Elon Musk

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-05-17 11:52

wilonas wrote:
2022-05-17 10:26
Sveiki,

o kaip vertinat internetuose didelio ažiotažo sulaukusį Musk'o Twitter'io įsigyjimą :) ?
Turi omeny – kalbėjimą, kad įsigis Twitterį?
Man asmeniškai – vienodai šviečia. Turiu nuojautą, kad tai galėjo būti tik pretekstas parduoti Teslos akcijas per daug nesigadinant reputacijos, bet nieko tikslaus nežinau. Palauksiu, pamatysiu.

Sveikas atvykęs į forumą. Jei čia ne kokia eilinė seno nario nauja inkarnacija :)
The Verge wrote: May 17, 2022
Elon Musk has reiterated his claim that fake and spam accounts could make up more than 20 percent of Twitter’s users, saying the deal to acquire the social media company “cannot move forward” until Twitter proves the accuracy of its much lower estimate of less than 5 percent.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-05-17 13:23

OK tęsiu atsakinėjimą į senovines žinutes.
Starman wrote: Be to nepanašu, kad būtų koks psichopatas ar sociopatas, neturintis empatijos ar jausmų.
Ir psichopatai, ir sociopatai jausmus turi. Su empatija gali būti kiek sunkiau. Ir kad empatijos neturi Muskas, man visai panašu. Svarbu tik nepainioti empatijos su gerais manipuliavimo žmonėmis įgūdžiais ar geru PR skyriumi. Tiesą sakant nemaža CEO dalis yra sociopatai narcizai, man būtų keisčiau, jei Muskas būtų kitoks. Bet kol kas nematau jokių požymių, kad turėtų empatijos ir rūpintųsi kažkuo daugiau, nei savimi.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-05-17 19:44

Seianus wrote:
2022-05-14 22:13
Debunking Starlink
Dėkui. Pažiūrėjau.
Ir panašu, jog minėtas Common Sense Skeptic kanalas iš esmės tik su Elon Musk susijusius dalykus gvildena. Šiek tiek neįprasta. Įdomu kodėl.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2022-05-24 23:01

Seianus wrote:
2022-05-16 16:33
Kaip kad, pasirodo, 2018 m. haliucinavo U.S. Securities and Exchange Commission, padavusi Muską į teismą.
<...>
Kaip JAV dažna, abi šalys sugebėjo susitarti be teismo sprendimo, ir tas susitarimas kainavo 20 mln. dolerių Muskui, dar 20 mln. dolerių Teslai plius Muskas turėjo pasitraukti iš direktorių tarybos trims metams.
<...>
Sorry, kad atsakinėju į kelių metų senumo žinutes, bet anksčiau man Muskas tiesiog nebuvo tiek įdomus, kad varginčiausi kažką detaliau pasiskaityti. Bet reikia kažkam palaikyti frontą ir prisiminti, kad čia forumas skeptikų, o ne verslo herojų haipo :)
Kiek aš ten pamenu tai Muskas kažkur pabairiavo ir pasakė kad Tesla kaina turi būti verta 420 usd, 420 yra žolės mėgėjų skaičius simbolizuojantis bbž ką jei taip atvirai. Tai va už tuos bairiukus teko biški susimokėt. Kaip čia scam xz, ypač kai po to per twitterį jis dar netokių bairių yra su visokiais crypto prasukęs. Na ir dar prie to pačio tas pats verslo herojus šiuo metu laikomas turtingiausiu pasaulio žmogum. Quite long shot for a scammer ;)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-05-25 12:46

Stormas wrote:
2022-05-24 23:01
Kiek aš ten pamenu tai Muskas kažkur pabairiavo ir pasakė kad Tesla kaina turi būti verta 420 usd, 420 yra žolės mėgėjų skaičius simbolizuojantis bbž ką jei taip atvirai. Tai va už tuos bairiukus teko biški susimokėt. Kaip čia scam xz, ypač kai po to per twitterį jis dar netokių bairių yra su visokiais crypto prasukęs.
Aš irgi nežinau, ir tingiu tikrinti ar tavo interpretacija kad čia bajeris yra teisinga ar tik atmazas ar išvis ne į temą, nes tai nelabai svarbu. Jis buvo paduotas į teismą už scaminimą ir kad išvengtų teismo, neblogai susimokėjo bei laikinam pasitraukė iš boardo. Tai matyt ir pačiam atrodė, kad teismas gali visaip pasisisukti, t.y., pagrindo kaltinti fraudu (sinonimas scamui) yra. These are the facts of the case, and they are undisputed.

Na ir dar prie to pačio tas pats verslo herojus šiuo metu laikomas turtingiausiu pasaulio žmogum. Quite long shot for a scammer ;)
Tai niekaip nepaneigia, kad bent dalis jo veiklos yra scamas arba borderline scamas. Pudrinti protą ir pritraukti investicijų jis tikrai moka, moka ir darytis gerą PR bei užsikelti akcijų kainas. Čia nėra dėl ko ginčytis. Ir kol bent mažytė dalis jo pažadų bent kažkuria prasme bus įgyvendinti, tikriausiai ir toliau sėkmingai visiems fanbojams p15 protą ir taps dar turtingesnis. Tik įdomu, kodėl jau pradėjo pardavinėti Teslos akcijas, gal ir pats jau mato, kad amžinai taip nesitęs :)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2022-05-25 17:47

Seianus wrote:
2022-05-25 12:46
Aš irgi nežinau, ir tingiu tikrinti ar tavo interpretacija kad čia bajeris yra teisinga ar tik atmazas ar išvis ne į temą, nes tai nelabai svarbu. Jis buvo paduotas į teismą už scaminimą ir kad išvengtų teismo, neblogai susimokėjo bei laikinam pasitraukė iš boardo. Tai matyt ir pačiam atrodė, kad teismas gali visaip pasisisukti, t.y., pagrindo kaltinti fraudu (sinonimas scamui) yra. These are the facts of the case, and they are undisputed.
Tingiu aš čia labai domėtis, bet kiek pirmi linkai pasakoja tai maždaug:
pbs.org wrote:The whole dispute stems from an October 2018 agreement with the SEC that Musk signed. He and Tesla each agreed to pay $20 million in civil fines over Musk’s tweets about having the “funding secured” to take Tesla private at $420 per share.
reuters wrote:"So I was forced to concede to the SEC unlawfully. Those bastards," Musk told the audience.
Musk said he felt forced to settle with the SEC because banks threatened to cease providing capital if he did not do so, which would have made Tesla bankrupt immediately.
"So that's like having a gun to your child's head," Musk said.
Tai dėl to jį laikyti scammeriu, tai nežinau, imho švelniai tariant naivu ;)
Tai niekaip nepaneigia, kad bent dalis jo veiklos yra scamas arba borderline scamas.
Na iš kitos pusės niekaip ir nepatvirtina :) Na nebent ten jo random twitterius tu laikai scamu, kas būtų kiek keista, nes man atrodei kaip labai tvirtas free speech šalininkas
Pudrinti protą ir pritraukti investicijų jis tikrai moka, moka ir darytis gerą PR bei užsikelti akcijų kainas. Čia nėra dėl ko ginčytis. Ir kol bent mažytė dalis jo pažadų bent kažkuria prasme bus įgyvendinti, tikriausiai ir toliau sėkmingai visiems fanbojams p15 protą ir taps dar turtingesnis. Tik įdomu, kodėl jau pradėjo pardavinėti Teslos akcijas, gal ir pats jau mato, kad amžinai taip nesitęs :)
Iš mano perspektyvos tai tiek SpaceX, tiek Tesla gerokai daugiau pažadų įgyvendino nei kad "mažytę dalį"
Kiek ten tos akcijos pervertintos ar ne tai čia jau kitas klausimas, free market biatches
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-05-25 17:57

Stormas wrote: Tai dėl to jį laikyti scammeriu, tai nežinau, imho švelniai tariant naivu ;)
Tai čia tik oficiali priežastis. Dauguma jį laiko scammeriu dėl jo fantastinių neįgyvendinamų pažadų, kuriuos kartoja kaip užsuktas ir nemirksi, tik datas vis pakeičia kas kelis metus. Plius už mėginimus prisiimti svetimus nuopelnus.
Iš mano perspektyvos tai tiek SpaceX, tiek Tesla gerokai daugiau pažadų įgyvendino nei kad "mažytę dalį"
Tesla ir SpaceX įgyvendinti pažadai sudaro tik mažytę jo visų pažadų dalį.

Bet neketinu ginčytis dėl terminų, kol kas jis tikrai ne vienoje kategorijoje su bona fide scammeriais, kaip ten kokie tinklinio marketingo bosai ar homeopatijos pardavėjai ar net Elizabeth Holmes. Ir nuo teismo sprendimo, pripažįstančio jį scammeriu, išsisuko. Tačiau skalėje tarp scammerių ir sąžiningų verslininkų jis man žymiai labiau į scammerių pusę.
Na nebent ten jo random twitterius tu laikai scamu, kas būtų kiek keista, nes man atrodei kaip labai tvirtas free speech šalininkas
Jei free speech pagrindu laikytume, kad scamo nebuvo, tai scamai apskritai neegzistuotų. Visų scamų esminė dalis yra kalbėjimas :) Jei pinigai atimami ne apgavus žmones, o per jėgą, tai jau ne scamas o elementarus apiplėšimas.

Jo tweetą scamu laikiau ne aš, o atitinkama JAV komisija. Aš tikrai neišmanau finansinių nusikaltimų sferos taip gerai, kad spręsčiau pats. Bet laikau, kad tie žmonės išmano pakankamai gerai. Gal net, drąsi mintis, geriau ir už tave. Aišku, galiausiai spręsti turėtų teismas, bet Muskas susimokėjo, kad iki to neprieitų. Tai sakau gal ir jis su savo advokatais išmanė situaciją ir įstatymus pakankamai, kad nebūtų labai užtikrintas palankiu teismo sprendimu.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2022-05-25 18:30

Seianus wrote:
2022-05-25 17:57
Tai čia tik oficiali priežastis. Dauguma jį laiko scammeriu dėl jo fantastinių neįgyvendinamų pažadų, kuriuos kartoja kaip užsuktas ir nemirksi, tik datas vis pakeičia kas kelis metus. Plius už mėginimus prisiimti svetimus nuopelnus.
Tesla ir SpaceX įgyvendinti pažadai sudaro tik mažytę jo visų pažadų dalį.
Kurios čia idėjos? Kiek esu girdėjęs tai tik pagrinde iš jo haterių apie kažkokį magnetinį traukinį (kur ir kaip Muskas siūlė investuot neteko girdėt), ir kažkiek dar apie Marsą (čia gal su SpaceX susiję, o gal ir ne, vėl iš pačio Musko gal tik kokį vieną ar du random pranešimą girdėjęs). Aišku nesidomiu juo tiek kad žinoti visus ten jo tuos "pažadus", bet gal papasakosi plačiau kur čia jis ir kaip ką apscamino labai, kokį vieną pavyzduką, ar tipo bus tas standartinis "pats pasigooglink" :D
Ir nuo teismo sprendimo, pripažįstančio jį scammeriu, išsisuko. Tačiau skalėje tarp scammerių ir sąžiningų verslininkų jis man žymiai labiau į scammerių pusę.
Jo tweetą scamu laikiau ne aš, o atitinkama JAV komisija. Aš tikrai neišmanau finansinių nusikaltimų sferos taip gerai, kad spręsčiau pats. Bet laikau, kad tie žmonės išmano pakankamai gerai. Gal net, drąsi mintis, geriau ir už tave. Aišku, galiausiai spręsti turėtų teismas, bet Muskas susimokėjo, kad iki to neprieitų. Tai sakau gal ir jis su savo advokatais išmanė situaciją ir įstatymus pakankamai, kad nebūtų labai užtikrintas palankiu teismo sprendimu.
Na man jo pasiaiškinimas pakankamai legit atrodo. Ir iš savo patirties galiu pasakyti kad kartais geriau pasirinkti borderline taikos sutartį, nei bandyti įrodyti "teisybę" eikvojant resursus ir laiką, o jei dar įmonės padėtis nėra labai stabili tai tokie pakovojimai dažniausiai gali baigtis paprasčiausiu bankrotu.

Šiaip tai nesu aš nei Musko fanas, nei ten koks heiteris, bet ten visi tokie užvažiavimai ant jo tikrai novatoriškų idėjų nu tai tikrai juokingai atrodo. Ypač šiame amžiuje kai žmonės už crypto milijonus moka :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-05-25 22:04

Stormas wrote:
2022-05-25 18:30
Kurios čia idėjos? Kiek esu girdėjęs tai tik pagrinde iš jo haterių apie kažkokį magnetinį traukinį (kur ir kaip Muskas siūlė investuot neteko girdėt), ir kažkiek dar apie Marsą (čia gal su SpaceX susiję, o gal ir ne, vėl iš pačio Musko gal tik kokį vieną ar du random pranešimą girdėjęs). Aišku nesidomiu juo tiek kad žinoti visus ten jo tuos "pažadus", bet gal papasakosi plačiau kur čia jis ir kaip ką apscamino labai, kokį vieną pavyzduką, ar tipo bus tas standartinis "pats pasigooglink" :D
That explains, kodėl tave jis žavi.
O kas blogai su „pats pasigooglink“? Juk jau žinai bent vieną vietą, nuo ko pradėti: magnetinio traukinio. Netgi, tavo patogumui, kad nereikėtų googlinti ar naudoti kitos, mažiau tolerastiškos paieškos sistemos, net šiame forume šioje temoje buvo įdėta nuorodą į ne vieną Muską kritikuojantį video. Įskaitant ir apie hyperloopą. Ar juos bent pažiūrėjai, ar visgi buvo kažkaip nesmagu žiūrėti Raketų Jėzaus kritiką, nors ir sakai, kad jo neišpažįsti? :)

Nes pateikti išsamią Musko pažadų ir jų neįgyvendinimo analizę su nuorodomis į šaltinius be abejo, kad užimtų nemažai laiko. Tačiau iš pašnekovų tikiuosi, kad jie bent apytiksliai orientuojasi temoje, ir na bent jau tokias basic žinias turi. Bent jau Vikipedijos straipsnį apie jį būtum perskaitęs, tai apie Hyperloopą žinotum gerokai daugiau, nei dabar.
Na man jo pasiaiškinimas pakankamai legit atrodo. Ir iš savo patirties galiu pasakyti kad kartais geriau pasirinkti borderline taikos sutartį, nei bandyti įrodyti "teisybę" eikvojant resursus ir laiką, o jei dar įmonės padėtis nėra labai stabili tai tokie pakovojimai dažniausiai gali baigtis paprasčiausiu bankrotu.
Pilnai tikėtinas ir toks variantas, nors Musko fanboyjams lyg ir atrodė, kad jo įmonių padėtis afigienai stabili :D bet esmė, kad kai prieinama iki formalių kaltinimų iš tam skirtos valstybinės institucijos, ir milijoninių baudų kad nereikėtų prieiti iki teismo, tai gerokai rimčiau, nei kažkieno „haliucinavimai“ interneto forume. Tai kaip ir laikau, kad pointas pademonstruotas. O ar tau ten juokinga ar ne, ne taip svarbu.
Šiaip tai nesu aš nei Musko fanas, nei ten koks heiteris, bet ten visi tokie užvažiavimai ant jo tikrai novatoriškų idėjų nu tai tikrai juokingai atrodo. Ypač šiame amžiuje kai žmonės už crypto milijonus moka :)
Jo, Elizabeth Holmes ir jos novatoriškas idėjas irgi taip gindavo. Bet skirtingai nuo Musko, jos idėjos iš tiesų buvo novatoriškos.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2022-05-26 00:00

Seianus wrote:
2022-05-25 22:04
O kas blogai su „pats pasigooglink“? Juk jau žinai bent vieną vietą, nuo ko pradėti: magnetinio traukinio. Netgi, tavo patogumui, kad nereikėtų googlinti ar naudoti kitos, mažiau tolerastiškos paieškos sistemos, net šiame forume šioje temoje buvo įdėta nuorodą į ne vieną Muską kritikuojantį video. Įskaitant ir apie hyperloopą. Ar juos bent pažiūrėjai, ar visgi buvo kažkaip nesmagu žiūrėti Raketų Jėzaus kritiką, nors ir sakai, kad jo neišpažįsti? :)

Nes pateikti išsamią Musko pažadų ir jų neįgyvendinimo analizę su nuorodomis į šaltinius be abejo, kad užimtų nemažai laiko. Tačiau iš pašnekovų tikiuosi, kad jie bent apytiksliai orientuojasi temoje, ir na bent jau tokias basic žinias turi. Bent jau Vikipedijos straipsnį apie jį būtum perskaitęs, tai apie Hyperloopą žinotum gerokai daugiau, nei dabar.
Nu pasigooglinau šiek tiek, ir kokį būtent ten scam turėjau pamatyt? Ar čia reik youtube kritikos video būtinai pažiūrėti ir tada jau tikrai viskas paaiškės. Ar čia bandyt kažkokį technologinį konceptą praktikoje pritaikyti jau yra scamas, nes nu pagal kritikus tai tas technologinis konceptas negali veikti. Tegul padeda mums Dievas jeigu su tokiu požiūriu toliau norim daryti technologinį progresą, nes patys tikrai niekur nepajudėsim.
Pilnai tikėtinas ir toks variantas, nors Musko fanboyjams lyg ir atrodė, kad jo įmonių padėtis afigienai stabili :D bet esmė, kad kai prieinama iki formalių kaltinimų iš tam skirtos valstybinės institucijos, ir milijoninių baudų kad nereikėtų prieiti iki teismo, tai gerokai rimčiau, nei kažkieno „haliucinavimai“ interneto forume. Tai kaip ir laikau, kad pointas pademonstruotas. O ar tau ten juokinga ar ne, ne taip svarbu.
Man pradeda atrodyti kad tu galvoji jog su JAV teisingumo sistema tu ten viską gali susitart, net jeigu ir scamini ar dar ten kažką darai. Nu tik susimoki biški ir vsio. Nežinau man čia panašu kaip Trumpą bankrutavusiu ir be pinigų vadint, nes nu hey gi kelis kartus bankroto bylą buvo išsikėlęs.
Jo, Elizabeth Holmes ir jos novatoriškas idėjas irgi taip gindavo. Bet skirtingai nuo Musko, jos idėjos iš tiesų buvo novatoriškos.
Jos idėjos novatoriškos nebent buvo scaminime. Pagrindinis ir esminis skirtumas tarp jų kad vienas bando novatoriškas idėjas išgimdyti, o kita jau buvo pareiškus kad jos jau yra išgimdytos. Nežinau, mano galva, tai toks gan esminis skirtumas ;)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-05-26 10:42

Stormas wrote:
2022-05-26 00:00
Nu pasigooglinau šiek tiek, ir kokį būtent ten scam turėjau pamatyt? Ar čia reik youtube kritikos video būtinai pažiūrėti ir tada jau tikrai viskas paaiškės.
Na kai turėsi bent rudimentines žinias aptariama tema, galėsime tęsti pokalbį. Kol kas pats pripažįsti, kad neturi supratimo, apie ką kalbi, tai ir prasmės kalbėti daug nėra.
Man pradeda atrodyti kad tu galvoji jog su JAV teisingumo sistema tu ten viską gali susitart, net jeigu ir scamini ar dar ten kažką darai. Nu tik susimoki biški ir vsio. Nežinau man čia panašu kaip Trumpą bankrutavusiu ir be pinigų vadint, nes nu hey gi kelis kartus bankroto bylą buvo išsikėlęs.
Kas tau rodosi yra tikrai ne mano problema. Faktus pateikiau.
Tegul padeda mums Dievas jeigu su tokiu požiūriu toliau norim daryti technologinį progresą, nes patys tikrai niekur nepajudėsim.
Technologinis progresas be Musko juda daug sėkmingiau, nei su juo, tai visai nesupratau, ką čia mėgini pasakyti.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2022-05-26 11:07

Seianus wrote:
2022-05-26 10:42
Na kai turėsi bent rudimentines žinias aptariama tema, galėsime tęsti pokalbį. Kol kas pats pripažįsti, kad neturi supratimo, apie ką kalbi, tai ir prasmės kalbėti daug nėra.
Tu teisus, nelabai yra prasmės kažką kalbėt kai nėra net paprasčiausio supratimo apie r&d, ir kai tai yra prilyginama pažadams ir scamui ;)
Faktus pateikiau.
Gal tiksliau reiktų sakyt, jog tiesiog išėmei faktus iš konteksto
Technologinis progresas be Musko juda daug sėkmingiau, nei su juo, tai visai nesupratau, ką čia mėgini pasakyti.
Tai kuris čia būtų raketų Jėzus jei Musko nebūtų? Ir jei jau sėkmingiau dar viskas judėtų, tai kokios dar inovatyvesnės raketos būtų? :ax:
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2022-05-26 23:45

Nu nezinau, neapsiverstu man liezuvis scameriu vadinti viena turtingiausiu pasaulio zmoniu, kuris pasirasineja konktraktus su nasa ir pentagonu. Turbut ne uz tveetus apie Marsa pasirasineja, ir Space X stabiliai susigriebia po puse sektoriaus kontraktu:

In 2014, SpaceX won nine contracts out of the 20 that were openly competed worldwide.

In 2017, SpaceX achieved a 45% global market share for awarded commercial launch contracts. <...> The contracts included both commercial and government (NASA/DOD) customers. This made SpaceX the leading global commercial launch provider measured by manifested launches.

Kaip Stormas sake - neblogai kaip scameriui.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-05-27 08:49

Bet koks inovatyvus produktas gali imti ir nepasiteisinti, tiesiog tokia rizika. Dalis projektų, kuriais užsiėmė Muskas, nepasiteisino, dalis labai pasiteisino. Maždaug to ir galima tikėtis, nes su visokiomis inovacijomis taip jau yra - niekas nežino, kas pasiteisins, bus pelninga. Kartais net neįmanoma visiškai įvertinti kai kurių įdėjų igyvendinamumo kol, well, nepabandai jų įgyvendinti realiai. Scamas prasideda tada, kai idėjoms nepasiteisinus, investuotojai toliau apgaudinėjami fiktyviomis perspektyvomis (Elisabeth Holmes).
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-05-27 20:34

Twitteris padavė Muską į teismą už mėginimą manipuliuoti akcijų kainomis.
ArsTechnica wrote: Elon Musk was sued by a Twitter investor who alleges that he broke the law in a scheme to drive down Twitter's stock price.

The lawsuit was filed Wednesday against Musk and Twitter in US District Court for the Northern District of California. It recounts much of Musk's behavior since he began investing in Twitter and since he agreed to buy the company for $44 billion.

The lawsuit noted that "Tesla's stock is worth much less now than when Musk agreed to buy Twitter" as "Tesla's shares have declined by over 37 percent since the announcement of the Buyout." Musk, the CEO of Tesla, "pledged his Tesla stock as collateral for a $12.5 billion loan to finance the buyout of Twitter" and is thus "at risk of a margin call or a requirement to put up more cash," it says.
"Musk quickly acted to attempt to mitigate these personal risks to himself by engaging in unlawful conduct that moved the price of Twitter's stock down," the complaint says. "Musk proceeded to make statements, send tweets, and engage in conduct designed to create doubt about the deal and drive Twitter's stock down substantially in order to create leverage that Musk hoped to use to either back out of the purchase or renegotiate the buyout price by as much as 25 percent which, if accomplished, would result in an $11 billion reduction in the Buyout consideration. As detailed herein, Musk's conduct was and continues to be illegal, in violation of the California Corporations Code, and contrary to the contractual terms he agreed to in the deal."
Lionginas wrote: Bet koks inovatyvus produktas gali imti ir nepasiteisinti, tiesiog tokia rizika.
Tikrai taip, kai kurie turi šimtaprocentinę tikimybę nepasiteisinti, bet Musko tai nesustabdo :)
Maždaug to ir galima tikėtis, nes su visokiomis inovacijomis taip jau yra - niekas nežino, kas pasiteisins, bus pelninga
Ne „niekas“, o Muskas ir jo fanboyjai nežino. Kas beje gana akivaizdžiai matosi ir interviu su Musku. Na o srities specialistai ne tik žino, bet ir prognozavo ar prognozuoja, kad nepasiteisins.
dalis labai pasiteisino
O dalis panašu, kad pasiteisino nepaisant Musko ir be jo, ar su kitu investuotoju, galimai būtų pasiteisinę dar labiau.
Kartais net neįmanoma visiškai įvertinti kai kurių įdėjų igyvendinamumo kol, well, nepabandai jų įgyvendinti realiai.
Muskui taip, o srities specialistams dažnai užtenka ir teorinių skaičiavimų, kad matytų, jog projektas beviltiškas.
Scamas prasideda tada, kai idėjoms nepasiteisinus, investuotojai toliau apgaudinėjami fiktyviomis perspektyvomis (Elisabeth Holmes).
Ar Musko hyperloopas.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-05-27 20:41

vapula wrote:
2022-05-26 23:45
Nu nezinau, neapsiverstu man liezuvis scameriu vadinti viena turtingiausiu pasaulio zmoniu, kuris pasirasineja konktraktus su nasa ir pentagonu. Turbut ne uz tveetus apie Marsa pasirasineja, ir Space X stabiliai susigriebia po puse sektoriaus kontraktu:

In 2014, SpaceX won nine contracts out of the 20 that were openly competed worldwide.

In 2017, SpaceX achieved a 45% global market share for awarded commercial launch contracts. <...> The contracts included both commercial and government (NASA/DOD) customers. This made SpaceX the leading global commercial launch provider measured by manifested launches.

Kaip Stormas sake - neblogai kaip scameriui.
Tai jo, Elizabeth Holmes irgi daug kam nesivertė liežuvis vadinti scammere, kai buvo toks hype ir ją rėmė visi nuo Klintono iki Bideno. Ir turtų irgi netrūko, jei turtai staiga tapo kriterijumi vertinti galimam scamui.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-05-27 20:46

Stormas wrote:
2022-05-26 11:07
Faktus pateikiau.
Gal tiksliau reiktų sakyt, jog tiesiog išėmei faktus iš konteksto
Kad tu net to konteksto nežinai tai ką tu čia sakysi. Supratimo neturi apie ką kalbi, net apie jo fraud bylą nežinojai, kol neparašiau, bet vis tiek entuziastingai gini savo raketų Jėzų.
Last edited by Seianus on 2022-05-27 21:21, edited 1 time in total.
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2022-05-27 20:58

Seianus wrote:
2022-05-27 20:41
Tai jo, Elizabeth Holmes irgi daug kam nesivertė liežuvis vadinti scammere, kai buvo toks hype ir ją rėmė visi nuo Klintono iki Bideno. Ir turtų irgi netrūko, jei turtai staiga tapo kriterijumi vertinti galimam scamui.
Holmes nebuvo net prototipo sukurusi savo zadeto device, o Muskas puse rinkos uzsigrobes. Biski neadekvatus palyginimai.
Post Reply