Forumo pulsas

Naujas temas kurkite čia
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-05-15 10:59

Seianus wrote:
2020-05-15 01:52
Tiesa sakant nepamenu nei vieno bandymo[..]
Ok, pasitaisysiu - buvo ne vienas ketinimas pabandyti.. Bet rimtai niekas taip ir nepabandė.
Seianus wrote:
2020-05-15 01:52
Nematau tame nieko blogo.
Blogo tai nieko.. Bet žinai, ten Einšteinas lyg ir kažką sakė apie žmones kurie vis iš naujo bando tą patį dalyką, ir tikisi skirtingų rezultatų :)
Seianus wrote:
2020-05-15 01:52
Nelabai suprantu, ką turi omeny ir su kuo aš turėčiau susitaikyti [..]
Su tuo, kad nepasiteisino originalus skeptikų forumo formatas.
Seianus wrote:
2020-05-15 01:52
Pirmiausia tai aš jūsų dar nepalikau [..]
Hm. Suintrigavai su šituo pareiškimu, nes aš tave įsivaizdavau labiau kaip forumo OG senbuvį, bet ne steigėją.. Tačiau mano atmintis apie tuos laikus labai jau skylėta - tai parašiau abiems buvusiems adminams, ką jie mano šiuo klausimu.

Bet ta dalis "dar nepalikau" tai visai LOL. Kaip bandęs kelis kartus palikti forumą, turiu tave įspėti, kad tai gali būti ne taip lengva, kaip tau atrodo.. Bijau, kad mudu su tavim čia per giliai suleidom šaknis, kad galėtume taip lengvai imti ir išeiti.
Seianus wrote:
2020-05-15 01:52
[..] o tie kiti du (arba gal net tik vienas wink wink) palikę [..]
Prašau smulkiau.. Kuris iš jų, manai, nepaliko forumo?
Seianus wrote:
2020-05-15 01:52
[..] tikrai nepaliko dėl mandagių diskusijų ar nepolitinių temų pertekliaus.
Va man irgi šita dalis įdomi. Turiu kelias teorijas, bet vis pritrūksta puzlo detalių iki pilno vaizdo..
Seianus wrote:
2020-05-15 01:52
Tai žinoma. Aš visada kažką rašydavau.
Ok. Net nesivarginsiu prašyti, kad mums parodytum kažką iš savo kūrybos - nes būkim realistai vis tiek nerodysi.. Bet pati mintis, kad nemetei rašymo teikia vilties dėl tavo paklydusios sielos.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-05-15 12:08

Vilius wrote:
2020-05-15 10:59
Hm. Suintrigavai su šituo pareiškimu, nes aš tave įsivaizdavau labiau kaip forumo OG senbuvį, bet ne steigėją.. Tačiau mano atmintis apie tuos laikus labai jau skylėta - tai parašiau abiems buvusiems adminams, ką jie mano šiuo klausimu.
Ok.. Vienas iš buvusių adminų sakė, kad galima tave laikyt Founding Fatheriu. Tai, now it's official :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-05-15 12:10

Vilius wrote:
2020-05-15 10:59
Blogo tai nieko.. Bet žinai, ten Einšteinas lyg ir kažką sakė apie žmones kurie vis iš naujo bando tą patį dalyką, ir tikisi skirtingų rezultatų :)
Nežinau, prie ko čia Einšteinas. Tos temos lyg ir sulaukė šiokio tokio susidomėjimo, tai ketinu kurti ir toliau, bet jei tau nepatinka, žinoma gali ignoruoti ir/arba toliau čia burbėti man tai kas :)

Su tuo, kad nepasiteisino originalus skeptikų forumo formatas.
Tai kad pasiteisino.
Hm. Suintrigavai su šituo pareiškimu, nes aš tave įsivaizdavau labiau kaip forumo OG senbuvį, bet ne steigėją.. Tačiau mano atmintis apie tuos laikus labai jau skylėta - tai parašiau abiems buvusiems adminams, ką jie mano šiuo klausimu.
Ane? Tai kad negavau jokios žinutės iš tavęs. Gal ne tam nickui parašei, arba ne visiems buvusiems adminams :)

OK, skepistorijos pamokėlė. Šį websaitą sutarė kurti trys žmonės, kažkada susipažinę Jėzuitų* forume, kur sąmojingai ir be abejo brandžiai trolindavo diskutavo su tikinčiaisiais: Vajezus, Ateonas ir aš, susitikime Vilniuje berods Baltuose drambliuose. Jei gerai pamenu, technine dalim iš pradžių užsiėmė Ateonas, paskui lyg Vajezus, aš čia prisidėjau menkiausiai, tik prisidėjau prie forumo moderavimo bei rašiau straipsnius. Pameni, šiame websaite kažkada būdavo net ir straipsniai? (Apie jų lygį for the purposes of this discussion nekalbėsime :D ). Kiti pirmieji šio forumo nariai buvo kiti virtualūs ar tikri pažįstami iš Jėzaus forumo (GrafasCepelinas aka Legionas), LNK forumo (7x, Liocikas (patarąjį gal pameni, tiesa sakant mūsų pažintis goes way back dar ir prieš LNK forumą buvo toks freehosting) ir kt.), bei hipių forumo, pastarasis kažkuriuo būdu vienu metu buvo tapęs Jėzaus forumo skeptikų štabu, kol mūsų iš ten mandagiai ir subtiliai neišprašė, ištrindami visas skeptiškas temas ir relaunchindami iš naujo.

*atrodo. Gal ten šiaip tik vadinosi Jėzus bet nebuvo Jėzuitų, gerai jau nebepamenu.
Bet ta dalis "dar nepalikau" tai visai LOL. Kaip bandęs kelis kartus palikti forumą, turiu tave įspėti, kad tai gali būti ne taip lengva, kaip tau atrodo.. Bijau, kad mudu su tavim čia per giliai suleidom šaknis, kad galėtume taip lengvai imti ir išeiti.
Aš ir neketinu niekur eiti, kaip jau turėjai pastebėti kai mėginai mane užbanyti, o kai norėjau išeiti visai sėkmingai ir išėjau ne vieneriems metams, kol vėl atsirado noras grįžti. Tačiau anyway tavo patirtis man irgi labai įdomi ir svarbi ir.... OK tiek to apsieisiu be sarkazmo.

Prašau smulkiau.. Kuris iš jų, manai, nepaliko forumo?
Nujaučiu, kad vienas aukščiau minėtų trijų, neskaitant manęs, irgi vis dar čia rašo, kitu pseudonimu, kaip beje ir aš pats. Jei norės, pats prisipažins, jei ne, tai ne.

Ok. Net nesivarginsiu prašyti, kad mums parodytum kažką iš savo kūrybos - nes būkim realistai vis tiek nerodysi.. Bet pati mintis, kad nemetei rašymo teikia vilties dėl tavo paklydusios sielos.
OMG pagaliau parašei protingą žinutę, adekvačiai įvertindamas realybę, kas mane nuoširdžiai pradžiugino ir suteikė vilties dėl tavo paklydusios

Anyway.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-05-15 12:22

Vilius wrote:
2020-05-15 12:08
Ok.. Vienas iš buvusių adminų sakė, kad galima tave laikyt Founding Fatheriu. Tai, now it's official :)
Tai taip, aš (vienas iš buvusių adminų) sakiau, ar bent implikavau šia žinute:
Seianus wrote:
2020-05-15 01:52
Vilius wrote:
2020-05-15 01:09
Be to, founding fatheriai mus paliko ne be priežasties.. Tai gal būk atsargesnis į juos apeliuodamas.
Pirmiausia tai aš jūsų dar nepalikau, <...>
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-05-15 13:23

Seianus wrote:
2020-05-15 12:10
OK, skepistorijos pamokėlė.
Dėkoju. Visai įdomu buvo, nes rimtai nepamenu arba net nežinojau daug ko apie forumo pradžią.

Tai ok, jūs trys įkūrėt forumą. Pradžioje kiek pamenu buvo visai fun - skleidėm ateizmo tiesą, mokėmės atpažinti argumentacijos klaidas ir t.t. Tada kažkas lyg bandė kurti kažkokią oficialią organizaciją.. Ir ten kažkas atsitiko, kai Ateonas (nelabai patenkintas) išėjo iš forumo - ir vis dar nenori grįžti, net nepaisant mano įkyrių įkalbinėjimų. Tai va šita dalis man labiausiai miglota.. Gal papasakosi smulkiau, kas ten atsitiko?
Seianus wrote:
2020-05-15 12:10
Pameni, šiame websaite kažkada būdavo net ir straipsniai?
Pamenu, kad buvo. Prisipažinsiu - niekada jų neperskaičiau normaliai. Aš apskirtai čia papuoliau tik dėl kompanijos, o skepticizmas man niekada nerūpėjo. Aišku, suvaidinau savo dalį religijų bashinime - bet labiau dėl formos ir pramogos, o ne dėl gilių įsitikinimų.
Seianus wrote:
2020-05-15 12:10
Aš ir neketinu niekur eiti, kaip jau turėjai pastebėti kai mėginai mane užbanyti, o kai norėjau išeiti visai sėkmingai ir išėjau ne vieneriems metams, kol vėl atsirado noras grįžti. Tačiau anyway tavo patirtis man irgi labai įdomi ir svarbi ir.... OK tiek to apsieisiu be sarkazmo.
Sarkastiškai parašei, kad apsieisi be sarkazmo.. Meistro darbas, ne kitaip. Ok, nebandysiu kvestionuoti tavo laisvos valios palikti forumą - nes jei paskui iš tiesų paliksi, tai Svetimas man niekada neatleis :)
Seianus wrote:
2020-05-15 12:10
Nujaučiu, kad vienas aukščiau minėtų trijų, neskaitant manęs, irgi vis dar čia rašo, kitu pseudonimu, kaip beje ir aš pats. Jei norės, pats prisipažins, jei ne, tai ne.
Labai abejoju. Su abiem palaikau bent šiokį tokį ryšį privačiai, ir jie man nepanašūs į žmones, kurie leistųsi į tokio vaikiškumo lygio avantiūrą. Vajėzus - beveik garantuotai ne. Ateoną pažįstu mažiau, bet irgi abejoju. Be to, kuriuo dabartiniu forumiečiu jis galėtų būti? Tikrai ne manimi, tavimi, Lionginu, fizikanu ir Svetimu, nes čia jau reikėtų epinės konspiracijos, vien tam, kad apgauti.. mane ir tave? Kam tai galėtų rūpėti? Augustu ir DrHarisLacanu apsimesti neįmanoma. Lieka naujesni nariai. Su Stormu kažkiek bendrauju privačiai - tai vėlgi reikėtų daug apsimetinėti. Majolis turi labai savitą rašymo manierą, kurią būtų sunku nuosekliai suklastoti.. Ką praleidau?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-05-15 13:39

Vilius wrote:
2020-05-15 13:23
Ir ten kažkas atsitiko, kai Ateonas (nelabai patenkintas) išėjo iš forumo - ir vis dar nenori grįžti, net nepaisant mano įkyrių įkalbinėjimų. Tai va šita dalis man labiausiai miglota.. Gal papasakosi smulkiau, kas ten atsitiko?
Nieko apie tai nežinau. Tikriausiai įvyko, kai aš irgi jau buvau išėjęs iš forumo, arba panašiu metu.
Prisipažinsiu - niekada jų neperskaičiau normaliai.
Savikritiškai pastebėsiu, kad nieko nepraradai.
Aš apskirtai čia papuoliau tik dėl kompanijos,
Savikritiškai pastebėsiu, kad kompanija čia buvo tobula, nereali tiesiog, viena geriausių pasauly, tai nesistebiu, kad ir vien dėl kompanijos užsukdavo žmonių :)

]Sarkastiškai parašei, kad apsieisi be sarkazmo.. Meistro darbas, ne kitaip.
Dėkui dėkui. Daug praktikos :)
Labai abejoju. Su abiem palaikau bent šiokį tokį ryšį privačiai, ir jie man nepanašūs į žmones, kurie leistųsi į tokio vaikiškumo lygio avantiūrą. Vajėzus - beveik garantuotai ne. Ateoną pažįstu mažiau, bet irgi abejoju. Be to, kuriuo dabartiniu forumiečiu jis galėtų būti? Tikrai ne manimi, tavimi, Lionginu, fizikanu ir Svetimu, nes čia jau reikėtų epinės konspiracijos, vien tam, kad apgauti.. mane ir tave?
Ne apgauti, tiesiog galimai rašo žmogus kitu nicku ir tiek, kaip ir tu arba aš juk irgi rašome kitais nickais nei pradžioje, o minėtas Ateonas irgi yra rašęs įvairiais nickais. Ar tu savo nicko pasikeitimą laikai vaikiško lygio avantiūra? :? Bet gal ir klystu, tikrai nesu ir pats užtikrintas, kaip sakiau, jei esu teisus ir jei pats žmogus norės, pasisakys, jei nesu teisus arba nenorės tai nepasisakys ir tiek.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-05-15 22:42

Vilius wrote:
2020-05-15 10:59
Bijau, kad mudu su tavim čia per giliai suleidom šaknis, kad galėtume taip lengvai imti ir išeiti.
Arba.. Gal forumas suleido šaknis į mus?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-05-16 15:56

Seianus wrote:
2020-04-29 23:05
Svetimas wrote:
2020-04-29 19:30
Sudominai mane su šitais Sean Carroll video apie fiziką. Reikės kada pažiūrėti prie progos, kai turėsiu daugiau laiko.

Šiaip kol kas gan skeptiškai žiūriu į Sean Carroll kalbas apie jo reklamuojamą "many-worlds" kvantinės mechanikos interpretaciją. Aš kažkaip anksčiau buvau susidaręs vaizdą, kad matavimų problemos aiškinimas per "quantum decoherence" nesusiveda iš esmės tik į "many-worlds".
Jis youtube dažnai daro Q&A video, kur atsakinėja į komentaruose pateiktus klausimus. Gali būti nebloga proga išsiaiškinti kas tave domina tiesiai su juo, sukritikuoti jo idėjas ir išgirsti atsakymą, ar panašiai :)
Gan šaunus Sean Carroll video The Biggest Ideas in the Universe | 8. Entanglement, kuriame jis labai trumpai ir laymanų kalba pristato minėtus dalykus.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-05-16 19:55

Kitose temose jau prasitarėm apie "privačius" pokalbius. Tai gal apskelbsiu visiems, kad nebūtų bereikalingų spekuliacijų.

Žodžiu, mes kartą per savaitę darom video pokalbius Zoom platformoje. Ten giliau padiskutuojam apie forume aptarinėjamas temas, ar šiaip, kas būna įdomu. Kol kas tų pokalbių įrašų neskelbiam, nes kokybė dar nepasiekė norimo levelio, bet gal greitu laiku pradėsim publikuoti bent įdomesnius fragmentus.

Iš principo visi kviečiami prisijungti.. Bet realiai gali būti sunku moderuoti pokalbius su daugiau nei 3-4 dalyviais, todėl vietų skaičius gana ribotas. Jei norit prisijungti, parašykit man privačiai.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-05-20 00:00

būtų įdomu pažėti įrašus, dėl dviejų mažų vaikų ir gan įtemptos darbotvarkės prisijungti kol kas negalėčiau :roll:
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-05-21 13:03

Vilius wrote:
2020-05-15 13:23
...
Seianus wrote:
2020-05-15 12:10
Nujaučiu, kad vienas aukščiau minėtų trijų, neskaitant manęs, irgi vis dar čia rašo, kitu pseudonimu, kaip beje ir aš pats. Jei norės, pats prisipažins, jei ne, tai ne.
Labai abejoju. Su abiem palaikau bent šiokį tokį ryšį privačiai, ir jie man nepanašūs į žmones, kurie leistųsi į tokio vaikiškumo lygio avantiūrą. Vajėzus - beveik garantuotai ne. Ateoną pažįstu mažiau, bet irgi abejoju. Be to, kuriuo dabartiniu forumiečiu jis galėtų būti? Tikrai ne manimi, tavimi, Lionginu, fizikanu ir Svetimu, nes čia jau reikėtų epinės konspiracijos, vien tam, kad apgauti.. mane ir tave? Kam tai galėtų rūpėti? Augustu ir DrHarisLacanu apsimesti neįmanoma. Lieka naujesni nariai. Su Stormu kažkiek bendrauju privačiai - tai vėlgi reikėtų daug apsimetinėti. Majolis turi labai savitą rašymo manierą, kurią būtų sunku nuosekliai suklastoti.. Ką praleidau?
DrHarisLacan'u kaip tik labai lengva apsimesti. :ax: Ir aš (kažkodėl) buvau linkęs įtarti, kad tai pats Vajėzus juo apsimeta. :) Bet dabar pagalvojau, kad ir Ateonas galėtų juo apsimesti.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-05-31 22:43

Gal kam bus įdomu: ANOMALY PODCAST / Skepticizmas. Gana standartinis pokalbis apie skepticizmo ABC.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-04 21:08

Vilius wrote:
2020-05-31 22:43
Gal kam bus įdomu: ANOMALY PODCAST / Skepticizmas.
Prisirašiau for fun prie to kalbinto vyruko kanalo https://www.youtube.com/c/Artikrai .
Paklausiau šiek tiek fone. Tai tik maža pastaba iš to, ką girdėjau, apie antibiotikus, kaip vaistus nuo gripo. Antibiotikai (antibakteriniai vaistai) nuo gripo (viruso) negydo. Tiesiog gal kiek vėliau apsaugo nuo vėlesnių bakterinės kilmės susirgimų kai šiek tiek pro organizmo ląsteles būna "prasinešęs" virusas. Ir kuriuos kai kurie gydytojai linkę išrašyti dėl šventos ramybės kokiems silpnesniems senoliams ar pan., kad apsidraustų nuo visokių galimų komplikacijų.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-06-05 09:43

Svetimas wrote:
2020-06-04 21:08
Prisirašiau for fun prie to kalbinto vyruko kanalo https://www.youtube.com/c/Artikrai .
Paklausiau šiek tiek fone. Tai tik maža pastaba iš to, ką girdėjau, apie antibiotikus, kaip vaistus nuo gripo. Antibiotikai (antibakteriniai vaistai) nuo gripo (viruso) negydo. Tiesiog gal kiek vėliau apsaugo nuo vėlesnių bakterinės kilmės susirgimų kai šiek tiek pro organizmo ląsteles būna "prasinešęs" virusas. Ir kuriuos kai kurie gydytojai linkę išrašyti dėl šventos ramybės kokiems silpnesniems senoliams ar pan., kad apsidraustų nuo visokių galimų komplikacijų.
O kas ir ką ten pasakojo apie antibiotikus nuo gripo, koks kontekstas?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-06 17:22

Seianus wrote:
2020-06-05 09:43
O kas ir ką ten pasakojo apie antibiotikus nuo gripo, koks kontekstas?
Kontekstas buvo, kad Viliaus užrodyto pokalbio moderatorius iš kažkokio keistuoliško kanalo ezoteriškomis temomis kalbino skeptiškos pakraipos kanalo "Ar tikrai?" kūrėją.

Tiesiog tarp įvairių klausimų ir pastabų laidos pabaigoje, kai kalba pasisuko apie koronovirusą, moderatorius užsiminė apie tai, kad gripo atveju neva šiek tiek gelbsti antibiotikai. Ko pašnekovas nepakomentavo (greičiausiai suklydęs per išsiblaškymą, jog turėtos omenyje vakcinos nuo gripo).

Šiaip ne esmė. Tiesiog paminėjau smulkmeną su mintim, kad gal koks majolis, jei turės noro, šitoj vietoj gal kokį savo trigrašį įkiš ar pakomentuos kažką įdomaus mažiau žinomo iš savo srities dėl "virusai vs antibiotikai" ar pan.
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2020-06-11 15:50

Svetimas wrote:
2020-06-06 17:22
Šiaip ne esmė. Tiesiog paminėjau smulkmeną su mintim, kad gal koks majolis, jei turės noro, šitoj vietoj gal kokį savo trigrašį įkiš ar pakomentuos kažką įdomaus mažiau žinomo iš savo srities dėl "virusai vs antibiotikai" ar pan.
Pakvietimą įkišti trigrašį atsitiktinai pastebėjau "Forumo pulse ", kur mažiausiai tikėjausi pamatyti ir keistą klausimą "virusai vs antibiotikai?". Bet kad jau, tai... Tavo komentarai ok, gal tik ezoterikas nežino (labai tikėtina), o pašnekovas nesureagavo iš mandagumo (labai tikėtina), o kitur viskas teisinga. Gripinių bei covidinių pneumonijų gydymo protokoluose visada figūruoja ab – dėl (dažnos) bakterinės superinfekcijos grėsmės , nes nustatyti, ar ir kada ji "prisimetė" prakiškai neįmanoma. Kad antibiotikai (pavadinimas tradicinis, bet nelabai teisingas - teisingiau antimikrobiniai vaistai) virusui švęstas vandenėlis visi žino, ir - nepaisant covid - tokia nuostata išlieka tvirta kaip uola. Nesismukinant, ("specifiniais") antivirusiniais vaistais š.m. gydomos tik 4 virusinės infekcijos : gripas, AIDS, herpes šeimos virusų sukeltos ligos ir virusiniai hepatitai (C, rečiau B ir kt raidės), ir jie visi "savaip" veikia konkrečius virusus ir tik juos.

Bet corona atveju daug kalbama apie paslaptingus priešmaliarinius vaistus (ne antibiotikai, o "antipirmuoniniai" preparatai, bet vis tik „prieš/anti-infekciniai“ vaistai), kurie kai kuriais (pavadinkim - nepatikimais) duomenimis efektyvūs ir prieš covid. O paslaptingi štai kodėl - antimaliariniai vaistai be maliarijos jau seniai taikomi ( „protokoliniai“) ir sisteminių jungiamojo audinio ligų, pvz., vilkligės ar rematoidinio artrito, gydymui – jų efektyvumas įrodytas. Šiuo atveju jie veikia kaip imunomoduliatoriai, slopinantys „patologines“ imunines reakcijas, grubiai tariant – imunitetą, o maliariją - sutrikdydami plazmodijų metabolizmą. Kas bendro tarp maliarijos ir vilkligės? – nieko, ir maliarinių vaistų efektyvumas buvo pastebėtas (greičiausiai) atsitiktinai – sergantis vilklige susirgo maliarija, ir antimaliarinis vaistas išgydė ne tik maliariją, bet pagerino žmogaus būklę ir dėl vilkligės. Penicilinas gydo Alcheimerį – analogija ne itin, bet tinka. Maliariją užmiršęs, nes nesusidūręs, bet kai netyčiom kada perskaitydavau "vilkligė ir priešmaliariniai vaistai", visada šmėkšteldavo mintis „Va kokie bl... “, ir užmiršdavau. Jei bus įrodyta, kad maliarijos vaistai efektyvūs ir prieš covid – beliks vėl tarti „Bl..., why not, jei ir šiaip tokie „blatni"? Š.m. chlorokvino Europos covid gydymo protokole nėra, o FDA berods leido naudoti ypatingomis sąlygomis/atvejais, nes "efektyvumą" (kaip jis veikia ir ar tikrai veikia covid š.m. tiksliai nežinoma) lenkia pakankamai dažnos ir sunkios pašalinės reakcjos - bėdos daugiau nei naudos. „Moralas“ toks - visai nenustebčiau, jei koks ab pasirodytų veiksmingas ir prieš kokį virusą, kad ir prieš covid. O jei tai būtų chlorokvinas – reiškia tai vaistas nuo „visų“ ligų. Kaip vit. U... :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-06-11 17:01

o pašnekovas nesureagavo iš mandagumo (labai tikėtina), o kitur viskas teisinga.
O kažin kaip manai, ar pašnekovas tokį patį mandagumą rodytų ir kalbėdamasis su tradiciškai skeptikų kritikuojamų pažiūrų atstovais, pvz., homeopatijos šalininku :)
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2020-06-11 20:22

Seianus wrote:
2020-06-11 17:01
O kažin kaip manai, ar pašnekovas tokį patį mandagumą rodytų ir kalbėdamasis su tradiciškai skeptikų kritikuojamų pažiūrų atstovais, pvz., homeopatijos šalininku
Manau, kad mandagiai atsisakytų dialogo su homeopatu. :) O pokalbis su moderuojančiu "ezoteriku" jau ėjo pabaigon, temų buvo įvairių, virusai-antibiotikai-vakcinos paskutinė, taigi ir laikas spaudė - gal todėl mandagiai ir nutylėjo... Dėl sumautos terminologijos - pažodžiui antibiotikas "galabija gyvybę", o virusas irgi gyvybė, nors ir neląstelinė - tektų aiškinkis, ar tai turėta galvoje, o jei ne, tuomet kas/kodėl ir t.t. :)
Post Reply