Vėl apie gėjų teises

Naujas temas kurkite čia
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-10-15 18:26

Seianus wrote:
2020-10-15 15:15
Augustas wrote: T.y., nei jie patys ten labai nori tuoktis, nei ką, bet tos teisės buvimas įstatymuose jiems reiškia tik tai, kad palaikoma ir pritariama jų gyvenimo būdui.
Turbūt supainiojai su savimi. Juk tu nesusituokęs ir nei labai nori tuoktis nei ką.

Kaip įmanoma būti tiek atsilupusiam?
Sorry, Sejanau, pamiršau nurodyti citatą:

"Along with the reasons why same-sex marriage should be legal, one advantage of same-sex marriage is a decrease in psychological disorders.

This is a result of the LGBT community being supported socially and feeling accepted. Inclusion positively affects well-being, while exclusion hurts it."

Citata paimta iš čia:
https://www.marriage.com/advice/same-se ... -be-legal/
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-10-15 19:51

Grįžai prie savo seno įpročio nurodyti citatas, niekaip nepatvirtinančias ir dažniausiai paneigiančias, ką kliedi? :)

Nieko, tas vienas kartas kai neseniai nurodei tavo žodžius patvirtinantį šaltinį dėl to bus tik dar labiau ypatingas ir įsimintinas.

Ne bet rimtai, ar tu angliškai nemoki, ar tiesiog neskaitai, ar tikiesi kad neskaitysiu aš, ar kur problema?
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-10-16 06:58

fizikanas wrote:
2020-10-15 17:31
Technicality. Vistiek pateks i dauguma, kartu su tais uz kuriuos balsavai.
Tai dabar nebediskutuosi su tais, kurie už dešiniuosius nubasavo? O dar sakoma, kad užingridai laiko nuoskaudą :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-10-16 07:09

Augustas wrote:
2020-10-15 16:34
Lionginas wrote:
2020-10-15 13:47
Abejoju ar kas nors tą pamiršta, bet kodėl tu šita teisę vis primeni? Niekas neprašo teisės tuoktis su priešingos lyties asmeniu.
Tu pamiršti šitą teisę, nes argumentuoji taip, kad gėjai iš viso negali sudaryti jokios santuokos. Tai va ir reikia priminti, kad tai netiesa, jog gėjai jokios santuokos sudaryti negali.
Iš ko tau susidarė įspūdis, kad aš pamirštu, jog kalba eina apie tos pačios lyties santuokas? Kaip man su tavimi bendrauti, kad toks įspūdis nesusidarytų?
Augustas wrote:
2020-10-15 16:34
Nuo kada čia pas mus už dokumentų klastojimą nebaudžiama?
Tu blogai supratai, ką aš parašiau. Įsivaizduok, kad Tu esi tas CMS darbuotojas, kuris gėjų sutartį įrašė į santuokų knygą, ir Tave pagavo. Tai Tu tiesiog pasiaiškini, kad čia nėra jokios klastotės, o Tu išsiblaškęs padarei klaidą - supainiojai knygas. Įrašą pats pataisai. Ir kokios dar Tau nuobaudos už tai gresia?
Vėl apsimeti, kad nesupratai. Kartoju. Aš nekalbu apie "klaidelę". Kalbu apie tai, kad dvi moterys ar du vyrai nueina į metrikaciją ir yra sutuokiami. Tyčia sutuokiami, ne per klaidą.
Augustas wrote:
2020-10-15 16:34
Čia gi ne pinigai ar koks nors svarbus vyriausybinis dokumentas, kurio turėjimas leistų Tau piktnaudžiauti iždo pinigais ar kaip kitaip sukčiauti. :ax:
Todėl ir bausmė nebūtų 5 metai belangės, o tik kokia nors bauda ar teisės eiti pareigas valstybės tarnyboje atėmimas. Tiek klastoti dokumentus, tiek teikti klaidingus duomenis siekiant gauti dokumentus yra neteisėta ir baudžiama pagal BK.
Augustas wrote:
2020-10-15 16:34
Dar gal nueik į migracijos departamentą ir susitark, kad tau dar vieną pasą išduotų, tik kitu vardu. Niekam niekas negrės juk, pamanyk, ne į tą registrą įrašė :D
Vardus ir pavardes keisti legalu. Vienas mano draugas pasikeitė vardą, kitas mano draugas pasikeitė pavardę (jo pavardė buvo rusiška, tai jis pasikeitė į lietuvišką).
Trūkt už vadžių vėl iš pradžių. Kodėl apsimeti, kad nesupratai, jog kalbu ne apie pavardės keitimą? Keistas bendravimas su tavimi gaunasi - pasakau viena, tu apsimeti, kad supratai kažkaip kitaip ir kontrargumentuoji savo iškreiptai interpretacijai. Net po pakartotinių pastabų nesusipranti ir tęsi toliau. Kam taip daryti? Durnu mane laikai ar ką?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2020-10-16 10:53

Lionginas wrote:
2020-10-16 06:58
Tai dabar nebediskutuosi su tais, kurie už dešiniuosius nubasavo? O dar sakoma, kad užingridai laiko nuoskaudą :)
Kad ir kokia nuoskauda, kur bus argumentai, ten bus ir diskusija.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-10-16 13:14

Seianus wrote:
2020-10-15 19:51
Grįžai prie savo seno įpročio nurodyti citatas, niekaip nepatvirtinančias ir dažniausiai paneigiančias, ką kliedi? :)

Nieko, tas vienas kartas kai neseniai nurodei tavo žodžius patvirtinantį šaltinį dėl to bus tik dar labiau ypatingas ir įsimintinas.

Ne bet rimtai, ar tu angliškai nemoki, ar tiesiog neskaitai, ar tikiesi kad neskaitysiu aš, ar kur problema?
Ne, Sejanau, tai Tamsta blogai supranta, kas tai yra. Ar tingi pasidaryti išvadas iš mano citatoje nurodytų dalykų, ar Tamsta čia mane nori pamokyti nuosekliai mąstyti, aš net nežinau, bet kažkodėl Tamstai į burną turiu paduoti viską sukramtytą, kaip kokiam mažvaikiui. :ax:
Žiūrim į pirmąjį citatos sakinį ir į tai, ką jisai sako. O jisai sako (persakau savais žodžiais), kad įteisinus homosantuokas sumažėjo gėjų psichikos sutrikimų.
Tada žiūrime į antrąjį sakinį iš citatos, kuris sako (vėl persakau savais žodžiais), jog toks gėjų psichikos sutrikimų sumažėjimas yra todėl, kad (įteisinus homosantuokas) jie pasijuto visuomenės remiami.
O tada užduok sau paprastą klausimą, o kodėl jie nesijautė visuomenės remiami, kai dar nebuvo įteisintos homosantuokos, o "tik" dekriminalizuoti homoseksualūs santykiai. Atsakymas, bent jau man, akivaizdus.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-10-16 13:25

Augustas wrote:
2020-10-16 13:14
O tada užduok sau paprastą klausimą, o kodėl jie nesijautė visuomenės remiami, kai dar nebuvo įteisintos homosantuokos, o "tik" dekriminalizuoti homoseksualūs santykiai. Atsakymas, bent jau man, akivaizdus.
Koks tas atsakymas?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-10-16 13:36

Lionginas wrote:
2020-10-16 07:09
Augustas wrote:
2020-10-15 16:34
Tu pamiršti šitą teisę, nes argumentuoji taip, kad gėjai iš viso negali sudaryti jokios santuokos. Tai va ir reikia priminti, kad tai netiesa, jog gėjai jokios santuokos sudaryti negali.
Iš ko tau susidarė įspūdis, kad aš pamirštu, jog kalba eina apie tos pačios lyties santuokas? Kaip man su tavimi bendrauti, kad toks įspūdis nesusidarytų?
Gal išeitis būtų, kai rašysi homosantuokų klausimu, kiekvieną kartą parašyti "Taip, aš prisimenu, kad gėjai gali sudaryti heterosantuokas, tik jie to nenori."? :ax:
Augustas wrote:
2020-10-15 16:34
Tu blogai supratai, ką aš parašiau. Įsivaizduok, kad Tu esi tas CMS darbuotojas, kuris gėjų sutartį įrašė į santuokų knygą, ir Tave pagavo. Tai Tu tiesiog pasiaiškini, kad čia nėra jokios klastotės, o Tu išsiblaškęs padarei klaidą - supainiojai knygas. Įrašą pats pataisai. Ir kokios dar Tau nuobaudos už tai gresia?
Vėl apsimeti, kad nesupratai. Kartoju. Aš nekalbu apie "klaidelę". Kalbu apie tai, kad dvi moterys ar du vyrai nueina į metrikaciją ir yra sutuokiami. Tyčia sutuokiami, ne per klaidą.
Sakau Tau dar kartą, šiais laikais Tau už tai, kad tyčia sutuokei tos pačios lyties žmones, niekas negresia. Tiesiog ta sutartis bus paskelbta negaliojanti, ir viskas. Primenu, kad panaši situacija jau buvo, berods, Brazilijoje, kai pas notarą susituokė trys moterys. Kas buvo tam notarui? Nieko.
Augustas wrote:
2020-10-15 16:34
Čia gi ne pinigai ar koks nors svarbus vyriausybinis dokumentas, kurio turėjimas leistų Tau piktnaudžiauti iždo pinigais ar kaip kitaip sukčiauti. :ax:
Todėl ir bausmė nebūtų 5 metai belangės, o tik kokia nors bauda ar teisės eiti pareigas valstybės tarnyboje atėmimas. Tiek klastoti dokumentus, tiek teikti klaidingus duomenis siekiant gauti dokumentus yra neteisėta ir baudžiama pagal BK.
O čia nebūtų klastotės, o tik pilietinis protestas prieš homofobiją.
Augustas wrote:
2020-10-15 16:34
Vardus ir pavardes keisti legalu. Vienas mano draugas pasikeitė vardą, kitas mano draugas pasikeitė pavardę (jo pavardė buvo rusiška, tai jis pasikeitė į lietuvišką).
Trūkt už vadžių vėl iš pradžių. Kodėl apsimeti, kad nesupratai, jog kalbu ne apie pavardės keitimą? Keistas bendravimas su tavimi gaunasi - pasakau viena, tu apsimeti, kad supratai kažkaip kitaip ir kontrargumentuoji savo iškreiptai interpretacijai. Net po pakartotinių pastabų nesusipranti ir tęsi toliau. Kam taip daryti? Durnu mane laikai ar ką?
Tu kalbi apie tai, kad tam pačiam žmogui legaliai turėti du tuo pačiu metu galiojančius pasus su skirtingomis vardais ir pavardėmis negalima? Tada aš per išsiblaškymą tikrai Tave ne taip būsiu supratęs. Atsiprašau.
Last edited by Augustas on 2020-10-16 13:40, edited 1 time in total.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-10-16 13:38

Lionginas wrote:
2020-10-16 13:25
Augustas wrote:
2020-10-16 13:14
O tada užduok sau paprastą klausimą, o kodėl jie nesijautė visuomenės remiami, kai dar nebuvo įteisintos homosantuokos, o "tik" dekriminalizuoti homoseksualūs santykiai. Atsakymas, bent jau man, akivaizdus.
Koks tas atsakymas?
O tas atsakymas yra, kad jie nori tos pačios lyties santuokų tik dėl psichologinio saugumo. :ax:
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-10-16 14:13

Augustas wrote:
2020-10-16 13:36
Sakau Tau dar kartą, šiais laikais Tau už tai, kad tyčia sutuokei tos pačios lyties žmones, niekas negresia. Tiesiog ta sutartis bus paskelbta negaliojanti, ir viskas. Primenu, kad panaši situacija jau buvo, berods, Brazilijoje, kai pas notarą susituokė trys moterys. Kas buvo tam notarui? Nieko.
Niekas ten nenuvo sutuoktas, įforminta civilinė unija ir tiek. Pagal Brazilijos įstatymus, trijų žmonių santuoka būtų laikoma bigamija, nuo 2 iki 6 metų kalėjimo moterims ir be abejo mažiausiai notaro licenzijos praradimas, nes notaras neturi teisės forminti nelegalių sandorių ar sutarčių, jis neša atsakomybę net už žioplas klaidas, jei kur nors ko nors nepatikrino. Todėl niekas nedrįso forminti santuokos.
Augustas wrote:
2020-10-16 13:36
Todėl ir bausmė nebūtų 5 metai belangės, o tik kokia nors bauda ar teisės eiti pareigas valstybės tarnyboje atėmimas. Tiek klastoti dokumentus, tiek teikti klaidingus duomenis siekiant gauti dokumentus yra neteisėta ir baudžiama pagal BK.
O čia nebūtų klastotės, o tik pilietinis protestas prieš homofobiją.
Tai aš matyt tegaliu tau pasiūlyti savo kailiu išmėginti, kaip veiks pasiteisinimas "čia tik pilietinis protestas".

Taip, aš prisimenu, kad gėjai gali sudaryti heterosantuokas, tik jie to nenori.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-10-16 14:15

Augustas wrote:
2020-10-16 13:38
O tas atsakymas yra, kad jie nori tos pačios lyties santuokų tik dėl psichologinio saugumo. :ax:
Kodėl manai, kad tik dėl to?

Taip, aš prisimenu, kad gėjai gali sudaryti heterosantuokas, tik jie to nenori.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-10-16 18:25

Augustas wrote:
2020-10-16 13:38
O tas atsakymas yra, kad jie nori tos pačios lyties santuokų tik dėl psichologinio saugumo. :ax:
Ir man, kaip ir Lionginui, taip pat įdomu, kodėl manai, kad tik dėl to?

Ir toks itin siauras tavo požiūris mane stebina. Plius turint galvoje, kad kitoje temoje jau minėjau, kokios daugmaž grubiai nuomonės dėl homosantuokų ar homopartnerysčių įteisinimo sklinda iš pačių LGB žmonių.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-10-17 11:00

Svetimas wrote:
2020-10-16 18:25
Augustas wrote:
2020-10-16 13:38
O tas atsakymas yra, kad jie nori tos pačios lyties santuokų tik dėl psichologinio saugumo. :ax:
Ir man, kaip ir Lionginui, taip pat įdomu, kodėl manai, kad tik dėl to?
Kodėl aš taip manau, taigi parašyta toje angliškoje citatoje, kurią pateikiau aukščiau ir kurią iki galo perskaitė net Sejanus. :ax: Ir aš sakyčiau, kad tai dėsninga.
Ir toks itin siauras tavo požiūris mane stebina. Plius turint galvoje, kad kitoje temoje jau minėjau, kokios daugmaž grubiai nuomonės dėl homosantuokų ar homopartnerysčių įteisinimo sklinda iš pačių LGB žmonių.
Taip, Svetime, aš žinau, kad ne visi homoseksualūs asmenys nori homosantuokų ar homopartnerysčių įteisinimo, pvz., dėl libertaristinio požiūrio į gyvenimą.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-10-17 15:14

Augustas wrote:
2020-10-17 11:00
Svetimas wrote:
2020-10-16 18:25

Ir man, kaip ir Lionginui, taip pat įdomu, kodėl manai, kad tik dėl to?
Kodėl aš taip manau, taigi parašyta toje angliškoje citatoje, kurią pateikiau aukščiau ir kurią iki galo perskaitė net Sejanus. :ax: Ir aš sakyčiau, kad tai dėsninga.
Straipsnyje, iš kurio paėmei tą citatą ir tai, kas joje buvo paminėta, yra tik viena iš straipsnyje paminėtų įteisinimo priežasčių. Vadinasi iš to straipsnio, jei jau juo remiesi, logiškai seka išvada, kad įteisinimo priežasčių yra daugiau nei tavo paminėta. Taigi net ir tavo paminėtas straipsnis prieštarauja tavo požiūriui.
Augustas wrote:
2020-10-17 11:00
Ir toks itin siauras tavo požiūris mane stebina. Plius turint galvoje, kad kitoje temoje jau minėjau, kokios daugmaž grubiai nuomonės dėl homosantuokų ar homopartnerysčių įteisinimo sklinda iš pačių LGB žmonių.
Taip, Svetime, aš žinau, kad ne visi homoseksualūs asmenys nori homosantuokų ar homopartnerysčių įteisinimo, pvz., dėl libertaristinio požiūrio į gyvenimą.
Vėl tavo kažkoks gan keistas staigus pasukimas į kitą kontekstą. Jeigu klausime kalbama apie "nori įteisinimo", tai automatiškai klausimo kontekstas yra apie tuos žmonės, kurie "nori įteisinimo", o ne tuos, kuriems tai yra dzin. O dėl "libertaristinio požiūrio į gyvenimą" tai tu šiek tiek klysti ir šiuo klausimu.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-10-17 16:53

Svetimas wrote:
2020-10-17 15:14
Augustas wrote:
2020-10-17 11:00


Kodėl aš taip manau, taigi parašyta toje angliškoje citatoje, kurią pateikiau aukščiau ir kurią iki galo perskaitė net Sejanus. :ax: Ir aš sakyčiau, kad tai dėsninga.
Straipsnyje, iš kurio paėmei tą citatą ir tai, kas joje buvo paminėta, yra tik viena iš straipsnyje paminėtų įteisinimo priežasčių. Vadinasi iš to straipsnio, jei jau juo remiesi, logiškai seka išvada, kad įteisinimo priežasčių yra daugiau nei tavo paminėta. Taigi net ir tavo paminėtas straipsnis prieštarauja tavo požiūriui.
Aš ne visu straipsniu remiuosi, bet ta dalimi, kurią pacitavau, ir kuri buvo išvadų skiltyje. Kadangi ji buvo išvadų skiltyje, tai aš ir remiuosi kaip esmine ir vienintele svarbia priežastimi, spręsdamas apie tai, dėl ko tokia svarbi yra homosantuoka įstatymuose homoseksualiems asmenims.
Augustas wrote:
2020-10-17 11:00
Taip, Svetime, aš žinau, kad ne visi homoseksualūs asmenys nori homosantuokų ar homopartnerysčių įteisinimo, pvz., dėl libertaristinio požiūrio į gyvenimą.
Vėl tavo kažkoks gan keistas staigus pasukimas į kitą kontekstą. Jeigu klausime kalbama apie "nori įteisinimo", tai automatiškai klausimo kontekstas yra apie tuos žmonės, kurie "nori įteisinimo", o ne tuos, kuriems tai yra dzin. O dėl "libertaristinio požiūrio į gyvenimą" tai tu šiek tiek klysti ir šiuo klausimu.
Libertaristinis požiūris yra tas, kad institucijos turi išnykti, nes jos yra neteisingos savo esme. Taip, pvz., libertaristinio požiūrio besilaikantys homoseksualūs asmenys (heteroseksualiems libertarams irgi galioja tas pats) pasisako prieš santuokos/partnerystės institucijas kaip tokias, nes, anot jų, šios institucijos apskritai suvaržo žmonių laisvą pasirinkimą.
Last edited by Augustas on 2020-10-17 16:59, edited 1 time in total.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-10-17 16:59

Augustas wrote:
2020-10-17 16:53
Aš ne visu straipsniu remiuosi, bet ta dalimi, kurią pacitavau, ir kuri buvo išvadų skiltyje.
Tai pagal tave, yra tik šita viena priežastis, kodėl homoseksualai nori santuokų, nes tiesiog tu tą vieną priežastį paėmei iš straipsnio? Stipru :D
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-10-17 17:02

Lionginas wrote:
2020-10-17 16:59
Augustas wrote:
2020-10-17 16:53
Aš ne visu straipsniu remiuosi, bet ta dalimi, kurią pacitavau, ir kuri buvo išvadų skiltyje.
Tai pagal tave, yra tik šita viena priežastis, kodėl homoseksualai nori santuokų, nes tiesiog tu tą vieną priežastį paėmei iš straipsnio? Stipru :D
Lionginai, sorry, bet neatidžiai skaitei. :) Ta priežastimi remiuosi, nes ji vienintelė buvo Išvadų skiltyje. :ax:
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2020-10-17 23:41

Lionginas wrote:
2020-10-17 16:59
Tai pagal tave, yra tik šita viena priežastis, kodėl homoseksualai nori santuokų, nes tiesiog tu tą vieną priežastį paėmei iš straipsnio? Stipru :D
Yra daug priezasciu del ko zmones gali noreti tapti gydytojais, bet jei tai nera gydyti zmones, tai netinka. Yra daug priezasciu, del ko zmones gali noreti tapti policininkais, bet jei tai nera uzkirsti kelia nusikalstamumui, tai netinka. Yra daug priezasciu, del ko zmones gali noreti tuoktis, bet jei tai nera auginti vaikus, tai netinka.
Post Reply