Internetiniai žaidimai

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-11-23 12:21

Stormas wrote:
2018-11-23 03:00
Time you enjoy wasting is not wasted time.
Nezinau ar link to suka Vilius, bet man atrodo problema su zaidimais yra gana akivaizdi - zaidziant dauguma tu zaidimu yra atliekamas protinis darbas ir tai daroma tik del to, kad is to gaunamas intelektualinis pasitenkinimas, ji atlikus gerai. Zinai, kada dar daromas protinis darbas ir is to gaunamas intelektualinis pasitenkinimas? Dirbant. Bet dirbant, dar priedo gauni ir atlyginima. Tai kas geriau?

Asociatyvinis paveikslelis:
Image
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-11-23 12:39

fizikanas wrote:
2018-11-23 12:21
Zinai, kada dar daromas protinis darbas ir is to gaunamas intelektualinis pasitenkinimas? Dirbant. Bet dirbant, dar priedo gauni ir atlyginima. Tai kas geriau?
This is some other universe shit. Ta prasme aš manau, kad dažniau dirbant protinį darbą už kurį gauni atlyginimą yra jaučiamas intelektualinis nepasitenkinimas nei pasitenkinimas.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-11-23 12:49

Stormas wrote:
2018-11-23 12:39
This is some other universe shit. Ta prasme aš manau, kad dažniau dirbant protinį darbą už kurį gauni atlyginimą yra jaučiamas intelektualinis nepasitenkinimas nei pasitenkinimas.
Tai gal netinkama specialybe pasirinkai?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-11-23 14:10

fizikanas wrote:
2018-11-23 12:49
Stormas wrote:
2018-11-23 12:39
This is some other universe shit. Ta prasme aš manau, kad dažniau dirbant protinį darbą už kurį gauni atlyginimą yra jaučiamas intelektualinis nepasitenkinimas nei pasitenkinimas.
Tai gal netinkama specialybe pasirinkai?
Nežinau, aš tai dar pakankamai happy su savo darbu.

Bet:
work is more often a source of frustration than one of fulfillment for nearly 90% of the world’s workers
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-11-23 14:35

Vilius wrote:
2018-11-22 22:48
Įdomu, kokios buvo kitų skeptikų patirtys?

- Kai įmonėje buvo praktika, praktikantai seniau nebuvo išnaudojami. Bet seniau Žaidimai neturėjo būvio užsaivinimo, todėl teko paaukoti pietų pertrauką!

Ką gero davė? Gal buvo vienas iš stimulų domėtis kompjuteriais.

:)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-11-23 15:04

Kaip is to, kad ne visi zmones megsta savo darba, seka, kad tu negali susirasti sau patinkancio darbo, kuri galetum dirbti vietoje sedejimo prie internetiniu zaidimu? Greiciauisai gali, tik nesugalvoji, nezinai kur rasti, nezinai koks darbas tau teiktu malonuma ir t.t. Bet cia technines problemos, kurios yra issprendziamos. Nera priezasciu, kodel tai negaletu veikti is principo. Gal jei laika, kuri skirti zaidimams skirtum pagavojimui, kaip uz savo darba, kuri atliksi taip ar taip, dar ir gauti pinigu, tai ir rastum budu.

O del streso, tai girdejau meditacija padeda ;)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5550
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-11-23 15:12

fizikanas wrote:
2018-11-23 15:04
Kaip is to, kad ne visi zmones megsta savo darba, seka, kad tu negali susirasti sau patinkancio darbo, kuri galetum dirbti vietoje sedejimo prie internetiniu zaidimu? Greiciauisai gali, tik nesugalvoji, nezinai kur rasti, nezinai koks darbas tau teiktu malonuma ir t.t. Bet cia technines problemos, kurios yra issprendziamos. Nera priezasciu, kodel tai negaletu veikti is principo. Gal jei laika, kuri skirti zaidimams skirtum pagavojimui, kaip uz savo darba, kuri atliksi taip ar taip, dar ir gauti pinigu, tai ir rastum budu.
Man tai įdomu, kaip tu sugalvojai, kad Stormui reikia šių patarimų? Ar tokių nereikalingų patarimų dalijimas nėra ultimate laiko švaistymas?
Stormas wrote:Nežinau, aš tai dar pakankamai happy su savo darbu.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-11-23 15:30

Lionginas wrote:
2018-11-23 15:12
Man tai įdomu, kaip tu sugalvojai, kad Stormui reikia šių patarimų? Ar tokių nereikalingų patarimų dalijimas nėra ultimate laiko švaistymas?
Na ziurek, dabar Stormas svaisto savo protine energija vaikiskom nesamonem, kai galetu kurti kazkoki produkta, kuris galbut man butu reikalingas ir del padidejusios pasiulos rinkoje kristu jo kaina, todel as galeciau ji nusipirkti pigiau. Manai, cia del naudos Stormui as tuos patarimus dalinu? Nejuokauk :D
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5550
Joined: 2011-10-03 09:35

2018-11-23 15:33

fizikanas wrote:
2018-11-23 15:30
Na ziurek, dabar Stormas svaisto savo protine energija vaikiskom nesamonem, kai galetu kurti kazkoki produkta, kuris galbut man butu reikalingas ir del padidejusios pasiulos rinkoje kristu jo kaina, todel as galeciau ji nusipirkti pigiau. Manai, cia del naudos Stormui as tuos patarimus dalinu? Nejuokauk :D
Ir tu iš tiesų manai, kad tau gali pavykti? Esi įsitikinęs, kad nešvaistai laiko?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-11-23 15:42

Lionginas wrote:
2018-11-23 15:33
Ir tu iš tiesų manai, kad tau gali pavykti? Esi įsitikinęs, kad nešvaistai laiko?
Na yra galimybe, kad nepavyks. Kaip ir yra galimybe, kad firma bankrutuos ir negausi algos kita menesi. O ar yra galimybe, kad svaistant laika vaikiskui kompiuteriniui zaidimui, megejiskame lygyje, kazkas ateis ir duos tau pinigu uz tai?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2018-11-23 15:45

Per gerai sakyčiau gyvename, jei žmonės pradeda tikėtis, kad ir už jų hobį ar laisvalaikį kažkas pinigų turėtų duoti.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-11-23 16:37

Seianus wrote:
2018-11-23 15:45
Per gerai sakyčiau gyvename, jei žmonės pradeda tikėtis, kad ir už jų hobį ar laisvalaikį kažkas pinigų turėtų duoti.
Per gerai gyvenam, jei randam laiko hobiam.
vvv2
senbuvis
Posts: 1178
Joined: 2007-08-02 11:24
Location: Kaunas city
Contact:

2018-11-23 17:27

fizikanas wrote:
2018-11-23 16:37
Per gerai gyvenam, jei randam laiko hobiam?
- taip, Carinėje Rusijoje buvo 12val. darbo diena, nieks laiko hobiam neturėjo.

:(
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-11-24 03:12

fizikanas wrote:
2018-11-23 15:04
Kaip is to, kad ne visi zmones megsta savo darba, seka, kad tu negali susirasti sau patinkancio darbo, kuri galetum dirbti vietoje sedejimo prie internetiniu zaidimu? Greiciauisai gali, tik nesugalvoji, nezinai kur rasti, nezinai koks darbas tau teiktu malonuma ir t.t. Bet cia technines problemos, kurios yra issprendziamos. Nera priezasciu, kodel tai negaletu veikti is principo. Gal jei laika, kuri skirti zaidimams skirtum pagavojimui, kaip uz savo darba, kuri atliksi taip ar taip, dar ir gauti pinigu, tai ir rastum budu.
that just like fairy tale you know?
šiaip nieko nenoriu sakyt, bet net neabejoju kad 10% populiacijos tai išsprendžia ir dirba patinkanti darbą. Kita populiacijos dirba tai ką gauna, nes reikia valgyti you know?
fizikanas wrote:
2018-11-23 15:30
Na ziurek, dabar Stormas svaisto savo protine energija vaikiskom nesamonem, kai galetu kurti kazkoki produkta, kuris galbut man butu reikalingas ir del padidejusios pasiulos rinkoje kristu jo kaina, todel as galeciau ji nusipirkti pigiau. Manai, cia del naudos Stormui as tuos patarimus dalinu? Nejuokauk :D
Na taip žiūrint ir pats galėtum kurt kažkokį produktą vietoj to kad čia kažkokius postus postintum? :D
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2018-11-24 10:57

Stormas wrote:
2018-11-24 03:12
that just like fairy tale you know?
šiaip nieko nenoriu sakyt, bet net neabejoju kad 10% populiacijos tai išsprendžia ir dirba patinkanti darbą. Kita populiacijos dirba tai ką gauna, nes reikia valgyti you know?
Think globally act locally. Kas konkreciai tau neleidzia vietoje internetiniu zaidimu dirbti realaus, tau patinkancio darbo? Tai gali buti papildomas darbas prie to, kuri dirbi dabar, jeigu tarkime, viena darba dirbi tik del pinigu, kuris nelabai patinka, bet yra gerai apmokamas. Taciau laisvalaiki, kuri taip ar taip praleidi darbui prie zaidimo, paskyres patinkanciam, ir net jei maziau apmokamam darbui, tai turetum ir pavalgyti ir dar ir uzsigert.
Stormas wrote:
2018-11-24 03:12
Na taip žiūrint ir pats galėtum kurt kažkokį produktą vietoj to kad čia kažkokius postus postintum? :D
Kaip minimum, tai postai kuriuos parasau yra produktas. Kitu nariu postai yra produktas, kuri gaunu mainais. Ar patys postai yra kazkuo vertingi tai jau atskiras filosofinis klausimas. Bet vienareiksmiskai papildomai igaunami diskutavimo gebejimai, pravercia visur ir visada. Man atrodo dabartine karta, kuri jau nebedalyvauja forumuose, yra pasmerka buti absoliuciai sutriuskinta musu seniu tiek politikoje, tiek karjeroje tiek ir visur kitur gyvenime. Jie kaip kaciukai, su nukirptais nagais.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2018-11-24 13:55

Nekartosiu to, ką jau surašė Fizikanas. Tik nuo savęs pridėsiu, kad pinigai nėra vienintelis galimas atlygis. Aišku, kad jūs niekada iš žaidimų neuždirbsite pinigų (sorry, nenoriu žlugdyti niekeno vilčių, bet jūsų šansai tapti pro-geimeriu yra panašūs, kaip ir šansai papulti į NBA. Praktiškai lygūs nuliui.)

Tačiau vardan šios diskusijos aš sutinku pakalbėti ir apie naudas platesne prasme - ne tik finansine. Pvz., Stormas žaidimų pagalba susirado žmoną.. Kainos ant tokio laimėjimo neužklijuosi, bet nauda yra.

Tai va, man norėtųsi išgirsti, kokias naudas kiti žaidėjai (mano, kad) gauna iš savo žaidimų.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2018-11-25 13:45

Žaidimus žaisti yra malonu. Tokia jų nauda. Panašiai, kaip sekso, gero maisto, gero gėrimo, geros kompanijos, kelionių, knygų, filmų, muzikos ir milijono kitų malonių laisvalaikio leidimo būdų.
Tačiau vardan šios diskusijos aš sutinku pakalbėti ir apie naudas platesne prasme - ne tik finansine. Pvz., Stormas žaidimų pagalba susirado žmoną..
Man čia skamba kaip žala, ne nauda. Jei būtų didesnė tikimybė per žaidimus susirasti žmoną, ko gero man tektų juos mesti. It's almost as if „nauda“ yra subjektyvus dalykas ir diskusija dėl naudos yra kvaila.
Aišku, kad jūs niekada iš žaidimų neuždirbsite pinigų (sorry, nenoriu žlugdyti niekeno vilčių, bet jūsų šansai tapti pro-geimeriu yra panašūs, kaip ir šansai papulti į NBA. Praktiškai lygūs nuliui.)
Heh, aš pats šitą palyginimą labai dažnai naudoju. Bet viskas iš tiesų dar blogiau, jei jau patenki į NBA, esi iš esmės milijonierius. Jei patenki tarp progamerių, dažniausiai uždirbi labai mažai arba visai nieko, kiek rečiau - pakankamai pragyvenimui, ir jau beveik niekas iš to nepraturtėja. Išimtis turbūt galima suskaičiuoti ant abiejų rankų pirštų. Pasaulyje. O arti kad išliktum bent kažkiek relevant reikia žymiai labiau, nei daugumoje įprastų darbų vakarų pasaulyje. Nesvarbu, ar esi competitive žaidėjas pro komandoje, ar tik streameris, apie atostogas gali pamiršti artimiausiems 5 metams. What I am saying is, jei tiek artum daugumoje kitų sričių, ir dar turėtum talento, greičiausiai padarytum žymiai pelningesnę karjerą.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2018-11-25 22:53

fizikanas wrote:
2018-11-24 10:57
Think globally act locally. Kas konkreciai tau neleidzia vietoje internetiniu zaidimu dirbti realaus, tau patinkancio darbo? Tai gali buti papildomas darbas prie to, kuri dirbi dabar, jeigu tarkime, viena darba dirbi tik del pinigu, kuris nelabai patinka, bet yra gerai apmokamas. Taciau laisvalaiki, kuri taip ar taip praleidi darbui prie zaidimo, paskyres patinkanciam, ir net jei maziau apmokamam darbui, tai turetum ir pavalgyti ir dar ir uzsigert.
ok, lets act locally. Kas tau neleidžia vietoj rašymo į šitą forumą susirasti tą papildomą darbą apie kurį kalbi?
Kaip minimum, tai postai kuriuos parasau yra produktas. Kitu nariu postai yra produktas, kuri gaunu mainais.
Gali va susirast darbą kuriame postintum ir gautum už tai pinigus. Girdėjau įstaiga latvių gatvėj Vilniuje samdo.
Post Reply