Kultūrų karai

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-08-02 14:36

vvv2 wrote:
2019-08-02 14:03
- vis tiek neaišku: čia buvo koks nors "žymus" stalinistinės CCCP spektaklis apie "kapitalizmo nelaimes"?
Kaip didelis CCCP žinovas turėtum puikiai žinoti šį sovietų kinematografijos šedevrą: https://www.imdb.com/title/tt0073570

Image
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-08-02 17:43

fizikanas wrote:
2019-08-02 14:10
Gyvenam tarp zmoniu. Jei yra teises, turi but ir pareigos. Kada individualistai supras sita elementaru fakta?
Nesutinku, bet tarkim, ir kas iš to..?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-08-02 23:33

Seianus wrote:
2019-08-02 17:43
Nesutinku, bet tarkim, ir kas iš to..?
Logine seka tokia:
Tarkim mes norim zodzio laisves.
Tai yra teise sneketi bet ka.
Bet ka, reiskia ir trashtalkinti.
Jei uz trashtalkinima baudziam - pvz atskiriam ir leidziam zaisti tik su tokiais pat nepraustaburniais, kas yra panasu i pasodinima i kalejima, vadinasi teises sneketi betka, taigi ir zodzio laisves nebeturime.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-08-03 08:31

fizikanas wrote:
2019-08-02 23:33
pvz atskiriam ir leidziam zaisti tik su tokiais pat nepraustaburniais, kas yra panasu i pasodinima i kalejima
Tu šitą pavadinai logine seka ar man tik pasirodė? :lol:

Bet kuriuo atveju, žodžio laisvė neimplikuoja teisės būtų išklausytam, jei žmonės nenori, gali tavęs nesiklausyti. O kad jie nenori, galima spręsti iš fakto, kad tave reportino, ir pagal tuos reportus algoritmas daugiau tavęs su tais žmonėm nematchina žaidimuose. <--- Loginė seka yra čia, įdėmiai perskaityk ir išmok :)
Jei yra teises, turi but ir pareigos. Kada individualistai supras sita elementaru fakta?
Tai kur tavo paaiškinime - „loginėje“ sekoje yra pareigos? Pareiga išklausyti besikeikiančius pacukus? :lol: :mrgreen: :lol: :thumbsup:
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-08-03 08:53

Seianus wrote:
2019-08-03 08:31
Tu šitą pavadinai logine seka ar man tik pasirodė?
Yes, radai klaida sekoje - i studija.
Seianus wrote:
2019-08-03 08:31
Bet kuriuo atveju, žodžio laisvė neimplikuoja teisės būtų išklausytam, jei žmonės nenori, gali tavęs nesiklausyti. O kad jie nenori, galima spręsti iš fakto, kad tave reportino, ir pagal tuos reportus algoritmas daugiau tavęs su tais žmonėm nematchina žaidimuose. <--- Loginė seka yra čia, įdėmiai perskaityk ir išmok :)
Zodzio laisve yra sneketi bet ka, period. Bet kokios bausmes, pvz metant i kita serveri (kas yra panasu i kalejima, tuo, kad esi atskiriamas nuo normalios visuomenes ir sumetamas, su kitais atskirtais, i kazkokia subvisuomene) uz snekejima betka yra ir zodzio laisves apribojimas. Nesuprantu kodel bandai uzgincyti ant tiek elementaru fakta? :) Aisku kitas klausimas, jei tau zodzio laisve nera tiek svarbi ir tu sutinki daryti tam tikrus kompromisus, vardant to, kad nereiktu aukleti pacuku. Aukleti pacukus - tai sunkus darbas, ne kiekvienas jam ryztasi. Del to ir turime 1.5 vaiko zmogui gimstamuma.
Seianus wrote:
2019-08-03 08:31
Tai kur tavo paaiškinime - „loginėje“ sekoje yra pareigos? Pareiga išklausyti besikeikiančius pacukus?
Imanomi tokie variantai:
1. Turime absoliucia zodzio laisve, ir neturime jokiu pareigu (sneketi graziai ir mokinti kitus sneketi graziai). Tokiu atveju turesime nemalonu experianca daugumai zaideju (nes reiks klausyt pacuku trashtalko).
2. Neturime jokios pareigos, turime malonu zaidimo experienca daugumai, taciau neturime absoliucios zodzio laisves, nes uz jos exersizinima numatytos nuobaudos. (tavo siulomas variantas)
3. Turime absoliucia zodzio laisve, taciau kiekvienas turime ir pareigas (sneketi graziai ir mokinti kitus sneketi graziai). To pasekoje turime malonu zaidima daugumai, nes dauguma pacuku buna isauklejami kalbeti graziai.

Kadangi zodzio laisve man yra vienas pirmuju prioritetu, tai rinkciausai 3cia varianta is visu galimu.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-08-03 09:17

fizikanas wrote:
2019-08-03 08:53

Zodzio laisve yra sneketi bet ka, period. Bet kokios bausmes, pvz metant i kita serveri (kas yra panasu i kalejima, tuo, kad esi atskiriamas nuo normalios visuomenes ir sumetamas, su kitais atskirtais, i kazkokia subvisuomene) uz snekejima betka yra ir zodzio laisves apribojimas. Nesuprantu kodel bandai uzgincyti ant tiek elementaru fakta? :) Aisku kitas klausimas, jei tau zodzio laisve nera tiek svarbi ir tu sutinki daryti tam tikrus kompromisus, vardant to, kad nereiktu aukleti pacuku. Aukleti pacukus - tai sunkus darbas, ne kiekvienas jam ryztasi. Del to ir turime 1.5 vaiko zmogui gimstamuma.
Nes jei žmonės su tavimi nenori žaisti, jie ir neprivalo to daryti. Nesuprantu, kodėl bandai užginčyti ant tiek elementarų faktą.
Jie beje nėra keliami į jokį kitą serverį. Vis dar žaidžia tame pačiame.
Seianus wrote:
2019-08-03 08:31
2. Neturime jokios pareigos, turime malonu zaidimo experienca daugumai, taciau neturime absoliucios zodzio laisves, nes uz jos exersizinima numatytos nuobaudos. (tavo siulomas variantas)
Aš neturiu jokios pareigos auklėti pacukus, todėl labai gerai, kad jei nenoriu su jais žaisti, Valves algoritmas padeda man to pasiekti. O norintys su tokiais žaisti gali tą daryti :) Norintys auklėti irgi gali tą daryti, pvz., jei tu jauti poreikį, žaisk Dota 2 ir kai po pirmos klaidos tavo komandos draugas išvadins tave idiotu retardu noobu, mėgink jam išsakyti savo idėjas apie mandagaus bendravimo ir bendradarbiavimo naudą visuomenėje. Turėtų padėti.

Alternatyviai, jei pacukas žaidimą su panašiais į save laiko nuobauda :lol: niekas netrukdo jam pasitaisyti, ir pagal naują report/commend santykį jis pamažu bus vėl matchinamas su normaliais žaidėjais.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-08-03 09:34

Seianus wrote:
2019-08-03 09:17
Nes jei žmonės su tavimi nenori žaisti, jie ir neprivalo to daryti. Nesuprantu, kodėl bandai užginčyti ant tiek elementarų faktą.
Sitos teises is ju niekas neatima - isjungi zaidima ir nebezaidi. Arba zaidi custom serveryje su savo draugais. Niekas nedraudzia. Tuo tarpu jei nori zaisti public serveryje, priimk visuomenes taisykles, tarp kuriu yra zodzio laisve.
Seianus wrote:
2019-08-03 09:17
Jie beje nėra keliami į jokį kitą serverį. Vis dar žaidžia tame pačiame.
Zinau, bet i technines detales nemanau, kad verta gilintis - principas tas pats.
Seianus wrote:
2019-08-03 08:31
Aš neturiu jokios pareigos auklėti pacukus,
Tai cia ir yra tas individualistinis poziuris, apie kuri ir snekejau nuo pat pradziu - jei visi taip galvos, kad neturi pareigos aukleti pacukus, niekas neaukles pacuku. O tu pats, jei jau pamirsai, priminsiu - kazkada buvai pacukas. Jei niekas nebutu auklejes vis dar toks ir butum. Nebent manai, kad normalus bendravimas yra tai, ka pats isradai individualistiskai, be jokios itakos is aplinkos. Tokiu atveju isivaizduoji greiciausiai neteisingai.
Seianus wrote:
2019-08-03 08:31
todėl labai gerai, kad jei nenoriu su jais žaisti, Valves algoritmas padeda man to pasiekti. O norintys su tokiais žaisti gali tą daryti :)
As zinoma nedirbu Valvej ir nezinau kaip ten tikslai yra, bet jei reiktu speti, tai sakyciau, kad daugiausiai reportina tie patys pacukai. Apkeikti kita arba pareportinti yra tu paciu hormonu nulemti veiksmai.
Seianus wrote:
2019-08-03 08:31
Norintys auklėti irgi gali tą daryti, pvz., jei tu jauti poreikį, žaisk Dota 2 ir kai po pirmos klaidos tavo komandos draugas išvadins tave idiotu retardu noobu, mėgink jam išsakyti savo idėjas apie mandagaus bendravimo ir bendradarbiavimo naudą visuomenėje. Turėtų padėti.
Na ne, jei tie pacukai bus atskirti i kita serveri*, tai as nebeturesiu galimybes jiems paaiskinti apie mandagu bendravima.

* figure of speech
Seianus wrote:
2019-08-03 08:31
Alternatyviai, jei pacukas žaidimą su panašiais į save laiko nuobauda :lol: niekas netrukdo jam pasitaisyti, ir pagal naują report/commend santykį jis pamažu bus vėl matchinamas su normaliais žaidėjais.
Yes yes, o kalejimas yra puiki perauklejamoji priemone, labai skatina ismokti laikytis istatymu. Not.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-08-05 01:21

fizikanas wrote:
2019-08-03 09:34
Sitos teises is ju niekas neatima - isjungi zaidima ir nebezaidi. Arba zaidi custom serveryje su savo draugais. Niekas nedraudzia. Tuo tarpu jei nori zaisti public serveryje, priimk visuomenes taisykles, tarp kuriu yra zodzio laisve.
Ne, jei noriu žaisti public serveryje, priimu public serverio taisykles, tarp kurių yra tam tikri mandagaus bendravimo reikalavimai. Kadangi tas taisykles nustato ne visuomenė ir ne tu, tai šis tavo nurodymas ką turiu daryti nuskambėjo ypač juokingai ir suprantama net neketinu jo laikytis :) Cheers.

Tai cia ir yra tas individualistinis poziuris, apie kuri ir snekejau nuo pat pradziu - jei visi taip galvos, kad neturi pareigos aukleti pacukus, niekas neaukles pacuku. O tu pats, jei jau pamirsai, priminsiu - kazkada buvai pacukas. Jei niekas nebutu auklejes vis dar toks ir butum. Nebent manai, kad normalus bendravimas yra tai, ka pats isradai individualistiskai, be jokios itakos is aplinkos. Tokiu atveju isivaizduoji greiciausiai neteisingai.
Žinoma, jei visi taip galvos. Bet paprastai visi taip negalvoja. Tėvai, pavyzdžiui, skirtingai nei aš pareigą auklėti savo pacukus turi.
Aš žinoma irgi esu buvęs paaugliu, tačiau turėjau tėvus. Abejoju, ar kompiuteriniai žaidimai būtų mane išauklėję :mrgreen:
As zinoma nedirbu Valvej ir nezinau kaip ten tikslai yra, bet jei reiktu speti, tai sakyciau, kad daugiausiai reportina tie patys pacukai. Apkeikti kita arba pareportinti yra tu paciu hormonu nulemti veiksmai.
Aš irgi taip gavosi sutapimas tikras kad nedirbu Valveje, bet dažnai žaidžiu Dotą 2 ir matau, kaip sistema gana sėkmingai veikia.
Seianus wrote:
2019-08-03 08:31
Na ne, jei tie pacukai bus atskirti i kita serveri*, tai as nebeturesiu galimybes jiems paaiskinti apie mandagu bendravima.
Yra daugybė kitų žaidimų, kuriuose jokių atskyrimų nebūna. Jei norėtum, galėtum pasirinkti bet kurį iš jų. Bet tikriausiai ir tu manai, kad pacukus auklėti ne tavo reikalas ir ne tavo pareiga, o žaidimai tam ir ne vieta, tai ir neauklėji. Tik forume išsipisinėji kad diskusiją palaikyti, ar ne? :)
Yes yes, o kalejimas yra puiki perauklejamoji priemone, labai skatina ismokti laikytis istatymu. Not.
Ah, garsioji „analogija“ aka kliedesys
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-08-05 09:57

fizikanas wrote:
2019-08-03 09:34
Seianus wrote:
2019-08-03 08:31
Alternatyviai, jei pacukas žaidimą su panašiais į save laiko nuobauda :lol: niekas netrukdo jam pasitaisyti, ir pagal naują report/commend santykį jis pamažu bus vėl matchinamas su normaliais žaidėjais.
Yes yes, o kalejimas yra puiki perauklejamoji priemone, labai skatina ismokti laikytis istatymu. Not.
O šita analogija skirta tam, kad įrodytum, kad kalėjimų reikėtų atsisakyti?

Šiaip, norint patikrinti bet kokios kolektyvistinės iniciatyvos realumą, reikia pasiklausti tos iniciatyvos propaguotojų, kokiais konkrečiais savo veiksmais jie prisideda prie šių savo idėjų įgyvendinimo. Kokiuose malalietkų forumuose tu, Fizikanai, auklėji jaunimą? Su kokiais žmonėmis bendrauji realiame gyvenime, kas tavo draugai? Kuriuose rajonuose esi įsigijęs NT? Tikiuosi, kur nors prie taboro, kur didelės auklėjimo galimybės?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-08-05 10:55

Seianus wrote:
2019-08-05 01:21
Ne, jei noriu žaisti public serveryje, priimu public serverio taisykles, tarp kurių yra tam tikri mandagaus bendravimo reikalavimai. Kadangi tas taisykles nustato ne visuomenė ir ne tu, tai šis tavo nurodymas ką turiu daryti nuskambėjo ypač juokingai ir suprantama net neketinu jo laikytis :) Cheers.
Vel tas individualistinis poziuris, is kurio jauciuosi isauges ir man tam tikra sypsena kelia, kai suauge zmones rimtu veidu ji bando prastumti. O kaip sakykim su forumu? Ar laikysi, jog viskas ok, jei kokio nors hipotetinio forumo hipotetinis adminas savo nuoziura banintu visus, kas skleidzia hipotetiskai far-right idejas? O kaip su privaciais paieskos varikliais, kurie nerodytu kompanijos valdziai politiskai neitinkanciu rezultatu?
Seianus wrote:
2019-08-05 01:21
Žinoma, jei visi taip galvos. Bet paprastai visi taip negalvoja. Tėvai, pavyzdžiui, skirtingai nei aš pareigą auklėti savo pacukus turi.
Aš žinoma irgi esu buvęs paaugliu, tačiau turėjau tėvus. Abejoju, ar kompiuteriniai žaidimai būtų mane išauklėję :mrgreen:
Siais laikais abu tevai dazniausiai dirba, todel laiko su vaikais beveik nepraleidzia. O kai grizta vakare is darbo, spek ka tada daro vaikai? - ogi zaidzia kompiuterinius zaidimus. Tai kas daugiau gali tuos vaikus isaukleti? Kazkiek gal mokytojai, bet pats zinai, koks valdisko svietimo lygis.
Seianus wrote:
2019-08-05 01:21
Aš irgi taip gavosi sutapimas tikras kad nedirbu Valveje, bet dažnai žaidžiu Dotą 2 ir matau, kaip sistema gana sėkmingai veikia.
Bet ir be pacuku atskyrimo, sistema tau veiktu pakankamai sekmingai. Juk pats sakei, kad kylant zaidimo lygiui, komunikacija tampa mandagesne. Tai sprendimas, kaip ir yra - tiesiog ismokti geriau zaisti. Ka zaidejas ir taip stengiasi daryti, tai cia netgi gaunasi papildoma motyvacija.
Seianus wrote:
2019-08-05 01:21
Yra daugybė kitų žaidimų, kuriuose jokių atskyrimų nebūna. Jei norėtum, galėtum pasirinkti bet kurį iš jų. Bet tikriausiai ir tu manai, kad pacukus auklėti ne tavo reikalas ir ne tavo pareiga, o žaidimai tam ir ne vieta, tai ir neauklėji. Tik forume išsipisinėji kad diskusiją palaikyti, ar ne? :)
Na siaip jau as nesirenku zaidimu pagal tai, ar galesiu ten kazka paaukleti. Dazniausiai renkuosi zaidimus, del zaidimu, o jei pakeliui tenka kazka paaukleti - neapsiverkiu del to ir neeinu reportinti, kaip iskaudinta mergaite. Nebent kazkas chytina arba specialiai kenkia savo komandai in-game veiksmais. Tokius jau reikia sodinti i kalejima.
Seianus wrote:
2019-08-05 01:21
Ah, garsioji „analogija“ aka kliedesys
Jau paaiskinau kame cia analogija - principas nusizengusi zmogu atskirti nuo normalios visuomenes ir patalpinti kartu su kitais nusizengusiais galioja ir kalejime ir tavo siulomoje machmakingo sistemoje. Nejau tikrai nematai jokio analogiskumo?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-08-05 11:02

Lionginas wrote:
2019-08-05 09:57
O šita analogija skirta tam, kad įrodytum, kad kalėjimų reikėtų atsisakyti?
Ne, noriu parodyti, kad reiktu i ji sodinti uz analogiskus nusizengimus. Pvz jei i tikra kalejima sodintu zmones uz kalbejima, ka nori, tai sakytume, kad salyje yra problemu su zodzio laisves uztikrinimu, kad valdzia enforsina cenzura, ir siaip yra nedemokratiska. Kaip Rusija.
Lionginas wrote:
2019-08-05 09:57
Šiaip, norint patikrinti bet kokios kolektyvistinės iniciatyvos realumą, reikia pasiklausti tos iniciatyvos propaguotojų, kokiais konkrečiais savo veiksmais jie prisideda prie šių savo idėjų įgyvendinimo. Kokiuose malalietkų forumuose tu, Fizikanai, auklėji jaunimą? Su kokiais žmonėmis bendrauji realiame gyvenime, kas tavo draugai? Kuriuose rajonuose esi įsigijęs NT? Tikiuosi, kur nors prie taboro, kur didelės auklėjimo galimybės?
Zaisdamas internetinius zaidimus stengiuosi paaukleti nemandagiai bendraujancius ir nereportinu ju vien uz man nepatinkanti snekejima. Tai kaip ir igyvendinu visas kolektyvistines iniciatyvas, kurias sioje temoje siulau. Ar kazko truksta?
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-08-05 11:58

fizikanas wrote:
2019-08-05 11:02
Zaisdamas internetinius zaidimus stengiuosi paaukleti nemandagiai bendraujancius ir nereportinu ju vien uz man nepatinkanti snekejima. Tai kaip ir igyvendinu visas kolektyvistines iniciatyvas, kurias sioje temoje siulau. Ar kazko truksta?
O tave jie visaip išvadina?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-08-05 12:00

fizikanas wrote:
2019-08-03 08:53
Zodzio laisve yra sneketi bet ka, period.
Nesutinku. Gan garsus klasikinis pavyzdys:
Freedom of speech does not include the right to incite actions that would harm others (e.g., “[S]hout[ing] ‘fire’ in a crowded theater.”). Schenck v. United States, 249 U.S. 47 (1919).
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-08-05 12:07

Lionginas wrote:
2019-08-05 11:58
O tave jie visaip išvadina?
Buna, kad ir isvadina. O ka?
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2019-08-05 13:11

Svetimas wrote:
2019-08-05 12:00
fizikanas wrote:
2019-08-03 08:53
Zodzio laisve yra sneketi bet ka.
Nesutinku. United States, 249 U.S. 47 (1919).
- ta pati "absoliučios laisvės" dilema, jau nagrinėjom ir jau nutarėm: absoliučios laisvės nėra ir būti negali, Grb. "Fizikanas" laisvės ribojimus vadina "pareiga".

p.s.
.. kitas klausimas, tai skirtingo išsilavinimo, skirtingų interesų, skirtingos brandos bendruomenių bendravimas. Dabar populiariausia atsiriboti nuo "kitoniškų", senovėje būta priimtų papročių, sakykim buvo privalu pavalgydinti užklydusį elgetą arba privalu sveikintis su nemėgstamu kaimynu.

p.s.2.
.. egzistuoja "kita medalio pusė", kada neįdomūs bemoksliai aplinkiniai stengiasi "pakalbėti": rezultate jiems neįdomus nesuprantamas atsakymas ir sugaištas laikas.

:(
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-08-09 03:27

Svetimas wrote:
2019-08-05 12:00
fizikanas wrote:
2019-08-03 08:53
Zodzio laisve yra sneketi bet ka, period.
Nesutinku. Gan garsus klasikinis pavyzdys:
Freedom of speech does not include the right to incite actions that would harm others (e.g., “[S]hout[ing] ‘fire’ in a crowded theater.”). Schenck v. United States, 249 U.S. 47 (1919).
Na, JAV teisėjai taip nusprendė, ir kas? Šiaurės Korėjos teisėjai dar ne tokių sprendimų priima.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-08-09 03:38

fizikanas wrote:
2019-08-05 10:55
Vel tas individualistinis poziuris, is kurio jauciuosi isauges ir man tam tikra sypsena kelia, kai suauge zmones rimtu veidu ji bando prastumti.
Tai gerai, kad niekas ir nebando. Ar bent jau aš nemėginu stumti jo kitiems, o pačiam tai nereikia net mėginti - sėkmingai juo vadovaujuosi.
O kaip sakykim su forumu? Ar laikysi, jog viskas ok, jei kokio nors hipotetinio forumo hipotetinis adminas savo nuoziura banintu visus, kas skleidzia hipotetiskai far-right idejas?

O kaip su privaciais paieskos varikliais, kurie nerodytu kompanijos valdziai politiskai neitinkanciu rezultatu?
Nežinau, gal tau per sunku suprasti, tai mėginsiu pakartoti dar sykį: niekas neįpareigoja manęs žaisti su žmonėmis, su kuriais žaisti nenoriu, tai ir nežaisiu. Šis faktas nesikeis kad ir kiek tu idiotiškų „analogijų“ prigalvosi, tai gali nebešvaistyti laiko :)

Siais laikais abu tevai dazniausiai dirba, todel laiko su vaikais beveik nepraleidzia.
Skamba kaip ne mano problema. Kad ir kaip tvertų už širdies.
O kai grizta vakare is darbo, spek ka tada daro vaikai?
Man px
- ogi zaidzia kompiuterinius zaidimus. Tai kas daugiau gali tuos vaikus isaukleti?
Tėvai arba globėjai. Čia jų pareiga.

Kazkiek gal mokytojai, bet pats zinai, koks valdisko svietimo lygis.
Taip, mokytojai kažkiek irgi turi pareigą auklėti vaikus.
Bet ir be pacuku atskyrimo, sistema tau veiktu pakankamai sekmingai. Juk pats sakei, kad kylant zaidimo lygiui, komunikacija tampa mandagesne. Tai sprendimas, kaip ir yra - tiesiog ismokti geriau zaisti. Ka zaidejas ir taip stengiasi daryti, tai cia netgi gaunasi papildoma motyvacija.
Pirmiausia tai ranked ir unranked žaidimai yra atskiri. Nesu tikras, kiek tas savaiminis bendravimo gerėjimas veikia unranked, kažkiek turbūt veikia, bet čia labiau veikia pacukų atskyrimas. Ranked žaidimuose savaiminis pacukų filtras veikia visai neblogai, bet kita vertus, ten pacukų neturėjimas komandoje yra ir kažkiek svarbesnis jei tas rangas rūpi, todėl aš nieko prieš papildomas priemones juos atsijoti :)

Na siaip jau as nesirenku zaidimu pagal tai, ar galesiu ten kazka paaukleti. Dazniausiai renkuosi zaidimus, del zaidimu,
Nu tai blogai. Tiek jaunimo auga neauklėjami vien todėl, kad tau svarbiau žaidimai :lol:

Jau paaiskinau kame cia analogija - principas nusizengusi zmogu atskirti nuo normalios visuomenes ir patalpinti kartu su kitais nusizengusiais galioja ir kalejime ir tavo siulomoje machmakingo sistemoje. Nejau tikrai nematai jokio analogiskumo?
Anei kiek. Paauglys nuo normalios visuomenės nėra atskiriamas nei per kur. Jis tik nežaidžia su žmonėmis, kurie nenori su juo žaisti.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2019-09-02 17:53

- man neaišku: ar Hongkongas yra komunistų išnaudojama Kinija? ar gali komunistai grobti laisvas laisvų tautų teritorijas?
Post Reply