Prievartos naudojimo ribos

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-07-25 06:15

fizikanas wrote:
2021-07-24 23:26
Vakseris buvo uzpultas antivakseres, gerai, kad apgyne savo komforto zona ir savo sveikata: https://www.facebook.com/gabrielius.sev ... 489786555/
Taigi matosi kaip ta neadekvati chamuila tampo žmogų kaire ranka. Pilnai normali žurnalisto reakcija.

O užpuolimas akivaizdus, tik pretenzijų policija turės ne tai senai erkei, o bandai vyriškos lyties goblinų. Viso klipo metu vienintelio žurnalisto rankos liko nuleistos prie šonų, taigi kas čia agresorius daugiau nei akivaizdu.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-07-25 09:41

Lionginas wrote:
2021-07-25 06:15
Taigi matosi kaip ta neadekvati chamuila tampo žmogų kaire ranka. Pilnai normali žurnalisto reakcija.
Normalu musti mociutes? Sakyciau mazu maziausiai didvyriska. Cia jau praktiskai George Floid ;)
Lionginas wrote:
2021-07-25 06:15
O užpuolimas akivaizdus, tik pretenzijų policija turės ne tai senai erkei, o tai miniai vyriškos lyties goblinų.
Ech tos erotines fantazijos, apie tai, kaip stipri galios struktura yra mano puseje ir apgins mane nuo piktu goblinu :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-07-25 09:59

fizikanas wrote:
2021-07-25 09:41
Lionginas wrote:
2021-07-25 06:15
Taigi matosi kaip ta neadekvati chamuila tampo žmogų kaire ranka. Pilnai normali žurnalisto reakcija.
Normalu musti mociutes?
Normalu erkei, nesuprantančiai prašymų neliesti, viską paaiškinti ta kalba, kurią ji supranta. Jai buvo duota pakankamai metų išmokti elgtis viešumoje, o jei neišmoko, nėra reikalo verkti krokodilo ašaromis gavus pamoką. Reikėtų padėkoti. O ne įsivaizduoti, kad va, išmušė amžius ir dabar esu nepakaltinama, galiu eiti į aikštę su megafonu, varinėti žmones ir tampyti juos už rankų. Na bet nieko keisto, kad vis dar užauga tokių neadekvačių pensininkų karta, kai vis dar daug tokių enablerių kaip tu ar tie goblinai.
Ech tos erotines fantazijos, apie tai, kaip stipri galios struktura yra mano puseje ir apgins mane nuo piktu goblinu :)
Nostalgija suėmė?

Šiaip tik paaiškinau, kame čia tas užpuolimas, nes tu aiškiai blogai viską supratai, neva tą seną šliurę kažkas kaltina.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-07-25 10:09

fizikanas wrote:
2021-07-24 23:26
Vakseris buvo uzpultas antivakseres, gerai, kad apgyne savo komforto zona ir savo sveikata:
Dabar man aiškiau, kodėl prieš kalbėjai apie "istorijos perdarymą", jei mintyje turėjai šią istoriją. Nebuvau nieko matęs ir girdėjęs prieš tai apie ją. Prieš tai mano pateikta situacija atėjo man į galvą visiškai nepriklausomai. Keistai įdomiai sutapo.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-07-25 10:13

FlorijonasPukelis wrote:
2021-07-24 16:41
Svetimas wrote:
2021-07-24 12:28
Aš kalbu apie situaciją, kai žmogus A paprašo kito žmogaus B nelįsti į žmogaus A ir žmogaus C "tam tikrą asmeninę komforto zoną X". Žmogus B tokio prašymo nepaklauso ir tuomet žmogus A nustumia žmogų B iš "zonos X".
Skirtingai nei valstybių sienos kažkieno susigalvota komforto zona yra bereikšmė. Aišku tokie kliedesiai kokie buvo išvardinti šitoje temoje jau tampa tam tikra norma ir įgauna įstatyminį pagrindą, populiacija pratinama prie nuolankaus paklusnumo baiminantis bet kokios rizikos susirgti šios dienos virusu X.
Ta "komforto zona" pandemijos metu yra formaliai teisiškai dėl tam tikrų priežasčių apibrėžta. Kuri reiškia tam tikrą potencialią riziką, t.y. žalą, kurią kitam žmogui gali suteikti kitas potencialiai apsikrėtęs žmogus. Bet suprantu, kad yra žmonių, kurie tokio koncepto visiškai nesupranta arba ignoruoja. Tačiau net ir nepaisant to, kiekvienas žmogus turi savo asmeninę "komforto zoną". O jei patinka visokie filosofiniai pasivartymai, tai galima išradingai išvartyti, kad ir "antivakseriai" turi savo "komforto zoną" nesiskiepyti. Tai tuomet filosofinis klausimas, kodėl jie negerbia "vakserių" "komforto zonos"?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-07-25 10:19

FlorijonasPukelis wrote:
2021-07-24 16:28
Svetimas wrote:
2021-07-24 10:43
Jūsų pamąstymai/komentarai?
Kam taip komplikuoti viską? Bet koks antivakserio buvimas vakserio komforto burbule gali būti laikomas smurto iniciavimu ar net pasikėsinimu į gyvybę ir nuo jo (antivakserio) turi būti galima ar net privaloma gintis panaudojant visas leistinas jėgos priemones. Prieš tai aišku įsitikinant, kad čia tikrai antivakseris, paprašant galimybių paso :) Kaip žinome kaukės yra labai riboto naudingumo priemonė ir beabejo vakcina turėtų būti žymiai svaresnis rodiklis.

Manau aš čia ganėtinai elegantiškai papildžiau Jūsų minčių vingius. Sutinkate?
Nesutinku. Man būtų daug įdomiau, jei kažkaip pakomentuotum savo požiūrį į mano nupasakotą konkrečią situaciją, vietoj spėliojimo ir hipotetizavimo apie mano "minčių vingius".
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-07-25 10:22

Lionginas wrote:
2021-07-25 09:59
Normalu erkei, nesuprantančiai prašymų neliesti, viską paaiškinti ta kalba, kurią ji supranta. Jai buvo duota pakankamai metų išmokti elgtis viešumoje, o jei neišmoko, nėra reikalo verkti krokodilo ašaromis gavus pamoką. Reikėtų padėkoti. O ne įsivaizduoti, kad va, išmušė amžius ir dabar esu nepakaltinama, galiu eiti į aikštę su megafonu, varinėti žmones ir tampyti juos už rankų. Na bet nieko keisto, kad vis dar užauga tokių neadekvačių pensininkų karta, kai vis dar daug tokių enablerių kaip tu ar tie goblinai.
Ok, normalu musti mociutes, supratau. Tikiuosi sita ivyki kiek imanoma rodysi kitiems, kad visi ismoktu pamoka, o ne tik ta viena mociute, kuriai pasiseke buti taip grieztai, bet teisingai pamokintai jauno stipraus vyro, apie tai, kaip dera elgtis viesumoje :)

Beje prisiminiau cia pries keleta metu kelias istorijas apie boksininkus, kur is kojos isjungia kokia mergina. Ten gal irgi biski neivertinom? Gal ikyriai paneles uz rankoves tampe? Nenori sportininku reabilituoti? :D
Lionginas wrote:
2021-07-25 09:59
Nostalgija suėmė?
Kokia dar nostalgija? Tokiu laiku niekada nebuvo.
Lionginas wrote:
2021-07-25 09:59
Šiaip tik paaiškinau, kame čia tas užpuolimas, nes tu aiškiai blogai viską supratai, neva tą seną šliurę kažkas kaltina.
Kodel kilo noras pasiteisinti? Nejaugi uzslinko abejones seselis, ar ant pakankamai tvirto ledo stovi su ta pozicija, kad reiketu musti mociutes? :D
Last edited by fizikanas on 2021-07-25 10:31, edited 1 time in total.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-07-25 10:24

Svetimas wrote:
2021-07-25 10:09
Dabar man aiškiau, kodėl prieš kalbėjai apie "istorijos perdarymą", jei mintyje turėjai šią istoriją. Nebuvau nieko matęs ir girdėjęs prieš tai apie ją. Prieš tai mano pateikta situacija atėjo man į galvą visiškai nepriklausomai. Keistai įdomiai sutapo.
Kai rasiau dar nebuvau mates sito video, bet kazkiek panasu vaizda ir isivaizdavau. Tikrai cia idomiai sutapo. O dabar kai pats pamatei savo istorija realybeje, ar vis dar likai prie savo nuomones?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-07-25 10:27

fizikanas wrote:
2021-07-25 10:24
Kai rasiau dar nebuvau mates sito video, bet kazkiek panasu vaizda ir isivaizdavau. Tikrai cia idomiai sutapo. O dabar kai pats pamatei savo istorija realybeje, ar vis dar likai prie savo nuomones?
Visoj šioj istorijoj man yra įdomiausias niekšelis "celofanas", kuriam patinka manipuliuoti ir mėgautis visuomenės susipriešinimu lygioj vietoj.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-07-25 10:35

Svetimas wrote:
2021-07-25 10:27
Visoj šioj istorijoj man yra įdomiausias niekšelis "celofanas", kuriam patinka manipuliuoti ir mėgautis visuomenės susipriešinimu lygioj vietoj.
O koks cia buvo celofano vaidmuo? Ir, kaip tau lryto vaidmuo? Zmonem nemanipuliuoja ir nepriesina?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-07-25 10:46

User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-07-25 10:54

Ta prasme, ka isviso cia padare celofanas sitoje istorijoje? Kodel ji paminejai?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-07-25 10:55

Šiaip sau. "Iš neturėjimo ką veikti".
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-07-25 10:58

fizikanas wrote:
2021-07-25 10:22
Ok, normalu musti mociutes, supratau. Tikiuosi sita ivyki kiek imanoma rodysi kitiems, kad visi ismoktu pamoka, o ne tik ta viena mociute, kuriai pasiseke buti taip grieztai, bet teisingai pamokintai jauno stipraus vyro, apie tai, kaip dera elgtis viesumoje :)
Ta močiutė nebuvo mušama, ji buvo tiesiog nustumta. Ir taip, tai buvo visiškai pateisinamas poelgis, adekvati reakciją į chamišką elgesį. Jei daugiau žmonių taip reaguotų, visokie senyvo amžiaus chamai nesijaustų tokie nebaudžiami.
fizikanas wrote:
2021-07-25 10:22
Beje prisiminiau cia pries keleta metu kelias istorijas apie boksininkus, kur is kojos isjungia kokia mergina. Ten gal irgi biski neivertinom? Gal ikyriai paneles uz rankoves tampe? Nenori sportininku reabilituoti? :D
Turėsiu vardinti akivaizdžius skirumus tarp situacijų?

Nei buvimas tam tikro amžiaus, nei tam tikros lyties nesuteikia teisės elgtis chamiškai. Todėl vien tas "primušė močiutę" man nei kiek negroja. Groja tai, ką realiai matau. O matau seną chamuilą su megafonu, grabaliojančią žmones. Lytis ir amžius čia nesvarbu. Nebent ko nors nežinau, gal jai kokia psichinė liga? Apšviesk prašau, del kokių dar priežasčių reikėtų tokį elgesį supratingai toleruoti, tuo jį tik skatinant?
Kokia dar nostalgija? Tokiu laiku niekada nebuvo.
Tai visą gyvenimą buvai tų
debilų pusėje, kurie be policijos pagalbos nesupranta, kaip dera elgtis viešumoje?
Kodel kilo noras pasiteisinti? Nejaugi uzslinko abejones seselis, ar ant pakankamai tvirto ledo stovi su ta pozicija, kad reiketu musti mociutes? :D
Nes tu aiškiai nesupratai, kas ir ką ten kuo kaltina. Todėl paaiškinau. Nėra už ką.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-07-25 12:13

Svetimas wrote:
2021-07-25 10:55
Šiaip sau. "Iš neturėjimo ką veikti".
Tai jis cia visiskai nei prie ko? Siaip nesugalvojai ka pasakyti, tai celofana istraukei? :D
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-07-25 12:35

Lionginas wrote:
2021-07-25 10:58
Ta močiutė nebuvo mušama, ji buvo tiesiog nustumta. Ir taip, tai buvo visiškai pateisinamas poelgis, adekvati reakciją į chamišką elgesį. Jei daugiau žmonių taip reaguotų, visokie senyvo amžiaus chamai nesijaustų tokie nebaudžiami.
Kartojiesi. Tu mane jau itikinai, kad tai buvo didvyriskas socialiai atsakingo tikro vyro poelgis, paauklejant nusizengeli, nepabijant tamsuomenes repliku ir isisenijusiu mitu, kad mociutes musti yra negrazu. Dabar itikink kitus, rodyk sita video, kiek galima placiau, kad sia puikia pamoka ismoktu likusi dalis tamsiosios visuomenes ;) Didink teisingai situacija suprantanciu ir interpretuojanciu skaiciu.
Lionginas wrote:
2021-07-25 10:58
Turėsiu vardinti akivaizdžius skirumus tarp situacijų?
Zinoma skirtumu yra, pvz tos jaunos merginos buvo zymiai fiziskai aktyvesnes ir turejo didesnes galimybes smugi atremti. Be to jos gal ten ne tik uz rankos, bet ir uz klyno pagriebe aukai. Cia tikrai manau turi su kuo dirbti.
Lionginas wrote:
2021-07-25 10:58
Apšviesk prašau, del kokių dar priežasčių reikėtų tokį elgesį supratingai toleruoti, tuo jį tik skatinant?
Nera nieko, cia tik isisenije mitai. Turetum juos griauti, sakydamas visiems aplinkui, kad mociutei uzvaziuoti yra teisingas zingsnis, ypac jei ji elgiasi ne taip, kaip pridera visuomeneje. Ir policija turetu nepabijoti bananu isistraukti, jei mociute megafona issitraukia. Skleisk sita zodi, nes ne visi dar ta supranta ;)
Lionginas wrote:
2021-07-25 10:58
Tai visą gyvenimą buvai tų debilų pusėje, kurie be policijos pagalbos nesupranta, kaip dera elgtis viešumoje?
Ne, niekada nebuvau debilas, visa gyvenima nuolankiai vykdziau kiekviena valdzios nurodyma, nes tai man suteike stipraus policininko apsauga ir meile :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-07-25 12:50

fizikanas wrote:
2021-07-25 12:35
Lionginas wrote:
2021-07-25 10:58
Ta močiutė nebuvo mušama, ji buvo tiesiog nustumta. Ir taip, tai buvo visiškai pateisinamas poelgis, adekvati reakciją į chamišką elgesį. Jei daugiau žmonių taip reaguotų, visokie senyvo amžiaus chamai nesijaustų tokie nebaudžiami.
Kartojiesi. Tu mane jau itikinai, kad tai buvo didvyriskas socialiai atsakingo tikro vyro poelgis, paauklejant nusizengeli, nepabijant tamsuomenes repliku ir isisenijusiu mitu, kad mociutes musti yra negrazu. Dabar itikink kitus, rodyk sita video, kiek galima placiau, kad sia puikia pamoka ismoktu likusi dalis tamsiosios visuomenes ;) Didink teisingai situacija suprantanciu ir interpretuojanciu skaiciu.
Lionginas wrote:
2021-07-25 10:58
Turėsiu vardinti akivaizdžius skirumus tarp situacijų?
Zinoma skirtumu yra, pvz tos jaunos merginos buvo zymiai fiziskai aktyvesnes ir turejo didesnes galimybes smugi atremti. Be to jos gal ten ne tik uz rankos, bet ir uz klyno pagriebe aukai. Cia tikrai manau turi su kuo dirbti.
Lionginas wrote:
2021-07-25 10:58
Apšviesk prašau, del kokių dar priežasčių reikėtų tokį elgesį supratingai toleruoti, tuo jį tik skatinant?
Nera nieko, cia tik isisenije mitai. Turetum juos griauti, sakydamas visiems aplinkui, kad mociutei uzvaziuoti yra teisingas zingsnis, ypac jei ji elgiasi ne taip, kaip pridera visuomeneje. Ir policija turetu nepabijoti bananu isistraukti, jei mociute megafona issitraukia. Skleisk sita zodi, nes ne visi dar ta supranta ;)
Lionginas wrote:
2021-07-25 10:58
Tai visą gyvenimą buvai tų debilų pusėje, kurie be policijos pagalbos nesupranta, kaip dera elgtis viešumoje?
Ne, niekada nebuvau debilas, visa gyvenima nuolankiai vykdziau kiekviena valdzios nurodyma, nes tai man suteike stipraus policininko apsauga ir meile :)
Na jei jau supratai, kad atstumti besigrabaliojančią chamuilą nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties yra normalu ir pateisinama, tai nebesikartosiu. Nors panašu, kad visgi nelabai supratai, tai galėsiu eilinį kartą įdėti memą su Petersonu, jei tebeturėsi noro išsipisinėti.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-07-25 16:23

Lionginas wrote:
2021-07-25 12:50
tebeturėsi noro išsipisinėti.
O tai tu nori pasakyt cia neissipisineji? Tu rimtai teisini nervu nelaikanti ir mociutei ipisusi dalbajoba? :D
Post Reply