LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
Stormas
skeptikas

2019-12-01 23:39

Vilius wrote:
2019-12-01 20:40
Pala, tai tu nori pasakyt, kad tie kitos rasės imigrantai daro nusikaltimus taip dažnai, kad juos tenka masiškai deportuoti?! Oh boy.. Gal tu tiesiog čia ir sustok, nes kuo daugiau rašai, tuo giliau klimpsti į rasizmo liūną :)
Šiaip ne rasizmo, o gal xenofobijos. Man tikrai nesvarbu kokios rasės imigrantą deportuosim. Anyway aš galvojau kad tai būtų būdas nuraminti visus patrakusius dešiniuosius ir toks gal net kažkoks problemos sprendimo būdas, nelaukiant kol išlys koks naujų dienų Adolfas :)
Žinok, turtingose gerovės šalyse yra toks dalykas, kaip nemokami ar dalinai dotuojami būstai. Ir jie paprastai skiriami tiems, kurie atitinka bent kai kuriuos iš šių kriterijų - (1) neturi kur gyventi, (2) yra biedni, (3) turi daug vaikų. Kaip manai, kuri žmonių grupė geriausiai atitinka šiuos kriterijus Vakarų šalyse?
Nu tai papasakok kokia, ir koks procentas jų iš visų atvykusių :) Iš vis man būtų įdomų sužinoti kiek ten tų visokių musulmonų, juodaodžių, indų ir azijiečių procentaliai yra normalūs ir dirbantys, kiek parazituojantis ir kiek kuriantis anklavus ir galvojantis apie pilietinį karą. Jeigu būtų nesunku gal gali atsakyt kaip įsivaizduoji?
Arba gal tu per mažai esi sutikęs lietuvių užsienyje..
Teko man irgi dirbt paprastesnius darbus kadaise vakarų Europoje, ir nemažai turiu draugų kurie dirba/dirbo vakarų Europoje. Tai pagal jų pasakojimus esame socialinių garantijų apgavysčių pirmūnai, pagal tam tikrus nusikaltimus irgi esame pirmūnai. Žinok kartais pasvėrus dar neaišku ar lietuvis, ar musulmonas yra didesnė našta vakarų Europai :)
Rimtai norėčiau bent kurį laiką pagyventi nuošalioje vietoje su minimaliu kiekiu technologijų. Tai nelabai suprantu, ko tu čia vaipaisi.
Problema, kad tik bent kurį laiką, jei jau nori kad civilizacija išliktų, tektų aukotis ir gyvent taip su visam. Tik neaišku tada kokią mes čia civilizaciją bandom išsaugot, ar ne?
Jei ji būtų konkurencinga, tai turbut nelabai reikėtų ją ir ginti, ane? Nes, žinai - logika.
Tai kad tu negini, o bandai primest savo gyvenimo supratimą kitiems. Kas, žinai - diktatūra.
Svetimas
administratorius

2019-12-07 14:45

fizikanas wrote:
2019-11-25 18:16
Seianus wrote:
2019-11-25 17:56
Kaip ten pasakyta „1984“ - War is Peace, Freedom is Slavery, Straight is LGB ir žinoma svarbiausia Ignorance is Strength. Sąmokslo teorija my ass. Ieškai juoda, duoda balta, ir teisina kad juodos greičiausiai ieškojai spalvų kontekste.
Padariau eksperimenta yandex, bing ir duckduckgo paieskos sistemose. Visur ismeta nemazai geju ir lezbieciu poru paveiksleliu pirmame puslapyje. Isimtis baidu.com - ten isvis rodo random paveikslelius ne i tema.
Va toks feinmaniškai nusiteikęs fizikanas man patinka.
Svetimas
administratorius

2019-12-07 14:47

Vilius wrote:
2019-11-26 01:23
Svetimas wrote:
2019-11-24 23:35
Ir manau verta dar kartą pasikartoti, jog laikau save iš esmės centro pažiūrų [..]
Man atrodo, jau esam kalbėję šiuo klausimu, tai tiesiog trumpai priminsiu savo pagrindines mintis. (1) Beveik visi žmonės save laiko centristais (kaip ir beveik visi save laiko gerais vairuotojais). Todėl ši kategorija neperduoda praktiškai jokios informacijos. (2) Politinė poliarizacija vyksta realybėje, net jei tu jai ir nepritari. Jei per ilgai bandysi blaškytis apie centrą, tai kiti žmonės (pvz. - aš) tave patys priskirs vienai ar kitai stovyklai. (3) Diskusijos, kaip ir dauguma žaidimų, būna įdomesnės kai dalyviai susiskirsto į komandas. Tai gal bent dėl sportinio intereso išsirink komandą, kuri tau arčiau širdies, ir pasistenk, kad ji laimėtų. O apie gilesnius niuansus galėsi pakalbėti, kai bus pasiekta šlovinga pergalė.
Nesutinku su tavo požiūriu.
(1) Jau minėjau, kad priklausau tam tikrai "centro" "komandai" ir niekur iš jos nesiruošiu kraustytis, nes manau, kad ši kategorija "informaciją" ir realybę perduoda geriausiai. :) O ne kažkokie suradikalėję "dešinieji" ar "kairieji", kurie neaišku ką "žaidžia".
(2) Na, gal tavo diskusinio personažo vaizduotėje kažkas ir "blaškosi". Aš tik bandau suprasti šitą keistą poliarizacijos ir žmonių nesusikalbėjimo fenomeną, nes man jis gana įdomus. Kartais kokį savo trigrašį įterpiu, kai netingiu ir turiu ką pasakyti.
(3) Sorry, bet man labai gerai ir ten kur aš dabar esu. :)
Svetimas
administratorius

2019-12-07 14:51

Vilius wrote:
2019-12-01 18:21
Svetimas wrote:
2019-12-01 11:04
Aš tavo diskusinio personažo paranojos problemų už jį neišspręsiu.
Užuot sukęs galvą dėl mano personažo, geriau labiau įsijausk į savąjį.. Ir tada tegul tie personažai suvaidina šią komediją iki pat finalinės uždangos :)
Šiaip nesupratau tavo minties ar juokelio. Gal galėtum šiek tiek labiau išsiplėsti, kad suprasčiau, ką norėjai pasakyti?
Vilius wrote:
2019-12-01 18:21
Svetimas wrote:
2019-12-01 11:04
Man tai klausimas pasistojo, kodėl šitoj temoj kalba pasisuko apie imigrantus?
Apie migrantus buvo kalbėta dar iki tol, kai aš perkėliau pokalbį iš naujienų gijos.. Bet kita vertus, šios temos yra susijusios vienoje svarbioje vietoje - tiek migrantai, tiek seksualinės mažumos yra tarp tų "nuskriaustųjų" grupių, kurias taip inirtingai bando apginti wokeness karžygiai.
Įdomu, kur tu tuos "wokeness karžygius" randi? Beje, su kiek "wokeness karžygių" esi gyvai bendravęs?
Augustas
senbuvis

2019-12-07 16:02

Vilius wrote:
2019-11-30 23:07
Lionginas wrote:
2019-11-30 22:02
[..]tuo tarpu homoseksualumas yra bugas, nes honoseksualumas neištaisomas.
Net nesvajojau, kad toks paprastas triukas taip lengvai atskleis jūsų homofobijos lygį.. Iš pradžių Stormas siūlė (presumably - privalomą) ritualinį seksą tarp lesbiečių ir gėjų.. O dabar tu kalbi apie homoseksualumo ištaisymą. Tai nesikuklink - atskleisk mums, kokius gydymo būdus ketini taikyti. Apsiribosi psichoanalize, ar eisi visą kelią iki elektrokonvulsinės terapijos? :lol:
Šiaip jau nuomonė, jog elektrokonvulsinė terapija kuo nors veiksminga gėjų gydyme, yra pasenusi, t.y., jau seniai niekas nebegalvoja, kad elektrokonvulsinė terapija yra gėjų gydymui naudinga. Dabar gėjų reparatyvinės psichoterapijos terapeutai sako, kad geriausiai veikia geštaltistinės krypties psichoterapija. 8)
Stormas
skeptikas

2019-12-09 22:24

https://www.facebook.com/nerijus.maciul ... 6959237989

Nu va neilgai teko laukti įrodymo, kokius gi ten tuos vaikus homoseksualai išaugina..
Post Reply