtent yra tokie - šiek tiek pseudomoksliški. Nesuprantu kaip tai prieštarauja tavo išreikštai pozicijai dėl laisvos pasaulėžiūros ir idėjų įvairovės.

Tuo tarpu aš manau, kad mokslo raidai ir moderniai, laisvai visuomenei yra daug svarbiau įtakingiausias politinis veikėjas, nei keli "pseudomokslai" ar kelios neduotos tribūnos. Ypač kai tas veikėjas mano jog klimato kaita yra kiniečių sugalvota apgaulė, o žiniasklaida iškraipo naujienas.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-07-14 02:38

Tuo tarpu aš manau, kad mokslo raidai ir moderniai, laisvai visuomenei yra daug svarbiau įtakingiausias politinis veikėjas, nei keli "pseudomokslai" ar kelios neduotos tribūnos. Ypač kai tas veikėjas mano jog klimato kaita yra kiniečių sugalvota apgaulė, o žiniasklaida iškraipo naujienas.
Top
Žiniasklaida iš tiesų iškraipo naujienas :) O mokslo raidai ir moderniai laisvai visuomenei moksliškai neraštingi JAV prezidentai per didelės žalos niekada nepadarė. Turėjo jie Reiganą, turėjo Bušus (2 vnt.), ir ką, mokslas klęsti. Nes Reiganas nevertė universitetuose dėstyti astrologijos, Bušai nedraudė dėstyti evoliucijos teorijos, ir Trumpas nedraudžia dėstyti / tyrinėti klimato kaitos. Jie neišmetinėjo mokslininkų iš darbo dėl neteisingai pasakyto žodžio. Tuo tarpu tolerastai būtent užsiima universitetų ir mokslo pertvarkymu pagal savo religiją, ir tai atsilieps - ir jau atsiliepia.

. deplatforminimai - ar tikrai manai jog universitetas turi suteikti visiems tribūna?
Ne, nemanau, ir to nesakiau, klausyk, kas čia yra kad praktiškai kiekvienoje žinutėje visiškai iškraipai mano mintis ir kritikuoji kažkokias savo kur net iki šiaudinių baidyklių jau netempia? Nuoširdžiai nepavyksta suprasti kas parašyta ir kas neparašyta, ar tiesiog turi kažkokią agenda ir griebiesi kiekvieno šiaudo kur gali kažką misinterpretuoti?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-07-14 12:05

Sejanus wrote:
2018-07-14 02:38
Žiniasklaida iš tiesų iškraipo naujienas :)
gal gali pateikt pavyzdžių? nes man atrodo jog tu iškraipymą skaitai kaip pateikimą faktų skirtingos pasaulėžiūros, pačių faktų ar naujienų tai nekraipo.
O mokslo raidai ir moderniai laisvai visuomenei moksliškai neraštingi JAV prezidentai per didelės žalos niekada nepadarė. Turėjo jie Reiganą, turėjo Bušus (2 vnt.), ir ką, mokslas klęsti. Nes Reiganas nevertė universitetuose dėstyti astrologijos, Bušai nedraudė dėstyti evoliucijos teorijos, ir Trumpas nedraudžia dėstyti / tyrinėti klimato kaitos. Jie neišmetinėjo mokslininkų iš darbo dėl neteisingai pasakyto žodžio. Tuo tarpu tolerastai būtent užsiima universitetų ir mokslo pertvarkymu pagal savo religiją, ir tai atsilieps - ir jau atsiliepia.
Trumpas tik atėjęs į ofisą panaikino viską apie klimato kaitą kas buvo federaliniuose puslapiuose. Taip, tyrinėti niekas neuždraudė, bet priėmimą prie mokslinių žinių sumažino. O pats tuo tarpu statai didžiausia baubą jog žodžio laisvę naikina, nes neleidžia kažkam pasisakyti ant tribūnos universitete. Juokiasi puodas kad katilas juodas.
Ne, nemanau, ir to nesakiau, klausyk, kas čia yra kad praktiškai kiekvienoje žinutėje visiškai iškraipai mano mintis ir kritikuoji kažkokias savo kur net iki šiaudinių baidyklių jau netempia? Nuoširdžiai nepavyksta suprasti kas parašyta ir kas neparašyta, ar tiesiog turi kažkokią agenda ir griebiesi kiekvieno šiaudo kur gali kažką misinterpretuoti?
Aš puikiai suprantu kad turi šventą tikėjimo objektą kurį gini visom priemonėm :)
Post Reply