Šių laikų konservatyvizmas ir tradicinės vertybės

Naujas temas kurkite čia
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-10-27 01:41

Stormas wrote:
2018-10-26 23:54
Sejanus teisus, zyziant yra pasiekiami rezultatai, kad ir pamažu.
Cigarečių klausimu rezultatai buvo pasiekti(?) labiau dėl technologinio progreso (kai atsirado elektroninės cigaretės), o ne dėl zyzimo. O klimato kaitos atveju, jokie reikšmingi rezultatai dar nebuvo pasiekti. Ir panašu, kad nebus pasiekti artimoje ateityje.

Ko pavyko pasiekti tuo zyzimu ir silpnumu - tai suskaldytų visuomenių, ir politinės galios vakuumo, kurį suskubo užpildyti pats-žinai-kas.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-10-27 02:18

Vilius wrote:
2018-10-27 01:41
Cigarečių klausimu rezultatai buvo pasiekti(?) labiau dėl technologinio progreso (kai atsirado elektroninės cigaretės), o ne dėl zyzimo.
elektroninės cigaretės? seriously? Akcizų didinimas, pakelių su neigiamais paveiksliukais įvedimas, reklamos draudimas ir net savotiškas defrančizinimas(kai lieka tik pavadinimas be cool pakelių) manau gerokai labiau prisideda prie to nei elektroninės cigaretės
O klimato kaitos atveju, jokie reikšmingi rezultatai dar nebuvo pasiekti. Ir panašu, kad nebus pasiekti artimoje ateityje.
na kažkas buvo, paryžiaus susitarimas buvo kažkoks žingsnis į tą pusę, bet tada atėjo į valdžią dešinieji kuriems klimato kaita yra hoax ir dabar situacija gerokai paliūdnėjus. Ir šiaip jinai gan liūdna, nes kai apie rūkymo žalą turbūt žino visi, tai klimato kaita dešiniųjų tarpe yra tokia ganėtinai liūdnesnė tema.
Ko pavyko pasiekti tuo zyzimu ir silpnumu - tai suskaldytų visuomenių, ir politinės galios vakuumo, kurį suskubo užpildyti pats-žinai-kas.
Aš nepropaguoju diktatūros, aš tik norėčiau valdžios, kuri.. well.. vadovauja. O ne zyzia ir pamokslauja, kaip nūnai priimta.
Na ta valdžia kaip ir vadovauja, tiesiog internetas ir išaugusi komunikacija leidžia žymiai labiau ta valdžia piktintis, rodyt pirštais į visokius zyzimus ar pamokslus ir tada pro akis pražiūrėti dalykus kurie yra svarbūs. Jau net nekalbant apie įvairias visuomenės grupes, ir ypač dabar dėl to pačio interneto poliarizuotus jų norus, tai ir belieka tik zyzimai ir pamokslai kai poliai taip toli nutolę.

Tai iš esmės ką noriu pasakyti, valdžia ir vadovauja, čia problema galėtų būti nebent globalizacijoj, kai tavo valdžia negali per daug vadovauti, nes įsipareigojimai and shit. Šiaip iš dalies apie tai, ir šiaip kapitalizmą yra geri Vladimiro Laučiaus straipsniai delfi - 1 dalis, 2 dalis.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-10-27 04:45

na kažkas buvo, paryžiaus susitarimas buvo kažkoks žingsnis į tą pusę, bet tada atėjo į valdžią dešinieji kuriems klimato kaita yra hoax ir dabar situacija gerokai paliūdnėjus. Ir šiaip jinai gan liūdna, nes kai apie rūkymo žalą turbūt žino visi, tai klimato kaita dešiniųjų tarpe yra tokia ganėtinai liūdnesnė tema.
Dešiniųjų tarpe klimato kaita nelaikoma pakankama priežastimi šokti pagal kairiųjų dūdelę. Kaip ir su rūkymu, su klimato kaita yra įvairių nuomonių dėl jos žalos dydžio ir laiko, žmogaus indėlio į tą kaitą dydžio, atsakomybės, priemonių tai kaitai mažinti. Vien tai, kad egzistuoja žala (rūkymo, klimato kaitos, alkoholio) nereiškia, kad kas garsiausiai rėks, to siūlomų priemonių reikės ir imtis. Visos priemonės turi savo kainą, ir ne visiems žmonėms ta kaina yra priimtina. Ne kiekvienas sprendimas yra geresnis už jokio sprendimo. Bet iš kairiųjų pusės aš labai retai matau kažkokią cost/benefit analizę, norą diskutuoti, siekti kompromiso. Matau tik pamokslavimus užsidėjus kiniškos gamybos šventųjų aureoles, darykite kaip sakome arba pasauliui ateis pabaiga ir p.s. jei nedarote kaip sakome reiškia neigiate klimato kaitą lol kvailiai, a ir beje prašau ignoruokite sniegą ant Kilimandžaro.

Va Vilius siūlo uždrausti cigaretes visai, aš esu prieš tokį draudimą. Tu turbūt irgi turi savo nuomonę dėl reikalingų ar nereikalingų priemonių rūkymui mažinti. Bet kažkaip išeina šia tema kalbėtis be šiaudinių baidyklių, siūlyti kiekvienam savo variantus, argumentuoti kokia priemonių kaina per didelė kokia patenkinama. Būtų smagu, jei taip išeitų ir klimato kaitos klausimu.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-10-27 05:12

Vilius wrote:
2018-10-27 01:30
Nu va matot.. Mes taip toli nuklydom nuo tradicinių valdymo formų, kad žmonės jau neprisimena, jog tarp dabartinės bedantės valdžios ir tikros diktatūros yra gana platus spektras tarpinių padėčių.
Aš tiesiog nesutinku, kad dabartinė valdžia yra bedantė. Ir ypač nesutinku, kad jos veiksmai cigarečių klausimu rodo bedantystę. Bedantė valdžia cigarečių klausimu nedarytų nieko, būtų galima rūkyti autobusuose, kavinėse, stotelėse, parkuose, net laidų vedėjai trauktų dūmą eteryje. Cigarečių reklamos būtų visur, cigarečių gamintojai remtų sporto klubus ir kitas veiklas, o nepilnamečiai „tėtei“ nuolat pirktų tabako produktus be jokių parkių.

Žinoma, yra sričių, kur man norėtųsi griežtesnių ir ryžtingesnių valdžios veiksmų, yra sričių kur atvirkščiai. Valdžia man niekada nebūtų ideali, net jei ji būtų aš pats. Bet taip viens ir nurašyti kaip bedantę, manau stipriai perdedi.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-10-27 13:54

Stormas wrote:
2018-10-27 02:18
elektroninės cigaretės? seriously? Akcizų didinimas, pakelių su neigiamais paveiksliukais įvedimas, reklamos draudimas ir net savotiškas defrančizinimas(kai lieka tik pavadinimas be cool pakelių) manau gerokai labiau prisideda prie to nei elektroninės cigaretės
Ok, fair enough. Dabar pažiūrėjau, kad rūkymo statistika krito dar gerokai iki elektroninių cigarečių.. Tai matyt, kad pastarosios nebuvo svarbus faktorius. Tačiau tie skaičiai pradėjo mažėti dar 60-70-ais - t.y. gerokai iki pakelių darkymo.. Tai dėl šios priemonės efektyvumo irgi nėra aišku.

Bet kuriuo atveju, cigarečių pakeliai yra tik vienas iš "silpno" valdymo pavyzdžių. Yra pilna kitų:

Valstybės nustojo imtis didelių ambicingų projektų. Niekas (bent jau Vakaruose) nebestato rekordinių tiltų, tunelių, bokštų, dangoraižių, užtvankų ir pan.
Dauguma svarbių - ir tradiciškai valstybės dominuojamų - veiklų tapo privačios ar valdomos nevyriausybinių organizacijų. Švietimas, medicina, telekomunikacijos, paštas, transporto sistemos, kelių priežiūra, svarbių išteklių gavyba ir perdirbimas, elektros/vandens/šildymo/kuro tiekimas - visi šie dalykai kažkada priklausė valstybėms. Tačiau per pastaruosius dešimtmečius jie visi palaipsniui perėjo į privačias ar NGO rankas. Net kosminės programos iš pagrindinio pasididžiavimo ir progreso variklio tapo milijardierių žaislais.
Aš nesakau, kad tai būtinai yra blogai - visai įmanoma, kad privatus sektorius šias veiklas atlieka efektyviau. Bet jų paleidimas iš valdžios rankų tikrai liudija apie pastarosios nusilpimą. Nu, nes tiesiog neįmanoma būti stipriu, kai tu realiai nieko nekontroliuoji pats.

Kitas valdžios silpnumo požymis yra tai, kad ji beveik nebendrauja su savo pavaldiniais tiesiogiai. Visa komunikacija yra perleidžiama per kelis biurokratų ir žurnalistų sluoksnius, ir pasiekia galutinį vartotoją atfiltruota ir nukenksminta - kad neduok-die neįžeistų kažkieno jausmų! Ar prisimenate per pastaruosius kelis dešimtmečius, kad jus atstovaujantis politikas būtų rėžęs kalbą, kuri jus įkvėpė ar sujaudino?.. Aš irgi nepamenu. Tais retais kartais, kai jie išlenda į tribūną, tiesiog paskaito kažkokių banalybių iš teleprompterio, ir tiek. 0 įkvėpimo ar emocijų.
Čia didžiulė ironija yra tame, kad Trampas - kad ir koks pompastiškas kvailys ir melagis jis bebūtų - daro šį dalyką gana gerai. Jis tiesiog nueina į Twitterį, ir pasako savo pavaldiniams tai, ką nori pasakyti. Ir atkreipkit dėmesį, kiek dėl to kyla pasipiktinimo! Nu kaip drįsta šalies vadovas kalbėti tiesiogiai su žmonėmis!? Siaubas, ar ne?
Stormas wrote:
2018-10-27 02:18
na kažkas buvo, paryžiaus susitarimas buvo kažkoks žingsnis į tą pusę[..]
Ir kiek PPM ta sutartis sumažino CO₂ koncentraciją? Ten buvo tik pakalbėjimas, kad "nu jo, tipo reikia kažką daryti", ir tiek. Ok, gal toks susitarimas yra truputį geriau nei nieko.. Bet, kad tos kalbos duotų vaisių, reikia mažiausiai dar vieno ingrediento - politinės valios jas įgyvendinti praktikoje. Ko mes, deja, neturime.
Stormas wrote:
2018-10-27 02:18
[..] bet tada atėjo į valdžią dešinieji kuriems klimato kaita yra hoax ir dabar situacija gerokai paliūdnėjus.
Ir kodėl gi jie atėjo į valdžią? Kaip čia taip atsitiko, kad iš karto po dviejų nuostabiausio-JAV-prezidento-ever kadencijų, šalis staiga pradėjo byrėti į šipulius?
Stormas wrote:
2018-10-27 02:18
Ir šiaip jinai gan liūdna, nes kai apie rūkymo žalą turbūt žino visi, tai klimato kaita dešiniųjų tarpe yra tokia ganėtinai liūdnesnė tema.
Klimato kaitos neigime nėra nieko konservatoriško per se. Tai tiesiog istorinis-politinis atsitiktinumas, kad būtent tos šalies būtent šie konservatyvūs politikai užėmė tokias pažiūras klimato klausimu. Aš manau, kad jie yra neteisūs, ir rinkėjai turėtų padėti jiems šią klaidą suprasti ir ištaisyti.
Man asmeniškai rūpinimasis savo aplinka atrodo net labai konservatoriškas. Jei atvirai, net sunkiai sugalvočiau, kas gali būti labiau konservatyvu, nei iš protėvių paveldėtų išteklių išsaugojimas, ir perdavimas naujai kartai.
Stormas wrote:
2018-10-27 02:18
Jau net nekalbant apie įvairias visuomenės grupes, ir ypač dabar dėl to pačio interneto poliarizuotus jų norus, tai ir belieka tik zyzimai ir pamokslai kai poliai taip toli nutolę.
Jei jau valdžiai "belieka" kažką daryti, tai savaime jau yra signalas, kad ji yra per silpna. Stiprūs vadovai ieško veikiančių kompromisų, o ne zyzia ir pamokslauja.
Stormas wrote:
2018-10-27 02:18
[..] čia problema galėtų būti nebent globalizacijoj, kai tavo valdžia negali per daug vadovauti, nes įsipareigojimai and shit.
Tai gal tada tai valdžiai reikia mažiau įsipareigoti kitoms valdžioms? Arba tiesiog perrašyti/nutraukti nepatinkančius įsipareigojimus.. Nes tie virkavimai iš serijos "aš ką nors daryčiau, bet deja negaliu, nes.." tikrai neatrodo labai stipriai, ane?..
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-10-30 00:32

Vilius wrote:
2018-10-27 13:54
Valstybės nustojo imtis didelių ambicingų projektų. Niekas (bent jau Vakaruose) nebestato rekordinių tiltų, tunelių, bokštų, dangoraižių, užtvankų ir pan.
Dauguma svarbių - ir tradiciškai valstybės dominuojamų - veiklų tapo privačios ar valdomos nevyriausybinių organizacijų. Švietimas, medicina, telekomunikacijos, paštas, transporto sistemos, kelių priežiūra, svarbių išteklių gavyba ir perdirbimas, elektros/vandens/šildymo/kuro tiekimas - visi šie dalykai kažkada priklausė valstybėms. Tačiau per pastaruosius dešimtmečius jie visi palaipsniui perėjo į privačias ar NGO rankas. Net kosminės programos iš pagrindinio pasididžiavimo ir progreso variklio tapo milijardierių žaislais.
Aš nesakau, kad tai būtinai yra blogai - visai įmanoma, kad privatus sektorius šias veiklas atlieka efektyviau. Bet jų paleidimas iš valdžios rankų tikrai liudija apie pastarosios nusilpimą. Nu, nes tiesiog neįmanoma būti stipriu, kai tu realiai nieko nekontroliuoji pats.
Na projektų yra, gal tik tie rekordiniai dalykai nėra taip akcentuojami ar pastebimi kaip anksčiau - va pvz https://www.bbc.com/news/world-europe-36423250
Tavo paminėtos veiklos, nors daugeliu(bet tikrai ne visais) atvejais iš tikro yra perimtos privatininkų, tačiau vis tiek iš esmės yra kontroliuojamos valstybės įvairiais instrumentais. Aš nekalbu aišku apie libertarų šlapias svajones, kur valstybė visai nesikiša, ir kažkaip stebuklingai yra tenkinami visuomenės interesai, statomi keliai visiems ir t.t. - kas mano manymu yra aukšto lygio bullshit.
Kas be ko, palyginus tarkim su feodaline santvarka, tai tikrai valdžia gerokai nusilpus, bet iš esmės sritis buvo atiduotos privatininkams demokratiniu būdu, t.y. visuomenė išreiškė savo valią, kad valdžia būtų silpnesnė.
Kitas valdžios silpnumo požymis yra tai, kad ji beveik nebendrauja su savo pavaldiniais tiesiogiai. Visa komunikacija yra perleidžiama per kelis biurokratų ir žurnalistų sluoksnius, ir pasiekia galutinį vartotoją atfiltruota ir nukenksminta - kad neduok-die neįžeistų kažkieno jausmų! Ar prisimenate per pastaruosius kelis dešimtmečius, kad jus atstovaujantis politikas būtų rėžęs kalbą, kuri jus įkvėpė ar sujaudino?.. Aš irgi nepamenu. Tais retais kartais, kai jie išlenda į tribūną, tiesiog paskaito kažkokių banalybių iš teleprompterio, ir tiek. 0 įkvėpimo ar emocijų.
Čia didžiulė ironija yra tame, kad Trampas - kad ir koks pompastiškas kvailys ir melagis jis bebūtų - daro šį dalyką gana gerai. Jis tiesiog nueina į Twitterį, ir pasako savo pavaldiniams tai, ką nori pasakyti. Ir atkreipkit dėmesį, kiek dėl to kyla pasipiktinimo! Nu kaip drįsta šalies vadovas kalbėti tiesiogiai su žmonėmis!? Siaubas, ar ne?
O kada valdžios atstovai bendravo tiesiogiai? Mano manymu tai būtent dabar jie ir bendrauja labiausiai tiesiogiai daugiausia socialinių tinklų dėka.
Ir kiek PPM ta sutartis sumažino CO₂ koncentraciją? Ten buvo tik pakalbėjimas, kad "nu jo, tipo reikia kažką daryti", ir tiek. Ok, gal toks susitarimas yra truputį geriau nei nieko.. Bet, kad tos kalbos duotų vaisių, reikia mažiausiai dar vieno ingrediento - politinės valios jas įgyvendinti praktikoje. Ko mes, deja, neturime.
Klimato kaitos neigime nėra nieko konservatoriško per se. Tai tiesiog istorinis-politinis atsitiktinumas, kad būtent tos šalies būtent šie konservatyvūs politikai užėmė tokias pažiūras klimato klausimu. Aš manau, kad jie yra neteisūs, ir rinkėjai turėtų padėti jiems šią klaidą suprasti ir ištaisyti.
Tai politinė valia yra palaidota tos vienos šalies, to istorinio-politinio atsitiktinumo(o tiksliau elementaraus lobizmo) dėka, nes nori ar ne būtent JAV diktuoja tas madas, ir paskui mūsų ir kitų šalių konservatyvių pažiūrų politikai tą madą atsivelka ir pas save.
Ir kodėl gi jie atėjo į valdžią? Kaip čia taip atsitiko, kad iš karto po dviejų nuostabiausio-JAV-prezidento-ever kadencijų, šalis staiga pradėjo byrėti į šipulius?
Na nei Obama buvo nuostabiausias prezidentas ever, nei tuo labiau šalis pradėjo į šipulius byrėti :)
Man asmeniškai rūpinimasis savo aplinka atrodo net labai konservatoriškas. Jei atvirai, net sunkiai sugalvočiau, kas gali būti labiau konservatyvu, nei iš protėvių paveldėtų išteklių išsaugojimas, ir perdavimas naujai kartai.
Visiškai sutinku, bet pvz tokį žinau tik vieną jauną TSLKD narį
Stormas wrote:
2018-10-27 02:18
Jau net nekalbant apie įvairias visuomenės grupes, ir ypač dabar dėl to pačio interneto poliarizuotus jų norus, tai ir belieka tik zyzimai ir pamokslai kai poliai taip toli nutolę.
Jei jau valdžiai "belieka" kažką daryti, tai savaime jau yra signalas, kad ji yra per silpna. Stiprūs vadovai ieško veikiančių kompromisų, o ne zyzia ir pamokslauja.
mano manymu tai čia problema ne valdžioje per se, bet rinkėjuose ir kaip iš jų yra suprojektuojami tokie liurbiai kurie gali išlankstyti stuburą kaip tik nori priklausomai nuo to kur ir kada kalba. Ką aš noriu pasakyt, kad politikų kurie būtų akivaizdžiai "driven" kažkokiomis vertybėmis, o ne mentaline gimnastika, yra vienetai, nes tokių tiesiog neišrenka arba jie patys nenori būti renkami. O tuo tarpu rinkėjas, vietoj to kad pritrauktų nation finest, aiškina kad reikia mažinti seimo nariams algas.
Tai gal tada tai valdžiai reikia mažiau įsipareigoti kitoms valdžioms? Arba tiesiog perrašyti/nutraukti nepatinkančius įsipareigojimus.. Nes tie virkavimai iš serijos "aš ką nors daryčiau, bet deja negaliu, nes.." tikrai neatrodo labai stipriai, ane?..
Na sunku šiame pasaulyje visai neįsipareigoti, tokia neįsipareigojus, ir tai sąlyginai, Europoje yra tik mūsų kaimynė Baltarusija, bet kažkaip nu nieko gero pavyzdys ji yra. Bet va valdžia tai ten tikrai viena stipriausių Europoj :)
Plius įsipareigoti EU, mano manymu, buvo vienas geriausių dalykų kas nutiko Lietuvai.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-10-30 08:26

Stormas wrote:
2018-10-30 00:32
.. tokių tiesiog neišrenka arba jie patys nenori būti renkami. Tuo tarpu rinkėjai, vietoj to kad pritrauktų nation finest, aiškina, kad reikia mažinti algas.
- yra "planinė-komunistinė" ekonomika, ten algos-mokėjimai atlieka tik simbolinį laikiną vaidmenį. Planinę ekonomiką stipriausiai griauna šešėliniai rinkos dėsniai (algos, mokėjimai, vertybės).

- yra "rinkos-kapitalo" ekonomika, ten algos-mokėjimai atlieka esminį vaidmenį. Rinkos ekonomiką stipriausiai griauna natūriniai mainai, algų nemokėjimas, darbai už veltui.

:(
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-10-30 16:18

Vilius wrote:
2018-10-27 13:54
Kitas valdžios silpnumo požymis yra tai, kad ji beveik nebendrauja su savo pavaldiniais tiesiogiai. Visa komunikacija yra perleidžiama per kelis biurokratų ir žurnalistų sluoksnius, ir pasiekia galutinį vartotoją atfiltruota ir nukenksminta - kad neduok-die neįžeistų kažkieno jausmų! Ar prisimenate per pastaruosius kelis dešimtmečius, kad jus atstovaujantis politikas būtų rėžęs kalbą, kuri jus įkvėpė ar sujaudino?.. Aš irgi nepamenu. Tais retais kartais, kai jie išlenda į tribūną, tiesiog paskaito kažkokių banalybių iš teleprompterio, ir tiek. 0 įkvėpimo ar emocijų.
Aš nesu tikras, ar politikai turėtų savo kalbomis jaudinti publiką. Galbūt visa ta biurokratinė mašina ir neįkvepia žygdarbiams, bet manau, kad tai yra visai gerai. Visokie ten visuomenės mobilizavimai dažniausiai reikalingi krizėje ar norint realizuoti kokį holokaustą. O taikos metu geriausia, kai visi tyliai ramiai dirba savo darbą, įskaitant ir valdžią. Lėta evoliucija yra saugesnis ir patikimesnis būdas pasiekti progresą nei karšta revoliucija, nes revoliucijos dažniausiai nepavyksta - beveik niekas negali jų suvaldyti ir jų sukėlėjai niekada neturi supratimo, ką daryti po jų.

Siūlau pasvarstyti, kad galbūt nėra taip jau blogai, kad politika yra nuobodi? Buhalterija irgi yra nuobodi, ir niekas dažniausiai nenori, kad ji būtų kitokia.
Vilius wrote:
2018-10-27 13:54
Čia didžiulė ironija yra tame, kad Trampas - kad ir koks pompastiškas kvailys ir melagis jis bebūtų - daro šį dalyką gana gerai. Jis tiesiog nueina į Twitterį, ir pasako savo pavaldiniams tai, ką nori pasakyti. Ir atkreipkit dėmesį, kiek dėl to kyla pasipiktinimo! Nu kaip drįsta šalies vadovas kalbėti tiesiogiai su žmonėmis!? Siaubas, ar ne?
Tebūnie, bet vienintelis čia svarbus klausimas - o kas iš to? Ko pasiekta?
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2018-11-03 04:39

Dėl rūkymo. Viliau, pameni, kaip prieš gerus 10-15 metų dar būdavo galima rūkyti kokiam čiliake, sėdint tarp šeimų su vaikais? Lėktuvo salone gal dar pačiam teko rūkyti? Dabar net ne visi oro uostai turi rūkymo patalpas, kas užknisa baisingai.

Mano akimis, viešo rūkymo kultūra yra ženkliai pasikeitusi, net Lietuvoje. Jau girdėjau šnekant apie draudimus rūkyti net nuosavose balkonuose. Čia gi jau vos ne fašizmas , daugiau būtų tik tiesioginis teisinis persekiojimas už bet kokį rūkymą.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-11-03 12:55

vapula wrote:
2018-11-03 04:39
.. prieš 10 metų būdavo galima rūkyti.
- taip, seniau cigaretes gamino iš natūralaus tabako, dabar gamina iš dumblių, impregnuotų sintetiniu nikotinu.

Pastaba: kai tokią "cigaretę" užsikuria balkono kaimynas, atrodo ūkininkas degina karvės šūdą.

:(
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-11-14 03:02

Tai sakydamas jog šitie proud boys skamba kaip light skinhead versija turbūt neklydau
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-11-14 06:28

Stormas wrote:
2018-11-14 03:02
Tai sakydamas jog šitie proud boys skamba kaip light skinhead versija turbūt neklydau
O tai ką skinheadai daro per black family meetingus, jei čia buvo light versija? :D
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-11-14 08:53

Stormas wrote:
2018-11-14 03:02
Tai sakydamas jog šitie proud boys skamba kaip light skinhead versija turbūt neklydau
O ką jie ten tokio blogo padarė?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-11-15 02:00

Vilius wrote:
2018-11-14 08:53
O ką jie ten tokio blogo padarė?
Na tai viskas parašyta, ką blogo padarė. Ar čia viskas ok ir normalu? :D
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-11-15 07:34

Stormas wrote:
2018-11-15 02:00
Na tai viskas parašyta, ką blogo padarė. Ar čia viskas ok ir normalu? :D
Tai kad nieko blogo jie nepadarė, tiesiog jauni nesaugūs "the unfuckables" vyrai išėjo į gatves ginti savo teisių.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-11-15 16:35

Lionginas wrote:
2018-11-15 07:34
Stormas wrote:
2018-11-15 02:00
Na tai viskas parašyta, ką blogo padarė. Ar čia viskas ok ir normalu? :D
Tai kad nieko blogo jie nepadarė, tiesiog jauni nesaugūs "the unfuckables" vyrai išėjo į gatves ginti savo teisių.
Ir būtinai tas teises reikia ginti apsirengus senyvos juodaodės drabužiais su garsiakalbiu ir prie juodaodžių šeimų susirinkimo. Kaip pasakytų Sejanus tai iš tikro tai tolerastai čia rasistai :twisted:

Anyway būtent tokie judėjimai ir jų veiksmai (įskaitant visą tą trumpizmą) ir yra tai kas mano manymu daro labai neigiamą įtaką konservatizmui. Konservatizmą visada įsivaizdavau kaip garbaus amžiaus senelį ar senelę kuri elgiasi švelniai, mandagiai, neskubant ir gal kada vis dėl to ir yra neteisus ir užsispyręs, bet išlaikydavo pagarbu santykį su progresyvumu kurį galima būtų sutapatinti su jaunuoliu kuris veržlus ir greitas naujovėms, bet kartu ir naivokas bei linkęs viską keisti nepaisant galimų padarinių. Dabar pradeda viskas krypti į tai jog iš vienos pusės turime piktą visada teisų dėdę su bizūno taktika, o iš kitos pusės jaunuolį amžinos aukos vaidmenyje.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2018-11-15 20:53

Kaip pasakytų Sejanus tai iš tikro tai tolerastai čia rasistai
Haliucinacijos?
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-11-16 07:53

Stormas wrote:
2018-11-15 16:35
Ir būtinai tas teises reikia ginti apsirengus senyvos juodaodės drabužiais su garsiakalbiu ir prie juodaodžių šeimų susirinkimo.
Na jie turi teisę apsirengti senyvos juodaodės drabužiais ir ką nors skanduoti prie juodaodžių šeimų susirinkimo. Tada juos išvadina rasistais, o tuomet jie verkia, kad juos išvadino rasistais ir taip pažeidė jų teises. Snaigės, taip sakant.
Post Reply