Kriptovaliutos

Naujas temas kurkite čia
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2021-06-03 09:22

Bet čia ką rašiau labiau galioja tradicinėms investicijoms.. Su kripto valiutomis realiai truputį pardavinėju, kai jos labai kyla, ir perku, kai krenta. Tą darau pagrinde tam, kad portfelis būtų pakenčiamai subalansuotas dolerinėje išraiškoje - priešingu atveju, kylantys koinai greitai užpildytų beveik visą kripto portfelį, ko aš nelabai noriu. Tai turbūt tokio "bangų gaudymo" pasekoje kartais gaunasi, kad uždarau kažką su pelnu, bet tai nėra mano pagrindinis tikslas - tik šiaip gražus bonusas :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-06-03 17:35

Vilius wrote:
2021-06-03 09:18
vapula wrote:
2021-06-03 05:25
Nori briedzio girioje, ar kur ten?
Noriu turėti nuosavą girią, kurioje briedžiai dauginasi be mano pastangų, ir patys ateina pas mane iki pat šašlykinės :)

Man vienintelė priežastis pirkti kažkokią investiciją - yra viltis, kad ji pakankamai ilgai neš pastovias pajamas. Ar tai būtų dividendai, ar palūkanos, ar (man mokami) mokesčiai už transakcijas - kol šitos kapeikėlės sruvena į mano pusę, aš visai nesuku sau galvos apie tai, kiek kažkada sumokėjau už tas investicijas, ir juo labiau, kokiu skaičiumi jas įkainoja rinka šiuo momentu. Tokias investicijas parduočiau tik tada, jei priverstų techninės/asmeninės aplinkybės - nu kaip artėjantis margin callas, ar rimtas poreikis perkelti tuos pinigus kur nors kitur. Šiaip vengiu tą daryti, kiek tik įmanoma - bet realiai kartais tenka.
O artėjanti revoliucija nėra pakankama paskata parduoti tokius dalykus ir užsipirkti kažko solidesnio, brangakmenių ar aukso gal? :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2021-06-03 17:48

Seianus wrote:
2021-06-03 17:35
O artėjanti revoliucija nėra pakankama paskata parduoti tokius dalykus ir užsipirkti kažko solidesnio, brangakmenių ar aukso gal? :)
Čia "tik šaipaisi", ar rimtai klausi?
subfor
naujokas
Posts: 8
Joined: 2021-04-08 22:49

2021-06-05 09:48

vapula wrote:
2021-06-03 04:38
Wow, net skeptikuose apie mano pirma pirkta crypto dar po 2018 metu crasho. :) Still holding. 💪

O siaip, tas pasaulines finasu sistemos pertarkymo imidzas yra labiau sukurtas visokiu reddit ir tviterio fenboju. Taip, jie kuria ir siulo technologija, kuri veikia ir turi savo vieta rinkoje, ir atras jos dar daugiau su laiku. Ir Ripple sekmei, kazin ar reikia utopiju apie kokios SWIFT pakeitima. Nematau priezasciu, kodel pasauline bankine sistema, kuri yra konservatyvi, negaletu pati sekmingai vystytis ir adaptuotis prie tech naujoviu be kazkokios kompanijos is San Francisco pagalbos. Tarptautines transakcijos per paskutinius 5 metus ir taip yra zenkliai pagreitejusios ir supaprastejusios, gal tik ne visi bankai dar spejo prie to prisiderinti, kiek pastebejau.
Blockchain ir DLT yra daugiau nei tik pervedimai, yra visas naujas finansinių resursų panaudojimo diapazonas ir galimybės.

Taip, sutikčiau su nuomone, kam bankams reikia privačios įmonės technologijos kai patys galėtų panašią susikurti, jeigu manyčiau kad gyvename pasaulyje, kuris yra teisingas/normalus. Bet nemanau, kad toks pasaulis yra. Bankinė korupcija (per FED ir kitus bankus ir aukso standarto nuėmimas nuo dolerio 1971m), kuri vogia pinigus iš visuomenės, iš esmės mes priklausome vergiškai ir neteisėtai/nusikalstamai finansinei sistemai; farmacijos pramonė kuri daug naudingų dalykų yra užgniaužusi ir uždraudusi ir dar baisesnių dalykų pridariusi. Ryškiai negyvename teisingame pasaulyje kokį mums TV ir filmai pateikinėja.

Pirma - pilnai sutinku kad investicija i XRP apsimoka, net jei teorijos apie XRP priėmimą į centrinius bankus nepasitvirints, nes XRP turi ateitį privačiame versle, įmonėse.

XRP adopcijos centriniuose bankuose teorija remiasi konspiracija. Kad aukšti asmenys ir organizacijos keičia sistemą (suplanuota daug metų atgal) pasinaudodami įvaizdžiu, kad tai padės padaryti privatus verslas. Nėra tas taip neįmanoma, CIA buvę darbuotojai pripažinę, kad prie Google sukūrimo daug prisidėję, CIA turi oficialiai įkurtas įmones, kurios investuoja į privataus verslo kompanijas. Tad jei tarkim Google, FB ir dar ne viena mega kompanija buvo pakoreguoti, o gal net nuo nulio sukurti CIA ar kitų valstybinių organizacijų, kad sudarytų įspūdį, kad internetas yra "pilnai privataus verslo sfera", tai kai kalbam apie finansus valstybinis kišimasis per privatų verslą yra reali galimybė. Dabar įtakingiausi asmenys ir organizacijos nuolat kalba kad privatus verslas turi padėti išspręst ekologines ir ekonomines problemas.
Again, pasimąstykite patys.

P.S. gal matei, čia neblogų faktų yra apie XRP, galimą sąryšį su valstybinėmis organizacijomis: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Post Reply