Apie drabužius

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą

Kaip rengiatės?

Belekaip
0
No votes
Tuo, ką nuperką mama/žmona/mergina
0
No votes
Panašiai kaip mano aplinkos žmonės
1
17%
Brangiai
0
No votes
Pigiai
0
No votes
Juodai
0
No votes
Sportiškai
0
No votes
Hiking Casual stiliumi
1
17%
Pagal sub-kultūrą, su kuria save tapatinu
0
No votes
Ekstravagantiškai
0
No votes
Pagal dabartinę madą
0
No votes
Dažniausiai deviu kostiumą
1
17%
Turiu savo stilių, ar bent jo ieškau
2
33%
Esu Juozas Statkevičius
1
17%
 
Total votes: 6
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-02-14 12:03

Nuėmiau tą varnelę, kad nenervintų.

Šiaip jau mano pranešimai šioje temoje buvo visai normalūs ir be jokio sarkazmo, ir net nematau, kuo čia galėčiau tave asmeniškai kritikuoti. Jei būčiau norėjęs kažką sarkastiško numesti, tai būtų kad ir toks paveiksliukas:

Image

Bet dabar dalyvavau visiškai normaliai, ir tau vis tiek užkliuvo.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-02-14 12:26

Lionginas wrote:
2019-02-14 12:03
Bet dabar dalyvavau visiškai normaliai, ir tau vis tiek užkliuvo.
Ne, tu čia tik (vėl) pasirodei, koks šaunus šmaikštūnas esi. Tarsi kas nors to dar nežinojo..
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-02-14 12:33

RB wrote:
2019-02-14 12:01
Man taip vidutiniškai kartą per 10 metų užeina noras įsigyti marškinius ir juos nešioti, išsiaiškinu, kad parduotuvėse mano figūrai tinkamų marškinių tiesiog nėra (ir ne, pats jų siųti aš tikrai neketinu) ir tuo šitas noras baigiasi.
Tavo laimei, dabar atsirado nemažai naujų žaidėjų, kurie bando atvesti Made-to-Measure drabužius (ir net batus) į internetą. Tas veikia gana paprastai - nueini pas kokį siuvėją, kad tave išmatuotų (arba, jei moki, padarai tai pats), tada suvedi tuos skaičius į websaitą, ir jie pagal juos pasiuva rūbus būtent tavo dydžiui. Kol kas aš išbandžiau tik [vieną italų firmą, kurios viešai nereklamuosiu], ir likau labai patenkintas rezultatu. Manau, ateityje daugumą rūbų pirksiu tokiu būdu.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-02-14 12:40

Vilius wrote:
2019-02-14 12:26
Ne, tu čia tik (vėl) pasirodei, koks šaunus šmaikštūnas esi. Tarsi kas nors to dar nežinojo..
Nusijautrink biškį, niekas čia su tavimi nešmaikštauja.

Kodėl nenori tos vienos italų firmos pareklamuoti?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-02-14 15:03

Lionginas wrote:
2019-02-14 12:40
Kodėl nenori tos vienos italų firmos pareklamuoti?
Nes jie man nemoka už reklamą.. Ir, kiek pamenu, šis forumas nelabai draugiškas reklamoms.

Bet jei jau įdomu..
[+] show hidden text
Ten turėjau omeny Lanieri. Kol kas iš ten pirkau tik vienas kelnes. Iš pirmo karto dydį ne visai pataikė, bet pataisė nemokamai. Sakė, kad tuos pakeitimus įvedė ir į matavimus, tai sekantį kartą turėtų tikti.. Reikės pabandyt.

Tačiau tokių firmų jau yra ir daugiau. Suit Supply, Proper Cloth, DIS shoes, ir gal dar keletas kitų. Ir ten galima ne tik dydį pasirinkti, bet ir medžiagas, ir visokias detales (nuo sagų iki apykaklės ir kišenių formos, etc.)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-02-14 22:35

vapula wrote:
2019-02-13 19:42
tas casual-hiking stilius yra tobulas, gerai atrodo, yra patogus, praktiškas, neutralus, galima pritaikyti bet kuriai situacijai, pakeitus vieną kitą aprangos detalę.

Norėčiau būti ir pašarvotas su savo tradiciniu outfitu: hiking shoes/arba tamsūs kedai, džinsai, hoddie ar megztinis, prie reikalo ir marškiniai, ir žinoma, rain jacket, sakykim, žalia, mano mėgstamiausia.

Šitaip apsirėdęs galiu išgyventi ir prie -30 C, ir į restoraną nueiti, ir visur kitur, kur leidžia įstatymai.
Amen.
Vilius wrote:
2019-02-13 22:44
Gal ir gali.. Bet, ar tu tikrai visur gerai jautiesi taip apsirengęs? Pvz., nueini į banką pasiimti paskolos, netyčia pataikai į "verslo klientų" salę, ir staiga supranti, kad esi vienintelis žmogus be kostiumo (net įskaitant tą snargliną stažuotoją prie kopijavimo aparato). Ar nesijaustum truputį "ne savo vietoje" tokioj aplinkoj?
Man aplinkinių žmonių apranga nuoširdžiai nerūpi, todėl tikrai nemąstyčiau, kodėl jie savo aprangos nepasivargino priderinti prie manosios ir todėl dabar jie yra out of place.
Vilius wrote:
2019-02-13 23:03
Dar prisiminiau, kad iš tiesų ne visur gali nueiti apsirengęs hikinimo rūbais. Gi yra daug vietų ir renginių, kurie turi dress-kodą arba griežtą face-kontrolę. Tai, jei kvietime bus parašyta, kad dress-kodas yra ten koks Business Formal, tai tavęs su hikinimo rūbais ten tiesiog mandagiai neįleistų, arba net visai nekviestų. Nors, apart drabužių, panorėjęs galėtum legaliai papulti į daugelį iš tų vietų.
Na tai atsisakyčiau kvietimo. Tarsi šiais laikais maža ką veikti ir nepatekęs į kažkokį konkretų renginį labai liudėsiu.
Daug nesigiriant jaunystėje esu dalyvavęs laidotuvėse su metalovu Paradise Lost jumperiu. Tiesiog taip gavosi, kad kai sužinojau beveik paskutinę valandą, buvau daug šimtų km atstumu nuo savo namų ir kostiumo, ir būčiau nespėjęs suvažinėti, o per kažkokias kvailas aprangos normas visai neateiti į draugo laidotuves irgi neatrodė gera mintis. Ir atvirkščiai, sykį teko eiti į Rotting Christ koncertą kostiuminėmis kelnėmis (jei ką, tai nėra tipiška apranga tos grupės fanų rate anei koncertuose). Tai va maždaug tiek man rūpi apranga.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-02-15 00:28

O, dar kažkas pasirinko kostiumo opciją. Įdomu, ar tas balsuotojas realiai juos nešioja, ar irgi tik idėjiškai palaiko (kaip aš)?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-02-16 00:16

Va, naysayeriai ir pašaipūnai, gal Raphelis geriau atsakys, nei aš. Ir kiti jo filmukai man patiko. Tikrai daug ir gerai supakuotos informacijos apie formalesnius drabužius.

Dar šitas patiko. Čia jis plačiau kalba apie priežastis, kodėl verta daugiau dėmesio skirti rūbams.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-02-16 00:38

Seianus wrote:
2019-02-14 22:35
Man aplinkinių žmonių apranga nuoširdžiai nerūpi, todėl tikrai nemąstyčiau, kodėl jie savo aprangos nepasivargino priderinti prie manosios ir todėl dabar jie yra out of place.
Bet kai kuriems iš jų tikrai rūpi tavo apranga. Ir, nori tu to ar ne, bet vos įėjęs pro duris tu savo drabužiais jiems pasiunti labai daug informacijos. Taip, tame tarpe ir žinutę, kad "jie tau nerūpi".. Bet kodėl tu norėtum tokią žinutę siųsti žmonėms, su kuriais ruošiesi turėti svarbių reikalų pvz. banke?
Seianus wrote:
2019-02-14 22:35
Na tai atsisakyčiau kvietimo. Tarsi šiais laikais maža ką veikti ir nepatekęs į kažkokį konkretų renginį labai liudėsiu.
Gal ir neliūdėtum.. Bet taip pat ir nesusipažintum su žmonėmis, kurie buvo tame renginyje. Ir mes gi neimsim apsimetinėti, kad tarp kostiumuotų žmonių yra vienodas išsilavinimo, turto, svarbos ir šiaip pasižymėjimo gyvenime pasiskirstymas, kaip ir tarp likusių žmonių?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-02-16 23:02

Vilius wrote:
2019-02-16 00:38
Bet kai kuriems iš jų tikrai rūpi tavo apranga. Ir, nori tu to ar ne, bet vos įėjęs pro duris tu savo drabužiais jiems pasiunti labai daug informacijos. Taip, tame tarpe ir žinutę, kad "jie tau nerūpi".. Bet kodėl tu norėtum tokią žinutę siųsti žmonėms, su kuriais ruošiesi turėti svarbių reikalų pvz. banke?
Atidžiau skaityk, aš nerašiau, kad kažko norėčiau, aš rašiau, kad nerūpi. Kodėl skeptikų forume elementarus teksto suvokimas yra tokia rimta problema? :(

Jei kokiame banke neišeitų kažko sutarti vien todėl, kad ateičiau apsirengęs jumperiu, eičiau į kitą banką. Čia grynai teoriškai kol kas, nes dar gyvenime to nebuvo. Iki šiol kiek teko susidurti, bankams daug įdomiau mano pajamos, nei mano jumperis.

Beje prisiminiau kažkada kažkokiam interviu Phil Masonas pasakojo, kaip tarp mokslininkų tvarkingas kostiumas ir šukuosena iškart pakelia raudonas vėliavėles, nes tame rate „solidus“ įvaizdis yra visai kitoks, o kostiumas daugiau siunčia žinutę „šarlatanas“. Aš kol kas nesu mokslininkas, bet mano rate, grynas sutapimas, yra kažkiek panašiai.
Gal ir neliūdėtum.. Bet taip pat ir nesusipažintum su žmonėmis, kurie buvo tame renginyje. Ir mes gi neimsim apsimetinėti, kad tarp kostiumuotų žmonių yra vienodas išsilavinimo, turto, svarbos ir šiaip pasižymėjimo gyvenime pasiskirstymas, kaip ir tarp likusių žmonių?
Tai man jie px, kaip ir jų turtas, išsilavinimas, svarba ir šiaip pasižymėjimas gyvenime. Bet jei jie norėtų su manimi susipažinti, tai by all means. Gali ateiti į renginius, kuriuose aš lankausi. Gali net būti apsirengę tais savo kostiumais, man nerūpi :) Pvz., balandžio 9 bus Septic Flesh koncertas, daug šansų kad eisiu, į senatvę nelabai mėgstu koncertų ir nelabai beklausau metalo, bet nu naujausi tos grupės albumai man yra fantastika. Tai jei koks solidus kostiumuotas investitorius norėtų duoti pora lemonų software projektui kur dabar užsiimu, galėtume aptarti prie alaus prieš ir/arba po.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-02-17 00:38

Seianus wrote:
2019-02-16 23:02
Tai jei koks solidus kostiumuotas investitorius norėtų duoti pora lemonų software projektui kur dabar užsiimu, galėtume aptarti prie alaus prieš ir/arba po.
Ir kaip, tavo manymu, tai yra tikėtina? Rimtai. Kokiu skaičium įvertintum tikimybę, kad gerai apsirengęs banko tarnautojas ateitų pas (net ir patyrusį) programuotoją, ir prieš ar po metalo muzikos koncerto pasiūlytų jam didelę paskolą verslo plėtimui, ar svarbų banko softo kūrimo kontraktą. Skaičius gali būti netikslus, tiesiog pafantazuok.

Bet tokie sandoriai nėra kažkokia retenybė. Iš tiesų jie vyksta kas dieną.. tik ne koncertuose, o bankų verslo klientų skyriuose. Ir taip, juos sudarinėja kostiumuoti bankų darbuotojai su savo bent jau business casual stiliumi apsirengusiais klientais. Ironija tame, kad tie klientai net nebūtinai yra geresni programuotojui už mūsų hipotetinį programuotoją-metalistą.. Jie tiesiog žino, kaip papulti į verslo klientų skyrių, ką sakyti ten nuėjus, ir taip - kaip ten priimta rengtis.
Last edited by Vilius on 2019-02-17 00:43, edited 1 time in total.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-02-17 00:41

Seianus wrote:
2019-02-16 23:02
Kodėl skeptikų forume elementarus teksto suvokimas yra tokia rimta problema? :(
Jo, gerai, kad pastebėjai. Aš irgi rimtai susirūpinęs dėl elementaraus teksto suvokimo problemos šiame forume. Po galais, Skeptikai!.. Susiimkit pagaliau. 8)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-02-17 01:36

Ir kaip, tavo manymu, tai yra tikėtina? Rimtai.
Rimtai? Like, rimtai rimtai?
Tada, absoliučiai neįtikėtina. Borderline neįmanoma. Turbūt pasaulio istorijoje tokio atvejo nėra buvę. Jei minėtame Septic Flesh koncerte kas nors prieis su kostiumu ir pasiūlys pora lemonų, kaip mat įtarsiu kad skaitė šią temą ir atėjo manęs patrolinti, todėl nieko nesakęs susyk vošiu į nosį. sorry šioje temoje sunku man susikaupti ir rašyti rimtai-rimtai.

:roll:
Ironija tame, kad tie klientai net nebūtinai yra geresni programuotojui už mūsų hipotetinį programuotoją-metalistą.. Jie tiesiog žino, kaip papulti į verslo klientų skyrių, ką sakyti ten nuėjus, ir taip - kaip ten priimta rengtis.
Faktas neabejotinas, bet kur čia matai ironiją? :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-02-17 01:53

Seianus wrote:
2019-02-17 01:36
[..] sorry šioje temoje sunku man susikaupti ir rašyti rimtai-rimtai.
Tai tiek to, jei taip jau sunku, tai nevark. Gal atsiras kitų pašnekovų..
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-02-17 02:36

Vilius wrote:
2019-02-17 01:53
Seianus wrote:
2019-02-17 01:36
[..] sorry šioje temoje sunku man susikaupti ir rašyti rimtai-rimtai.
Tai tiek to, jei taip jau sunku, tai nevark. Gal atsiras kitų pašnekovų..
Gal. Pamenu Starman mėgdavo aptarinėti visiems kitiems savaime aiškius dalykus, gaila kad kažkur dingo, būtų tau čia geras pašnekovas.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-02-18 00:29

Pastebėjau, kad nemaža dalis naujosios dešinės veikėjų rengiasi gana formaliai. Pvz., Petersono ir Šapiro be kostiumo beveik nepamatysi.. Kas nėra labai stebėtina - kas geriau dera prie tradicinių konservatoriškų vertybių, nei trijų dalių kostiumas? :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-02-18 07:23

Vilius wrote:
2019-02-18 00:29
Kas nėra labai stebėtina - kas geriau dera prie tradicinių konservatoriškų vertybių, nei trijų dalių kostiumas? :)
Dviejų dalių kostiumas.


Image
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-02-18 09:42

O, šlovinga JAV leftistų praeitis ;) Beveik tokia pati, kaip dabartis, tik pakeitė target rasę.
Nepasakyčiau, kad tinka respublikonams, kaip minėtam Benui Shapiro.
Post Reply