Europos Sąjungos ateitis

Naujas temas kurkite čia
Lionginas
senbuvis

2020-01-30 07:30

fizikanas wrote:
2020-01-29 17:20
Visa sitaucija nusako viena ssakinys is tavo ideto straipsnio:
"students of sociology complained"

Visu pirma, kad jie studijuoja sociologija, jiems ja unepasiseke gyvenime, na bent jau is ziniu igavimo prasmes. Tai gal bent moraliniu tiesu ismoks is profesores, bus vis i nauda.
Gerai, kad Lenkija gana demokratiška šalis, ir niekas už studentus negali nuspręsti kas jiems labiau į naudą.
Seianus
skeptikas

2020-02-05 19:31

Vilius wrote:
2020-01-23 12:17
Seianus wrote:
2020-01-23 02:43
Ir teisingai daro. Nematau, kas čia galėtų užkliūti.
Man kliūna tai, kad jie imasi spręsti trivialias problemas, kurių šiaip ar taip neverta spręsti biurokratiškai - gal būtų geriau tiesiog palikti rinkai pačiai išsiaiškinti, kiek ir kokių pakrovėjų jungčių jai reikia. Kai tuo tarpu yra krūva žymiai rimtesnių problemų, kur tikrai nepamaišytų stipresnė lyderystė iš Briuselio pusės.. Bet girdisi tik spengianti tyla.
Man tai asmeniškai px ko reikia rinkai, aš rinkai nieko neskolingas ir į jos interesus neketinu atsižvelgti daugiau nei į kokios ten gamtos interesus, kuriais irgi mėgsta argumentuoti demagogai. O kad slopina visokias švelniai tariant abejotinas verslo praktikas, kenkiančias vartotojams, tai tikrai smagu.
Seianus
skeptikas

2020-02-05 19:39

Vilius wrote:
2020-01-25 10:34
Žmonės vėl rašo knygas kaip tik nori, ir randa (kad ir sunkiai), kas jas išpublikuotų; komikai jau nebebijo juokauti tabu temomis, ir t.t.
Tai kaip visada.
Na, ir rinkimų rezultatai gana aiškiai rodo, kad yra grass-roots nepasitenkinimas dabartiniu status quo. Tai manau, bendrai paėmus, Britanija jau pradeda sveikti nuo tos ligos. Aišku, dar ilgokai užtruks, kol išsivalys pvz. universitetai ir NGO apraizgyti valdžios koridoriai, bet judesys jau tikrai yra prasidėjęs.
Rodo, kad yra nepasitenkinimas ES. Nepasitenkinimas tolerastija turbūt irgi kažkiek egzistuoja, bet su ES jis neturi daug bendro, nes patys britai yra viena didžiausių tolerastų irštvų, ir kaip minėjau, su jų pasitraukimu tolerastijos sumažės ES, bet ne pačioje Britanijoje. Kaip ir musulmonų. Ate ate, Sadiq Khan. GTFO :) Bye bye.

Turėjau omeny likusias Vakarų Europos šalis - iš esmės Vokietiją ir Prancuziją, kur nesigirdi dar beiveik jokių permainų ženklų (ar tik aš jų negirdžiu dėl kalbos barjero?)
Tai kaip ir UK nesigirdi.
Ypač Vokietijos atveju man neramu, nes jiems dėl suprantamų istorinių priežasčių konservatyvios idėjos vis dar atrodo bauginančiai - net ir tokioje lengvoje formoje, kaip dabartiniai dešinės judėjimai. Manau, visai tikėtina, kad jie eis tuo jautriojo liberalizmo keliu iki pat pergalingo galo (kad ir kas tai bebūtų) - ir kartu ten nusitemps Europos sąjungą.
Nelabai įsivaizduoju jais sekančius, tarkime, lenkus.
Post Reply