Kur mano 3D printeris? (Ir kitos beveik pavykusios technologijos)

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.
User avatar
SkEPSIS
naujokas
Posts: 1
Joined: 2018-09-09 15:56
Location: Lithuania

2018-09-12 22:58

Su senbuvių leidimu pareflektuosiu keletą šios įvairialypės temos punktų:

Google Glass tikrai pafailino, bet panašu kad tas platus ėjimas leido jiems rasti nišinį pritaikymą padedant vaikams su autizmu geriau atpažinti emocijas. Turbūt apmau2 tai, kad kiti vaikai dabar galės iškart atpažint tokį vaiką ir rodydami pirštu rėkt "Autistas, autistas!" :(

"KRACK" šiurpastingumas netgi skaitant nurodytą straipsnį pamažu menko iš huge iki mediocre, o kaip matom per beveik metus laiko nuo straipsnio nesuskilinėjo tas mūsų visų sekiuritis, nes matomai pasikėlėm Androidą iki 7 versijos. Kolkas smarkiausiu smūgiu man vistiek lieka CIH kai visi masiškai ėjo pas "kompiuterastus" Vindausų persirašinėt. o ILOVEYOU kažkaip pavyko išvengt, gal dėl to kad nesu Jennifer Lopez fanas :)

3D spausdintuvų haipas turbūt išėjo į naudą tuo, kad padėjo pritraukti netipinių investicijų ir toliau sėkmingai tobulinti nišinius sprendimus. Kažkur 2013 m. netikėtai gavau į darbinį telefoną šaltojo pobūdžio skambutį su pasiūlymų įsigyti 3D Systems akcių, nes čia tuoj bus p*zda, dvigubi pelnai ir taip toliau. Nuvyliau cold-callintoją po poros minučių non-stop pičo prataręs, kad esu ubagas. Tuomet jis pasiūlė bent 10 000 USD sukišti. Sakau kad nu baikit pone, nevartau aš tokių šaibų. Tada jis man sako - bet kad pas mane parašyta, jog tu esi firmos vadovas. Tada aš ėmiau kikent kad "oj, čia tik de jure žinokit", o jis padarė tokią pauzę, kurią manau panaudojo nusikeikt ne į ragelį dėl sugaišto laiko. Anyway, po to laiko pradėjau sekt DDD kotiravimąsi nu ir tikrai viskas jei ne augo, tai mažų mažiausiai nekrito. Fool.com tai siejo ne su aktualiais įmonės pasiekimais, bet itin dideliu rinkos įtikėjimu 3D Systems sėkme, kas reiškė kad viskas gali greit baigtis. Ir akurat - 2014 m. pradžioje akcijos ima kristi it plaukai po chemoterapijos, nes pasak to paties Fool.com rinka susiprato pervertinusi situaciją, valdyba žiūrėdama į ateitį nepatenkino dabar pelno norinčių akcininkų, rinkon įsipenetravo huge cockurentas HP, lyg tyčia pasibaigė turėtų patentų galiojimas nu ir šiaip visas sektorius dėl overhaipo labiau smuko nei kilo. Šitos istorijos moralas turbūt būtų toks, kad sunku pasidvigubint šaibas jei esi tik de jure direktorius.
Post Reply