Forumo pulsas

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-07-30 16:38

O tai tu rimčių rimčiausiai manęs klausei, ar tas sportininkes laikyčiau fašistėmis?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-07-30 17:25

Lionginas wrote:
2019-07-30 16:38
O tai tu rimčių rimčiausiai manęs klausei, ar tas sportininkes laikyčiau fašistėmis?
Tu užsiminei, kad kažkas jas laikytų fašistėmis.. Tada aš paklausiau, kas yra tie neįvardinti etikečių klijuotojai. Tada tu sakei, kad ir pats tas sportininkes laikytum fašistėmis, ir paskui pridėjai tą dalį apie daužymą į šaligatvį.. Ir, kiek tai liečia mane, tai ir yra tavo tikroji nuomonė šiuo klausimu.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-07-30 18:12

Seianus wrote:
2019-07-30 15:26
pradėjo išsidirbinėti
Nemanau, atrodo, kad kaip tik pasislepe po pakankamai sluoksniu "sarkazmo", kad pasakytu ka is tikro galvoja.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-07-30 19:29

Vilius wrote:
2019-07-30 16:04
Seianus wrote:
2019-07-30 15:26
O tu ką manai?
Aš jau labai seniai praradau viltį po visais tais sarkazmo ir šmaikštumėlio sluoksniais surasti tikrąją Liongino nuomonę. Dažnai net abejoju, ar jis ją apskritai turi - gal visa jo asmenybė ir sudaryta tik iš tų netiesioginių pseudo-humoristinių vingrybių, supintų viena į kitą.. Tai, kad per daug savęs neapkraučiau, aš tiesiog diskutuoju su tokiu Lionginu, kokį jis save pateikia. Ir tas fasadas atrodo, kaip tipiško šiandieninio leftisto su smurtiniais polinkiais.
Nesistebiu, ką aš rašau irgi labai retai supranti :)
Tai ką, atsidūrėme su Lionginu priešingose spektro ribose, jis kraštutinis leftistas, aš kraštutinis dešinysis, nuostabus dalykas tie big data.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-07-30 19:51

Seianus wrote:
2019-07-30 19:29
Tai ką, atsidūrėme su Lionginu priešingose spektro ribose, jis kraštutinis leftistas, aš kraštutinis dešinysis [..]
Siaubas, ką politinė poliarizacija gali padaryt su žmonių santykiais.. Mes su žmona irgi vengiam kalbėt apie politiką :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-07-30 21:07

Vilius wrote:
2019-07-30 17:25
Tu užsiminei, kad kažkas jas laikytų fašistėmis.. Tada aš paklausiau, kas yra tie neįvardinti etikečių klijuotojai. Tada tu sakei, kad ir pats tas sportininkes laikytum fašistėmis, ir paskui pridėjai tą dalį apie daužymą į šaligatvį.. Ir, kiek tai liečia mane, tai ir yra tavo tikroji nuomonė šiuo klausimu.
Tu gi tiesiai šviesiai manęs paklausei, ar aš vadinčiau jas fašistėmis. Kadangi nesuprantu, kas galėjo iššaukti tokį klausimą, sumečiau, kad satyra būtų geras atsakymo žanras, nes:

- Jei juokauji, atsakymas irgi turi būti tiek pat rimtas
- Jei nejuokauji, tai tokio atsakymo tenusipelnai

O realiai tai baik išsipisinėti, viską tu supranti ir puikiai skiri kur rimtas atsakymas ir kur ne, tiesiog atėjai čia kitų paauklėti kaip teisingai bendrauti, tik biškį prašovei, nes niekas čia neatėjo būti paauklėtas :roll:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-07-30 21:13

Seianus wrote:
2019-07-30 19:29
Tai ką, atsidūrėme su Lionginu priešingose spektro ribose, jis kraštutinis leftistas, aš kraštutinis dešinysis, nuostabus dalykas tie big data.
Tu jam tiesiog labiau patinki, nes mėgsti užvažiuoti ant visokių SJW kaip koks Petersonas ar Šapiro ar kitas herojus ir šiaip esi labiau putiovas, todėl jis, kaip wannabe dešinysis, tave stumia labiau į dešinę. Aš jam nepatinku, mane stumia į kairę. Visai kaip tinderis.

Image
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-07-30 22:44

Lionginas wrote:
2019-07-30 21:07
Tu gi tiesiai šviesiai manęs paklausei, ar aš vadinčiau jas fašistėmis.
Nevisai taip.. Bet čia įdomus kitas dalykas. Tu taip ir neatsakei į mano pradinį klausimą - tai kas po galais yra tie žmonės, kurie pasak tavęs laikytų tas sportininkes fašistėmis.. Dabar pagalvojau, kad gal visos šios pseudo-humoristinės šarados tikslas ir buvo nusimuilinti nuo atsakymo į tą klausimą. Čia tarsi tavo dūmų uždanga - vos tik pajunti pavojų, iš karto ją paleidi, kad suconfusintum pašnekovus, ir nukreiptum pokalbį saugesne vaga. Šiaip gana gudrus triukas, užskaitau.
Lionginas wrote:
2019-07-30 21:07
O realiai tai baik išsipisinėti, viską tu supranti ir puikiai skiri kur rimtas atsakymas ir kur ne [..]
Žinok, ne.. Kaip jau sakiau skausmingai daug kartų, aš tikrai sunkiai atskiriu tavo humorą nuo rimtų atsakymų. Ne tai, kad aš labai stengiuosi tą padaryti.. Ypač, kai tu pats nesistengi būti suprastas, ar net tyčia bandai sudrumsti vandenį gynybiniais tikslais.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-07-30 22:50

Lionginas wrote:
2019-07-30 21:13
Tu jam tiesiog labiau patinki [..]
Tarsi tame kas nors blogo? Gi tau irgi vieni forumo nariai patinka labiau, nei kiti.. Spėju, aš nesu labai aukštai tavo simpatijų sąraše. Bet va 7x... Mmmmmm :love:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-07-31 11:03

Vilius wrote:
2019-07-30 22:44
Lionginas wrote:
2019-07-30 21:07
Tu gi tiesiai šviesiai manęs paklausei, ar aš vadinčiau jas fašistėmis.
Nevisai taip..
Nejaugi?
Vilius wrote:Kažin, kas yra tie neįvardinti žmonės, kurie toms sportininkėms klijuotų "fašisčių" etiketes? Ar tu jiems pritari? Ar tu pats jas klijuotum?
Vilius wrote:
2019-07-30 22:44
Bet čia įdomus kitas dalykas. Tu taip ir neatsakei į mano pradinį klausimą - tai kas po galais yra tie žmonės, kurie pasak tavęs laikytų tas sportininkes fašistėmis.. Dabar pagalvojau, kad gal visos šios pseudo-humoristinės šarados tikslas ir buvo nusimuilinti nuo atsakymo į tą klausimą. Čia tarsi tavo dūmų uždanga - vos tik pajunti pavojų, iš karto ją paleidi, kad suconfusintum pašnekovus, ir nukreiptum pokalbį saugesne vaga. Šiaip gana gudrus triukas, užskaitau.
O ką čia atsakyti? :D Pilnas pasaulis visokių kovotojų už socialinį teisingumą, pasiruošusių įsižeisti už kitus ir už viską ir bet ką apkaltinti fašizmu ar kažkuo analogišku. Na tų, kuriuos tu vadini "tipiniais leftistais", nes turbūt daugybę jų sutinki, o gal net gyveni kokiame nors bendrabutyje, į kurį suvežti rinktiniai SJW iš viso pasaulio universitetų :D

O kokia tavo versija? Kad aš pasakiau, kad galbūt sportininkai bijo kaltinimų fašizmu, o tuomet bandžiau nuslėpti, kas tie kaltintojai, nes pats esu vienas iš jų? Įspūdingi big data algoritmai pas tave.
Vilius wrote:
2019-07-30 22:44
Tarsi tame kas nors blogo?
Ar aš sakiau, kad tame kažkas blogo? Nesakiau. Tačiau akivaizdu, kad net primityviausias politinio kompaso testukas yra gerokai pranašesnis už tavo big data tinderį.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-07-31 21:18

Lionginas wrote:
2019-07-31 11:03
Pilnas pasaulis visokių kovotojų už socialinį teisingumą, pasiruošusių įsižeisti už kitus ir už viską ir bet ką apkaltinti fašizmu ar kažkuo analogišku.
Nu pagaliau, po poros puslapių tavo (visiškai lengvai suprantamo) humoro analizės, mūsų pokalbis pradeda vėl kažkur judėti..

Žodžiu. Dėl fašistų klausiau todėl, kad man atrodo, jog mes esam per daug įsigąsdinę tų SJW, ir juos tariamai palaikančios tylios daugumos. Kai realiai ta dauguma nėra nei tokia jau didelė, nei tokia vieninga. Dabar tereikia, kad kas nors garsiai pasakytų, kad karalius yra nuogas.. Ir tada visi pamatys, kiek mažai galios iš tiesų turi tie pašaipūnai ir etikečių klijuotojai.. Gal visa jų galia ir slypėjo tik tame, kad tikroji dauguma jų bijojo?

Ir rimtų varžybų (pvz. ateinančios olimpiados) boikotas laisvai galėtų būti tas simbolinis smūgis, kurio tereikia, kad tas SJW kortų namelis pradėtų byrėti.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-07-31 23:14

Vilius wrote:
2019-07-31 21:18
Žodžiu. Dėl fašistų klausiau todėl, kad man atrodo, jog mes esam per daug įsigąsdinę tų SJW, ir juos tariamai palaikančios tylios daugumos. Kai realiai ta dauguma nėra nei tokia jau didelė, nei tokia vieninga. Dabar tereikia, kad kas nors garsiai pasakytų, kad karalius yra nuogas.. Ir tada visi pamatys, kiek mažai galios iš tiesų turi tie pašaipūnai ir etikečių klijuotojai.. Gal visa jų galia ir slypėjo tik tame, kad tikroji dauguma jų bijojo?

Ir rimtų varžybų (pvz. ateinančios olimpiados) boikotas laisvai galėtų būti tas simbolinis smūgis, kurio tereikia, kad tas SJW kortų namelis pradėtų byrėti.
Karalius yra nuogas, kai kur :) transgenderiai moterų varžybų sporte yra hard no no iš mano pusės.

Tylioji dauguma dažniausiai yra simple people, ir jiems tie SJW kovojimai yra nesuprantami. Kas jiems yra suprantama tai yra baimė, o transgenderiai laimintis moterų varžybų auksą yra tos baimės materilizacija. Tai čia ant to visi Trumpai ir Borisai dar pasirinks taškų, iki tol kol tas namelis ims byrėti, o tada turėtų subyrėti ir SJW priešininkų sumontuotas ne ką mažesnis, ir mano manymu gerokai pavojingesnis baimės namelis :wink:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-08-01 07:15

Vilius wrote:
2019-07-31 21:18
Žodžiu. Dėl fašistų klausiau todėl, kad man atrodo, jog mes esam per daug įsigąsdinę tų SJW, ir juos tariamai palaikančios tylios daugumos. Kai realiai ta dauguma nėra nei tokia jau didelė, nei tokia vieninga. Dabar tereikia, kad kas nors garsiai pasakytų, kad karalius yra nuogas.. Ir tada visi pamatys, kiek mažai galios iš tiesų turi tie pašaipūnai ir etikečių klijuotojai.. Gal visa jų galia ir slypėjo tik tame, kad tikroji dauguma jų bijojo?
Dauguma jų nebijo, daugumai jie dzin. Bijo tik vieši ar pusiau vieši žmonės, kaip kad sportininkai. Ir bijo ne tiek tų rėksmingų studentų, kiek apskritai dėmesio, kurio galimai susilauktų. Nes tiesiog nedaug žmonių, kurie norėtų susilaukti dėmesio tolerancijos, rasizmo, fašizmo ar analogiškose temose, net jei jų tiesiogiai niekas nekaltina. Blogas PR mažų mažiausiai.

Nors, gerai pagalvojus, kas liečia konkrečiai šią temą (transgender sporte), tai gal nelabai tie sportininkai ir bijo - juk buvo protestavusių. Čia net soc teisingumo aktyvistai mažai turėtų prie ko prikibti, nes juk protestas yra vardan teisingumo ir lygių galimybių sporte, o lygios galimybės varžantis su transgenderiais yra abejotinos.
Vilius wrote:
2019-07-31 21:18
Ir rimtų varžybų (pvz. ateinančios olimpiados) boikotas laisvai galėtų būti tas simbolinis smūgis, kurio tereikia, kad tas SJW kortų namelis pradėtų byrėti.
Aš, kaip viso labo ne itin uolus olimpiados žiūrovas, irgi ją mielai paaukočiau dėl kokio nors kilnaus tikslo :D

Sportininkų problema ne SJW, sportinkų problema yra nelygios galimybės ir blogai sureguliuoti kvalifikaciniai reikalavimai. Žmogus registruojasi varžyboms, tai pažiūri jo pasą ir patikrina testosterono lygį, bet reta kuri organizacija atlieka Y chromosomos testą. Sureguliuos šitą reikalą ir viskas bus OK. Tiesiog, nėra tiek daug tų transgender sportininkų, kad būtų prisiruošta kažkaip visas procedūras sutvarkyti.

O SJW problemos niekaip nereikia spręsti, jie laisvi žmonės su nuomone ir jie turi teisę tą nuomonę reikšti, kaip ir kraštutiniai dešinieji. Kilinti dėl tokių dalykų olimpiadą tai biškelį over the top, reikia mažiau karščiuotis. Karas, ir tas tik retais atvejais iššaukia olimpiados boikotą, o tu ją siūlai boikotuoti dėl rėksnių. Sakai, jie nėra labai reikšmingi, bet jų reikšmę prilygini karui.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-08-01 11:58

Lionginas wrote:
2019-08-01 07:15
Čia net soc teisingumo aktyvistai mažai turėtų prie ko prikibti, nes juk protestas yra vardan teisingumo ir lygių galimybių sporte, o lygios galimybės varžantis su transgenderiais yra abejotinos.
Jų protestas yra vardan dėmesio, valdžios, noro primesti visiems savo ideologijas ir dar visokių priežasčių, tarp kurių nėra nei teisingumo, nei lygių galimybių. Jei tikslas būtų teisingumas ir lygios galimybės, SJW nebūtų šiuo metu didžiausia seksistų ir rasistų irštva ;)
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2019-08-06 22:34

Siaip tokia mintis kilo.

Egzistuoja kazkokios reguliarios geju zaidynes, atseit geju olimpiada. Paaiskinti ir pagristi ju poreiki patiems gejams - uz mano galimybiu ribos.

Bet gal olimpiniui komitetui reiktu susimatyti apie kokiu trasgenderiu olimpiada, na kaip kad ir parolimpines neigaliuju zaidynes buna.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-08-09 02:40

vapula wrote:
2019-08-06 22:34
Siaip tokia mintis kilo.

Egzistuoja kazkokios reguliarios geju zaidynes, atseit geju olimpiada. Paaiskinti ir pagristi ju poreiki patiems gejams - uz mano galimybiu ribos.

Bet gal olimpiniui komitetui reiktu susimatyti apie kokiu trasgenderiu olimpiada, na kaip kad ir parolimpines neigaliuju zaidynes buna.
Manau visai nebloga mintis, tik problema, kad jų niekas nežiūrėtų, tai būtų sunkoka pritraukti sponsorių.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-08-13 09:38

Ričardui Savukynui (Rokiškiui Rabinovičiui) žiniaklaida ir visokie troliai pagaliau taip nusibodo, kad savo facebooke pradėjo apie mąstymo klaidas rašyti ir bandyti lt internetą šviesti. Respectas jam už tai.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-08-13 09:59

Svetimas wrote:
2019-08-13 09:38
Ričardui Savukynui (Rokiškiui Rabinovičiui) žiniaklaida ir visokie troliai pagaliau taip nusibodo, kad savo facebooke pradėjo apie mąstymo klaidas rašyti ir bandyti lt internetą šviesti. Respectas jam už tai.
O atejo ir pas mus kognityviniu biasu overkomintojai. Po desimt metu atrodys toks pat nonsensas, kaip dabar atrodo froidines penio baimes ir kiti paties nerimciausio pasaulyje - psichologijos mokslo pasiekimai.
Post Reply