Vėl apie gėjų teises

Naujas temas kurkite čia
Lionginas
senbuvis

2021-04-29 12:10

Augustas wrote:
2021-04-29 12:01
Na, apie tai, kad jie nelaimingi dėl savo gyvenimo būdo, galima paskaityti ir šitoje knygelėje:

https://www.knygos.lt/lt/knygos/kaip-tapti-nelaimingam/

Taigi, čia nėra tik mano fantazijos vaisius. :(
OK, tavo ir dar kelių žmonių fantazijos vaisius.
Augustas wrote:
Kurioje vietoje aš žadėjau pagal poreikius visiems? Man regis, aš kaip tik sakiau, kad homoseksualiems žmonėms, kad ir kaip jiems reikėtų/norėtųsi to teisinio paketo, kurį suteikia santuokos, reikėtų pasiaukoti ir atsisakyti siekti to paketo savo poroms.
Niekas neturėtų aukotis dėl tavo ideologijos. Aukokis pats jei to labai nori.
Augustas wrote:
Dar nelabai suprantu, kodėl keičiant apibrėžimą naikinama kažkokia institucija. Skamba kaip išsigalvojimas. Jei čia turi omeny panašų atvejį, kai buvo panaikinta demokratija, kai moterims ar negrams buvo suteikta teisė balsuoti, tuomet taip, aš už santuokos panaikinimą.
:thumbsup: Tik ne demokratija tuo balsavimo teisės suteikimu buvo panaikinta, bet vergovė ir apartheidas. :)
O įteisinus homosantuoką bus panaikinta šita homofobinė nelygybė. Gerai, kad pradedi suprasti.
Augustas
senbuvis

2021-04-29 12:20

Lionginas wrote:
2021-04-29 12:10
Augustas wrote:
Na, apie tai, kad jie nelaimingi dėl savo gyvenimo būdo, galima paskaityti ir šitoje knygelėje:

https://www.knygos.lt/lt/knygos/kaip-tapti-nelaimingam/

Taigi, čia nėra tik mano fantazijos vaisius. :(
OK, tavo ir dar kelių žmonių fantazijos vaisius.
Psichiatrijos profesorius fantazuoja? :ax: Na, gal.
Augustas wrote:
Kurioje vietoje aš žadėjau pagal poreikius visiems? Man regis, aš kaip tik sakiau, kad homoseksualiems žmonėms, kad ir kaip jiems reikėtų/norėtųsi to teisinio paketo, kurį suteikia santuokos, reikėtų pasiaukoti ir atsisakyti siekti to paketo savo poroms.
Niekas neturėtų aukotis dėl tavo ideologijos. Aukokis pats jei to labai nori.
Neturėtų, bet galėtų dėl bendros naudos, kurią teikia heterosantuokos, ir pasiaukoti.
Augustas wrote:
:thumbsup: Tik ne demokratija tuo balsavimo teisės suteikimu buvo panaikinta, bet vergovė ir apartheidas. :)
O įteisinus homosantuoką bus panaikinta šita homofobinė nelygybė.
O kartu ir pati heterosantuoka kaip institucija. :( Taikliai čia pastebėjai, Lionginai.
Lionginas wrote:
2021-04-29 11:41
Įdomu, čia būtų kažkokia apklausa prieš santuoką, siekiant išsiaiškinti tuos idėjinius? Šeimos gydytojas reguliariai tikrintų, ar sutuoktiniai jau susilaukė vaikų, privaloma tvarka tikrintų vaisingumą ir raportuotų centro komitetui? Skamba kaip mintys iš Kinijos komunistų partijos programos.
Tai, kad tie idėjiniai bevaikiai patys turėtų savanorišku sprendimu sąžiningai nelįsti į santuokas, jei nenori vaikų.
Bet tai nieko keisto, ne pirmas kartais, kai šiuolaikiniai ale konservatoriai kalbomis primena komunistus. Tuos tikrus, o ne iš Breiviko manifestų.
Kas kuom kvep, tuom ir kitą tep. :wink:
Last edited by Augustas on 2021-04-29 12:44, edited 1 time in total.
Lionginas
senbuvis

2021-04-29 12:29

Augustas wrote:
Neturėtų, bet galėtų, dėl bendros naudos, kurią teikia heterosantuokos, ir pasiaukoti.
Tai padarykim visus lygius prieš įstatymą, įteisinkime ką privalu, o tuomet leisime visiems nuspręsti, aukotis dėl tavo ideologijos ar ne.
Augustas wrote:
O kartu ir pati heterosantuoka kaip institucija. :( Taikliai čia pastebėjai, LIonginai.
Kaip su apartheido sunaikinimu buvo sunaikinta ir demokratija kaip institucija? Nerealūs dvigubi standartai, Augustai, tavo būklė progresuoja ne dienomis o minutėmis.
Augustas wrote:
Tai, kad tie idėjiniai bevaikiai patys turėtų savanorišku sprendimu sąžiningai nelįsti į santuokas, jei nenori vaikų.
Ai tai palieki žmonėms patiems apsispręsti ką jiems daryti. Puiku.
Augustas wrote:
Pataikei. Tie ale konservatoriai labai jau mėgsta kitus komunistais ar neomarksistais pavadinti. Bet kai paklausai ką kalba, tai kaip nusirašytsa iš Kinijos komunistų partijos programos. Bet ne tu. Tu mintis iš Irano ajatolų pyzdini.
Augustas
senbuvis

2021-04-29 13:15

Lionginas wrote:
2021-04-29 12:29
Augustas wrote:
Neturėtų, bet galėtų, dėl bendros naudos, kurią teikia heterosantuokos, ir pasiaukoti.
Tai padarykim visus lygius prieš įstatymą, įteisinkime ką privalu, o tuomet leisime visiems nuspręsti, aukotis dėl tavo ideologijos ar ne.
Tai šiuo požiūriu, mes privalome įteisinti tik demokratiją, ir viskas. Viso kito neprivalome įteisinti.
Augustas wrote:
O kartu ir pati heterosantuoka kaip institucija. :( Taikliai čia pastebėjai, LIonginai.
Kaip su apartheido sunaikinimu buvo sunaikinta ir demokratija kaip institucija? Nerealūs dvigubi standartai, Augustai, tavo būklė progresuoja ne dienomis o minutėmis.
Tu, Lionginai iš viso nesupranti, kaip veikia institucijos, ar ne? :ax: Ne demokratija buvo panaikinta, bet apartheidas. Tu, Lionginai, skirk, kokios institucijos nuo kokių veiksmų nyksta. Jei bus panaikinta heterosantuoka, tai demokratija nuo šių veiksmų tiesiogiai irgi nenukentės. Bet jei bus atimta teisė kritikuoti (pvz., įteisinus politkorekciją), tada nukentės demokratija.
Augustas wrote:
Ai tai palieki žmonėms patiems apsispręsti ką jiems daryti. Puiku.
Žinoma. :D
Augustas wrote:
Pataikei. Tie ale konservatoriai labai jau mėgsta kitus komunistais ar neomarksistais pavadinti. Bet kai paklausai ką kalba, tai kaip nusirašytsa iš Kinijos komunistų partijos programos. Bet ne tu. Tu mintis iš Irano ajatolų pyzdini.
Ačiū už šiokį tokį objektyvumą, Lionginai. :D
Lionginas
senbuvis

2021-05-03 16:09

Augustas wrote:
Tu, Lionginai iš viso nesupranti, kaip veikia institucijos, ar ne? :ax: Ne demokratija buvo panaikinta, bet apartheidas. Tu, Lionginai, skirk, kokios institucijos nuo kokių veiksmų nyksta. Jei bus panaikinta heterosantuoka, tai demokratija nuo šių veiksmų tiesiogiai irgi nenukentės. Bet jei bus atimta teisė kritikuoti (pvz., įteisinus politkorekciją), tada nukentės demokratija.
Kažką tu painioji. Politkorekcija jau yra įteisinta, niekada ji nebuvo uždrausta ar kažką. Ir kritkuoti gali bet kas ir bet ką, viešai ir privačiai. Tu pavyzdžiui kritikuoji kiek tinkamas, ir nieko. Tai nereikia čia apsimesti, kad kažkas tave persekioja ar ketina persekioti, šlykštus šitas sindromas, liaukis.
Augustas
senbuvis

2021-05-03 17:54

Lionginas wrote:
2021-05-03 16:09
Augustas wrote:
Kažką tu painioji. Politkorekcija jau yra įteisinta, niekada ji nebuvo uždrausta ar kažką. Ir kritkuoti gali bet kas ir bet ką, viešai ir privačiai. Tu pavyzdžiui kritikuoji kiek tinkamas, ir nieko. Tai nereikia čia apsimesti, kad kažkas tave persekioja ar ketina persekioti, šlykštus šitas sindromas, liaukis.
Kritikos laisvė yra nesuderinama su politkorekcija. Tai pirma.
O antra, aš dabar nesiskundžiu niekuo. Man labai gaila, kad Tau pasirodė, jog aš čia kažkuo skundžiuosi.
Post Reply