LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-06-21 11:03

Svetimas wrote:
2020-06-20 21:59
Augustas wrote:
2020-06-20 19:13


Ne, čia Svetimas beveik viską gerai parašė. Tik tiek, kad visi šie jo išvardyti geri dalykai heterosantuokose yra tam, jog heteroseksualai kištų galvas į santuokas ir jose pasiliktų. O tuo tarpu, kaip Tu, Lionginai, teisingai pastebėjai, aš nematau anei mažiausio reikalo stengtis, kad homoporos liktų kartu ir užsiiminėtų homosantykiais. Jeigu jau jos susiformavo natūraliai, tai tebūnie. Bet dirbtinai juos vilioti (duodant jiems visokius teisinius paketus ir kitas lengvatas), kad kištų savo galvas į tos pačios lyties sąjungas ir jose pasiliktų, nematau jokio reikalo.
Tu, Augustai, esi naivus, jei manai kad žmonės iš esmės jungiasi ar jungtųsi į tos pačios lyties sąjungas dėl teisinių paketų, lengvatų.
Tai, kaip ir heteroseksualūs žmonės jungiasi į sąjungas, taip ir homoseksualūs žmonės. Bet Tu sutinki, kad Tavo minėtas geras teisinis paketas gerokai palengvina visą reikalą?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-06-21 11:23

Svetimas wrote:
2020-06-20 22:26
Augustas wrote:
2020-06-20 19:59


Kad laimę teikia seksas ir homoerotinės praktikos.
Nežinau, iš kur tu paėmei įsivaizdavimą, kad daugeliui homo žmonių laimę iš esmės teikia seksas ir homoerotinės praktikos?
Ir noras įteisinti homo santuokas/partnerystes to dalyko nesako.
Man panašu, jog turi galvoje susikūręs kažkokią baidyklę, kuri tave trikdo ir trukdo tau suvokti pilnesnį vaizdą.
Tai kad laimės neteikia seksas ir homoerotinės praktikos. :) Aš kaip tik sakiau, kad tai neteikia laimės. O noras įteisinti homosantuokas/homopatnerystes būtent šitai ir sako.
Augustas wrote:
2020-06-20 19:59
Jėzus RKB dvasininkus kaip tik pagirtų už drąsą, ginant Jėzaus doktriną. Tad čia prašovei pro šalį. :)
O man atrodo, kad kaip tik labai tiksliai pataikiau.
Tai tu ir įvairūs religiniai veikėjai niokiojat Jėzaus doktriną (kiek ji susijusi su šia tema šiame kontekste).

Kalno pamoksle Jėzus kalbėjo apie "Aukso taisyklę", kurioje sutraukta daug svarbių dalykų.
Aukso taisyklė
12 „Tad visa, ko norite, kad jums darytų žmonės, ir jūs patys jiems darykite; nes tai yra Įstatymas ir Pranašai“.[i1]
1 Mt 7,12: Ši taisyklė buvo žinoma daugeliui senovės tautų. Jėzus ją suaktualina dviem atžvilgiais: 1) liepia daryti gera iš grynos širdies, nesvarstant apie atpildą; 2) skelbia kaip reikalavimą, suglaudžiantį visa, ko ST moko apie žmonių santykius.
Kol kas panašu, kad šitas principas jums šituo klausimu "teologiškai" neįveikiamas.
Nagi pažiūrėkim, kaip tai atrodo praktiškai. Aš su Tavimi elgiuosi taip, kaip noriu, kad Tu elgtumeisi su manimi. Taip? Taip.
Taigi jei aš noriu, kad Tu mane perspėtum, jog homoerotinės praktikos yra blogai, tai aš irgi turiu Tave perspėti apie tai. Vadinasi, aš elgiuosi pagal Aukso taisyklę. Kur problema?
Tu savo savarankiškos nuomonės šitais klausimais, panašu, jog negali turėti, ir sakai, bandai racionalizuoti, ką šitais klausimais transliuoja įvairūs religiniai veikėjai.
Tai, kad daug žmonių (pvz., kažkiek tikinčių homo žmonių), kuriems RKB galėtų kažkaip padėti, nusisuka nuo RKB dvasininkų kalbų ir laiko juos "marazmatikais", kažkuria prasme ir liudija, kad RKB nepavyksta laikytis "Jėzaus doktrinos". Bet dabartinis RKB popiežius šiek tiek labiau prie žemės. Gal kažkiek pataisys padėtį.
Žinai, Tavo argumentai už homosantuoka/hompartnerystes man irgi labai panašūs į tradicinį LGBT agitprop'ą
Augustas wrote:
2020-06-20 19:59
Tai tam straipsnyje, kur Tu pateikei, jau nurodyta: "In recent decades, marriage has been deinstitutionalized, its legal and economic functions impaired or replaced by other types of relationships."

Žiūr.: https://voxeu.org/article/symbolism-mat ... -stability
Tai ar gali savais žodžiais paaiškinti, kaip tu tuos dalykus supranti? Nes aš grėsmės dabartinėms hetero santuokoms/partnerystėms nematau. Matau iš tavęs tik kažkokį gąsdinimąsi sudėtingu tarptautiniu žodžiu.
Galiu vartoti lietuvišką žodį "išardymas", jei nori. Jokio skirtumo nėra. O institucijos išardymas reiškiasi kaip tik tuo, kad santuoka įgauna tik simbolinę reikšmę. Paprastais žodžiais, kalbant, yra taip. Tame Tavo pateiktame straipsnyje iš voxeu.org kaip tik taip ir yra parašyta.

Augustas wrote:
2020-06-20 19:59
Kodėl Tau atrodo tai svarbu? :roll: (Čia dar apie tą autonomiją ir įvykių kontrolę, jei kartais nesupratai, kodėl to klausiu).
Rašiau apie tai jau anksčiau savo nuomonę:
Svetimas wrote:
2019-09-14 16:24
Ir vėl man pirmam reikia pradėti. Nežinau ir aš. Jei įdomi mano gan spekuliatyvi nuomonė, tai didelius ŽIV/AIDS skaičius (vakarietiškose šalyse) galėčiau paaiškinti bent jau kokiais trimis stambesniais į galvą atėjusiais veiksniais:
1. Gan infantiliška gėjų subkultūra, gimusi pogrindyje prie tam tikrų izoliacijos nuo likusios visuomenės sąlygų.
2. Vyrai statistiškai mažiau stabdo su intymiais santykiais, nei moterys.
3. Stigmatizavimas.

Galėčiau pakomentuoti kiekvieną iš tų veiksnių ir kaip jie prie to prisideda, bet juos gana nesunku ir savarankiškai išmąstyti.

Įtariu, kad neblogas ir efektyvus "vaistas", kuris kiekvieną iš aukščiau pavardintų veiksnių ar pan. vienaip ar kitaip galėtų pamažinti, būtų homo santuokos. Nebūsiu fizikanas ir netvirtinsiu, kad įvairios statistinės koreliacijos šituo klausimu kažką įrodo, bet mano savo laiku žiūrėta informacija rodė, kad praktiškai visais čia šioje temoje minėtais nemaloniais skaičiais, toks sprendimas teikia vilčių ar galėtų duotų naudos.
Tas tai taip, bet kodėl, Tavo manymu, homosantuokos kažkaip padėtų ar galėtų kažkaip padėti sumažinti didelį partnerių skaičių? :ax:
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4701
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-21 14:04

Seianus wrote:
2020-06-21 01:51
Tu, Augustai, esi naivus, jei manai kad žmonės iš esmės jungiasi ar jungtųsi į tos pačios lyties sąjungas dėl teisinių paketų, lengvatų.
Pirmiausia tai naivus čia tik tu, antriausia tai būtent tokie dalykai yra dažnas gėjų teisių gynėjų ir „gynėjų“ argumentas atsakant į klausimą „kam jiems reikia tos santuokos“. Tai nenoriu kalbėti už Augustą, bet jis tikriausiai sprendžia iš to, ką patys teisių gynėjai kalba.
Girdėti iš tavęs "naivus" epitetą man yra komplimentas. :)

Aš dėstau savo asmeninę nuomonę iš savo patirties. Grubiai man piešiasi daugmaž toks vaizdas:

Homo žmonės "susideda" su kitais homo žmonėmis (į poras ar pan.) dėl homo potraukio.
Dalis tų homo žmonių, kurie yra homo poroje ar norėtų tokioje būti ir nemato problemų dėl viešumo, neretai nori ir homo santuokų/partnerysčių.

Sprendžiant iš mano patirtų nuomonių LGB žmonių "burbule", kodėl žmonės homo poroje nori homo santuokų (partnerystes daugelis jų laiko dalyku, kurį visuomenė dėl per lėto ir inertiško tradicijų ir pan. keitimosi laikinai numeta LGB žmonėms kaip tam tikrą surogatą/pakaitalą) galima būtų daugmaž labai grubiai suvesti į šiuos komponentus:
1. Statuso, socialinio teisingumo klausimai.
2. Manymas, kad noriu su tuo žmogumi kartu gyventi, abipusiai įsipareigoti ir tam tikras simbolinis pripažinimas, kad tai rimta.
3. Nujaučia, kad tai yra didžia dalimi geras, pragmatiškas, praktiškas, neblogai sureguliuotas teisine prasme ir pan. dalykas.
....

Jeigu kažkam piešiasi kitoks vaizdas, būtų įdomu apie tai sužinoti.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4701
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-21 14:10

Stormas wrote:
2020-06-20 23:51
Svetimas wrote:
2020-06-20 21:59
Tu, Augustai, esi naivus, jei manai kad žmonės iš esmės jungiasi ar jungtųsi į tos pačios lyties sąjungas dėl teisinių paketų, lengvatų.
with all due Augustas bullshit, žmonės dažnai jungiasi ir/ar daro dalykus dėl tam tikrų gyvenimo lengvatų ar "nes taip įprasta". Naivu turbūt sakyti, jog tradiciniai dalykai doesnt matter. They matter, and they matter a fuckin lot.
Tavo minėtos "nes taip įprasta" dalies, beje, niekur ir neneigiau. Netgi galbūt sakyčiau, kad "nes taip įprasta" dalis turi tam tikrą ryšį su mano aukščiau atsakymui Seianui paminėtais pirmais dviem komponentais dėl homo žmonių homo santuokų norų.
Tačiau man asmeniškai įsivaizdavimas, kad homo žmonės jungtųsi į homo poras iš esmės dėl teisinio paketo ar tam tikrų lengvatų, atrodo naivus.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4701
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-21 14:28

Augustas wrote:
2020-06-21 11:03
Tai, kaip ir heteroseksualūs žmonės jungiasi į sąjungas, taip ir homoseksualūs žmonės. Bet Tu sutinki, kad Tavo minėtas geras teisinis paketas gerokai palengvina visą reikalą?
Ne. Nesutinku. Nes tam, kad gauti tą teisinį paketą, homo porai reikia padaryti tam tikrą papildomą žingsnį ir tarpusavyje susituokti. Ko homo žmonės Lietuvoje realiai net negali padaryti.
Augustas wrote:
2020-06-21 11:23
Svetimas wrote:
2020-06-20 22:26

Nežinau, iš kur tu paėmei įsivaizdavimą, kad daugeliui homo žmonių laimę iš esmės teikia seksas ir homoerotinės praktikos?
Ir noras įteisinti homo santuokas/partnerystes to dalyko nesako.
Man panašu, jog turi galvoje susikūręs kažkokią baidyklę, kuri tave trikdo ir trukdo tau suvokti pilnesnį vaizdą.
Tai kad laimės neteikia seksas ir homoerotinės praktikos. :) Aš kaip tik sakiau, kad tai neteikia laimės. O noras įteisinti homosantuokas/homopatnerystes būtent šitai ir sako.
Ne. Noras įteisinti homo santuokas/patnerystes nesako, kad seksas ir homoerotinės praktikos teikia laimę. Nes homo poros ir nesusituokusios gali užsiimti seksu ir homoerotinėmis praktikomis. Ir tą ir daro, kad ir kaip tu tuo baisėtumeisi ar pavydėtum, celibato propaguotojau.
Kas į tavo galvą suinstaliavo "melagieną", kad būtent šitai ir sako?
Augustas wrote:
2020-06-21 11:23
O man atrodo, kad kaip tik labai tiksliai pataikiau.
Tai tu ir įvairūs religiniai veikėjai niokiojat Jėzaus doktriną (kiek ji susijusi su šia tema šiame kontekste).

Kalno pamoksle Jėzus kalbėjo apie "Aukso taisyklę", kurioje sutraukta daug svarbių dalykų.

Kol kas panašu, kad šitas principas jums šituo klausimu "teologiškai" neįveikiamas.
Nagi pažiūrėkim, kaip tai atrodo praktiškai. Aš su Tavimi elgiuosi taip, kaip noriu, kad Tu elgtumeisi su manimi. Taip? Taip.
Taigi jei aš noriu, kad Tu mane perspėtum, jog homoerotinės praktikos yra blogai, tai aš irgi turiu Tave perspėti apie tai. Vadinasi, aš elgiuosi pagal Aukso taisyklę. Kur problema?
Man atrodo, kad tu šitą vietą interpretuoji per daug formalistiškai paraidžiui. Pagal mano supratimą, aukso taisyklė siūlo vadovautis sveiku protu ir empatija. Žmonėms šitie dalykai daugumoje įgimti ar natūraliai įgyjami. Problema tavo formalizme yra ta, kad tavo supratimas, pagal savo paties įsivaizdavimą, ko realiai gali norėti kiti žmonės, gali realiai skirtis nuo tikros realybės, ko iš tiesų nori kiti žmonės. Dėl šito supratimo nesutapimo labai dažnai ir kyla įvairūs nesusikalbėjimai ir nesusipratimai.
Augustas wrote:
2020-06-21 11:23
Tu savo savarankiškos nuomonės šitais klausimais, panašu, jog negali turėti, ir sakai, bandai racionalizuoti, ką šitais klausimais transliuoja įvairūs religiniai veikėjai.
Tai, kad daug žmonių (pvz., kažkiek tikinčių homo žmonių), kuriems RKB galėtų kažkaip padėti, nusisuka nuo RKB dvasininkų kalbų ir laiko juos "marazmatikais", kažkuria prasme ir liudija, kad RKB nepavyksta laikytis "Jėzaus doktrinos". Bet dabartinis RKB popiežius šiek tiek labiau prie žemės. Gal kažkiek pataisys padėtį.
Žinai, Tavo argumentai už homosantuoka/hompartnerystes man irgi labai panašūs į tradicinį LGBT agitprop'ą
Nematau problemos pakvestionuoti savo požiūrį, jei matau, kad kažkur klystu ar kažką blogai suprantu. Kol kas tau nepavyko pademonstruoti, kad kažkur tai darau.
Augustas wrote:
2020-06-21 11:23
Tai ar gali savais žodžiais paaiškinti, kaip tu tuos dalykus supranti? Nes aš grėsmės dabartinėms hetero santuokoms/partnerystėms nematau. Matau iš tavęs tik kažkokį gąsdinimąsi sudėtingu tarptautiniu žodžiu.
Galiu vartoti lietuvišką žodį "išardymas", jei nori. Jokio skirtumo nėra. O institucijos išardymas reiškiasi kaip tik tuo, kad santuoka įgauna tik simbolinę reikšmę. Paprastais žodžiais, kalbant, yra taip. Tame Tavo pateiktame straipsnyje iš voxeu.org kaip tik taip ir yra parašyta.
Na, LR teisės aktai, nusakantys santuokos institutą, egzistuoja. Daliai žmonių, kurie susituokia ar nori susituokti, simbolinė intuityvi emocinė santuokos reikšmė yra svarbi. Nematau santuokų instituto "išardymo", jei homo žmonės irgi galės sudaryti santuokas/partnerystes.
Augustas wrote:
2020-06-21 11:23
Svetimas wrote:
2019-09-14 16:24
Ir vėl man pirmam reikia pradėti. Nežinau ir aš. Jei įdomi mano gan spekuliatyvi nuomonė, tai didelius ŽIV/AIDS skaičius (vakarietiškose šalyse) galėčiau paaiškinti bent jau kokiais trimis stambesniais į galvą atėjusiais veiksniais:
1. Gan infantiliška gėjų subkultūra, gimusi pogrindyje prie tam tikrų izoliacijos nuo likusios visuomenės sąlygų.
2. Vyrai statistiškai mažiau stabdo su intymiais santykiais, nei moterys.
3. Stigmatizavimas.

Galėčiau pakomentuoti kiekvieną iš tų veiksnių ir kaip jie prie to prisideda, bet juos gana nesunku ir savarankiškai išmąstyti.

Įtariu, kad neblogas ir efektyvus "vaistas", kuris kiekvieną iš aukščiau pavardintų veiksnių ar pan. vienaip ar kitaip galėtų pamažinti, būtų homo santuokos. Nebūsiu fizikanas ir netvirtinsiu, kad įvairios statistinės koreliacijos šituo klausimu kažką įrodo, bet mano savo laiku žiūrėta informacija rodė, kad praktiškai visais čia šioje temoje minėtais nemaloniais skaičiais, toks sprendimas teikia vilčių ar galėtų duotų naudos.
Tas tai taip, bet kodėl, Tavo manymu, homosantuokos kažkaip padėtų ar galėtų kažkaip padėti sumažinti didelį partnerių skaičių? :ax:
Nes, mano galva, jos galėtų kažkiek pamažinti 1-o ir 3-o mano aukščiau paminėtų veiksnių (ar gal net ir 2-o) įtaką.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4701
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-21 14:59

Fun fact :)
Prisiminęs vieno žmogaus privačią užuominą apie šios temos ilgumą forume, paskaičiavau for fun pagrindinių dalyvių žinučių skaičių joje:

Lionginas - 349
Vilius - 202
fizikanas - 200
Augustas - 123
Seianus - 121
Stormas - 110
Svetimas - 105
vvv2 - 79
melodetektorius - 13
Vapula - 6
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-06-21 15:25

Svetimas wrote:
2020-06-21 14:04
Seianus wrote:
2020-06-21 01:51

Pirmiausia tai naivus čia tik tu, antriausia tai būtent tokie dalykai yra dažnas gėjų teisių gynėjų ir „gynėjų“ argumentas atsakant į klausimą „kam jiems reikia tos santuokos“. Tai nenoriu kalbėti už Augustą, bet jis tikriausiai sprendžia iš to, ką patys teisių gynėjai kalba.
...
Grubiai man piešiasi daugmaž toks vaizdas:

Homo žmonės "susideda" su kitais homo žmonėmis (į poras ar pan.) dėl homo potraukio.
Dalis tų homo žmonių, kurie yra homo poroje ar norėtų tokioje būti ir nemato problemų dėl viešumo, neretai nori ir homo santuokų/partnerysčių.
Tai mano pastebėjimai irgi yra tokie patys.

Sprendžiant iš mano patirtų nuomonių LGB žmonių "burbule", kodėl žmonės homo poroje nori homo santuokų (partnerystes daugelis jų laiko dalyku, kurį visuomenė dėl per lėto ir inertiško tradicijų ir pan. keitimosi laikinai numeta LGB žmonėms kaip tam tikrą surogatą/pakaitalą) galima būtų daugmaž labai grubiai suvesti į šiuos komponentus:
1. Statuso, socialinio teisingumo klausimai.
2. Manymas, kad noriu su tuo žmogumi kartu gyventi, abipusiai įsipareigoti ir tam tikras simbolinis pripažinimas, kad tai rimta.
3. Nujaučia, kad tai yra didžia dalimi geras, pragmatiškas, praktiškas, neblogai sureguliuotas teisine prasme ir pan. dalykas. Nujaučia gan fragmentiškai ir intuityviai, nes apie teisines to detales tik labai nedaug LGB žmonių kažkiek rimčiau išmano.
....

Jeigu kažkam piešiasi kitoks vaizdas, būtų įdomu apie tai sužinoti.
Mano susidarytas įspūdis irgi toks pats, kaip ir Tavo. Apie tai ir kalba eina.
Svetimas wrote:
2020-06-21 14:28
Augustas wrote:
2020-06-21 11:03
Tai, kaip ir heteroseksualūs žmonės jungiasi į sąjungas, taip ir homoseksualūs žmonės. Bet Tu sutinki, kad Tavo minėtas geras teisinis paketas gerokai palengvina visą reikalą?
Ne. Nesutinku. Nes tam, kad gauti tą teisinį paketą, homo porai reikia padaryti tam tikrą papildomą žingsnį ir tarpusavyje susituokti. Ko homo žmonės Lietuvoje realiai net negali padaryti.
Realiai tos pačios lyties žmonės iš viso negali to padaryti. Niekur. Tai, kad įstatymais Vakarų valstybėse pakeista santuokos samprata, įrodo, kad santuoka jau praranda savo pirminę prasmę.
Ne. Noras įteisinti homo santuokas/patnerystes nesako, kad seksas ir homoerotinės praktikos teikia laimę. Nes homo poros ir nesusituokusios gali užsiimti seksu ir homoerotinėmis praktikomis. Ir tą ir daro, kad ir kaip tu tuo baisėtumeisi ar pavydėtum celibato propaguotojau.
Kas į tavo galvą suinstaliavo "melagieną", kad būtent šitai ir sako?
Tai elementari matematinė logika. :) Na, kodėl užsiima tom praktikom žmonės? Kitos priežasties, mano supratimu, nėra, išskyrus laimės siekį.
Man atrodo, kad tu šitą vietą interpretuoji per daug formalistiškai paraidžiui. Pagal mano supratimą, aukso taisyklė siūlo vadovautis sveiku protu ir empatija. Žmonėms šitie dalykai daugumoje įgimti ar natūraliai įgyjami. Problema tavo formalizme yra ta, kad tavo supratimas, pagal savo paties įsivaizdavimą, ko realiai gali norėti kiti žmonės, gali realiai skirtis nuo tikros realybės, ko iš tiesų nori kiti žmonės. Dėl šito supratimo nesutapimo labai dažnai ir kyla įvairūs nesusikalbėjimai ir nesusipratimai.


Nematau problemos pakvestionuoti savo požiūrį, jei matau, kad kažkur klystu ar kažką blogai suprantu. Kol kas tau nepavyko pademonstruoti, kad kažkur tai darau.


Formaliai įstatymuose egzistuoti gali kas tik nori. Bet jei dauguma visuomenėje nenorės to daryti, tai ir nedarys, ypač jei už nedarymą nebus numatyta sankcijų. O kad dauguma ką nors darytų, tai reikia, kad ta dauguma matytų prasmę tai daryti. Su tos pačios lyties santuokų atsiradimu pirminė santuokos prasmė jau keičiasi. Taigi, pirminės santuokos prasmės jau nėra, ir nėra pirminio visuomenės daugumos motyvo sudaryti santuoką. Taigi, santuoka visuomenėje tampa grynai simbolinė kategorija. Tiesiog gražus simbolis, ir viskas.


Gerai, Svetime, ačiū už atsakymą. O kaip tos pačios lyties santuokos gali padėti sumažinti gėjų subkultūros infantilumą? Ar Tu kažkaip įsivaizduoji, kad žmonės, kurie turės galimybę tuoktis, kažkaip labiau nenorės skirtis, vos tik baigsis jų įsimylėjimas? :ax:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-21 16:18

Svetimas wrote:
2020-06-21 14:59
Prisiminęs vieno žmogaus privačią užuominą apie šios temos ilgumą forume, paskaičiavau for fun pagrindinių dalyvių žinučių skaičių joje:
Ok. Point taken. Pasiteisindamas galiu pasakyti tik tiek, kad pradžioje čia dėjau šiek tiek lengvai provokacinio turinio, idant tema smagiau įsisuktų. Po to joje dalyvavau tik minimaliai - maždaug tiek, kiek man ji ir rūpi. Kiti kolegos te patys daro išvadas apie savo aktyvumo (ir taip pat neaktyvumo!) motyvus.

Šiaip gal dar reikėtų tą skaičių normalizuoti pagal tai, kiek tie dalyviai apskritai parašė žinučių per šios temos egzistavimo laiką. Nes aktyvieji parašo daugumą žinučių visose temose.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4701
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-21 18:21

Vilius wrote:
2020-06-21 16:18
Šiaip gal dar reikėtų tą skaičių normalizuoti pagal tai, kiek tie dalyviai apskritai parašė žinučių per šios temos egzistavimo laiką. Nes aktyvieji parašo daugumą žinučių visose temose.
Jo. Normalizuotos reikšmės irgi įdomu ir turi tam tikrą prasmę.
Žinučių skaičiaus nuo temos pradžios paskaičiuoti negalėjau, nes paieškoj nėra tokios opcijos, tai primečiau skaičius per metus atgal. Ko tik nepadarysi vardan sportinio intereso. :)

A - žinučių skaičius per metus atgal iš viso
B - žinučių skaičius šioje temoje per metus atgal iš viso
C - žinučių skaičius šioje temoje iš viso

Code: Select all

                 A     B    B/A %
Svetimas       410    59   14,39 %
Lionginas      924   131   14,18 %
vvv2           208    29   13,94 %
Augustas       301    41   13,62 %
Stormas        476    59   12,39 %
fizikanas      824    99   12,01 %
Vilius        1059   112   10,58 %
Seianus        563    32    5,68 %
Vapula          63     2    3,17 %
melodetektorius  0     0    0.00 %

Code: Select all

	
                 A     C    C/A %		
Augustas       301   123   40,86 %
vvv2           208    79   37,98 %
Lionginas      924   349   37,77 %
Svetimas       410   105   25,61 %
fizikanas      824   200   24,27 %
Stormas        476   110   23,11 %
Seianus        563   121   21,49 %
Vilius        1059   202   19,07 %
Vapula          63     6    9,52 %
melodetektorius  0    13   #DIV/0!
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-21 20:58

Nu va, dabar jau panašiau į teisybę.

Procentinėje išraiškoje aš abiejose lentelėse atsidūriau palei apačią. Tai jaučiuosi išteisintas :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5558
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-06-23 16:59

Nesupratau. Tai negi daugiau niekas išskyrus Vilių neketina teisintis dėl savo dalyvavimo šioje temoje?!?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2020-06-23 17:10

Lionginas wrote:
2020-06-23 16:59
Nesupratau. Tai negi daugiau niekas išskyrus Vilių neketina teisintis dėl savo dalyvavimo šioje temoje?!?
Ir as laukiu pasiteisinimu is visu, nedalyvavusiu sioje temoje, nes nenori issakyti savo nuomones, nes "dabar reikia gejus palaikyt".
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5558
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-06-23 17:36

fizikanas wrote:
2020-06-23 17:10
Lionginas wrote:
2020-06-23 16:59
Nesupratau. Tai negi daugiau niekas išskyrus Vilių neketina teisintis dėl savo dalyvavimo šioje temoje?!?
Ir as laukiu pasiteisinimu is visu, nedalyvavusiu sioje temoje, nes nenori issakyti savo nuomones, nes "dabar reikia gejus palaikyt".
O kaip tu pats pasiteisinsi, kad turi šia tema nuomonę ir dar ją gausiai išsakai?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2020-06-23 17:44

Lionginas wrote:
2020-06-23 17:36
O kaip tu pats pasiteisinsi, kad turi šia tema nuomonę ir dar ją gausiai išsakai?
Tave zinok apgavo, istikro tau nereikia teisintis, uz tai, kad esi baltas heteroseksualus vyras ;)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5558
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-06-23 17:54

fizikanas wrote:
2020-06-23 17:44
Lionginas wrote:
2020-06-23 17:36
O kaip tu pats pasiteisinsi, kad turi šia tema nuomonę ir dar ją gausiai išsakai?
Tave zinok apgavo, istikro tau nereikia teisintis, uz tai, kad esi baltas heteroseksualus vyras ;)
Su Joninėm, Fizikanai. Nesuprantu, kaip tavo atsakymas atsako į mano klausimą ir apskritai kodėl tai parašei. Bet aš taip suprantu, kad teisintis neketini.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4701
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-06-23 19:28

Su Joninėm visus.
Nesupratau ir aš. Iš kur čia tos keistos kalbos apie poreikį dėl kažko teisintis?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-06-24 09:52

Svetimas wrote:
2020-06-23 19:28
Nesupratau ir aš. Iš kur čia tos keistos kalbos apie poreikį dėl kažko teisintis?
Na nežinau, jei žmonės kurie patys nėra gėjai jaučia labai stiprų poreikį kalbėti apie šią temą (tiek už, tiek prieš stovyklose), tai tikrai natūraliai kyla klausimas, kodėl jiems (ir bendrai - likusiai visuomenei) tai yra taip svarbu.. Gi niekas tiek laiko nesugaišta svarstydamas pvz. jau minėto nudizmo teisinius aspektus.

Tai mano "pasiteisinimas" toks, kad aš visose temose laidau gerklę, kiek tik širdis geidžią.. Bet iš procentinių skaičių nepanašu, kad būtent šiai temai skiriu ypatingą dėmesį..

Įdomu, kaip savo aktyvumą paaiškintų tos lentelės lyderiai :)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2020-06-24 10:29

Vilius wrote:
2020-06-24 09:52
Na nežinau, jei žmonės kurie patys nėra gėjai jaučia labai stiprų poreikį kalbėti apie šią temą (tiek už, tiek prieš stovyklose), tai tikrai natūraliai kyla klausimas, kodėl jiems (ir bendrai - likusiai visuomenei) tai yra taip svarbu.. Gi niekas tiek laiko nesugaišta svarstydamas pvz. jau minėto nudizmo teisinius aspektus.
Pagal tokia logika, as pvz nesu komunistas, tai jei vyktu referendumas ar ivesti komunizma, man reiketu jame nedalyvauti, kadangi man cia visai neaktuali tema. Tikiousi matai problema?
Post Reply