Vėl apie gėjų teises

Naujas temas kurkite čia
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-05-22 15:23

Svetimas wrote:
2021-05-22 14:49
Augustas wrote:
2021-05-22 14:20
Kitaip tariant, be santuokos ir viengungystės dar bus trečias veikėjas, kuris iš tikrųjų turi potencialią galią konkuruoti su santuoka.
Tavo šnekos apie institutų konkurenciją man neįdomios. Tu ir vėl nematai gyvų žmonių. Mes turėtumėm kalbėti apie žmonių gerovę, o ne kaip gražiai atrodo abstrakčių "koncepcijų" tavo galvoje konkurencija.
Jeigu jau kalbame apie žmonių gerovę, tai monogaminė santuoka yra geriausia, ką galima pasiūlyti. Visi kiti dariniai šioje (t.y., santuokos ir šeimos) srityje žmonių gerovei tiktai kenkia. Ir kenkia visų žmonių gerovei, o ne tik tiems, kurie sudaro tokius darinius.
Tu užmiršti, jog jau dabar faktiškai egzistuoja aibė žmonių, kurie gyvena ne teisinėje santuokoje, tačiau kurių tam tikros teisės dėl bendro gyvenimo nėra užtikrinamos, nors galėtų būti užtikrinamos. Pagal formalų situacijos "be projekto" ir situacijos "su projektu" palyginimą, situacija be Partnerystės įstatymo teisiškai ir žmonių gerovės prasme yra blogesnė nei situacija be Partnerystės įstatymo.
Šito aš kaip tik nepamirštu ir noriu, kad visi jie, t.y., tie, kurie gyvena ne santuokoje dėl pačių įvairiausių priežasčių, sudarytų santuoką. Todėl prie santuokos ir pridedu tą teisinį paketą, kuris gerokai palengvina santuokoje gyvenančių žmonių gyvenimą, kad priviliočiau visus kitus pilnamečius, kurie gyvena kartu nesusituokę, į santuoką. O Tu tą patį ar panašų teisinį paketą nori padalinti visiems, kad tik jiems neateitų į galvą mintis, kad jie turėtų įsipareigoti kur kas rimčiau, nei tokiems lengvabūdiškiems santykiams, kurie trunka tik tol, kol vienas iš partnerių nusibosta kitam. Ačiū už pasiūlymą, bet ne. :D
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-05-22 16:00

Augustas wrote:
2021-05-22 15:23
Jeigu jau kalbame apie žmonių gerovę, tai monogaminė santuoka yra geriausia, ką galima pasiūlyti. Visi kiti dariniai šioje (t.y., santuokos ir šeimos) srityje žmonių gerovei tiktai kenkia. Ir kenkia visų žmonių gerovei, o ne tik tiems, kurie sudaro tokius darinius.
Ši tavo nuomonė nėra tiesiogiai susijusi su tuo, apie ką mes kalbame.
Tu ir vėl neskiri savo asmeninės mitologiškai suprantamos santuokos sąvokos ir savo asmeninių preferencijų nuo teisinių santuokos ar partnerystės institutų. Tiesiog yra poreikis užtikrinti tam tikras bendro gyvenimo teises tam tikriems žmonėms, kurie gyvena faktinėse porose pagal savo asmeninius mitologinius gyvenimo su savo antrosiomis pusėmis supratimus. Partnerystės įstatymas tai faktiškai ir įgyvendina.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-05-23 15:21

Svetimas wrote:
2021-05-22 16:00
Augustas wrote:
2021-05-22 15:23
Jeigu jau kalbame apie žmonių gerovę, tai monogaminė santuoka yra geriausia, ką galima pasiūlyti. Visi kiti dariniai šioje (t.y., santuokos ir šeimos) srityje žmonių gerovei tiktai kenkia. Ir kenkia visų žmonių gerovei, o ne tik tiems, kurie sudaro tokius darinius.
Ši tavo nuomonė nėra tiesiogiai susijusi su tuo, apie ką mes kalbame.
Tu ir vėl neskiri savo asmeninės mitologiškai suprantamos santuokos sąvokos ir savo asmeninių preferencijų nuo teisinių santuokos ar partnerystės institutų. Tiesiog yra poreikis užtikrinti tam tikras bendro gyvenimo teises tam tikriems žmonėms, kurie gyvena faktinėse porose pagal savo asmeninius mitologinius gyvenimo su savo antrosiomis pusėmis supratimus. Partnerystės įstatymas tai faktiškai ir įgyvendina.
Atsiprašau, Svetime, bet Tu neskiri politikos nuo teisės. Čia yra Tavo klaida, kad Tu to neskiri. Absoliučiai nusispjauti į mitologijas. Į visas mitologijas absoliučiai nusispjauti. Ir kokie dariniai jau yra visuomenėje, irgi nusispjauti. Svarbu yra tik tai, kokia politika vykdoma tų darinių, kurie jau yra visuomenėje, atžvilgiu. O politika gali būti:
1) palaikanti konkrečius darinius, kurie jau yra toje visuomenėje;
2) paliekanti tuos darinius savieigai;
3) netgi slopinanti tuos darinius.
Palaikančios politikos atveju turime elgtis taip, kaip Tu sakai: atsižvelgti į tų konkrečių darinių, kuriuos palaikai, poreikius, teisiškai sureguliuoti jų tarpusavio santykius (kad jiems būtų lengviau juos palaikyti), suteikti įvairių lengvatų, kad tuos darinius, kuriuos palaikai, būtų lengviau sudaryti ir išlaikyti, vykdome tokių darinių agitprop'ą.
Paliekanti savieigai tuos darinius politika yra tokia, kad niekaip tų darinių teisiškai nereglamentuojam, neduodam jiems lengvatų, nevykdom agitprop'o už tuos darinius ir t.t., ir pan. Beje, tai ir yra mano pozicija tos pačios lyties sąjungų atžvilgiu - palikti tos pačios lyties sąjungas savieigai.
Slopinanti politika yra tada, kada vykdomas agitprop'as prieš tuos darinius, numatomos įvairios sankcijos (įskaitant straipsnius BK ir ANK) už tokių darinių sudarymą ir palaikymą... (Tokia politika šiandien vykdoma prieš įvairias organizuotas nusikaltėlių grupuotes, mafiją ir pan.)
Ar dabar supratai, ką aš noriu pasakyti?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-05-24 17:57

Na Augustai žinok pirmą kart girdžiu, kad kažko teisinis sureguliavimas automatiškai yra to kažko palaikymas. Galimai čia žinok tiesiog išsigalvoji :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-05-24 18:53

Koks skirtumas, vadinsime tai "palaikymu" ar kaip nors kitaip, kas tame blogo? Homo šeimos moka mokesčius taip pat kaip ir kitos šeimos, turi teisę gauti tokį patį valstybės "palaikymą" teisiniu sureguliavimu kaip ir visos kitos.

Va iš Augusto tai tikrai kokios nors teisės galėtų būti atimtos. Manau, gal pradžiai teisė balsuoti. Nes Augustas pasirinko gyventi be moterų ir vaikų, tai gaunasi, kad valstybė, duodama jam visokias teises, palaiko gyvenimo būdą be vaikų. Neleisti balsuoti ir atimti pasą bei teisę išvykti už savo savivaldybės ribų.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-05-24 19:24

Stormas wrote:
2021-05-24 17:57
Na Augustai žinok pirmą kart girdžiu, kad kažko teisinis sureguliavimas automatiškai yra to kažko palaikymas. Galimai čia žinok tiesiog išsigalvoji :)
Na, nieko nepadarysi, sociologija yra ne kiekvienam lengvai ir iš karto suprantamas mokslas. Kai kuriem, kol perkanda įvairius sociologinius dalykus, tenka smarkiau paplušėti.
Lionginas wrote:
2021-05-24 18:53
Koks skirtumas, vadinsime tai "palaikymu" ar kaip nors kitaip, kas tame blogo? Homo šeimos moka mokesčius taip pat kaip ir kitos šeimos, turi teisę gauti tokį patį valstybės "palaikymą" teisiniu sureguliavimu kaip ir visos kitos.
Va, būtent, Lionginai, kad vien mokesčių mokėjimu lygia greta su visais nenusipirksi tų teisių. Jų iš viso nenusipirksi. Jos, t.y., tos mūsų aptariamos teisės, gali būti suteikiamos tik kaip parama, o ne kaip nuopelnas už kažkokius gerus dalykus.
Va iš Augusto tai tikrai kokios nors teisės galėtų būti atimtos. Manau, gal pradžiai teisė balsuoti. Nes Augustas pasirinko gyventi be moterų ir vaikų, tai gaunasi, kad valstybė, duodama jam visokias teises, palaiko gyvenimo būdą be vaikų. Neleisti balsuoti ir atimti pasą bei teisę išvykti už savo savivaldybės ribų.
Tai aš gaunu tokias pačias teises, kaip ir kiti viengungiai. Ir dėl to visai neprotestuoju, kad sutuoktiniai turi daugiau teisių negu šiaip du ar trys viengungiai bičiuliai, nusprendę kartu pagyventi vienam bute. :wink:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-05-25 08:48

Augustas wrote:
2021-05-24 19:24
Va iš Augusto tai tikrai kokios nors teisės galėtų būti atimtos. Manau, gal pradžiai teisė balsuoti. Nes Augustas pasirinko gyventi be moterų ir vaikų, tai gaunasi, kad valstybė, duodama jam visokias teises, palaiko gyvenimo būdą be vaikų. Neleisti balsuoti ir atimti pasą bei teisę išvykti už savo savivaldybės ribų.
Tai aš gaunu tokias pačias teises, kaip ir kiti viengungiai. Ir dėl to visai neprotestuoju, kad sutuoktiniai turi daugiau teisių negu šiaip du ar trys viengungiai bičiuliai, nusprendę kartu pagyventi vienam bute. :wink:
Aš tai manau, kad iš tavęs apskritai visas teises reikėtų atimti, nes dabar gaunasi, kad valstybė duodama tau visokių teisių palaiko tavo viengungišką gyvenimo būdą.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-05-25 10:56

Lionginas wrote:
2021-05-25 08:48
Augustas wrote:
2021-05-24 19:24
Tai aš gaunu tokias pačias teises, kaip ir kiti viengungiai. Ir dėl to visai neprotestuoju, kad sutuoktiniai turi daugiau teisių negu šiaip du ar trys viengungiai bičiuliai, nusprendę kartu pagyventi vienam bute. :wink:
Aš tai manau, kad iš tavęs apskritai visas teises reikėtų atimti, nes dabar gaunasi, kad valstybė duodama tau visokių teisių palaiko tavo viengungišką gyvenimo būdą.
Tai ir iš visų viengungių atimtų, jei būtų labai aštrus santuokų poreikis. Gerai supratai dalyko esmę, Lionginai. :thumbsup:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-05-25 11:37

Augustas wrote:
2021-05-25 10:56
Tai ir iš visų viengungių atimtų, jei būtų labai aštrus santuokų poreikis. Gerai supratai dalyko esmę, Lionginai. :thumbsup:
Tai siūlau dabar atimti. Visas teises. Nebent tu manai, kad valstybė turėtų remti viengungystę?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-05-25 11:41

Lionginas wrote:
2021-05-25 11:37
Augustas wrote:
2021-05-25 10:56
Tai ir iš visų viengungių atimtų, jei būtų labai aštrus santuokų poreikis. Gerai supratai dalyko esmę, Lionginai. :thumbsup:
Tai siūlau dabar atimti. ... Nebent tu manai, kad valstybė turėtų remti viengungystę?
Tikrai nemanau, kad valstybė turėtų remti viengungystę. Ir manau, kad viengungystę pasirinkę asmenys tikrai turėtų labiau prisidėti prie šeimų išlaikymo. :wink:
Tai siūlau dabar atimti. Visas teises.
Bet vergovė yra visiškai neefektyvi sistema (žiūr. nuorodą žemiau):

http://rokiskis.popo.lt/2019/08/31/verg ... ormatyvai/

Tad ji tiktai stabdys ekonomikos vystymąsį.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-05-25 12:25

Augustas wrote:
2021-05-25 11:41
Lionginas wrote:
2021-05-25 11:37
Tai siūlau dabar atimti. ... Nebent tu manai, kad valstybė turėtų remti viengungystę?
Tikrai nemanau, kad valstybė turėtų remti viengungystę. Ir manau, kad viengungystę pasirinkę asmenys tikrai turėtų labiau prisidėti prie šeimų išlaikymo. :wink:
Bet remia, nes iš tavęs dar nėra atimtos visos teisės. Tai gal neturėtų remti ir reikėtų visas jas iš tavęs atimti?
Augustas wrote:
2021-05-25 11:41
Tai siūlau dabar atimti. Visas teises.
Bet vergovė yra visiškai neefektyvi sistema (žiūr. nuorodą žemiau):

http://rokiskis.popo.lt/2019/08/31/verg ... ormatyvai/

Tad ji tiktai stabdys ekonomikos vystymąsį.
Tai gali susituokti ir nebūsi vergu. Ar valstybė turi remti viengungystę tik todėl, kad kažkieno nenoras tuoktis yra didesnis nei nenoras būti vergu?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-05-25 12:39

Lionginas wrote:
2021-05-25 12:25
Augustas wrote:
2021-05-25 11:41
Tikrai nemanau, kad valstybė turėtų remti viengungystę. Ir manau, kad viengungystę pasirinkę asmenys tikrai turėtų labiau prisidėti prie šeimų išlaikymo. :wink:
Bet remia, nes iš tavęs dar nėra atimtos visos teisės. Tai gal neturėtų remti ir reikėtų visas jas iš tavęs atimti?
Galėtų. Bet turbūt to nedarys, nes, kaip jau sakiau, vergovė yra visiškai neefektyvi sistema. Tad minimalios teisės kažkiek būtinos visiems, nepriklausomai nuo to - viengungiai jie ar vedę.
Augustas wrote:
2021-05-25 11:41

Bet vergovė yra visiškai neefektyvi sistema (žiūr. nuorodą žemiau):

http://rokiskis.popo.lt/2019/08/31/verg ... ormatyvai/

Tad ji tiktai stabdys ekonomikos vystymąsį.
Tai gali susituokti ir nebūsi vergu. Ar valstybė turi remti viengungystę tik todėl, kad kažkieno nenoras tuoktis yra didesnis nei nenoras būti vergu?
Ne apie tai kalba, Lionginai. :) T.y., kalba yra ne apie mano norus ar nenorus, bet apie tai, ką daryti valstybėje su viengungiais. Ir aš sakau, kad valstybė gali paversti visus viengungius vergais, bet iš tos viengungių vergovės naudos jokios nebus, nes vergovė yra neefektyvi sistema.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-05-26 09:48

Augustas wrote:
2021-05-25 12:39
Ne apie tai kalba, Lionginai. :) T.y., kalba yra ne apie mano norus ar nenorus, bet apie tai, ką daryti valstybėje su viengungiais. Ir aš sakau, kad valstybė gali paversti visus viengungius vergais, bet iš tos viengungių vergovės naudos jokios nebus, nes vergovė yra neefektyvi sistema.
Tai dauguma nenorės būti vergais ir susituoks. Liks ten keli, kurie vergaus ir bus kaip gera pamoka kitiems. Jei nedarai taip kaip reikia Lietuvai, tai atima iš tavęs visas teises ir tu de jure net ne žmogus, o jei elgiesi taip kaip reikia Lietuvai, tai viskas gerai, gauni teises. Kuo čia tau ne ideali santvarka? Juk maždaug tai ir propaguoji. Tai kodėl iš tavęs nereikėtų atimti visų teisių? Kodėl valstybė kažkokiomis teisėmis turėtų remti tavo viengungišką gyvenimo būdą?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-05-26 13:02

Lionginas wrote:
2021-05-26 09:48
Augustas wrote:
2021-05-25 12:39
Ne apie tai kalba, Lionginai. :) T.y., kalba yra ne apie mano norus ar nenorus, bet apie tai, ką daryti valstybėje su viengungiais. Ir aš sakau, kad valstybė gali paversti visus viengungius vergais, bet iš tos viengungių vergovės naudos jokios nebus, nes vergovė yra neefektyvi sistema.
Tai dauguma nenorės būti vergais ir susituoks. Liks ten keli, kurie vergaus ir bus kaip gera pamoka kitiems. Jei nedarai taip kaip reikia Lietuvai, tai atima iš tavęs visas teises ir tu de jure net ne žmogus, o jei elgiesi taip kaip reikia Lietuvai, tai viskas gerai, gauni teises. Kuo čia tau ne ideali santvarka? Juk maždaug tai ir propaguoji. Tai kodėl iš tavęs nereikėtų atimti visų teisių? Kodėl valstybė kažkokiomis teisėmis turėtų remti tavo viengungišką gyvenimo būdą?
Tai valstybė ir dabar neremia mano viengungiško gyvenimo būdo. :) Viengungiškas gyvenimo būdas būtų remiamas tada ir tik tada, kai viengungystę pasirinkusiems žmonėms būtų suteikiama daugiau teisių negu jų turi susituokę piliečiai (tarp kitko, jei teisės ir susituokusių, ir viengungių būtų lygios, tai gautume, kad valstybė lygiai traktuoja visas grupes, t.y., neremia nė vienos grupės). Bet kadangi susituokę piliečiai dabar turi daugiau teisių nei du ar trys viengungiai draugai, tai ir gauname, jog valstybė dabar remia tik susituokusius piliečius.
Last edited by Augustas on 2021-05-26 13:15, edited 1 time in total.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-05-26 13:11

Augustas wrote:
2021-05-26 13:02
Tai valstybė ir dabar neremia mano viengungiško gyvenimo būdo. :) Viengungiškas gyvenimo būdas būtų remiamas tada ir tik tada, kai viengungystę pasirinkusiems žmonėms būtų suteikiama daugiau teisių negu jų turi susituokę piliečiai (tarp kitko, jei teisės ir susituokusių, ir viengungių būtų lygios, tai gautume, kad valstybė lygiai traktuoja visas grupes, t.y., neremia nė vienos grupės). Bet kadangi susituokę piliečiai dabar turi daugiau teisių nei du ar trys viengungiai draugai, tai ir gauname, jog valstybė dabar remia susituokusius piliečius.
Taigi įrodei, kad partnerystės įteisinimas nėra joks rėmimas, nes rėmimas būtų tada ir tik tada, jei, perfrazuoju tave patį, "partnerystę pasirinkusiems žmonėms būtų suteikiama daugiau teisių negu jų turi susituokę piliečiai". Sveikinu, pats sau įrodei, kokia apgailėtina tavo demagogija. Bet realiai nieko naujo, visi seniai žinome, kokia intelektualiai skysta ir moraliai supuvusi šita tavo antihomoseksuali darbotvarkė.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-05-26 13:25

Lionginas wrote:
2021-05-26 13:11
Augustas wrote:
2021-05-26 13:02
Tai valstybė ir dabar neremia mano viengungiško gyvenimo būdo. :) Viengungiškas gyvenimo būdas būtų remiamas tada ir tik tada, kai viengungystę pasirinkusiems žmonėms būtų suteikiama daugiau teisių negu jų turi susituokę piliečiai (tarp kitko, jei teisės ir susituokusių, ir viengungių būtų lygios, tai gautume, kad valstybė lygiai traktuoja visas grupes, t.y., neremia nė vienos grupės). Bet kadangi susituokę piliečiai dabar turi daugiau teisių nei du ar trys viengungiai draugai, tai ir gauname, jog valstybė dabar remia susituokusius piliečius.
Taigi įrodei, kad partnerystės įteisinimas nėra joks rėmimas, nes rėmimas būtų tada ir tik tada, jei, perfrazuoju tave patį, "partnerystę pasirinkusiems žmonėms būtų suteikiama daugiau teisių negu jų turi susituokę piliečiai". Sveikinu, pats sau įrodei, kokia apgailėtina tavo demagogija. Bet realiai nieko naujo, visi seniai žinome, kokia intelektualiai skysta ir moraliai supuvusi šita tavo antihomoseksuali darbotvarkė.
Na, bet Tu ir per smarkiai generalizuoji, Lionginai. :) Ką ir su kuo lygini? Viengungius lygini su susituokusiais, o po to kalbi apie partnerystes, tyčia patogiai pamiršdamas EŽTT nutarimus, kad partnerystė, jei jau yra įteisinama, ji turi būti lygi santuokai ir visomis teisėmis turi būti lygi. Sakyčiau, Tu daug didesnis demagogas negu aš. :wink: Pamokyk ir mane tos demagogijos, Lionginai. :love: Aš irgi noriu taip gerai mokėti demagogiją kaip Tu.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-05-26 13:33

Augustas wrote:
2021-05-26 13:25
Na, bet Tu ir per smarkiai generalizuoji, Lionginai. :) Ką ir su kuo lygini? Viengungius lygini su susituokusiais, o po to kalbi apie partnerystes, tyčia patogiai pamiršdamas EŽTT nutarimus, kad partnerystė, jei jau yra įteisinama, ji turi būti lygi santuokai ir visomis teisėmis turi būti lygi. Sakyčiau, Tu daug didesnis demagogas negu aš. :wink: Pamokyk ir mane tos demagogijos, Lionginai. :love: Aš irgi noriu taip gerai mokėti demagogiją kaip Tu.
Kažkaip tau su logika sunku. Jei žmonės partnerystėje turi tiek pat teisių, kiek žmonės santuokoje, tai kodėl sakai, kad valstybė kažką remia? Gal šitą savo taisyklę gali pritaikyti? Cituoju:
Augustas wrote:
2021-05-26 13:25
tarp kitko, jei teisės ir susituokusių, ir viengungių būtų lygios, tai gautume, kad valstybė lygiai traktuoja visas grupes, t.y., neremia nė vienos grupės
O tu kažką aiškini, kad valstybė įteisinusi parnerystę remptų homoseksualų gyvenimo būdą, kai pagal tavo paties samprotavimus peršasi išvada, kad tokiu atveju valstybė nieko neremtų, jei teisės lygios.

Ketini juokinti toliau ar kažkurioje vietoje sustosi pagalvoti? Gana smagu žiūrėti, kaip pats save įveiki diskusijoje, bet agonijos pratęsimas kelia daugiau liūdesį nei juoką.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-05-26 13:52

Lionginas wrote:
2021-05-26 13:33
Augustas wrote:
2021-05-26 13:25
Na, bet Tu ir per smarkiai generalizuoji, Lionginai. :) Ką ir su kuo lygini? Viengungius lygini su susituokusiais, o po to kalbi apie partnerystes, tyčia patogiai pamiršdamas EŽTT nutarimus, kad partnerystė, jei jau yra įteisinama, ji turi būti lygi santuokai ir visomis teisėmis turi būti lygi. Sakyčiau, Tu daug didesnis demagogas negu aš. :wink: Pamokyk ir mane tos demagogijos, Lionginai. :love: Aš irgi noriu taip gerai mokėti demagogiją kaip Tu.
Kažkaip tau su logika sunku. Jei žmonės partnerystėje turi tiek pat teisių, kiek žmonės santuokoje, tai kodėl sakai, kad valstybė kažką remia? Gal šitą savo taisyklę gali pritaikyti? Cituoju:
Augustas wrote:
2021-05-26 13:25
tarp kitko, jei teisės ir susituokusių, ir viengungių būtų lygios, tai gautume, kad valstybė lygiai traktuoja visas grupes, t.y., neremia nė vienos grupės
O tu kažką aiškini, kad valstybė įteisinusi parnerystę remptų homoseksualų gyvenimo būdą, kai pagal tavo paties samprotavimus peršasi išvada, kad tokiu atveju valstybė nieko neremtų, jei teisės lygios.
Dar kartą klausiu, ką ir su kuo lygini. Jei du ar tris viengungius draugus su susituokusiais, tada remiami sutuoktiniai, nes jie turi daugiau teisių nei du ar trys viengungiai draugai. Bet jei tie du ar trys draugai sudaro partnerystę (=santuoka), tada ir gauname, kad du ar trys partneriai, sudarę partnerystę, lygiai tiek pat ir lygiai tokiu pačiu būdu yra remiami, kaip remiami ir sutuoktiniai. O aš noriu paremti tik santuoką, o visų kitų grupių neremti.
Ketini juokinti toliau ar kažkurioje vietoje sustosi pagalvoti? Gana smagu žiūrėti, kaip pats save įveiki diskusijoje, bet agonijos pratęsimas kelia daugiau liūdesį nei juoką.
Tai kur čia mano klaida, Lionginai? :ax: Kad Tu pamiršai, kas ir su kuo lyginama, čia mano klaida?
Post Reply