LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-08-04 13:20

Seianus wrote:
2020-08-04 11:15
Rašiau, kad šeimos naudingos valstybei. :) O jos naudingos, nes stabilizuoja visuomenę - stabilūs santykiai, stabilūs darbai, stabilūs mokesčiai... Na, ir dar viena naudinga šeimos funkcija:
Tai jo, bet aš irgi rašiau, kad čia tik tavo fantazijos. Mokesčiai ir darbai praktiškai niekaip nesusiję su šeimynine padėtimi. Dirbti ir mokėti mokesčius reikia ir vienišiams, ir išsiskyrusiems, ir net gyvenantiems poligamiškai. Net daviau pavyzdžių, kur antros pusės neturėjimas arba prievolė mokėti alimentus gali motyvuoti užsidirbti daugiau, į ką tau tepavyko atsakyti, kad tavo tėtė vengė mokėti alimentus ar kažkaip panašiai, gal neteisingai interpretavau. Silpnoka bet kuriuo atveju. Teks šeimų ir valstybės stabilumo ryšį laikyti fantazija, nes nei pademonstravai kažkokį loginį pagrindą tokio ryšio egzistavimui, nei patį ryšį kažkokiais lyginamaisiais statistiniais tyrimais.
Ne mano tėtė, o mano pažįstami išsiskyrę vyrai vengia mokėti alimentus. Sutinku, kad ryšį tarp valstybės stabilumo ir (hetero) santuokos nepakankamai pagrindžiau, todėl laikyk tai mano asmenine nuomone.
Be to, kaip jau minėta, šeimyninė aplinka yra išskirtinai svarbi perduodant kalbą, religiją, socialines vertybes, baimes, pasaulėžiūrą, šeimyninius įgūdžius, elgesio būdus, požiūrį į kūną, tėvystės ir vedybų modelius
Bet juk turbūt ir pats supranti, kad čia nusišneka? Kalbą? Ar išsiskyrusių tėvų vaikai nemoka net kalbėti? Prie ko čia religija? Socialinės vertybės - išsiskyrusių tėvų vaikai tokių neturi? Baimės? Labai svarbu perduoti baimes? WTF? Kažin koks protinis ligonis čia rašė.
Sejanau, esmė tame, kokia ta šeimyninė aplinka yra. T.y., jei ta šeimos aplinka yra destruktyvi, tai, pvz., kalbos perdavimas bus prastesnės kokybės, elgesio būdai bus netikę, vertybės greičiausiai bus antisocialios, baimės bus per didelės (išaugs iki fobijų) ir t.t. Taigi, Tu ir pats tai puikiai žinai ir be manęs. O jei nežinai, tai pasiskaityk, pvz., šią knygą (žiūr. nuorodą žemiau):

https://www.patogupirkti.lt/knyga/suaug ... aikai.html

Ir pats pamatysi, kiek jie ten daug įvairių problemų turi.
Post Reply