Forumo pulsas

Naujas temas kurkite čia
Svetimas
administratorius

2021-06-21 22:49

Panašu, kad "tyrieji" valstiečiai pas save įsivedinėja "cancel culture" :) :
Karbauskis atsiprašė rinkėjų už Tomilino elgesį: jis išdavė vertybes

Ach ta neretai juokinga kai kurių žmogelių keista prigimtis. O gal čia tik koks gudrus valstiečių viešųjų ryšių triukas, kad apie juos būtų daugiau kalbama?
Seianus
senbuvis

2021-06-21 23:09

Svetimas wrote:
2021-06-21 22:49
Panašu, kad "tyrieji" valstiečiai pas save įsivedinėja "cancel culture" :) :
Karbauskis atsiprašė rinkėjų už Tomilino elgesį: jis išdavė vertybes

Ach ta neretai juokinga kai kurių žmogelių keista prigimtis. O gal čia tik koks gudrus valstiečių viešųjų ryšių triukas, kad apie juos būtų daugiau kalbama?
Manau, visiškai normalu iš partijos mesti žmones, kurie tos partijos vertybių, tikslų ir ideologijos neatstovauja. Galėtų dažniau taip daryti.
Svetimas
administratorius

2021-06-21 23:14

Seianus wrote:
2021-06-21 23:09
Manau, visiškai normalu iš partijos mesti žmones, kurie tos partijos vertybių, tikslų ir ideologijos neatstovauja. Galėtų dažniau taip daryti.
Žinoma. Bet pradžioj dar reikėtų sugebėti pagrįsti, kad neatstovauja. Ko niekur nemačiau. Pavyzdžiui:
Įtampos LVŽS: T.Tomilinas „valstiečių“ nemes, A.Širinskienė jam grūmoja pirštu
Tomilinas atkirto Širinskienei: gerbiate tik tą kitą Tomą iš Laisvės partijos

T. Tomilinas tuose epizoduose man kaip tik ten adekvačiau ir kaip normalus į vertybes orientuotas politikas pasirodė. O Širinskienė ir Karbauskis kaip menki ir galimai naudingos kritikos, pastabų ar kaip tik toliaregiškai vienijančių ir žmones naudingai sutelkiančių politinių idėjų iš savo ilgamečio bendrapartiečio bijantys žmogeliai.
Seianus
senbuvis

2021-06-22 10:53

Svetimas wrote:
2021-06-21 23:14
T. Tomilinas tuose epizoduose man kaip tik ten adekvačiau ir kaip normalus į vertybes orientuotas politikas pasirodė. O Širinskienė ir Karbauskis kaip menki ir galimai naudingos kritikos, pastabų ar kaip tik toliaregiškai vienijančių ir žmones naudingai sutelkiančių politinių idėjų iš savo ilgamečio bendrapartiečio bijantys žmogeliai.
Tai gali būti, kad tu teisus, bet esmė, kurie jų labiau atitinka bendrą partijos liniją ;)
Aš kaip rinkėjas, ir dar nemėgstantis vienmandačių, labai norėčiau, kad partijos labiau išsigrynintų ir būtų aiškiau, kuri atitinka mano tikslus, pažiūras ir interesus. Ir nebebūtų visokių cirko triukų, kaip kitur minėti socdemai+pavilionienė. O kol partijose visokie kratiniai, tai ir išrenka tas partijas belekaip, gal net skirtingi žmonės už tą pačią partiją balsuoja dėl viens kitam prieštaraujančių motyvų.
Augustas
senbuvis

2021-06-22 13:00

Seianus wrote:
2021-06-22 10:53
...
Aš kaip rinkėjas, ir dar nemėgstantis vienmandačių, labai norėčiau, kad partijos labiau išsigrynintų ir būtų aiškiau, kuri atitinka mano tikslus, pažiūras ir interesus. Ir nebebūtų visokių cirko triukų, kaip kitur minėti socdemai+pavilionienė. O kol partijose visokie kratiniai, tai ir išrenka tas partijas belekaip, gal net skirtingi žmonės už tą pačią partiją balsuoja dėl viens kitam prieštaraujančių motyvų.
Aš irgi norėčiau to partijų išsigryninimo, bet tai neįmanoma, nes partijos tyčia sudaro kratinius, kad susirinktų kuo daugiau rinkėjų balsų. Ir nusispjaut, kad skirtingų pažiūrų rinkėjai balsuoja už tą pačią partiją. Partijai tik svarbu, kad už ją balsuotų kuo daugiau rinkėjų, ir viskas. :(
Seianus
senbuvis

2021-06-23 21:07

NYpost wrote: A Pride event in Seattle is charging white attendees up to $50 in “reparations fees” — prompting backlash over whether the organizers were promoting “reverse racism.”

The event, which will be held on Saturday in Jimi Hendrix Park, is being hosted for black and brown members of the LBGTQ community and aims to lift up their “voices, narratives, and contributions,” according to organizers.
Juokingiausia dalis ne kad chargina, bet kad bus retardų, eisiančių ir susimokėsiančių :)

Ir čia beje nėra „reverse“ racism. Čia pats normaliausias bone fide rasizmas. Neatsiejamas nuo tolerastų veiklos.
Vilius
emeritas

2021-06-25 16:53

Nu ką, po poros savaičių pertraukos tęsiam pektadienio pokalbius. Nepraleiskit puikios progos pasišaipyt iš dėdės Viliaus gyvai!

Prisijungimo detalės: [..]
Post Reply