Politinė kairė vs. dešinė

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-09-23 06:51

Vilius wrote:
2019-09-21 16:34
Seianus wrote:
2019-09-21 16:00
Čia kurie primušė, skinheadai ar tolerastai? :D
Va pažiūrėk pats. Šlovinga pergalė prieš fašizmą.
Vos ne antroji Normandija :thumbsup:

Tingėjau žiūrėti iki galo, ten bent paaiškina, kokiu pretekstu jį užpuolė, ar šiais laikais jau leftistiniai atmatos puldinėja žmones ir visai be preteksto?
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-23 08:02

fizikanas wrote:
2019-09-21 10:59
Ai tai stai kokia pergale ten Lionginas dziaugesi, Geguzes 9to :D Dekui, kad paaiskinai, o as jau maniau, kad kazka praleidau.
Spėjau į kelionę išvykti ir grįžti, o tu vis dar kalbi apie mane. Ligota biškį, nemanai?
Vilius wrote:Citata arba stfu
O tai nebepakanka big data, jau reikia ir citatų?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-09-23 08:41

Seianus wrote:
2019-09-23 06:51
Tingėjau žiūrėti iki galo, ten bent paaiškina, kokiu pretekstu jį užpuolė, ar šiais laikais jau leftistiniai atmatos puldinėja žmones ir visai be preteksto?
Matyt, Andy turi neteisingas politines pažiūras.. Ir drįsta su jomis išeit į viešumą. Tai galima sakyt, kad pats prašosi smurto :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-09-23 12:41

Stormas wrote:
2019-09-22 15:52
Bet viena yra riboti imigracija visiems, o kita yra imigracija riboti tik kitokios spalvos žmonėm ir taip toliau ir panašiai
O ką, jei mes ribosim imigraciją pagal tai, kaip mums geriau ar tiesiog norisi? Jei šiuo metu gaila ukrainiečių, įsileiskim kelis tūkstančius jų. Jei norisi daugiau kinietiškų restoranų, įsileiskim kelis šimtus kinų, ir t.t. O jei nenorim įsileisti kažkurios mums svetimos kultūros atstovų, tai neįsileiskim nei vieno iš jų. Kas čia per reikalavimas, kad turi būt absoliuti lygybė šiuo klausimu?
Stormas wrote:
2019-09-22 15:52
Na vėl bias :) Antifa prilyginti KKK :lol:
Aha, kai pasakei, tai čia tikrai truputį neteisinga KKK atžvilgiu.. Gi jie pastaruoju metu nieko blogo niekam nepadarė. Priešingai nei AntiFa..
Stormas wrote:
2019-09-22 15:52
Antifa reiktų lygint su visokiom nacionalistinėm grupelėm. O ten atsiribojimas yra daugmaž vienodas.
Nuo Proud Boys daug dešiniųjų (įskaitant mane) atsiribojo, kai pasirodė, kad jiems truputį per daug patinka muštynės.. Kelis net pasodino į kalėjimą.
Stormas wrote:
2019-09-22 15:52
Čia kas tie maniškiai?
Jei nežinai, kurią diskusijos pusę palaikai, tai gal eik pasėdėk ant atsarginių suolelio, kol apsispręsi.. Nes dabar tiesiog blaškaisi po aikštelę, ir visiems trukdai :)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-09-23 19:10

Vilius wrote:
2019-09-23 12:41
O ką, jei mes ribosim imigraciją pagal tai, kaip mums geriau ar tiesiog norisi? Jei šiuo metu gaila ukrainiečių, įsileiskim kelis tūkstančius jų. Jei norisi daugiau kinietiškų restoranų, įsileiskim kelis šimtus kinų, ir t.t. O jei nenorim įsileisti kažkurios mums svetimos kultūros atstovų, tai neįsileiskim nei vieno iš jų. Kas čia per reikalavimas, kad turi būt absoliuti lygybė šiuo klausimu?
Nu tai aš turiu tokį reikalavimą, tu gal neturi, vis tiek gi mes kartu gi sprendžiam ką įsileist ar neįsileist. Kaip tu tai siūlai spręsti realiai?
Aha, kai pasakei, tai čia tikrai truputį neteisinga KKK atžvilgiu.. Gi jie pastaruoju metu nieko blogo niekam nepadarė. Priešingai nei AntiFa..
Tai ir naciai su komunistais nieko blogo nepadarė paskutiniu metu :lol:
Nuo Proud Boys daug dešiniųjų (įskaitant mane) atsiribojo, kai pasirodė, kad jiems truputį per daug patinka muštynės.. Kelis net pasodino į kalėjimą.
Ai čia forume parašei tai jau skaitosi kad daug dešiniųjų atsiribojo?
Tai ok, aš irgi tada atsiriboju nuo antifos kuriai per daug patinka muštynės :) Va prašau, ir daug kairiųjų nuo antifos atsiribojo :lol: dar juokingiau žinant tai, kad aš save daugelyje vietų tiesiog progresyviu dešiniuoju laikau :lol: :lol:
Jei nežinai, kurią diskusijos pusę palaikai, tai gal eik pasėdėk ant atsarginių suolelio, kol apsispręsi.. Nes dabar tiesiog blaškaisi po aikštelę, ir visiems trukdai :)
Palaikau sveiko proto pusę, nes paskutiniu metu tiek dešinės, tiek kairės hardcore fanų pusėse jos akivaizdžiai trūksta 8)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-09-23 21:07

Stormas wrote:
2019-09-23 19:10
Nu tai aš turiu tokį reikalavimą, tu gal neturi, vis tiek gi mes kartu gi sprendžiam ką įsileist ar neįsileist. Kaip tu tai siūlai spręsti realiai?
Nu tai Ok, jei įvyktų referendumas šiuo klausimu, ir laimėtų ta pusė, kuri sako, kad imigracija turi būti ribota ir labai selektyvi (tame tarpe ir pagal imigrantų kilmės šalis). Tai tu susitaikytum su tokiu rezultatu, ar toliau visiems pamokslautum iš savo moralinės aukštumos?

Dar pagalvojau.. O tu į savo namus irgi taip lengvai priimi visus, kas tik pasibeldžia į duris? Ar vis tik turi kažkokius euristinius kriterijus, pagal kuriuos sprendi, kam užeiti, o ant ko šunį paleisti?
Stormas wrote:
2019-09-23 19:10
Tai ir naciai su komunistais nieko blogo nepadarė paskutiniu metu :lol:
Tai tada net ir jie yra geresni už AntiFa ;)
Stormas wrote:
2019-09-23 19:10
Ai čia forume parašei tai jau skaitosi kad daug dešiniųjų atsiribojo?
Šiaip save tik skliausteliuose paminėjau, mat toks jau kuklus žmogus esu.. Nuo Proud Boys atsiribojo net to judėjimo pradininkas. Kiti populiarūs JAV dešinieji irgi gana kritiški jų atžvilgiu. Tiesą sakant, neprisimenu nei vieno, kuris vis dar palaikytų. Tuo tarpu AntiFa atžvilgiu leftistai vis dar gana atlaidūs. Nors labai jų neseku, tai gal ką ir praleidau.
Stormas wrote:
2019-09-23 19:10
dar juokingiau žinant tai, kad aš save daugelyje vietų tiesiog progresyviu dešiniuoju laikau :lol: :lol:
Nežinau, kuo save laikai, bet rašai kaip eilinis kairuolis. Gal rimtai truputį pamedituok, ir pasirink su kuria puse nori žaisti šitą žaidimą.. Ir, ar iš viso nori jį žaisti.
Stormas wrote:
2019-09-23 19:10
Palaikau sveiko proto pusę, nes paskutiniu metu tiek dešinės, tiek kairės hardcore fanų pusėse jos akivaizdžiai trūksta 8)
LOL. Nėra jokios "sveiko proto" pusės. Welcome to 2019, Baby 8)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-09-23 21:26

Vilius wrote: Tuo tarpu AntiFa atžvilgiu leftistai vis dar gana atlaidūs. Nors labai jų neseku, tai gal ką ir praleidau.
Neatmesčiau galimybės, kad kur nors pvz. Moldavijoje yra koks nors forumas, kur rašo ~aštuoni moldavai, ir vienas jų, būdamas leftistu, atsiribojo nuo AntiFa :)

Other than that, nepraleidai nieko.

Aš pats tai nematau reikalo atsiriboti nuo jokių organizacijų, kurioms niekada nepriklausiau ir su kuriomis neturėjau jokių ryšių. Vieninteliai, nuo kurių gal būt jausčiau mažytį poreikį atsiriboti, gal būtų TJA :) Bet turbūt iš mano pasisakymų šiame forume nekyla jokių neaiškumų, palaikau tolerastinius atmatas ar ne :D
LOL. Nėra jokios "sveiko proto" pusės. Welcome to 2019, Baby 8)
Sveiko proto pusė ne tik yra, bet ji ir pati populiariausia. Pasak galimai išgalvotos mano apklausos, sveiko proto pusę palaiko 100% respondentų.

Visi savo palaikomą pusę vadina sveiko proto puse :) Ir kuo labiau žmogus tuo įsitikinęs, tuo paprastai didesnis fanatikas yra.
Last edited by Seianus on 2019-09-23 21:33, edited 1 time in total.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2019-09-23 21:31

Vilius wrote:
2019-09-23 21:07
Nu tai Ok, jei įvyktų referendumas šiuo klausimu, ir laimėtų ta pusė, kuri sako, kad imigracija turi būti ribota ir labai selektyvi (tame tarpe ir pagal imigrantų kilmės šalis). Tai tu susitaikytum su tokiu rezultatu, ar toliau visiems pamokslautum iš savo moralinės aukštumos?
Nu tai OK, o jei įvyktų referendumas ar reik žudyt gėjus, ir laimėtų nu tą pusė kuri kaip ir turbūt laimėtų jeigu toks klausimas iš tikro būtų užduotas Lietuvoje, tai irgi reiktų susitaikyti su tokiu rezultatu? 8)
Dar pagalvojau.. O tu į savo namus irgi taip lengvai priimi visus, kas tik pasibeldžia į duris? Ar vis tik turi kažkokius euristinius kriterijus, pagal kuriuos sprendi, kam užeiti, o ant ko šunį paleisti?
Jo, bet jie nėra paremti tik odos spalva 8)
Stormas wrote:
2019-09-23 19:10
Tai ir naciai su komunistais nieko blogo nepadarė paskutiniu metu :lol:
Tai tada net ir jie yra geresni už AntiFa ;)
Na čia nuoširdžiai tikiuosi, kad nerimtai...
Šiaip save tik skliausteliuose paminėjau, mat toks jau kuklus žmogus esu.. Nuo Proud Boys atsiribojo net to judėjimo pradininkas. Kiti populiarūs JAV dešinieji irgi gana kritiški jų atžvilgiu. Tiesą sakant, neprisimenu nei vieno, kuris vis dar palaikytų. Tuo tarpu AntiFa atžvilgiu leftistai vis dar gana atlaidūs. Nors labai jų neseku, tai gal ką ir praleidau.
Problema turbūt tame, kad antifa yra gan platus terminas, skirtingai nuo tų proud boys kurie yra tiesiog tam tikra dešiniųjų judėjimų atšaka. T.y. ką noriu pasakyti kad antifa = dešinieji judėjimai. Nepasmerksi gi dabar visų dešiniųjų judėjimų vien todėl kad kažkokia atšaka pasirodė besantis debilai (ir beje kai rodžiau anksčiau kad jie yra panašus į debilus, tu juos atkakliai gynei, teisybės dėlei apie juos daugiau niekad ir negirdėjau po tos mūsų diskusijos).
Nežinau, kuo save laikai, bet rašai kaip eilinis kairuolis.
Na visus su kuriais nesutari suženklinti leftistais visiškai nestebina iš tos "dešinės". Kadangi laikau tave dar ganėtinai normaliu dešiniuoju, tai nenustebsiu kai netrukus ir pats gausi šitą epitetą.
Gal rimtai truputį pamedituok, ir pasirink su kuria puse nori žaisti šitą žaidimą.. Ir, ar iš viso nori jį žaisti.
O kodėl aš turėčiau pasirinkti kažkokią pusę? :?
LOL. Nėra jokios "sveiko proto" pusės. Welcome to 2019, Baby 8)
Griūk ir pūk!
Griūk ir pūk!
Griūk ir pūk!!!
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-24 06:59

Stormas wrote:
2019-09-23 21:31
Nu tai OK, o jei įvyktų referendumas ar reik žudyt gėjus, ir laimėtų nu tą pusė kuri kaip ir turbūt laimėtų jeigu toks klausimas iš tikro būtų užduotas Lietuvoje, tai irgi reiktų susitaikyti su tokiu rezultatu? 8)
Nėra taip blogai Lietuvoje, jau ir taip daugiau nei pusė gyventojų mano, kad gėjai turi turėti tokias pačias teises, kaip ir kiti piliečiai. Tai kas nori kažką dusinti, turi paskubėti, nes šita statistika sparčiai vejasi Vakarų Europą.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-24 09:05

Stormas wrote:
2019-09-23 19:10
Tai ir naciai su komunistais nieko blogo nepadarė paskutiniu metu :lol:
Alio.

Image
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-09-24 09:47

Lionginas wrote:
2019-09-24 06:59
Stormas wrote:
2019-09-23 21:31
Nu tai OK, o jei įvyktų referendumas ar reik žudyt gėjus, ir laimėtų nu tą pusė kuri kaip ir turbūt laimėtų jeigu toks klausimas iš tikro būtų užduotas Lietuvoje, tai irgi reiktų susitaikyti su tokiu rezultatu? 8)
Nėra taip blogai Lietuvoje, jau ir taip daugiau nei pusė gyventojų mano, kad gėjai turi turėti tokias pačias teises, kaip ir kiti piliečiai. Tai kas nori kažką dusinti, turi paskubėti, nes šita statistika sparčiai vejasi Vakarų Europą.
diena.lt wrote: 30 proc. Lietuvos gyventojų laikosi nuomonės, kad Europoje turėtų būti leidžiamos vienos lyties asmenų santuokos, rodo pirmadienį paskelbtas Eurobarometro tyrimas.
Į klausimą, ar sutinka, kad Europoje turėtų būti leidžiamos tos pačios lyties asmenų santuokos, neigiamai atsakė 60 proc. Lietuvos gyventojų, o 7 proc. neturėjo nuomonės, rodo gegužės mėnesį atliktos apklausos duomenys.
Tuo metu 53 proc. gyventojų Lietuvoje mano, kad seksualinių mažumų atstovai turi turėti tokias pat teises kaip ir kiti piliečiai. Europoje tokių – 76 procentai.
Neskubėčiau džiaugtis šia statistika, kai tame pačiame straipsny rašoma, jog daugiau nei pusė žmonių yra prieš vienos lyties santuokas. Kas tos vienodos teisės yra interpretacijos reikalas, ir akivaizdu, kad dalies žmonių nuomone vienos lyties santuokos į jas nepatenka. Ir ši nuomonė nėra visai be pagrindo - jei heteroseksualus vyras negali tuoktis su kitu vyru, ir homoseksualus vyras negali tuoktis su kitu vyru, jų teisės šia prasme nesiskiria. (Man pačiam tokia interpretacija primena tarybinį anekdotą apie vienodą žodžio laisvę JAV ir TSRS, JAV gali viešai išvadinti Reiganą idiotu, ir TSRS gali viešai išvadinti Reiganą idiotu). Kita vertus, paklausius tolerastinių organizacijų ir kalbančių galvų atrodo, kad ir anekdotai apie gėjus pažeidžia gėjų teises, tad kaip sakau, tos vienodos teisės labai slidus reikalas, priklauso nuo interpretacijos, ir niekad iš anksto negali žinoti, ką žmogus turėjo omenyje kalbėdamas apie teises.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-24 10:14

Seianus wrote:
2019-09-24 09:47
Neskubėčiau džiaugtis šia statistika, kai tame pačiame straipsny rašoma, jog daugiau nei pusė žmonių yra prieš vienos lyties santuokas. Kas tos vienodos teisės yra interpretacijos reikalas, ir akivaizdu, kad dalies žmonių nuomone vienos lyties santuokos į jas nepatenka. Ir ši nuomonė nėra visai be pagrindo - jei heteroseksualus vyras negali tuoktis su kitu vyru, ir homoseksualus vyras negali tuoktis su kitu vyru, jų teisės šia prasme nesiskiria. Kita vertus, paklausius tolerastinių organizacijų ir kalbančių galvų atrodo, kad ir anekdotai apie gėjus pažeidžia gėjų teises, tad kaip sakau, tos vienodos teisės labai slidus reikalas, priklauso nuo interpretacijos, ir niekad iš anksto negali žinoti, ką žmogus turėjo omenyje kalbėdamas apie teises.
Na jei kalbėti konkrečiai apie teisę tuoktis, tai dabar palaiko 30% (tas pats straipsnis), prieš pusantrų metų palaikančių buvo 11%, prieš 3 metus - 7%. Tai bet kuriuo atveju, kaip beinterpretuotume, kas įeina į "vienodas teises", tendencija tokia, kad artėjame prie vakarų, ir jei tendencijos išliks, tai vakarų vidurkį pasieksime per kokius 10-20 metų.

Aš gal labiau abejočiau tyrimo tikslumu ar metodika, nes šuolis labai didelis. Tai gal realybėje jis ir nėra toks didelis, na bet pointas toks, kad tendencijos tikrai ne "išžudykime juos visus", o priešingos.

Dėl anekdotų, tai nežinau, ką tos organizacijos galvoja, bet dauguma žmonių negalvoja, kad anekdotai pažeidžia kažkieno teises, ar bent į tai nesigilina, o čia kaip ir žmonių, ne organizacijų apklausa. Kaip jau turbūt esu minėjęs, aš manau, kad žmonėms šita tema apskritai tampa vis mažiau aktuali ar kontroversiška, ir pritarimas santuokoms ateis savaime, maždaug, "tegul tuokiasi, ne mano reikalas". Tas pats ir su "lygiomis teisėmis", nes tai tiesiog bus defaultinis variantas, visi sakys "taip, turi būti lygios teisės" nelabai įsigilindami, kas į tai patenka. Gal ten kažkas ir gilinsis, kokie nors TJA ar vienas šio forumo dalyvis, bet likusiems tai bus tokio paties aktualumo klausimas, kaip klausimas, kokiais amatais turi teisę užsiimti žydai.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-09-24 10:48

Manau tas šuolis atsiranda labiausiai dėl to, kad vis labiau palaiko jaunimas, o jaunimo vis daugėja (atsiranda iš vaikų). Jaunimas naudojasi internetu, skaito vakarietiškus websaitus ir t.t., kur šiuo metu madinga palaikyti LGBT, tai ir pats seka ta mada. Vis didėjančio palaikymo tikėčiausi, visgi beveik trigubas padidėjimas per pusantrų metų iš tiesų neatrodo realistiškai.
Tas pats ir su "lygiomis teisėmis", nes tai tiesiog bus defaultinis variantas, visi sakys "taip, turi būti lygios teisės" nelabai įsigilindami, kas į tai patenka.
Taip ir dabar yra, visi sutinka, kad lygios teisės turi būti, nesutinka tik, ką ši sąvoka apima. Daugumai žmonių aišku ir nerūpi, bet rūpi vienam šio forumo dalyviui, na ir visokiems demagogams, siekiantiems prastumti savo ideologijas po lygiomis teisėmis, kad jos staiga taptų teisingos ir priimtinos „defaultu“.
ir pritarimas santuokoms ateis savaime, maždaug, "tegul tuokiasi, ne mano reikalas".
Manau tik laiko klausimas, ir tas laikas būtų daug trumpesnis, jei visokios teisių gynimo organizacijos ir kalbančios galvos būtų savo PR būtent šia - ir tik šia - linkme pozicionavusios nuo pat pradžių. Bet visokie švaistymaisi homofobijos kaltinimais, paradai, isteriškos reakcijos į bet kokią kritiką ar neigiamus atsiliepimus ir t.t., suformavo įvaizdį kad ten kažkokie isterikai nori nežinia kokių lygesnių teisių.
Last edited by Seianus on 2019-09-24 10:55, edited 1 time in total.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-09-24 10:52

Stormas wrote:
2019-09-23 21:31
Nu tai OK, o jei įvyktų referendumas ar reik žudyt gėjus, ir laimėtų nu tą pusė kuri kaip ir turbūt laimėtų jeigu toks klausimas iš tikro būtų užduotas Lietuvoje, tai irgi reiktų susitaikyti su tokiu rezultatu? 8)
Ok. Tai supratau, kad demokratinis šio klausimo sprendimo kelias tau nepriimtinas.. Nes.. jei vyktų kažkoks kitas absurdiškas referendumas, tai tau jis irgi nepatiktų.. Geležinė logika, neturiu ko pridurti :)
Stormas wrote:
2019-09-23 21:31
Jo, bet jie nėra paremti tik odos spalva 8)
Bet tu gi kiekvieno užklydėlio nesivargini nuodugniai apklausti, kad išsiaiškintum tikrus jo apsilankymo motyvus, moralines vertybes, ir t.t. Tu tiesiog pažiūri į jo snukį, ir jei tas snukis neatrodo pažįstamas, ir tas svečias neturi aiškios priežasties pas tave lankytis, tai Čikio pavadėlis tiesiog nejučia pradeda slysti iš rankų, ar ne?

Tai kodėl mes panašaus metodo neturėtume taikyti valstybės mastu? Jei atvykėlis neatrodo pakankamai savas (pvz., nekalba ta pačia ar panašia kalba, nesielgia kaip mūsuose priimta), ir plius neturi aiškios priežasties pas mus lankytis, tai gal geriau tegul ir nesilanko.
Stormas wrote:
2019-09-23 21:31
Na čia nuoširdžiai tikiuosi, kad nerimtai...
Dabar, kai Lionginas priminė Breiviką, tai jo - vis tik turiu sutikti, kad AntiFa kol kas yra geresni už tikrus crazy nacius.. Bet žinok, jie gana sparčiai degraduoja, tai pasilieku sau teisę peržiūrėti šitą reikalą po sekančio AntiFa išpuolio.
Stormas wrote:
2019-09-23 21:31
T.y. ką noriu pasakyti kad antifa = dešinieji judėjimai.
Ne, nesutinku. AntiFa yra agresyvus ir ekstremalus kairiųjų subsetas. Dešinieji kol kas tokio subseto tiesiog neturi. Yra tik pavieniai psichai, nu ir buvo Proud Boys.. Bet po jų iširimo dešinėje kaip ir neliko aiškaus AntiFos analogo.
Stormas wrote:
2019-09-23 21:31
Na visus su kuriais nesutari suženklinti leftistais visiškai nestebina iš tos "dešinės".
Su Seianum dažnai nesutariu, tačiau jį laikau net dešinesniu už save. Leftistais vadinu tik tuos, kurie kartoja dabar madingus leftistinius naratyvus (tavo atveju - ta obsesija dėl kovos su įsivaizduojamais fašistais, ar odos spalvos kaišiojimas į visas diskusijas iš eilės).
Stormas wrote:
2019-09-23 21:31
O kodėl aš turėčiau pasirinkti kažkokią pusę? :?
Kai su draugais žaisdavai krepšinį, irgi vis klausinėdavai, kam reikia to skirstymo į komandas?.. Gi galima tiesiog "šiaip pamėtyti", ar ne? :)
Stormas wrote:
2019-09-23 21:31
Griūk ir pūk!
Griūk ir pūk!
Griūk ir pūk!!!
Griūk ir pūk, Broli.. Griūk ir pūk. [Vilius nubraukia džiaugsmo ašarą]
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-09-24 10:58

Vilius wrote: Su Seianum dažnai nesutariu, tačiau jį laikau net dešinesniu už save.
Man atrodo šis tavo laikymas jau buvo pakankamai užjuoktas, bet jei nori, galim užjuokti dar :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-24 11:02

Seianus wrote:
2019-09-24 10:48
Manau tas šuolis atsiranda labiausiai dėl to, kad vis labiau palaiko jaunimas, o jaunimo vis daugėja (atsiranda iš vaikų). Jaunimas naudojasi internetu, skaito vakarietiškus websaitus ir t.t., kur šiuo metu madinga palaikyti LGBT, tai ir pats seka ta mada. Vis didėjančio palaikymo tikėčiausi, visgi beveik trigubas padidėjimas per pusantrų metų iš tiesų neatrodo realistiškai.
BTW, pilni rezultatai: https://ec.europa.eu/commfrontoffice/pu ... ntKy/87771. Prieš 4 metus tas pats tyrimas rodė 6% mažesnį palaikymą. Kas atrodo kur kas arčiau realybės.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-09-24 11:09

Seianus wrote:
2019-09-24 10:58
Man atrodo šis tavo laikymas jau buvo pakankamai užjuoktas, bet jei nori, galim užjuokti dar :)
Nu va.. Nesibodi naudoti prieš mane mikroagresyvų išjuokimą. Tipiškas dešinysis, nors tu ką :D
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-24 11:13

Vilius wrote:
2019-09-24 10:52
Dabar, kai Lionginas priminė Breiviką, tai jo - vis tik turiu sutikti, kad AntiFa kol kas yra geresni už tikrus crazy nacius.. Bet žinok, jie gana sparčiai degraduoja, tai pasilieku sau teisę peržiūrėti šitą reikalą po sekančio AntiFa išpuolio.
Ar yra kokia nors prasmė lyginti? Ta prasme, skirtingais laikais ir skirtingose vietose buvo skirtingų teroristų, kairuoliški ekstremistai irgi turėjo/turi savuosius: FARC Kolumbijoje, maoistai Nepale. Vakarų pasaulyje kairieji ekstremistai stipriai išnykę, bet dar ne taip seniai buvo ir raudonosios brigados Italijoje, ir Belgija turėjo savo komunistų kombatantų kuopeles. Dabartinis dešiniųjų pavienių ekstremistų veiklumas yra grynai vakarų pasaulio fenomenas, bet pažiūrėk į kokią Lotynų Ameriką - ten pilna ir tų, ir anų.

Iš kitos pusės, tai Antifa iki terorizmo dar tolimas kelias. Viena yra chuliganizmas ir gatvės muštynės, ir visai kas kita - pvz. bombų siuntinėjimas Trumpo kritikams. Pirmasis būdingas ir futbolo sirgaliams, antrasis - jau visai kito kalibro reikalas.
Last edited by Lionginas on 2019-09-24 12:17, edited 1 time in total.
Post Reply