LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-24 10:39

fizikanas wrote:
2020-06-24 10:29
Pagal tokia logika, as pvz nesu komunistas, tai jei vyktu referendumas ar ivesti komunizma, man reiketu jame nedalyvauti, kadangi man cia visai neaktuali tema. Tikiousi matai problema?
Bet ar gėjų klausimu vyksta kokia nors "revoliucija"? Man atrodo, tiesiog visuomenė suprato, kad anksčiau kiek per griežtai elgėsi su seksualinemis mažumomis, tai šiek tiek pataisė savo moralines norma šiuo klausimu, ir tiek.

Toliau eskaluodami šią temą tiek šalininkai tiek priešininkai tik toliau tęsia šitą nelabai vertą dėmesio diskusiją, ir tuo dėmesiu maitina karingus freakus abiejų stovyklų paribiuose - tiek gražulio stiliaus isteriškus homofobus, tiek nenuilstančius SJW, kurie toliau ieško vis naujų mažumų, už kurias galėtų kovoti. Kas šiaip ir buvo mano pagrindinis pointas, kai sukūriau šią temą prieš visus tuos 72 puslapius.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2020-06-24 10:47

Vilius wrote:
2020-06-24 10:39
Bet ar gėjų klausimu vyksta kokia nors "revoliucija"?

Oh sweet summer child.. Ji jau ivyko. Paziurek i LGBT statistika tarp jaunosios kartos toj pacioj JAV.
Vilius wrote:
2020-06-24 10:39
Toliau eskaluodami šią temą tiek šalininkai tiek priešininkai tik toliau tęsia šitą nelabai vertą dėmesio diskusiją, ir tuo dėmesiu maitina karingus freakus abiejų stovyklų paribiuose - tiek gražulio stiliaus isteriškus homofobus, tiek nenuilstančius SJW, kurie toliau ieško vis naujų mažumų, už kurias galėtų kovoti. Kas šiaip ir buvo mano pagrindinis pointas, kai sukūriau šią temą prieš visus tuos 72 puslapius.
Cia kazkokia isvirkstine logika - butent opozicijos nebuvimas ir skatina karingus freakus ieskoti vis nauju pergaliu. Niekas nesustoja, kazka laimeje. Ne taip veikia zmogaus prigimtis. Cia kaip tiketis, kad atsiklaupus pries BLM, jie nustos kelti reikalavimus.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-24 19:48

fizikanas wrote:
2020-06-24 10:47
Paziurek i LGBT statistika tarp jaunosios kartos toj pacioj JAV.
Gi prieš tai pats sakei, kad čia yra tokia šiuolaikinė mada.. Nu tai pasikeis laikai, pasikeis ir mados. Neabejoju, kad sekančios kartos jaunimo save identifikuos kaip LGBT panašiai tiek pat, kiek dabar nešioja plačius džinsus ir vadina save "reiveriais" - t.y. praktiškai nei vieno. Aišku, statistiškai imant, kai kurie iš jų bus homoseksualūs, tačiau jei tas dalykas nebebus madoje, jie tiesiog turės savo homoseksualius santykius be didelės reklamos. Dalis gyvens su savo lyties parneriu nuolatos, kiti tik kartais nuvairuos į šoną, bet pagrinde gyvens tradicinėje šeimoje.. Visai kaip tai buvo daroma beveik visais laikais.

Ko aš tikiuosi, tai kad visuomenė nesugrįš per toli į "senus laikus", ir nepradės vėl tokio elgesio demonizuoti ar persekioti. Manau, idealiu atveju, čia turėtų būti panašaus lygio non-issue, kaip buvimas kairiarankiu - mielas žmogaus keistumas, kurio dauguma net nepastebi, arba nesuka dėl to galvos.
fizikanas wrote:
2020-06-24 10:47
Cia kazkokia isvirkstine logika - butent opozicijos nebuvimas ir skatina karingus freakus ieskoti vis nauju pergaliu.
Manau, hiper-didelis dėmesys juos skatina labiau. Jei nebūtų to dėmesio, tai dauguma freakų abiejuose pusėse freakintų dėl kokio nors kito dalyko, kuris dominuotų medijose.
fizikanas wrote:
2020-06-24 10:47
Niekas nesustoja, kazka laimeje.
Inercija aišku čia tikrai vaidina rolę. Na nieko, millennialsai tuoj pradės senti, tai gal pagaliau surimtės ir užsiims suaugusių žmonių veikla, o jaunatvišku idealizmu užsiims nauja karta su savo naujomis "maištingomis" idėjomis.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-06-27 11:14

Vilius wrote:
2020-06-24 09:52
Tai mano "pasiteisinimas" toks, kad aš visose temose laidau gerklę, kiek tik širdis geidžią.. Bet iš procentinių skaičių nepanašu, kad būtent šiai temai skiriu ypatingą dėmesį..

Įdomu, kaip savo aktyvumą paaiškintų tos lentelės lyderiai :)
Na tiesą sakant kaip žmogus, taip atkakliai įtikinėjantis, kokia ši tema tau neaktuali, tu joje parašei sąlyginai daug žinučių. Kas manau reikalauja iš tavęs papildomų pasiaiškinimų :D

O kas tų žinučių parašė daugiau už tave, tai matyt šitą temą laiko gal aktualia, gal įdomia diskutuoti dėl visuomenėje egzistuojančios kontroversijos. Atitinkamai ir parašinėja daugiau už tave.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-06-27 11:43

Mėginu suprasti šį delfi straipsnį apie žmogų, parašiusį neigiamą komentarą apie lygesniųjų kastą. Iš pradžių rašoma, kad jis siūlė gėjus išnaikinti, kas tikrai būtų baustina ir mano supratimu.
teismas nustatė, kad Ramūnas A., naudodamasis mobiliojo ryšio telefonu, socialiniame tinklalapyje „Facebook“ perskaitė viename naujienų portale patalpintą straipsnį apie homoseksualius žmones ir čia pat parašė komentarą. Jame jis homoseksualios orientacijos asmenis išvadino išsigimėliais, taip pat siūlė juos išnaikinti.
Tada cituojamas jo komentaras, kuriame nieko panašaus nėra – nei žodžio išsigimėliai, nei siūlymo išnaikinti.
„Kas tokioj valstybėj norės gyventi, pyderasinėje, kur įstatymai eina už pyderasus? Nieko keisto, kad žmonės masiškai iš čia emigruoja!“ – (kalba netaisyta) rašė Ramūnas A.
Tada cituojami kažkokie „ekspertai“, teigiantys, kad komentare homoseksualai žeminami, tačiau prieš homoseksualus nukreiptos smurtinės idėjos nėra propaguojamos, o mano supratimu, siūlymas išnaikinti būtų pats tikriausias smurtinių idėjų propagavimas.
Ekspertai, perskaitę Šilalės gyventojo komentarą, konstatavo, kad jame yra žeminami homoseksualūs asmenys ir skatinama neapykanta. „Komentare nėra propaguojamos prieš homoseksualių asmenų grupę nukreiptos smurtinės idėjos“, – nurodė jie.
Ir galiausiai turime teismo sprendimą, kuriuo konstatuojama, kad... asmuo prisipažino nusikaltęs.
Baudžiamąją bylą išnagrinėjęs teismas konstatavo, kad Ramūnas A. prisipažino padaręs baudžiamojo įstatymo numatytas veikas ir nuoširdžiai gailisi.
Žmogelis buvo nubaustas taip pat ir už smurtą šeimoje, ten viskas gan aišku, bet su šituo jo „nusikaltimu“ komentaruose tai trečio levelio klounada, approvinta skepvizicijos.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-06-27 12:20

Jei tiek teparašė, tai nesupratau nuosprendžio dėl smurto skatinimo. Net prisipažinimas nelaikomas įrodymu, jei kitos aplinkybės sako kitaip. O čia panašu pakako prisipažinimo.

Kas dėl hate speech, tai gal čia ir buvo neapykantos kurstymas, kaip visada neįmanoma pasakyti, bet čia jau klausimas, ar tai apskritai turėtų būti kriminalizuota.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2020-06-27 15:50

Seianus wrote:
2020-06-27 11:43
Žmogelis buvo nubaustas taip pat ir už smurtą šeimoje, ten viskas gan aišku, bet su šituo jo „nusikaltimu“ komentaruose tai trečio levelio klounada, approvinta skepvizicijos.
Man panasu, kad fake news jau ir i Lietuva pagaliau atejo. Rado zmogeli nubausta uz smurta seimoje, kuris kaip tycia dar buvo ir komentara apie "pyderasus" parases feisbuke. Tai pateike naujiena, kaip, kad uz sita "nusikaltima" ir buvo nubaustas.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-27 22:02

Seianus wrote:
2020-06-27 11:43
Mėginu suprasti šį delfi straipsnį
Tiesiog prastas klaidinantis straipsnis, kur nesuprasi, kas ir kaip, ir keistai suplakti skirtingi dalykai į krūvą.
Beje, mane prajuokino kai kurie komentarai po straipsniu. Yra ten gan įdomių ir keistai aktyvių personažų.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-27 22:07

Vilius wrote:
2020-06-24 10:39
Toliau eskaluodami šią temą tiek šalininkai tiek priešininkai tik toliau tęsia šitą nelabai vertą dėmesio diskusiją, ir tuo dėmesiu maitina karingus freakus abiejų stovyklų paribiuose - tiek gražulio stiliaus isteriškus homofobus, tiek nenuilstančius SJW, kurie toliau ieško vis naujų mažumų, už kurias galėtų kovoti. Kas šiaip ir buvo mano pagrindinis pointas, kai sukūriau šią temą prieš visus tuos 72 puslapius.
Ar diskusija verta dėmesio, ar ne, sprendi ne vien tu.
Ir kodėl, Viliau, kartu su fizikanu taip purkštavot, kai pasakiau, kad šiek tiek perlenkiat su išsikalinėjimu "dešinumų" temomis? :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-27 22:52

Svetimas wrote:
2020-06-27 22:07
Ar diskusija verta dėmesio, ar ne, sprendi ne vien tu.
We'll see about that.. :)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-06-30 00:29

Vilius wrote:
2020-06-24 19:48
Ko aš tikiuosi, tai kad visuomenė nesugrįš per toli į "senus laikus", ir nepradės vėl tokio elgesio demonizuoti ar persekioti. Manau, idealiu atveju, čia turėtų būti panašaus lygio non-issue, kaip buvimas kairiarankiu - mielas žmogaus keistumas, kurio dauguma net nepastebi, arba nesuka dėl to galvos.
Vilius wrote:
2019-08-26 23:03
Mano atsakymas gal bus nuviliantis abiems pusėms.. Jei matyčiau, kad sūnus labai nori mane supažindinti su tuo draugu, tai gal ir susipažinčiau.. Nors giliai širdyje tikrai nesidžiaugčiau dėl tokio sūnaus pasirinkimo, ir turbūt uždavinėčiau sau daug klausimų, kodėl taip ilgai nepastebėjau tokio polinkio, kas galėjo jį įtakoti, ir t.t. Plius kiltų visokių klausimų dėl collateral žalos - gal (hipotetinė) žmona nuliūstų dėl ženkliai sumažėjusių šansų sulaukti anūkų, ar dėl galimų apkalbų iš mažiau tolerantiškų draugų/giminaičių. Gal ir aš pats dėl to kažkiek pergyvenčiau. Žodžiu, labai didelės dramos dėl to nesukelčiau, bet ir neapsimetinėčiau, kad man tokia situacija labai patinka, nes tikrai turėčiau abejonių tiek dėl sūnaus, tiek dėl kitų suinteresuotų pusių gerovės.
Miela iš tiesų.

Pacituosiu vieną gerą dainą: When you change yourself, you change the world
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2020-06-30 09:38

Vilius wrote:
2020-06-24 19:48
Gi prieš tai pats sakei, kad čia yra tokia šiuolaikinė mada.. Nu tai pasikeis laikai, pasikeis ir mados.
Trubut skaitei kazkur sioje temoje, kad as homo santykius lyginau su priklausomybe. Ar rukymo mada praejo? Galbut kazkiek, po to, kai buvo uzdraustos visos reklamos, pakeistos anti-reklamom ir isimta is holivudiniu filmu. Mazdaug tokiu priemoniu reikes ir sitai madai uzbaigti.

Vilius wrote:
2020-06-24 19:48
Neabejoju, kad sekančios kartos jaunimo save identifikuos kaip LGBT panašiai tiek pat, kiek dabar nešioja plačius džinsus ir vadina save "reiveriais" - t.y. praktiškai nei vieno.
Sekancios kartos jaunimo tiesiog nebus nei vieno. Nes po sitos mados sekancios kartos nebus, del biologiniu priezasciu. Nes nebus vaiku. Nes LGBT zmones nesidaugina.
Vilius wrote:
2020-06-24 19:48
Na nieko, millennialsai tuoj pradės senti, tai gal pagaliau surimtės ir užsiims suaugusių žmonių veikla, o jaunatvišku idealizmu užsiims nauja karta su savo naujomis "maištingomis" idėjomis.
Deja bus per seni, kad sukurti santykius su priesingos lyties atstovu ir sukurti seima.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-06-30 14:00

fizikanas wrote:
2020-06-30 09:38
Sekancios kartos jaunimo tiesiog nebus nei vieno. Nes po sitos mados sekancios kartos nebus, del biologiniu priezasciu. Nes nebus vaiku. Nes LGBT zmones nesidaugina.
Tai kada čia jau pradės nebūti tų vaikų? Ar čia apie kažkokią hipotetinę sekančią-sekančią kartą turi omeny?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-30 14:01

fizikanas wrote:
2020-06-30 09:38
Trubut skaitei kazkur sioje temoje, kad as homo santykius lyginau su priklausomybe. Ar rukymo mada praejo? Galbut kazkiek, po to, kai buvo uzdraustos visos reklamos, pakeistos anti-reklamom ir isimta is holivudiniu filmu. Mazdaug tokiu priemoniu reikes ir sitai madai uzbaigti.
Pats pažiūrėk, kaip su ta rūkymo mada:
sales-of-cigarettes-per-adult-per-day-1-768x542.png
Ir atkreipk dėmesį, kad ji pradėjo blėsti dar gerokai iki šiuolaikinių aktyvių priemonių prieš rūkymą.

Taip pat bus ir su LGBT - kai nauja karta pradės ieškoti naujų būdų gyventi kitaip, nei "nieko nesuprantantys seniai", jiems reikės sugalvoti kažka kitokio - pageidautina maksimaliai erzinančio praėjusiai kartai. Ir kaip manai, kas galėtų būti labiau erzinančio millennials tėvams, nei "trad" (as in "traditional lifestyle"). Tas aišku būtų net labiau ironiška, nei hipsterių ūsai.. Bet man asmeniškai visai tinka :)
fizikanas wrote:
2020-06-30 09:38
Sekancios kartos jaunimo tiesiog nebus nei vieno. Nes po sitos mados sekancios kartos nebus, del biologiniu priezasciu. Nes nebus vaiku. Nes LGBT zmones nesidaugina.
Bus tų vaikų.. Gal nepakankamai, kad palaikyti stabilią demografiją.. Bet kažkiek tikrai bus (tiksliau - jau yra, tik jie dar per maži, kad pradėtų maištauti prieš savo hiper-tolerantiškus tėvukus)
fizikanas wrote:
2020-06-30 09:38
Deja bus per seni, kad sukurti santykius su priesingos lyties atstovu ir sukurti seima.
Na tada kažkas tai padarys už juos - gal imigrantai, gal gilesnės provincijos gyventojai.. Žinai, sakoma, kad gamta nemėgsta tuštumos..
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-30 16:34

Stormas wrote:
2020-06-30 00:29
Miela iš tiesų.

Pacituosiu vieną gerą dainą: When you change yourself, you change the world
Žinok, gerokai pervertini mano gebėjimą skaityti tavo mintis.. Jei norėjai tomis mano citatomis pasakyti ką nors prasmingo, tai.. well.. turėsi tai pasakyti. Nes iš tų nuotrupų, kurias čia tingiai subarbenai į klaviatūrą, aš nė velnio nesupratau..
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-30 16:43

Dar apie kartas..

Šiaip viena iš nuodėmių, dėl kurios priimta linksniuoti millennialsus, yra jų atkaklus atsisakymas prisiimti tradicines suaugusių žmonių roles - sutuoktinių, tėvų, lyderių ir pan. Turint tai omenyje, sekančios kartos laukia gana keblus iššūkis - kaip maištauti prieš tėvų kartą, kuri pati iš esmės niekada neišaugo iš paauglystės?

And again - trad is the answer :)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-06-30 19:59

Vilius wrote:
2020-06-30 16:34
Žinok, gerokai pervertini mano gebėjimą skaityti tavo mintis.. Jei norėjai tomis mano citatomis pasakyti ką nors prasmingo, tai.. well.. turėsi tai pasakyti. Nes iš tų nuotrupų, kurias čia tingiai subarbenai į klaviatūrą, aš nė velnio nesupratau..
Noriu pasakyt kad norėdamas padaryti tai non-issue, pirmiausia pats turėtum apie tai galvoti kaip non-issue.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-06-30 23:05

Tuo tarpu Vokietijoje:

Image
Post Reply