Ar verta?

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-07-25 09:15

Svetimas wrote:
2022-07-24 10:44
O tai negi negali žmogus (vaikinas) tiesiog šiaip draugauti su mergina ir kartais su ja leisti laisvalaikį, be kažkokių gilesnių abipusių vyriškų-moteriškų jausmų vienas kito atžvilgiu? Kartais nelabai suprantu žmonių nuomonių, kad tai nelabai įmanoma.
Gali, bet kam??
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2022-07-25 09:35

Seianus wrote:
2022-07-25 09:15
Svetimas wrote:
2022-07-24 10:44
O tai negi negali žmogus (vaikinas) tiesiog šiaip draugauti su mergina ir kartais su ja leisti laisvalaikį, be kažkokių gilesnių abipusių vyriškų-moteriškų jausmų vienas kito atžvilgiu? Kartais nelabai suprantu žmonių nuomonių, kad tai nelabai įmanoma.
Gali, bet kam??
Tai tokiu pačiu tikslu kaip ir su tos paties lyties atstovu? Kad praleisti laisvalaikį/draugauti?

Aš prisidedu prie Svetimo šiuo klausimu, man irgi labai keista, kai yra tokia net gal vyraujanti nuomonė kad su priešinga lytimi turi viskas baigtis kažkokia romantine baigtimi.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-07-25 13:23

Tai tokiu pačiu tikslu kaip ir su tos paties lyties atstovu? Kad praleisti laisvalaikį/draugauti?

Aš prisidedu prie Svetimo šiuo klausimu, man irgi labai keista, kai yra tokia net gal vyraujanti nuomonė kad su priešinga lytimi turi viskas baigtis kažkokia romantine baigtimi.
Aišku, kad vedusių ir nevedusių požiūriai čia gali skirtis :) Ir tikrai neaiškinu, kaip „turi“ viskas baigtis, čia kiekvienų pačių reikalas. Tik pasakiau savo požiūrį savo paties santykiuose.

O tos pačios lyties atstovai manęs seksualiai netraukia, todėl ir santykiai be sekso su jais neatrodo kažkokie neišbaigti ir laiko švaistymas.
grynas
naujokas
Posts: 61
Joined: 2018-05-18 21:16

2022-07-26 15:21

:)
Last edited by grynas on 2024-01-15 04:44, edited 1 time in total.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2022-07-26 18:19

grynas wrote:
2022-07-26 15:21
Ieškau pigių bilietų į N Zelandiją rugsėjo mėnesiui. Kokių turite pasiūlymų?
Šiaip URM puslapyje yra didelis raudonas įspėjimas su užrašu "Į šalį rekomenduojama nevykti".. Tingėjau skaityti, kodėl jie taip rekomenduoja, bet tu geriau pasidomėk. Ir pasiruošk visus skiepukus ir popieriukus, kaip jie reikalauja. Pigių bilietų į Naująją Zelandiją tikrai nerasi, nu nes turbūt esi ant gaublio matęs, kur ta šalis yra, ane? Dabar greitai dirstelėjau į randominę skrydžių paieškos sistemą, tai ten kalba prasideda nuo maždaug 2500 EUR už bilietą į abu galus.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2022-07-26 18:32

Ir šiaip gal dėl visa ko paminėsiu, kad rugsėjį Naujojoje Zelandijoje būna ankstyvas pavasaris. Tai orai turbūt laikysis apie n-ioliką laipsnių, su nebloga lietaus tikimybe. Tai, jei ruošiesi ten šiaip pakeliauti, tada kaip ir ne problema - bet pliaže degintis bus gal kiek problematiška, nes internetuose rašo "The month of September in Auckland experiences essentially constant cloud cover".
grynas
naujokas
Posts: 61
Joined: 2018-05-18 21:16

2022-07-27 22:52

Vilius wrote:
2022-07-26 18:19
grynas wrote:
2022-07-26 15:21
Ieškau pigių bilietų į N Zelandiją rugsėjo mėnesiui. Kokių turite pasiūlymų?
Šiaip URM puslapyje yra didelis raudonas įspėjimas su užrašu "Į šalį rekomenduojama nevykti".. Tingėjau skaityti, kodėl jie taip rekomenduoja, bet tu geriau pasidomėk. Ir pasiruošk visus skiepukus ir popieriukus, kaip jie reikalauja. Pigių bilietų į Naująją Zelandiją tikrai nerasi, nu nes turbūt esi ant gaublio matęs, kur ta šalis yra, ane? Dabar greitai dirstelėjau į randominę skrydžių paieškos sistemą, tai ten kalba prasideda nuo maždaug 2500 EUR už bilietą į abu galus.
Yra pigių bilietų, tik reikia nuskristi į Helsinkį ar Atėnus. Šiaip skrendu tik į vieną pusę - metams.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2022-07-27 23:06

grynas wrote:
2022-07-27 22:52
Yra pigių bilietų, tik reikia nuskristi į Helsinkį ar Atėnus. Šiaip skrendu tik į vieną pusę - metams.
Nu tau geriau žinot.

Ech, aš irgi kartais norėčiau turėt galimybę šiaip sau be jokio reikalo išvažiuoti kur nors toli bent kokiam mėnesiui.. Realiai ten važiuot vis tiek tingėčiau - bet būtų smagu bent pasvajoti.
grynas
naujokas
Posts: 61
Joined: 2018-05-18 21:16

2022-08-07 16:53

Susiduriau su biurokratija, kelias dienas susirašinėjau su Finnair, Narita tarptautiniu oro uostu ir Japonijos ambasada Vilniuje. Na, ambasada niekuo nepadėjo, iš vis rekomendavo atidėti kelionę, nes jie nieko nežino, tavo problema - pats spręsk. Naritos oro uostas suteikė informaciją, bet ji nebuvo 100% validi ir rekomendavo kreiptis į Finnair. Finnair atstovai pateikė tik dalį informacijos, dar dėl Dievo ramybės paskambinau į Tokijo imigracijos skyrių, kur išsaiškinau, jog nereikės tranzitines vizos pereinant iš vieno terminalo į kitą. Suplanuoti kelionę be pagalbos į kitą pasaulio galą - sudėtingas reikalas
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2022-08-07 22:37

grynas wrote:
2022-08-07 16:53
Suplanuoti kelionę be pagalbos į kitą pasaulio galą - sudėtingas reikalas
Tai jau tikrai, kad nelengvas.

Vis dar nesuprantu, kam tu tai darai? Ką tokio tikiesi ten pamatyti/patirti, ko negalėtum rasti pvz. kokioj Suomijoj (ten irgi pilna salų ir gamtos)?
grynas
naujokas
Posts: 61
Joined: 2018-05-18 21:16

2022-08-18 19:53

Tiesiog niekada negaunu to ko noriu. Bet šį kartą gavau vizą, atsirado galimybė - kodėl dabar neturėčiau ten keliauti. Gal kita galimybė atsiras tik po ilgo laiko, nesiruošiu laukti.
grynas
naujokas
Posts: 61
Joined: 2018-05-18 21:16

2022-08-24 19:18

:)
Last edited by grynas on 2024-01-15 04:42, edited 1 time in total.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2022-09-29 12:01

Vilius wrote:
2022-08-07 22:37
Vis dar nesuprantu, kam tu tai darai? Ką tokio tikiesi ten pamatyti/patirti, ko negalėtum rasti pvz. kokioj Suomijoj (ten irgi pilna salų ir gamtos)?
O tai kam Suomija? Lietuvoje irgi pilna gamtos ir salų yra. Ir šiaip gal nereikia niekur važiuoti, galima pro langą žiūrėti į beržą svyruonėlį (jei beržo už lango nėra, galima ant palangės pasistatyti kaktusą ir žiūrėti į jį).
Naujosios Zelandijos gamta yra labai išskirtinė, įspūdinga ir įvairi. Gal net įspūdingiausia iš visų šalių, kuriose teko lankytis. Tai jei tikslas yra pakeisti aplinką į gražesnę, vienas geriausių variantų (komplekte su civilizuota ir saugia šalimi bei pusėtinu klimatu).
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-10-01 20:33

RB wrote:
2022-09-29 12:01
Naujosios Zelandijos gamta yra labai išskirtinė, įspūdinga ir įvairi. Gal net įspūdingiausia iš visų šalių, kuriose teko lankytis. Tai jei tikslas yra pakeisti aplinką į gražesnę, vienas geriausių variantų (komplekte su civilizuota ir saugia šalimi bei pusėtinu klimatu).
Gal dalinai alpinizmo tikslais, t.y. palaipioti į kalnus vykot? Jei taip, tai kaip palyginus buvo su kitomis panašiomis kelionėmis į kitas vietas?
O, beje, įdomu, ar prie motyvų ten nuvykti iš dalies niekaip neprisidėjo tai, jog ten buvo filmuojama "Lord of the Rings" trilogija? :) Ne?
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2022-10-05 17:14

Svetimas wrote:
2022-10-01 20:33
Gal dalinai alpinizmo tikslais, t.y. palaipioti į kalnus vykot? Jei taip, tai kaip palyginus buvo su kitomis panašiomis kelionėmis į kitas vietas?
O, beje, įdomu, ar prie motyvų ten nuvykti iš dalies niekaip neprisidėjo tai, jog ten buvo filmuojama "Lord of the Rings" trilogija? :) Ne?
Ne, alpinizmu ten neužsiėmiau. Buvau Mt. Cook nacionaliniame parke palipęs į viršų tiek, kiek buvo sąlyginai saugu be įrangos ir su sportbačiais per sniegą, bet tik tiek. Alpinizmui daug įrangos reikia, tad sudėtinga derinti alpinizmo keliones su kažkuo daugiau – arba važiuoji tik lipti, arba važiuoji šiaip turistauti. Rimčiau situacija su alpinizmu ten ir nesidomėjau, nes niekur lipt neplanavau, bet žinau, kad jis Naujojoje Zelandijoje labai populiarus ir gražių bei įdomių maršrutų yra daug. Bet įvertinus kelionės kainą ir trukmę (prie atvykimo į pačią Naująją Zelandiją dar reikia pridėti, kad kalnai yra pietinės salos viduryje-pietuose, t. y. toli nuo pagrindinių tarptautinių oro uostų) reikia kažkokios rimtos priežasties važiuoti lipti būtent ten, o ne į kokią nors gerokai lengviau pasiekiamą vietą.

Ir ne, LotR niekaip neprisidėjo. Buvau Tongariro nacionaliniame parke, kuriame yra ir Mt. Ngauruhoe, filme atlikęs Orodruino rolę, bet tiesiog todėl, kad ten nuostabaus grožio kalnų trekas, kuriuo mėgautis galima net ir nieko nežinant apie filmus. Man kažkaip niekada neatrodė įdomu lankytis kažkur vien todėl, kad ten kažkas kažką filmavo, kad ten gyveno koks nors žymus žmogus ar pan. Hošimine bandžiau apeiti vietas, aprašytas R. Greene „The Quiet American“, bet kažkaip neužkabino tokia turizmo rūšis.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-10-08 14:00

RB wrote:
2022-10-05 17:14
Ne, alpinizmu ten neužsiėmiau. Buvau Mt. Cook nacionaliniame parke palipęs į viršų tiek, kiek buvo sąlyginai saugu be įrangos ir su sportbačiais per sniegą, bet tik tiek. Alpinizmui daug įrangos reikia, tad sudėtinga derinti alpinizmo keliones su kažkuo daugiau – arba važiuoji tik lipti, arba važiuoji šiaip turistauti. Rimčiau situacija su alpinizmu ten ir nesidomėjau, nes niekur lipt neplanavau, bet žinau, kad jis Naujojoje Zelandijoje labai populiarus ir gražių bei įdomių maršrutų yra daug. Bet įvertinus kelionės kainą ir trukmę (prie atvykimo į pačią Naująją Zelandiją dar reikia pridėti, kad kalnai yra pietinės salos viduryje-pietuose, t. y. toli nuo pagrindinių tarptautinių oro uostų) reikia kažkokios rimtos priežasties važiuoti lipti būtent ten, o ne į kokią nors gerokai lengviau pasiekiamą vietą.
O gal, RB, esi netyčia buvęs JAV Didžiojo kanjono nacionaliniame parke? Jei teko būti, kokie įspūdžiai? Verta? Spėju, kad alpinistai gal kiek kitaip į tokias populiaresnes žmonių lankomas vietas žiūri.
Jeigu pavyktų, man dar labai smalsu būtų tuo pačiu ir gan šalimai esantį Sekvojų nacionalinį parką aplankyti.
RB wrote:
2022-10-05 17:14
Ir ne, LotR niekaip neprisidėjo. Buvau Tongariro nacionaliniame parke, kuriame yra ir Mt. Ngauruhoe, filme atlikęs Orodruino rolę, bet tiesiog todėl, kad ten nuostabaus grožio kalnų trekas, kuriuo mėgautis galima net ir nieko nežinant apie filmus. Man kažkaip niekada neatrodė įdomu lankytis kažkur vien todėl, kad ten kažkas kažką filmavo, kad ten gyveno koks nors žymus žmogus ar pan.
Kad "ten kažkas kažką filmavo" ir man tokie dalykai įspūdžio nedaro. Bet jei gamtos vaizdai atrodo įspūdingai nuotraukose ar per kokį ekraną, tai manau ir nemažai iš savo patirties sprendžiu, kad būtų daug didesnis įspūdis pamatyti tai gyvai. Plius skirtingomis dienomis ar dienos laikais.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2022-10-15 14:12

Svetimas wrote:
2022-10-08 14:00
O gal, RB, esi netyčia buvęs JAV Didžiojo kanjono nacionaliniame parke?
Nope, JAV esu buvęs labai minimaliai.
Svetimas wrote:
2022-10-08 14:00
Kad "ten kažkas kažką filmavo" ir man tokie dalykai įspūdžio nedaro. Bet jei gamtos vaizdai atrodo įspūdingai nuotraukose ar per kokį ekraną, tai manau ir nemažai iš savo patirties sprendžiu, kad būtų daug didesnis įspūdis pamatyti tai gyvai. Plius skirtingomis dienomis ar dienos laikais.
Turbūt tiesa, niekada apie šitą aspektą nesusimąsčiau. Bet ieškant, kur nuvažiuoti ir ką pamatyti, paprasčiau susirinkti informaciją iš kitų šaltinių, o ne per filmus.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-10-20 07:55

Svetimas wrote:
2022-10-08 14:00
Kad "ten kažkas kažką filmavo" ir man tokie dalykai įspūdžio nedaro. Bet jei gamtos vaizdai atrodo įspūdingai nuotraukose ar per kokį ekraną, tai manau ir nemažai iš savo patirties sprendžiu, kad būtų daug didesnis įspūdis pamatyti tai gyvai. Plius skirtingomis dienomis ar dienos laikais.
Yra pliusų ir yra minusų. Populiarios vietos iš filmų ar nuotraukų yra populiarios ne be priežasties, todėl gyvai visada atrodo įspūdingai. Bet ten ir žmonių paprastai būna daug. Aš, jei tokias vietas įtraukiu į kelionę, tai stengiuosi keliauti arba ne sezono metu, arba tuo paros metu, kai nebūna žmonių.
Post Reply