LGBT judėjimo end-game

Naujas temas kurkite čia
Post Reply
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-03-20 02:57

fizikanas wrote:
2019-03-19 23:03
Stormas wrote:
2019-03-19 21:58
Aš ir už tai, kad gėjams būtų leidžiama auginti vaikus
O zinai, kaip vaikai atsiranda?
Na tai galima būtų gėjams atiduoti vaikus kuriems norėjo abortą padaryti. Žėk ir pensijai palikuonį užaugins, ir gimstamumo neprarasim dėl abortų. Ar vėl kažkas negerai?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-03-20 09:28

Stormas wrote:
2019-03-20 02:57
Na tai galima būtų gėjams atiduoti vaikus kuriems norėjo abortą padaryti. Žėk ir pensijai palikuonį užaugins, ir gimstamumo neprarasim dėl abortų. Ar vėl kažkas negerai?
Gal tu vakar gimes, kad tau tokie klausimai kyla? Vaikai ne automobiliai, kur pavazinejes gali parduoti per skelbimus. Vaiku atskyrimas nuo biologiniu tevu yra tragedija savaime.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-20 09:51

fizikanas wrote:
2019-03-19 21:21
Siek tiek per aplinkui, bet susije. Visi suprantam, kad praktines naudos is tos santuokos nera, jei nezadi ar negali augint vaiku.
Ne dėl tavęs kiti žmonės sudaro santuoką, todėl ne tavo reikalas, kokią praktinę ar nepraktinę naudą jie iš to gaus.
fizikanas wrote:
2019-03-19 21:21
O kodel jie tada jos sieka, tai priezastis lieka tik viena - tokiu santykiu sunorminimas, iteisinimas, pripazinimas, is ko, kaip is emisiju globalinis atsilimas, isplaukia paties reiskinio skatinimas ir plitimas.
Kokio reiškinio? Koks plitimas? Čia kažkokiais realiais faktais ar tyrimais remiesi, ar geriau man tiesiog ignoruoti šitus kliedesius?
fizikanas wrote:
2019-03-19 21:21
Lionginas wrote:
2019-03-19 20:48
Ne tu vienas moki, moka ir nenorintys ar negalintys susilaukti vaikų.
Bet jie uz tai, is tu uzaugintu vaiku gaus pencijas.
Tai kaip suprantu nebeturi jokių finansinių pretenzijų? Nes aš visa dar turiu: aš tai moku ar mokėsiu už tavo vaikų gerbūvį, bet tavo vaikai nėra įpareigoti man mokėti pensijos. Gal reikėtų jiems apriboti išvykimą iš šalies, kad negalėtų emigruoti?

P.S. Pensija rašoma su "s".
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-20 09:56

fizikanas wrote:
2019-03-19 23:03
Stormas wrote:
2019-03-19 21:58
Aš ir už tai, kad gėjams būtų leidžiama auginti vaikus
O zinai, kaip vaikai atsiranda?
Vaikai atsiranda natūraliai dauginantis arba dirbtinio apvaisinimo keliu.

Taigi, lesbiečių šeima turi dvigubai didesnį potencialą nei mišri šeima, nes mišrioje šeimoje vienas individas vaikų gimdyti nepajėgus. Gėjų šeima tokio potencialo neturi, bet, kaip sakoma, "tas ant to", ir bendrai paėmus mišrios šeimos vaikų gimdymo prasme neturi visiškai jokio pranašumo prieš homoseksualias šeimas.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-03-20 10:37

fizikanas wrote:
2019-03-20 09:28
Gal tu vakar gimes, kad tau tokie klausimai kyla? Vaikai ne automobiliai, kur pavazinejes gali parduoti per skelbimus. Vaiku atskyrimas nuo biologiniu tevu yra tragedija savaime.
Žinoma tragedija, ir žinoma vaikai yra ne automobiliai. Bet pilna vaikų ne tik be biologinių tėvų, bet ir šiaip be globėjų, už kurių globą dar iš mūsų sumokėtų mokesčių reikia mokėti. Kuom neatiduoti gėjams jų globoti? Ir mokesčių sutaupysim, ir gėjai sau pensijai palikuonį užsiaugins.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-03-20 16:36

Lionginas wrote:
2019-03-19 15:53
Augustas wrote:
2019-03-19 15:45
Ne, tai nė iš tolo nepanašu į tai, jei Tu neleistum tuoktis negražiems žmonėms. O homoseksualiems žmonėms suteikti teisės tuoktis neleidžia (savaime suprantama) homoseksualių žmonių antras galas.
Tau tai turbūt bus didelė staigmena, bet daugelyje vakarų valstybių teisė tuoktis jiems buvo suteikta, ir antras galas nesutrukdė tam įvykti :)
Žinoma, čia tų vakarų valstybių piliečių reikalas, jei jie nusprendė aklai pasitikėti LGBT ideologų propaganda. :)
Augustas wrote:
2019-03-19 15:45
Aha, kur gi ne. :D Jei kas nors ko nors manęs prašo, pvz., homoseksualūs žmonės prašo teisės susituokti, tai aš turiu žinoti, kam jie tos teisės prašo. Nebūčiau skeptikas, jei nepaprašyčiau bent kažkokio paaiškinimo, kam jiems to reikia. Nes gal jie nori mane apgauti?
Tai juk ne kartą yra aiškinta, kam ta teisė reikalinga. O jei negirdėjai, tai juk nesunku padaryti prielaidą, kad dėl tų pačių priežasčių, dėl kurių ji reikalinga heteroseksualiems (išskyrus vieną priežastį - biologinių vaikų gimdymas).
Va va, Lionginai, tame ir yra visa LGBT ideologijos apgavystė. Apgavystė todėl, kad tos priežastys, dėl kurių santuoka yra reikalinga heteroseksualams, homoseksualiems žmonėms negalioja, nes jie negimdo biologinių vaikų. Ir jei Vakarų visuomenių dauguma pasidavė šiai apgavystei, tai nereiškia, kad tai apgavystei turi pasiduoti ir, pvz., Lionginas, Vilius, Augustas ar dar kas nors.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-03-20 19:33

"Problema" LGBT klausimu man atrodo paprasta. Žmonės yra socialūs gyvūnai. Dėl to bet koks žmogus nenori būti antrarūšis, "outcastas" savo visuomenėje. Toks yra giluminis beveik kiekvieno žmogaus poreikis. Galima filosofuoti iki nukritimo, bet šito fakto nepakeisi.

Taigi iš esmės santuoka/partnerystė (kitokia panaši teisinė lygybė teisine prasme) ir nelaikymas LGBT žmonių antrarūšiais ir "outcastais" visuomenėje ir yra tai, ko daugumai jų norisi. Kokie naratyvai šita tema plaukioja, čia jau atskiri antraeiliai klausimai.

Todėl iš esmės vakarų šalyse, kuriose jau yra tai (ką minėjau aukščiau), kaip ir nebėra dėl ko kovoti. Didesnė dalis triukšmo daugiausiai kyla iš įvairiausių ideologinių radikalų pusės, jų tribalizmo ir jų "echo chamberių" generuojamos žiniaklaidos. Nes LGBT tema kažkodėl vis dar yra gan smarkiai poliarizuojanti žmones ir visokios gan siauros interesų grupės šią temą ir jau aukščiau minėtą poreikį eksploatuoja.

Jeigu žmonės (ypač radikalai) susitvarkytų savo galvas LGBT klausimu, tai nebūtų ir jokių dramų šia tema.

O kalbant apie Lietuvą, tai man keista, kad per beveik 30 metų nepajėgiama pasiūlyti bent jau normalaus partnerystės įstatymo LGBT žmonėms.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-03-20 20:35

Lionginas wrote:
2019-03-20 09:51
todėl ne tavo reikalas
Vel pradedi. Mano reikalas yra mano reikalas tai cia man gali neaiskinti, kas turi buti ir kas neturi buti mano reikalu.
Lionginas wrote:
2019-03-20 09:51
Kokio reiškinio? Koks plitimas?
Vel slangos numeris? Koki teatra lankei?
Lionginas wrote:
2019-03-20 09:51
Čia kažkokiais realiais faktais ar tyrimais remiesi
Tau psichologijos ar medicinos tyrimu paieskot? :D Bajeris tame, kad jie neatsikartoja, todel butu beprasmiai anyways. Apie socialiniu "mokslu" "tyrimus" tai net nera ka kalbet.
Lionginas wrote:
2019-03-20 09:51
Nes aš visa dar turiu: aš tai moku ar mokėsiu už tavo vaikų gerbūvį, bet tavo vaikai nėra įpareigoti man mokėti pensijos. Gal reikėtų jiems apriboti išvykimą iš šalies, kad negalėtų emigruoti?
Tai pencija tau ir taip nepriklauso, jei vaiku neaugini. Dar nori svetimu vaiku pencija gauti? Atsipeikek.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-20 20:42

Augustas wrote:
2019-03-20 16:36
Va va, Lionginai, tame ir yra visa LGBT ideologijos apgavystė. Apgavystė todėl, kad tos priežastys, dėl kurių santuoka yra reikalinga heteroseksualams, homoseksualiems žmonėms negalioja, nes jie negimdo biologinių vaikų. Ir jei Vakarų visuomenių dauguma pasidavė šiai apgavystei, tai nereiškia, kad tai apgavystei turi pasiduoti ir, pvz., Lionginas, Vilius, Augustas ar dar kas nors.
Nusibodo man jau šitas pseudoargumentas apie biologinius vaikus. Net jį dėstantys juo nelabai tiki, nes kažkodėl nesiūlo drausti tuoktis žmonėms, kurie tuokiasi ne dėl vaikų, ar tekėti moterims, kurioms per 50, ar nesiūlo leisti tuoktis lesbietėms, kurios potencialiai gali susilaukti dvigubai daugiau vaikų nei mišrios poros. Todėl nereikia čia tų mūmū, nerūpi tie vaikai nei tau nei kitiems homofobams, tiesiog esate lankstūs kaip pimpalai ramybės būsenoje ir keliate visokias keistas sąlygas nepaisydami jokių dvigubų standartų, nuoseklumo ar logikos.

Bet aš suprantu, kai argumentų kova beviltiškai pralaimėta, tai belieka kažkokių dirbtinių kliūčių susigalvoti. Bet galėtumėte bent jau būti originalūs, sugalvoti kažką naujo. Dabar gi ne tik kvaila, bet dar ir nuobodu.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-20 20:45

fizikanas wrote:
2019-03-20 20:35
Tau psichologijos ar medicinos tyrimu paieskot? :D Bajeris tame, kad jie neatsikartoja, todel butu beprasmiai anyways. Apie socialiniu "mokslu" "tyrimus" tai net nera ka kalbet.
Supratau, niekuo nesiremi. Tai man ignoruoti ar pasityčioti iš tavęs?
fizikanas wrote:
2019-03-20 20:35
Tai pencija tau ir taip nepriklauso, jei vaiku neaugini. Dar nori svetimu vaiku pencija gauti? Atsipeikek.
Tu dar ir pensijų sistemoje nieko nerauki. Apšviesiu: pensija priklauso visiems, kurie mokėjo socialinio draudimo mokesčius, t.y., kurie mokėjo pensijas kitiems.

Ir ne "pencija", o "pensija". Išmok vieną kartą.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-03-20 21:37

Lionginas wrote:
2019-03-20 20:45
Supratau, niekuo nesiremi.
Image
Lionginas wrote:
2019-03-20 20:45
Tu dar ir pensijų sistemoje nieko nerauki. Apšviesiu: pensija priklauso visiems, kurie mokėjo socialinio draudimo mokesčius, t.y., kurie mokėjo pensijas kitiems.
Vieni ir apmoka pencijas kitiem, ir dar uzaugina vaikus, kurie irgi mokes pencijas kitiems ir dar patys augins vaikus, ir t.t. O kiti tik apmoka pencijas vieniems, kuriu dabar dar yra maziau, nei bus ateityje, kai jie patys bus pencininkai, nes visuomene sensta. Tai kurie cia joja ant aukstesnio morales arklio? Ir kieno naudai galvoji nuspres liaudies balsas, jei kazkada pinigu visiems islaikyti nebeuzteks ir teks atrinkineti labiau vertus ir maziau vertus?
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-20 21:57

fizikanas wrote:
2019-03-20 21:37
Image
O skaitei išvadas, ar tik paveiksliukus žiūrėjai? https://news.gallup.com/poll/234863/est ... rises.aspx
fizikanas wrote:
2019-03-20 21:37
Vieni ir apmoka pencijas kitiem, ir dar uzaugina vaikus, kurie irgi mokes pencijas kitiems ir dar patys augins vaikus, ir t.t.
O aš irgi išlaikau jų vaikus. Nes iš mano mokesčių jie gydomi, mokomi, saugomi ir t.t.
fizikanas wrote:
2019-03-20 21:37
O kiti tik apmoka pencijas vieniems, kuriu dabar dar yra maziau, nei bus ateityje, kai jie patys bus pencininkai, nes visuomene sensta. Tai kurie cia joja ant aukstesnio morales arklio? Ir kieno naudai galvoji nuspres liaudies balsas, jei kazkada pinigu visiems islaikyti nebeuzteks ir teks atrinkineti labiau vertus ir maziau vertus?
Nežinau, vokiečių pensininkams tai pensijas moka turkų imigrantai :) Vaikų skaičius valstybiniame pensijiniame draudime tai visiškai ne prie ko. Na tau gal ir priedės kažkiek prie penCijos už vaikučius, bet tikrai ne prie pensijos :)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2019-03-20 23:16

Lionginas wrote:
2019-03-20 21:57
O skaitei išvadas, ar tik paveiksliukus žiūrėjai? https://news.gallup.com/poll/234863/est ... rises.aspx
Skaiciau, bet laukiu tavo izvalgu, kurios tuoj kazkaip magiskai paneigs paveiksliuka.
Lionginas wrote:
2019-03-20 21:57
O aš irgi išlaikau jų vaikus. Nes iš mano mokesčių jie gydomi, mokomi, saugomi ir t.t.
Kaip ir tave islaike, kai buvai vaikas, tai cia tik grazini skola.
Lionginas wrote:
2019-03-20 21:57
Nežinau, vokiečių pensininkams tai pensijas moka turkų imigrantai :)
Nevelui moka, uz tai gaus puikia provincija Turkijai.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-03-20 23:35

O kam man neigti paveiksliuką? Puikus ir teisingas paveiksliukas, atspindintis džiugią tendenciją, kad vis daugiau žmonių nebebijo pasakyti, kas jie yra. Ypač jaunų žmonių, kuriems gyvenimas prieš akis.

O tu turėk kiek tik nori vaikų, vis tiek su savo vadinamąja "kultūra" ir neapykantos tvaiku esi mirštanti rūšis. Tavo vaikams greičiausiai bus gėda už tave. Būsi vienas iš tų marazmatiškų senių, kuriuos nuosavi vaikai viešumoje tildo, kad neprišnekėtum ko nereikia. Kad penCijas gėjai išvogė ir pan.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2019-03-21 12:56

Lionginas wrote: O tu turėk kiek tik nori vaikų, vis tiek su savo vadinamąja "kultūra" ir neapykantos tvaiku esi mirštanti rūšis. Tavo vaikams greičiausiai bus gėda už tave. Būsi vienas iš tų marazmatiškų senių, kuriuos nuosavi vaikai viešumoje tildo, kad neprišnekėtum ko nereikia. Kad penCijas gėjai išvogė ir pan.
Čia jau ataka į savigarbą atsiduoda. Jau nebe džentelmeniška. :)
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-03-21 14:42

Svetimas wrote:
2019-03-20 19:33
"Problema" LGBT klausimu man atrodo paprasta. Žmonės yra socialūs gyvūnai. Dėl to bet koks žmogus nenori būti antrarūšis, "outcastas" savo visuomenėje. Toks yra giluminis beveik kiekvieno žmogaus poreikis. Galima filosofuoti iki nukritimo, bet šito fakto nepakeisi.

Taigi iš esmės santuoka/partnerystė (kitokia panaši teisinė lygybė teisine prasme) ir nelaikymas LGBT žmonių antrarūšiais ir "outcastais" visuomenėje ir yra tai, ko daugumai jų norisi. Kokie naratyvai šita tema plaukioja, čia jau atskiri antraeiliai klausimai.
Iki čia labai gerai pastebėta, Svetime. :thumbsup: Išskyrus tą dalį apie santuoką/partnerystę, su likusia dalimi visiškai sutinku. Nė vienas žmogus neturi būti antrarūšis nė vienoje visuomenėje.
O dėl santuokos/partnerystės sudarymo, tai čia man iškyla toks paprastas klausimas - negi žmogaus "antrarūšiškumą" apsprendžia tai, ar gali žmogus sudaryti kažkokią santuoką/partnerystę, ar negali. Plg., aš niekada nebūsiu geras muzikantas. Ar tai, kad aš nebūsiu geras muzikantas, būtinai reiškia, kad aš turiu jaustis kažkoks antrarūšis, nes negaliu būti geras muzikantas?
Todėl iš esmės vakarų šalyse, kuriose jau yra tai (ką minėjau aukščiau), kaip ir nebėra dėl ko kovoti. Didesnė dalis triukšmo daugiausiai kyla iš įvairiausių ideologinių radikalų pusės, jų tribalizmo ir jų "echo chamberių" generuojamos žiniaklaidos. Nes LGBT tema kažkodėl vis dar yra gan smarkiai poliarizuojanti žmones ir visokios gan siauros interesų grupės šią temą ir jau aukščiau minėtą poreikį eksploatuoja.

Jeigu žmonės (ypač radikalai) susitvarkytų savo galvas LGBT klausimu, tai nebūtų ir jokių dramų šia tema.
Apskritai paėmus, tai iš viso ne LGBT žmonių problema, bet jų išnaudojimo ideologinėms kovoms problema. Ir visos dramos kyla būtent dėl tos ideologijų kovos. Visiškai sutinku dėl poliarizacijos ir manau, kad poliarizacija LGBT klausimu iš esmės yra dirbtinė ir dirbtinai palaikoma įvairių siaurų interesų grupių. O visi realūs ginčai kyla iš esmės tik dėl klausimo, ar reikia deinstitucionalizuoti (hetero)santuoką, kad LGBT žmonės, kurių yra absoliuti mažuma, galėtų nesijausti kažkokiais "antrarūšiais".

P.S.
O kalbant apie Lietuvą, tai man keista, kad per beveik 30 metų nepajėgiama pasiūlyti bent jau normalaus partnerystės įstatymo LGBT žmonėms.
Kokiu tikslu Lietuva turi siūlyti tokius įstatymus, kai ir be tų įstatymų Lietuvai (bent jau daugumai Lietuvos gyventojų) yra gerai? :roll:
Last edited by Augustas on 2019-03-21 14:52, edited 1 time in total.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-03-21 14:44

Žmonės yra socialūs gyvūnai. Dėl to bet koks žmogus nenori būti antrarūšis, "outcastas" savo visuomenėje. Toks yra giluminis beveik kiekvieno žmogaus poreikis. Galima filosofuoti iki nukritimo, bet šito fakto nepakeisi.
Tačiau žmonės taip pat yra ir linkę į varžybas, todėl nieko prieš nustumti kitus link antrarūšių, toks yra giluminis beveik kiekvieno žmogaus poreikis, galima filosofuoti iki nukritimo, bet šio fakto nepakeisi. Dar dauguma žmonių linkę nemėgti kažkuo kitokių. Burtis yra grupeles ir užsiiminėti tribalizmu. Ir kitais dalykais. Ir ką.
O kalbant apie Lietuvą, tai man keista, kad per beveik 30 metų nepajėgiama pasiūlyti bent jau normalaus partnerystės įstatymo LGBT žmonėms.
O ne LGTB žmonės turi atitinkamą partnerystės įstatymą? Kaip suprantu, čia kalbi ne apie santuoką.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2019-03-21 14:55

Seianus wrote:
2019-03-21 14:44
O kalbant apie Lietuvą, tai man keista, kad per beveik 30 metų nepajėgiama pasiūlyti bent jau normalaus partnerystės įstatymo LGBT žmonėms.
O ne LGTB žmonės turi atitinkamą partnerystės įstatymą? Kaip suprantu, čia kalbi ne apie santuoką.
Lietuvoje LGBT partnerystės iš viso neturi. Yra sutartis dėl bendro gyvenimo kartu, kuria gali pasinaudoti, pvz., ir du ar trys heterai, norintys gyventi kartu, bet tai nėra partnerystė tiesiogine teisine šio žodžio prasme.
Post Reply