Grybas 2021

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-09-20 19:13

Tema, skirta įvardinti jūsų nuomone labiausiai 2021 metais Lietuvoje ar pasaulyje pasižymėjusį grybą/nupušėlį kažkuria tema ar klausimu (bet kurios lyties). :)
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-09-21 12:24

O, naujas konkursas. :)
Pats nominuoju P.Gražulį, bet beveik galėčiau lažintis, kad nugalės I.Šimonytė arba A.Dulkys (dėl nevykusios viešosios komunikacijos).
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-09-21 23:24

Augustas wrote:
2021-09-21 12:24
I.Šimonytė arba A.Dulkys (dėl nevykusios viešosios komunikacijos).
Tu galvoji su debilais įmanoma komunikuot?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-09-22 11:09

Stormas wrote:
2021-09-21 23:24
Augustas wrote:
2021-09-21 12:24
I.Šimonytė arba A.Dulkys (dėl nevykusios viešosios komunikacijos).
Tu galvoji su debilais įmanoma komunikuot?
Na, mano asmeninė darbo patirtis su Dauno sindromą turinčiaisiais sako, kad visai įmanoma su jais komunikuoti ir netgi veiksmingai komunikuoti. Tik, aišku, šiuo atveju yra savita komunikacijos specifika, saviti dėsningumai, į kuriuos būtinai reikėtų atsižvelgti, kai bendrauji su tokiais žmonėmis. Kitaip nieko nepavyks padaryti. :ax:
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-09-23 08:43

Augustas wrote:
2021-09-22 11:09
Na, mano asmeninė darbo patirtis su Dauno sindromą turinčiaisiais sako, kad visai įmanoma su jais komunikuoti ir netgi veiksmingai komunikuoti. Tik, aišku, šiuo atveju yra savita komunikacijos specifika, saviti dėsningumai, į kuriuos būtinai reikėtų atsižvelgti, kai bendrauji su tokiais žmonėmis. Kitaip nieko nepavyks padaryti. :ax:
Tai kad tu čia kažką labai maišai, žmonės turintys Dauno sindromą tiesiog turi keblumų komunikuoti, ir be abejo su jais yra įmanoma komunikuoti. Tuo tarpu šitie antivakserių debilai ne tik kad nenori komunikuoti, bet dar ir patys komunikuoja savo debilišką propogandą. Tai ne, su jais neįmanoma komunikuoti.

Kas man labiausiai stringa šių laikų fone tai visokie "reiktų susitarti", "čia gal reikėjo geriau komunikuoti", "su žmonėm reikia gražiai kalbėti ir tada jie supras" ir t.t. Kas realybėje yra visiškas bullshit :)

p.s. bet užskaitau antivakserių prilyginimą dauno sindromą turintiems žmonėms (nors čia iš esmės ir gaunas įžeidimas dauno sindromą turintiems).
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-09-23 12:44

Stormas wrote:
2021-09-23 08:43
Tuo tarpu šitie antivakserių debilai ne tik kad nenori komunikuoti, bet dar ir patys komunikuoja savo debilišką propogandą. Tai ne, su jais neįmanoma komunikuoti.
Ingrida, cia tu?
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-09-23 17:04

Stormas wrote:
2021-09-23 08:43
Augustas wrote:
2021-09-22 11:09
Na, mano asmeninė darbo patirtis su Dauno sindromą turinčiaisiais sako, kad visai įmanoma su jais komunikuoti ir netgi veiksmingai komunikuoti. Tik, aišku, šiuo atveju yra savita komunikacijos specifika, saviti dėsningumai, į kuriuos būtinai reikėtų atsižvelgti, kai bendrauji su tokiais žmonėmis. Kitaip nieko nepavyks padaryti. :ax:
Tai kad tu čia kažką labai maišai, žmonės turintys Dauno sindromą tiesiog turi keblumų komunikuoti, ir be abejo su jais yra įmanoma komunikuoti. Tuo tarpu šitie antivakserių debilai ne tik kad nenori komunikuoti, bet dar ir patys komunikuoja savo debilišką propogandą. Tai ne, su jais neįmanoma komunikuoti.
Na, aš sakyčiau, kad čia kažką painioji Tu, ir greičiausiai painioji V.Putino ir A.Lukašenkos pasiųstus trolius su tų trolių suklaidintais žmogeliais. Su troliais tikrai neįmanoma bendrauti, o su jų suklaidintais žmogeliais ir dabar įmanoma komunikuoti ir ne šiaip sau komunikuoti, bet komunikuoti veiksmingai. Tik reikia žinoti tokių suklaidintų žmonių psichinius ypatumus, ir bendrauti atsižvelgiant į juos. Tada komunikacija bus veiksminga.
Kas man labiausiai stringa šių laikų fone tai visokie "reiktų susitarti", "čia gal reikėjo geriau komunikuoti", "su žmonėm reikia gražiai kalbėti ir tada jie supras" ir t.t. Kas realybėje yra visiškas bullshit :)
Su vienais iš tikrųjų reikia susitarti, su kitais iš tikrųjų reikia gražiai kalbėti, su trečiais iš tikrųjų reikia geriau komunikuoti, o ketvirtiems (tarkime, V.Putino troliams) reikia ir sankcijų botagėlį paimti. Suprask, žmonės yra skirtingi, ir su visais jais pagal vieną ir tą patį šabloną susikalbėti nepavyks.
p.s. bet užskaitau antivakserių prilyginimą dauno sindromą turintiems žmonėms (nors čia iš esmės ir gaunas įžeidimas dauno sindromą turintiems).
Bet aš antivakserių neprilyginu Dauno sindromą turintiems žmonėms. Aš tik sakau, kad jei jau su tokį Dauno sindromą turinčiais žmonėmis įmanoma susikalbėti, tai su kitais (Tavo pavadintais) debilais irgi turėtų būti įmanoma susikalbėti. Aišku, tai galioja su sąlyga, jei tas (Tavo taip pavadintas) debilas nėra debilu apsimetinėjantis V.Putino trolis.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-09-23 20:57

Augustas wrote:
2021-09-23 17:04
Na, aš sakyčiau, kad čia kažką painioji Tu, ir greičiausiai painioji V.Putino ir A.Lukašenkos pasiųstus trolius su tų trolių suklaidintais žmogeliais. Su troliais tikrai neįmanoma bendrauti, o su jų suklaidintais žmogeliais ir dabar įmanoma komunikuoti ir ne šiaip sau komunikuoti, bet komunikuoti veiksmingai. Tik reikia žinoti tokių suklaidintų žmonių psichinius ypatumus, ir bendrauti atsižvelgiant į juos. Tada komunikacija bus veiksminga.
Na tai per daug toli nesidairykime, turime ir vietinį pavyzdį - fizikaną
Ar jis bus pasiųstas trolis, ar tų trolių suklaidintas žmogelis?
Kaip su juo bendrauti kad komunikacija būtų veiksminga?
:twisted:
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-09-24 11:18

Svetimas wrote:
2021-09-20 19:13
Tema, skirta įvardinti jūsų nuomone labiausiai 2021 metais Lietuvoje ar pasaulyje pasižymėjusį grybą/nupušėlį kažkuria tema ar klausimu (bet kurios lyties). :)
Nežinau čia gana sunki tema su tokia didžiule konkurencija. Asmeniškai nominuočiau Fox News Tuckeri Carlsoną dėl keliamų isterijų dėl kameros artefaktų a.k.a NSO, keliamų isterijų dėl vakcinų bei kovos prieš covidą apskritai, įsivaizdavimo jog priešiškumas su Rusija skatinamas dirbtinai ir Rusija visai to nenusipelnė bei kitų nusikliedėjimų.

Esu tikras kad jis ne didžiausias metų kvailys, bet ar verta kalbėti apie kokius marginalus a la flat eartherius ar kvantinius mistikus, ar CNN laidų vedėjus, ar prasigėrusius lietuvos kaimiečius protestuojančius prie seimo prieš šeimų naikinimą, ar tolerastų atstovus ar pan.
Augustas wrote: Bet aš antivakserių neprilyginu Dauno sindromą turintiems žmonėms. Aš tik sakau, kad jei jau su tokį Dauno sindromą turinčiais žmonėmis įmanoma susikalbėti, tai su kitais (Tavo pavadintais) debilais irgi turėtų būti įmanoma susikalbėti. Aišku, tai galioja su sąlyga, jei tas (Tavo taip pavadintas) debilas nėra debilu apsimetinėjantis V.Putino trolis.
Su daunais neįmanoma „susikalbėti“, bet įmanoma jiems kažkiek išaiškinti ko iš jų norima, kaip jie turėtų elgtis ir panašiai. Ir tik todėl, kad daunai, nors ir turi problemų su galva kaip ir antivakseriai, bet skirtingai nei antivakseriai, dažnai yra geranoriški ir mėgina pritapti. Vis gi jie niekad nebus pilnaverčiais visuomenės nariais, nepriiminės svarbių sprendimų, jų nuomonė nebus vertinama lygiai su normalių žmonių nuomone ir panašiai. Galima tokį susikalbėjimą palyginti su susikalbėjimu su 5 metų vaiku: kalbi paprastais žodžiais ir paprastom sąvokom, kad jis suprastų, bet in the end dažnai tenka jiems tiesiog paliepti ir užtvirtinti paliepimą autoritetu ar jėga. Nes paprasčiausiai dar nepajėgūs suvokti daugelio priežasčių, kodėl reikia elgtis taip ir ne kitaip. Visai kaip antivakseriai.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-09-24 14:34

Stormas wrote:
2021-09-23 20:57
Augustas wrote:
2021-09-23 17:04
Na, aš sakyčiau, kad čia kažką painioji Tu, ir greičiausiai painioji V.Putino ir A.Lukašenkos pasiųstus trolius su tų trolių suklaidintais žmogeliais. Su troliais tikrai neįmanoma bendrauti, o su jų suklaidintais žmogeliais ir dabar įmanoma komunikuoti ir ne šiaip sau komunikuoti, bet komunikuoti veiksmingai. Tik reikia žinoti tokių suklaidintų žmonių psichinius ypatumus, ir bendrauti atsižvelgiant į juos. Tada komunikacija bus veiksminga.
Na tai per daug toli nesidairykime, turime ir vietinį pavyzdį - fizikaną
Ar jis bus pasiųstas trolis, ar tų trolių suklaidintas žmogelis?
Kaip su juo bendrauti kad komunikacija būtų veiksminga?
:twisted:
O mūsų Fizikaną reikia įkalbinėti, kad pasiskiepytų? :ax:


P.S.
Galima tokį susikalbėjimą palyginti su susikalbėjimu su 5 metų vaiku: kalbi paprastais žodžiais ir paprastom sąvokom, kad jis suprastų, bet in the end dažnai tenka jiems tiesiog paliepti ir užtvirtinti paliepimą autoritetu ar jėga. Nes paprasčiausiai dar nepajėgūs suvokti daugelio priežasčių, kodėl reikia elgtis taip ir ne kitaip. Visai kaip antivakseriai.
Taip, Tamstos, Sejanau, pastebėjimas yra tikslus. :thumbsup: Tik mano kuklia nuomone, iš pradžių reikėtų padaryti visus antivakserius geranoriškais, o tik po to galima ir paprašyti ar netgi griežčiau paliepti kažką padaryti savo pačių ar Lietuvos labui. Pvz., pasiskiepyti.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-09-24 15:56

Augustas wrote:
2021-09-24 14:34
O mūsų Fizikaną reikia įkalbinėti, kad pasiskiepytų? :ax:
o tau panašu į tai kad jis pasiskiepijęs?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-09-24 16:59

Augustas wrote:
2021-09-24 14:34
Taip, Tamstos, Sejanau, pastebėjimas yra tikslus. :thumbsup: Tik mano kuklia nuomone, iš pradžių reikėtų padaryti visus antivakserius geranoriškais, o tik po to galima ir paprašyti ar netgi griežčiau paliepti kažką padaryti savo pačių ar Lietuvos labui. Pvz., pasiskiepyti.
Aš tai nejaučiu tokio poreikio juos kažkuo daryti. Man švelniai tariant ant jų pilnai nusišvilpti. Tas perdėtas dialogo ieškojimas ir mėginimas su visokiais padugnėm bendrauti kaip su žmonėm, ieškoti kaltės kažkur aplinkoje, yra nemaža modernios Vakarų civilizacijos problema.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-09-25 10:31

Seianus wrote:
2021-09-24 11:18
Galima tokį susikalbėjimą palyginti su susikalbėjimu su 5 metų vaiku: kalbi paprastais žodžiais ir paprastom sąvokom, kad jis suprastų, bet in the end dažnai tenka jiems tiesiog paliepti ir užtvirtinti paliepimą autoritetu ar jėga. Nes paprasčiausiai dar nepajėgūs suvokti daugelio priežasčių, kodėl reikia elgtis taip ir ne kitaip. Visai kaip antivakseriai.
O kaip kalbeti su tais letesniais (literally), kuriem aiskini, aiskini apie cholesteroli, uzsikimsusias venas, hipertenzija, diabeta, sirdies ir kraujagysliu ligas, o jie vistiek nesustoja est ir sportuot nepradeda? Ir cia ne kazkokia analogija, tiesiog susijusi problema, kuria irgi reikia spresti ir kuo greiciau.

Gerai tai, kad priemones skirtas tvarkytis su antivakseriais, galima nesunkiai panaudoti ir tesliu klausimui spresti. Stai galimybiu pasa galima lengvai susieti su daktaro nustatytu KMI. Jei virsyja 25 - negalima uzeiti i greito maisto restoranus bei uzsakineti is Wolto. Australijos karantino stovyklas galima lengvai panaudoti, kaip privalomo sporto ir dietos sanatorijas, visiem, kas neatitinka fizinio lavinimo normatyvu. Nenubegi 100 metru per 15s - menesiukas atostogu. Kitaip jie nesupras.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2021-09-25 12:49

Stormas wrote:
2021-09-24 15:56
Augustas wrote:
2021-09-24 14:34
O mūsų Fizikaną reikia įkalbinėti, kad pasiskiepytų? :ax:
o tau panašu į tai kad jis pasiskiepijęs?
O kodėl nepanašu, kad jis pasiskiepijęs? Kiek spėjau peržiūrėti jo paskutinius post'us (apie skiepus), tai jis visai ne prieš skiepus apskritai.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-09-27 09:00

Augustas wrote:
2021-09-25 12:49
Stormas wrote:
2021-09-24 15:56

o tau panašu į tai kad jis pasiskiepijęs?
O kodėl nepanašu, kad jis pasiskiepijęs? Kiek spėjau peržiūrėti jo paskutinius post'us (apie skiepus), tai jis visai ne prieš skiepus apskritai.
Nu nežinau kaip tu čia sugalvojai kad jis ne prieš skiepus(įskaitant ir covid skiepą). Vien nauja žyma prie nicko turėtų abejonę sukelti. Nu bet gal pats fizikanas pasisakys ar pasiskiepijęs?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-09-27 09:25

Stormas wrote:
2021-09-27 09:00
Vien nauja žyma prie nicko turėtų abejonę sukelti.
Zyma uzdejo Svetimas. Cia tokia forumo adminu tradicija - kai nepavyksta laimeti diskusijos pries fizikana is nevilies pradeda zymeles delioti.
Stormas wrote:
2021-09-27 09:00
Nu bet gal pats fizikanas pasisakys ar pasiskiepijęs?
Cia tik tarp manes ir mano kunigo.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-09-27 09:56

fizikanas wrote:
2021-09-27 09:25
Stormas wrote:
2021-09-27 09:00
Nu bet gal pats fizikanas pasisakys ar pasiskiepijęs?
Cia tik tarp manes ir mano kunigo.
Tai arba apsimeti durneliu, arba esi durnelis. Realiai tai skirtumo turbūt nėra :)
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-09-27 14:10

Stormas wrote:
2021-09-27 09:56
fizikanas wrote:
2021-09-27 09:25

Cia tik tarp manes ir mano kunigo.
Tai arba apsimeti durneliu, arba esi durnelis. Realiai tai skirtumo turbūt nėra :)
Skiepijosi ar persirgo 9:1. Fizikanas ne durnelis, toli gražu. :) Ir turi galimybių pasą - savaime aišku. O dėl "antivakserio" irgi savaime aišku, kitaip f nebūt f. :D
Post Reply