Pasaulio naujienos

Naujas temas kurkite čia
Seianus
senbuvis

2021-07-15 16:05

RB wrote:
2021-07-12 13:20
Seianus wrote:
2021-07-12 09:20
Bet po arešto buvo jaučiamas stiprus kontrastas su prieš-areštą, iš leftistų medijos žvaigždės tapo, geriausiu atveju, paminėtu, kad toks egzistuoja ir kuo kaltinamas. Tą turėjau omeny, sakydamas „dingo“.
Prisipažinsiu, kad nelabai sekiau jo veiklą, bet gal kartais tiesiog nebebuvo ką apie jį rašyti? Kai žmogus kelia ieškinius Trump'ui – tai šiokia tokia naujiena. Kai tas žmogus tiesiog dar vieną dieną sėdi areštuotas, skambią antraštę iš to išlaužti gerokai sunkiau.
Aš irgi labai nesekiau, bet iš to kiek dalyvaudavo laidose, kaip svečias, ir kaip ir ką apie jį kalbėdavo, man buvo panašu, kad ruošia jį politikai. Gal net gana aukštai politikai :) Dabar tuo abejoju, nes į politiką besirengiantis eiti žmogus lyg ir neturėtų užsiimti reketavimu bet hm kas čia žino. Bet kuriuo atveju, kažko įdomaus apie jį rašyti ar rodyti nebuvo niekada, tuose ieškiniuose jis tebuvo advokatas, jei gerai pamenu, o jei ir savo vardu kėlė, tai kas iš to, tarsi maža psichų. Nebuvo reikalo daryti iš jo žvaigždę, bet darė. Dabar nebedaro :D
RB
senbuvis

2021-07-16 08:51

Seianus wrote:
2021-07-15 16:05
Aš irgi labai nesekiau, bet iš to kiek dalyvaudavo laidose, kaip svečias, ir kaip ir ką apie jį kalbėdavo, man buvo panašu, kad ruošia jį politikai. (...) Nebuvo reikalo daryti iš jo žvaigždę, bet darė.
Man atrodo, tu truputi neteisingai įsivaizduoji žiniasklaidos verslo modelį. Jie gyvena ne iš to, kad „ruošia kažką politikai“. Žurnalisto darbas nėra surasti perspektyvų būsimą lyderį ir jį išpopuliarinti. Žurnalisto darbas yra atkapstyti skandalingą temą ar žmogų, kuris sudomintų žiūrovą ir pritrauktų jo pinigus ar click'us. Trump'ą ne vien žodžiais, bet ir teismo salėje atakuojantis advokatas šiuos kriterijus atitinka. Teismo laukiantis ir tylintis įtariamasis – ne.
fizikanas
nenugalimas

2021-07-16 23:45

Afrikoje prasidejo taikus "Juodos gyvybes svarbios" protestai.
Seianus
senbuvis

2021-07-17 08:16

RB wrote:
2021-07-16 08:51
Žurnalisto darbas yra atkapstyti skandalingą temą ar žmogų, kuris sudomintų žiūrovą ir pritrauktų jo pinigus ar click'us. Trump'ą ne vien žodžiais, bet ir teismo salėje atakuojantis advokatas šiuos kriterijus atitinka. Teismo laukiantis ir tylintis įtariamasis – ne.
Dėkui labai už paaiškinimą, bet aš ir pats žinau, koks yra žurnalisto darbas, ir koks yra paparacio darbas, ir koks yra leftistinio „žurnalisto“ darbas, ir koks yra prostitučių darbas :)
Post Reply