Vėl apie gėjų teises

Naujas temas kurkite čia
Svetimas
administratorius

2021-07-25 09:55

Kurį laiką buvo kažkiek fun, bent man, Augustai, jau pabodo su tavim šitą keistą "diskusiją" tęsti. Koks teniso kamuoliuko mėtymas į sieną ir gaudymas man dabar atrodytų kaip prasmingesnis užsiėmimas.
Augustas
senbuvis

2021-07-25 13:28

Svetimas wrote:
2021-07-25 09:55
Kurį laiką buvo kažkiek fun, bent man, Augustai, jau pabodo su tavim šitą keistą "diskusiją" tęsti. Koks teniso kamuoliuko mėtymas į sieną ir gaudymas man dabar atrodytų kaip prasmingesnis užsiėmimas.
OK. Tai liekame kiekvienas prie savo nuomonių. Jei kartais Tavo nuomonė kai kuriais klausimais, kuriuos čia mėginome panagrinėti, pasikeistų į gerąją pusę arba atsirastų kokių naujų argumentų, dėl kurių mano paties nuomonė galėtų pasikeisti, duok žinoti. :wink:
fizikanas
COVID antivakseris

2021-09-11 11:28

Jau senokai nemaciau delfyje geju propagandos, bet atrodo, kad vel grizta:
https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/da ... d=88123479

Idomesni aspektai:
Anksčiau manyta, kad homoseksualaus elgesio evoliucinės sėkmės priežastis — kad kol kas neidentifikuoti „gėjiškumo“ genai
Kol kas neidentifikuoti :) Kazin yra priezastis, kodel jie kol kas yra ne identifikuoti? Ar negaletu ta priezastis buti, kad... gal tu genu is viso nera?
Beje, vėliau tyrėjai, išanalizavę didelę 493 000 žmonių genetinių duomenų bazę, išsiaiškino, kad homoseksualai vidutiniškai susilaukia mažiau vaikų.
Nezinau, kaip sita pakomentuoti.
Šie žmonės pažymėjo, ar turėjo nors vieną tos pačios lyties seksualinį partnerį, ir kiek priešingos lyties seksualinių partnerių jie turėjo per gyvenimą. Kadangi mokslininkams visiškai užtikrintai identifikuoti „gėjiškumo“ genų (nukleotidų pakaitų, kurie tiesiogiai veiktų žmogaus seksualinį elgesį) kol kas nepavyko, jie pastebėjo, kad įtaką šiam elgesiui daro pakaitai įvairiausiose genomo vietose. Tai yra, Zietscho vadovaujama tyrėjų išanalizavo homoseksualaus elgesio tikimybę didinančių antagonistinės pleiotropijos variantų visumos efektą. Ir paaiškėjo, kad būtent šis rodiklis, koreliavo su didesniu partnerių skaičiumi tarp heteroseksualių eksperimento dalyvių.
Taigi yra genu sekos kurios koreliuoja su didesniu partneriu skaiciumi... ir tos pacios sekos, surprise surprise, koreliuoja su turejimu bent vieno tos pacios lyties partnerio. Isvertus i zmoniu kalba - egzistuoja genai, kurie atsakingi uz zemus standartus. Bet galime vadinti tai gejiskumo genais :D
„Tačiau jei, vedini politkorektiškumo, tokius klausimus tirti vengsime, liks neaiškūs svarbūs normalios žmonių įvairovės aspektai“, — atsako jis į panašius priekaištus.
Cia negaliu nepritarti.
Svetimas
administratorius

2021-09-11 13:36

fizikanas wrote:
2021-09-11 11:28
...
Kaip jau kažkada buvau sakęs, jei iš tiesų smalsu sužinoti daugiau, tai vietoj kabinėjimosi prie kokio apibendrinančio straipsnio abejotino vertimo delfyje, geriau pasiskaityk pirminius šaltinius.
fizikanas
COVID antivakseris

2021-09-11 15:13

Svetimas wrote:
2021-09-11 13:36
Kaip jau kažkada buvau sakęs, jei iš tiesų smalsu sužinoti daugiau, tai vietoj kabinėjimosi prie kokio apibendrinančio straipsnio abejotino vertimo delfyje, geriau pasiskaityk pirminius šaltinius.
O tu jau perskaitei ir gali glaustai papasakoti? Ar cia kakzoks retorinis pasvarstymas apie kazkokius mistinius pirminius saltinius, kuriu fizikanas neskaito?
Post Reply