Kultūrų karai

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-02-20 00:18

Vilius wrote:
2020-02-19 20:49
Na taip, vienas filmas akimirksniu ištaiso visą žalą, padarytą per porą dešimtmečių... :D Net nesvajok apie tai - žala jau padaryta, ir dabar jau taip pigiai neprasisuksi. Negaliu kalbėti už kitus apsiverkusius baltuosius vyrus, bet aš noriu bent jau Smolletto kalėjime, ir viešo Gillette reklamos autorių išjuokimo. Ir tai, čia būtų tik gražus gestas, po kurio galbūt pradėčiau kalbėti apie susitaikymą.. Bet iki jo kelias dar būtų tikrai ilgas.
Tai čia tik vienas pavyzdys, tokių yra begalė.. Praktiškai visi herojai vis dar yra baltieji vyrai.
Tuo tarpu Gillette išleidžia kažkokią reklamą, kuri mano manymu net nėra pajuokianti baltuosius vyrus, ir snowfleikai nespėja ašarų rinktis.
O dėl tų poros dešimtmečių, kiti visuomenės atstovai turi gerokai daugiau dešimtmečių kai buvo pastoviai išjuokiami. Grow a pair :)
Bepigu tau šaipytis, kai pats net nebandai nukrypti nuo oficialios linijos.. Tačiau, ar tu esi tikras, kad pats nesi parašęs ko nors, kas (ištraukus iš konteksto) kam nors gali pasirodyti kaip hate speech? Pamenu, ten esi kažką rašęs apie nusikaltėlius migrantus.. Hmmm. Jei kada sugalvosi siekti politiko karjeros, gal reikės pasikuisti po tas citatas?
Tikrai nežadu siekti bestuburio karjeros, ir kadangi to nežadu siekti, tai man nėra sunku pabaksnoti atgal į kontekstą.
Nu žėk, čia aprašo keturis atvejus, kai MeToo taikiniai nusižudė (bent iš dalies) dėl tų kaltinimų. Nei vieno kaltė nebuvo įrodyta teisme.
Tai nusikaltę labai dažnai gyvenimą baigia savižudybe. Iš kitos pusės mobingas vyksta tikrai ne vien dėl metoo, ir čia metoo iš vis yra mažuma atvejų. Tai vėlgi, tavo argumentas is invalid.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-02-20 10:00

Vilius wrote:
2020-02-19 20:59
Vyrai, aišku, šitų problemų neturi - jie dažnai gali padaryti vaikus iki pat senatvės.. Tačiau iš kažkur turės susiveikti jaunas žmonas.
Visai ne. Vaikus galima daryti ir neturint žmonų, jaunų ar kokių kitokių :) Nors gal tu pažengei tiek, kad jų nebelaikai vaikais, o naudoji kokį kitokį terminą, pvz., benkartas. Bet aš asmeniškai juos vis dar laikau vaikais ir dėl terminologijos neketinu ginčytis :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-02-20 11:01

Stormas wrote:
2020-02-20 00:18
Tai čia tik vienas pavyzdys, tokių yra begalė..
To be fair, aš nežiūriu jokių filmų apie superherojus - nes c'mon, gi ne 13 metų man.. Tačiau, spaudoje vis sumirga pranešimai apie nelabai sėkmingus filmus, kurie vis bando stumti woke naratyvus. Čia yra keletas pavyzdžių. Plius kartais iki manęs netyčia daeina ir tų filmų autorių ar aktorių pasisakymai - ir ten tikrai nepamenu kada esu girdėjęs šiltų žodžių vyrų adresu.. Tai, atleisk, bet nepatikėsiu tavo teiginiu apie "begalę filmų". Realybėje Holivudas yra vienas iš woke užkrato epicentrų, kurį jau seniai laikas dezinfekuoti, ar - dėl manęs - visai uždaryti.
Stormas wrote:
2020-02-20 00:18
Tuo tarpu Gillette išleidžia kažkokią reklamą, kuri mano manymu net nėra pajuokianti baltuosius vyrus, ir snowfleikai nespėja ašarų rinktis.
Na, jie ir balsuoti eina.. Bent jau kol jiems tai leidžiama.
Stormas wrote:
2020-02-20 00:18
O dėl tų poros dešimtmečių, kiti visuomenės atstovai turi gerokai daugiau dešimtmečių kai buvo pastoviai išjuokiami.
Norėjai pasakyti, kad jų seneliai, ir retais atvejais - tėvai, galbūt nukentėjo nuo tuo metu gyvenusių baltųjų žmonių? Nes dabartinė baltųjų karta yra taiki ir tolerantiškai, kaip niekada istorijoje.. Ir ironija tame, kad būtent juos visaip žemina, juodina, ir kaltina dėl kažkokių senovinių nuodėmių. Way to go.. Ypač, jei nori savo kailiu patirti tai, ką pikti baltieji vyrai moka daryt geriausiai - pasaulinius karus :)
Stormas wrote:
2020-02-20 00:18
Grow a pair :)
O, matau mano padrąsinimai pradeda duoti vaisius. Taip ir toliau - fake it till you make it :smoke:
Stormas wrote:
2020-02-20 00:18
Tikrai nežadu siekti bestuburio karjeros, ir kadangi to nežadu siekti, tai man nėra sunku pabaksnoti atgal į kontekstą.
Lol. Niekam nerūpės tie tavo kontekstai. Geriausiu atveju, woke smogikai pažiūrės, kad tu neturi nei vieno nuskriaustos mažumos taško (nei moteris, nei gėjus, nei trans - ir net ne juodaodis) - ir tada jau jokio gailesčio nesitikėk. Ne vieną "saviškį" jie jau suvarė, ir tau išimties tikrai nepadarys.
Stormas wrote:
2020-02-20 00:18
Tai nusikaltę labai dažnai gyvenimą baigia savižudybe.
Mes niekada nesužinosim, ar jie tikrai buvo "nusikaltę", nes jų kaltė taip ir nebuvo įrodyta teisme.
Last edited by Vilius on 2020-02-20 11:15, edited 1 time in total.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-02-20 11:10

Seianus wrote:
2020-02-20 10:00
Visai ne. Vaikus galima daryti ir neturint žmonų, jaunų ar kokių kitokių :)
Tai jo, tos 25-metės moterys, kai būna pačiame savo patraukumo zenite, tik ir svajoja pagimdyti po tris vaikus 50-mečiams, kurie turbūt net nedagyvens iki tų vaikų mokyklos išleistuvių.. Gal, jei tie 50-mečiai turi sukaupę pakankamai pinigų, populiarumo ar politinės galios - tada yra šioks toks šansas. Bet likusiems beveik-senjorams teliks tik paganyti apžlibusias akis - ir tai daugiausiai internete :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-02-20 15:49

Vilius wrote:
2020-02-20 11:10
Seianus wrote:
2020-02-20 10:00
Visai ne. Vaikus galima daryti ir neturint žmonų, jaunų ar kokių kitokių :)
Tai jo, tos 25-metės moterys, kai būna pačiame savo patraukumo zenite, tik ir svajoja pagimdyti po tris vaikus 50-mečiams, kurie turbūt net nedagyvens iki tų vaikų mokyklos išleistuvių.. Gal, jei tie 50-mečiai turi sukaupę pakankamai pinigų, populiarumo ar politinės galios - tada yra šioks toks šansas. Bet likusiems beveik-senjorams teliks tik paganyti apžlibusias akis - ir tai daugiausiai internete :)
Nekeičia fakto, kad žmonų susiveikinėti nebūtina, norint pasidaryti vaikų.

O moterys patrauklumo zenite žinoma, kad dažnai išteka už žymiai vyresnių, padariusių karjeras vyrų, tada pasimėgauja jų statusu ir pinigais, po to apsimeta kad jas muša ir išsiskiria bet #meetoo yra kiek kita tema :) Kaip ir abortai, kuriuos šiais laikais moterys taip noriai darosi, ištekėjusios ar ne.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-02-21 04:21

Vilius wrote:
2020-02-20 11:01
To be fair, aš nežiūriu jokių filmų apie superherojus - nes c'mon, gi ne 13 metų man.. <...> Plius kartais iki manęs netyčia daeina ir tų filmų autorių ar aktorių pasisakymai - ir ten tikrai nepamenu kada esu girdėjęs šiltų žodžių vyrų adresu.. Tai, atleisk, bet nepatikėsiu tavo teiginiu apie "begalę filmų".
Atsidaryk populiariausius filmus šį mėnesį, ar bet kurį kitą(!!) mėnesį iki šio mėnesio, ir paskaičiuok kiek protagonistu yra balti vyrai. Then you can shut the fuck up ;)
Realybėje Holivudas yra vienas iš woke užkrato epicentrų, kurį jau seniai laikas dezinfekuoti, ar - dėl manęs - visai uždaryti.
Tai jau mes supratom, kad tau prieš širdies yra tvirta diktatoriška ranka, nurodanti ką reik uždaryt ar/ir dezinfekuoti :evil:
Na, jie ir balsuoti eina.. Bent jau kol jiems tai leidžiama.
Nieks jiems ir nežada to uždrausti.
Norėjai pasakyti, kad jų seneliai, ir retais atvejais - tėvai, galbūt nukentėjo nuo tuo metu gyvenusių baltųjų žmonių? Nes dabartinė baltųjų karta yra taiki ir tolerantiškai, kaip niekada istorijoje.. Ir ironija tame, kad būtent juos visaip žemina, juodina, ir kaltina dėl kažkokių senovinių nuodėmių. Way to go.. Ypač, jei nori savo kailiu patirti tai, ką pikti baltieji vyrai moka daryt geriausiai - pasaulinius karus :)
Čia kažkoks jau sadomazochizmas gaunasi, pirma paverki jog baltus vyrus visi žemina ir juodina, tada pats pajuodini apie pasaulinius karus. Way to go*
*čia neskaitant to jog niekas to balto vyro nežemina
Lol. Niekam nerūpės tie tavo kontekstai. Geriausiu atveju, woke smogikai pažiūrės, kad tu neturi nei vieno nuskriaustos mažumos taško (nei moteris, nei gėjus, nei trans - ir net ne juodaodis) - ir tada jau jokio gailesčio nesitikėk. Ne vieną "saviškį" jie jau suvarė, ir tau išimties tikrai nepadarys.
Išsigalvoti personažai man yra mažiausiai baisus.
Mes niekada nesužinosim, ar jie tikrai buvo "nusikaltę", nes jų kaltė taip ir nebuvo įrodyta teisme.
Tai jei jie nusikalto, bet prieš teismą nusižudė, tai jau juos padaro kažkiek nekaltus? Vėl kažkokia iškreipta logika. Susiimk.
Last edited by Stormas on 2020-02-21 04:24, edited 1 time in total.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-02-21 04:23

Seianus wrote:
2020-02-20 15:49
O moterys patrauklumo zenite žinoma, kad dažnai išteka už žymiai vyresnių, padariusių karjeras vyrų, tada pasimėgauja jų statusu ir pinigais, po to apsimeta kad jas muša ir išsiskiria bet #meetoo yra kiek kita tema :)
Kaip ir tavo fantazijos, kurioms čia ne vieta.
Post Reply