Forumo blevyzgos

Naujas temas kurkite čia
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-08-20 19:17

Lionginas wrote:
2022-08-20 16:30
Oi ne, man patinka, kai lūkesčiai yra išsakomi, o ne spėliojami.
Nu, tai gal gali, Lionginai, pradėti ir papasakoti apie savo lūkesčius?
Nes, pavyzdžiui, apie tavo lūkesčius forume bent jau aš neturiu jokios rimtesnės vizijos.

Ir ar kas nors gali pasakyti forumo žanrą? Greičiau kiekvienas ateina ir kuria savo individualų žanrą. Ir bent jau man tokia įvairovė patinka, atmetus kai kuriuos nusibodusius sarkazmus, kai to aiškiai būna per daug.
Ir ne nuo forumo žanro greičiau tai priklauso, o nuo aptariamų temų, nuotaikos ir pašnekovo, su kuriuo kalbiesi.

Aš, pavyzdžiui, apsidžiaugiau, kai Vilius vėl sušmėžavo forume. "Kultūrinių karų" temų, kurios gal kažkada buvo ar vis dar yra įdomios Viliui, aš nevirškinu. Man tai daugiau atrodo kaip politechnologų ar kokio populiarumo youtube ar pan. besivaikančių veikėjų pagamintas "vėžys". Taip pat iš patirties žinau, kad tai yra vienas iš greitesnių būdų susipykti su Vilium. Bet bent jau mane jis neretai idėjiškai pakatalizuoja su savo savotiškom ir keistesnėm idėjom iš lempos ar iš kurios nors kitos srities. Ir vėl matyt turėjau naivių lūkesčių, kad istoriniai "priešai" susilaikys negeldami vienas kitam ar pan.

Su tavim, pavyzdžiui, dažniau galiu pakalbėti apie kokias techniškesnes temas, racionalesnius niuansus, politines ar pan. aktualijas ar pan. Ir tai irgi yra gerai. Tu paprastai nuo mūsų su Vilium "pabrainstorminimų" laikaisi toliau. Bet neretai įterpi ir kokį komentarą iš savo pusės kuria nors aptariama tema, kokį nors "big picture" ar pan.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-08-20 19:50

Svetimas wrote:
2022-08-20 19:17
Nu, tai gal gali, Lionginai, pradėti ir papasakoti apie savo lūkesčius?
Nes, pavyzdžiui, apie tavo lūkesčius forume bent jau aš neturiu jokios rimtesnės vizijos.
Nelabai yra prasmės apie mano lūkesčius kalbėti, nes ne aš reiškiu pretenzijas. Jei man netiktų forumo žanras, tai matyt ir nereikščiau, o tiesiog nedalyvaučiau.

Man patinka diskutuoti ir ateinu čia diskutuoti, tai yra, prieštarauti, kritikuoti, taip pat panaudojant tokias retorines priemones, kaip sarkazmą. Jį, beje, naudoja ir Vilius, tiesiog, kai niekas nesiskundžia, tai matyt viskas normalu.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-08-21 09:59

Svetimas wrote:
2022-08-20 12:41
Nu tikrai ne aš sėdžiu savo sarkazmo smarvėj.
Sėdi savo veidmainystės smarvėj apsišikęs iki ausų.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-08-21 15:47

Lionginas wrote:
2022-08-20 19:50
Man patinka diskutuoti ir ateinu čia diskutuoti, tai yra, prieštarauti, kritikuoti[...]
Man taip pat patinka diskutuoti. Nors laisvalaikio tam turiu labai mažai. Pastebėjau, jog tarp mūsų dažnai nebūna tos taip vadinamos tikros diskusinės prieštaros, nes daugeliu atveju mes gan panašiai mąstom. Ir iš "debatų stiliaus" diskusijų pusės turbūt turiu tam tikrą trūkumą, kad visumoje nemėgstu ar gal net nemoku būti "velnio advokatas" vardan diskusijos.

Dar man papildomai labai patinka tam tikras tyrinėtojiškas, ieškotojiškas, atradimo kažko sau naujo ir įdomaus aspektas pokalbiuose ar diskusijose.

Viliui irgi manau patikdavo diskutuoti jam patinkančiais būdais. Dar, kiek esu iš jo girdėjęs, neretai jis su savimi atsinešdavo "žaliavinius" ar savotiškam pabrainstorminimui kažkiek tinkamus dalykus su tam tikra intencija pagal galimybes juos rimčiau pakvestionuoti su kitais forumiečiais.
Lionginas wrote:
2022-08-20 19:50
[...]taip pat panaudojant tokias retorines priemones, kaip sarkazmą. Jį, beje, naudoja ir Vilius, tiesiog, kai niekas nesiskundžia, tai matyt viskas normalu.
Oi, žmogau. Sarkazmas ir jo kiekiai tam tikro žmogaus adresu tam tikromis aplinkybėmis gali būti labai sunkiai sulyginami dalykai. Pavyzdžiui, ar tau yra kur nors tekę patirti kokių nors užvažiavimų ar net agresyvokų "užvėmimų" bent iš kelių žmonių vienu metu? Kaip pats elgeisi tokiomis aplinkybėmis? Arba kaip elgtumeisi, jei taip būtų?
Beje, Vilius man nesiskundė. Tiesiog priėmė tam tikrą sprendimą.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-09-01 20:04

Šiaip, Lionginai, kiek įdomu, kad bene labiausiai iš visų susidomėjai Viliaus nesenu pasitraukimu. Nors sakyčiau/spėčiau, kad bene mažiausiai kaip nors turėjai tam kokią įtaką iš senbuvių.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-09-04 13:15

Svetimas wrote:
2022-04-18 12:13
viewtopic.php?p=115085#p115085
majolis wrote:
2022-04-18 11:40
E Kiseliovą ^žinau^ gal 20m. O pridėjau prie teigiamų dėl jo pokalbių su Soloninu.
Kiseliovas ir man pasirodė savaip įdomus. Tik palyginti mažokai esu ji matęs/girdėjęs.
Pastebėjau, jog pastaruosius porą mėnesių Kiseliovas savo youtube kanale labai suaktyvėjo, lyginant su anksčiau buvusiu savo aktyvumu. Taip pat pagal youtube video populiarumo didinimo "gudrybes" pradėjo talpinti video su clickbaitinėm antraštėm, rėkiančiais tituliniais paveiksliukais su didelėm raidėm. Arba kai kur kapoti ilgesnius video į smulkesnius, tik ne taip smarkiai, kaip tai savo laiku būdavo Dmitrijaus Gordono kanaluose.

Mačiau kai kuriuos Kiseliovo pokalbius, pvz., su "Kursk" žūtimi besidomėjusiu tyrusiu advokatu Borisu Kuznecovu arba Genadijumi Gudkovu su jo tam tikrais paliudijimais apie buvusią KGB, kur dirbo, ir kažkiek apie dabartinę FSB. Kiek keistoki buvo pokalbiai, tačiau man savaip įdomūs tam tikrais niuansais. Kiek užkliuvo, kad tikėtinam apsišaukėliui "insaideriui" troliui "General SVR" Kiseliovas berods nemažai video buvo skyręs, tik nežinau kokiu kampu ir kokiam kontekste, nes nesidomėjau.

Kiseliovas, kaip kalbintojas, iš to, ką mačiau, man kiek užsifiksavo tuo, kad turi gan neblogą ir ilgą įvairių įvykių istorinę atmintį. T.y. ne vien tik klapsi akimis per pokalbį ir neretai turi šalutinės info pasitikslinimui pas pašnekovus ar jų perklausimui dėl kažko. Na, ir kaip žmogus, su tam tikra žurnalisto patirtimi, nevengia būti "durnas" ir užduoti pašnekovams naivius klausimus ne iš savo srities.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-09-09 16:41

Svetimas wrote:
2022-09-01 20:04
Šiaip, Lionginai, kiek įdomu, kad bene labiausiai iš visų susidomėjai Viliaus nesenu pasitraukimu. Nors sakyčiau/spėčiau, kad bene mažiausiai kaip nors turėjai tam kokią įtaką iš senbuvių.
Aiškiukas. Tai kaip suprantu čia Sejanus su Stormu keliais frontais Vilių atakavo sarkazmu kol šis nusprendė bėgti? Ar ir Majolis prisidėjo?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-09-10 13:19

Lionginas wrote:
2022-09-09 16:41
Aiškiukas. Tai kaip suprantu čia Sejanus su Stormu keliais frontais Vilių atakavo sarkazmu kol šis nusprendė bėgti? Ar ir Majolis prisidėjo?
Kažkaip, Lionginai, ne itin kilniai čia išsireiškei apie pašnekovą, kuriam pats skyrei nemažai savo laiko. Juk irgi buvai forume, tai neturėtų būti labai sunku įsijausti ir įlipti ir į Viliaus "batus".

Vilius tiesiog nusprendė pasitraukti. Arba kažkuria prasme vėl "išbaninti" forumą iš savo laisvalaikio. Tik kaip koks samurajus su "fejerverkais", kad būtų įdomiau. Taip pat tam tikrų rūstybių Vilius turėjo ir mano adresu. Pvz., kad neužbrėžiu kaip adminas tam tikrų griežtesnių ribų, kurias kai kas nevengia perženginėti. Bet dėl mano ir Viliaus skirtingų požiūrių ar pan. čia atskira kalba, dėl ko mes ir išsiaiškinsim tarpusavyje.

Tavo adresu gal kiek iš anksčiau buvo iš Viliaus paleista kritikos strėlė, kad pats mėgsti kitų išsakytus dalykus kritikuoti iš gan "saugių" pozicijų, bet smagumo ar progų tavo pozicijos pakritikavimui ar pan. kitiems suteiki mažokai. Ne taip įdomu, bent jau pagal kokius literatūrinius įvairiausių dramatizmų žanrų kanonus, kai kažkas nuolatos yra teisus. Kartais pasiūlyti neblogų ir tikresnių kontroversijų tarp natūraliai gan nemažai nesėkmingų bandymų irgi yra ne niekinis indėlis diskusijoms. Pasigooglinti kažką giliau kokiu nors klausimu Vilius sau pačiam kuo puikiausiai ir pats moka.
O iš mano pusės tavo adresu gal šiokia tokia kritikos strėlė būtų, kad tarp buvimo "terra incognita" ir aktyvaus dalyvavimo "gyvenimo būdo žurnaluose" yra labai daug tarpinių variantų. Didelei daliai žmonių yra daug lengviau diskutuoti ne su "terra incognita".

Tuo tarpu Majolis visame šitame iš vis ne prie ko. Jis šitose "kosminių kūnų" "sąveikose" buvo ir liko išmintingai nuošaly.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-09-11 10:09

Seianus wrote:
2022-09-10 20:37
viewtopic.php?p=116169#p116169
Ukrainiečiai prieš rusus begėdiškai naudoja juodąją magiją. Kartu su genetiškai modifikuotais superkariais ir kovinių paukščių pulkais tai paaiškina Rusijos nesėkmes. Pictured: tipiški Ukrainos kariai, Rusijos žvalgybos daryta nuotrauka.
Cool. "Snufio naujienų" vaibo padavė. :) Buvau jau kiek primiršęs.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2022-09-19 14:30

Svetimas wrote:
2022-09-10 13:19
Kažkaip, Lionginai, ne itin kilniai čia išsireiškei apie pašnekovą, kuriam pats skyrei nemažai savo laiko. Juk irgi buvai forume, tai neturėtų būti labai sunku įsijausti ir įlipti ir į Viliaus "batus".

Vilius tiesiog nusprendė pasitraukti. Arba kažkuria prasme vėl "išbaninti" forumą iš savo laisvalaikio. Tik kaip koks samurajus su "fejerverkais", kad būtų įdomiau. Taip pat tam tikrų rūstybių Vilius turėjo ir mano adresu. Pvz., kad neužbrėžiu kaip adminas tam tikrų griežtesnių ribų, kurias kai kas nevengia perženginėti. Bet dėl mano ir Viliaus skirtingų požiūrių ar pan. čia atskira kalba, dėl ko mes ir išsiaiškinsim tarpusavyje.

Tavo adresu gal kiek iš anksčiau buvo iš Viliaus paleista kritikos strėlė, kad pats mėgsti kitų išsakytus dalykus kritikuoti iš gan "saugių" pozicijų, bet smagumo ar progų tavo pozicijos pakritikavimui ar pan. kitiems suteiki mažokai. Ne taip įdomu, bent jau pagal kokius literatūrinius įvairiausių dramatizmų žanrų kanonus, kai kažkas nuolatos yra teisus. Kartais pasiūlyti neblogų ir tikresnių kontroversijų tarp natūraliai gan nemažai nesėkmingų bandymų irgi yra ne niekinis indėlis diskusijoms. Pasigooglinti kažką giliau kokiu nors klausimu Vilius sau pačiam kuo puikiausiai ir pats moka.
O iš mano pusės tavo adresu gal šiokia tokia kritikos strėlė būtų, kad tarp buvimo "terra incognita" ir aktyvaus dalyvavimo "gyvenimo būdo žurnaluose" yra labai daug tarpinių variantų. Didelei daliai žmonių yra daug lengviau diskutuoti ne su "terra incognita".

Tuo tarpu Majolis visame šitame iš vis ne prie ko. Jis šitose "kosminių kūnų" "sąveikose" buvo ir liko išmintingai nuošaly.
Nelabai žinok tave suprantu. Buvai įpykęs, siūlei kažkam kriaušę padaužyti, bet dabar atrodo, kad niekam jokių prieklaištų neturi.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-09-19 18:31

Lionginas wrote:
2022-09-19 14:30
Nelabai žinok tave suprantu. Buvai įpykęs, siūlei kažkam kriaušę padaužyti, bet dabar atrodo, kad niekam jokių prieklaištų neturi.
Priekaištai mano pagrinde Seianui. Nors pagrindinė priešiškumo žala jau ir anksčiau buvo padaryta. Ir dalinai Stormui, kad "nenuskaitė kambario" su savo Viliaus papinginimais. Priekaištus išsakiau. Gal ir nepavyko man jų vykusiai ištransliuoti. Ir kartu tuo neteigiu, kad Vilius yra koks šventasis, neliečiamasis ir nenusipelnydavo kai kada lengvo patraukimo per dantį.

Tai pat nežinau kokiu laipsniu mano "įpykimą" supratai. Minėjau "šiek tiek" žodžių junginį prie "nusivylęs" ir "piktas". Skirtingomis dienomis. Seianaus adresu tam tikras piktumas pas mane vis dar yra išlikęs. Nes net ir prieš tai prognozavau, kad panašiai gali nutikti ir prašiau pristabdyti.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-10-01 20:53

Arkady Babchenko satyra:
Впускать всех россиян в Германию
Это Питер, детка. Нот а бэст экспириенс, гайз.
--
LT vertimas:
Tai Piteris, vaikeli. Ne geriausia patirtis, guys.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-10-14 19:14

Įrodymas "per panašumą": žydų peisai yra naudojami ypatingai komunikacijai su "astralu":
antena.jpg
antena.jpg (11.64 KiB) Viewed 1001 times
peisai.jpg
peisai.jpg (7.49 KiB) Viewed 1001 times
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-10-14 19:42

Vadim Lukashevich wrote: Новости дурдома.
[+] show hidden text
В Уфе не смог взлететь рейс Уфа - Анталья, потому что второго пилота мобилизовали прямо перед вылетом.

По свидетельствам пассажиров, их сначала продержали в самолете на летном поле в течение двух часов, а затем по громкой связи было объявлено, что "в связи с мобилизацией и последующим запретом пересечения границы для второго пилота взлет отменяется. Просим всех покинуть самолет".

Теперь ждем сообщений о мобилизации хирургов из операционной и машинистов поездов на промежуточных остановках.
------------------------------------

LT vertimas:

Madhouse naujienos.

Ufoje skrydis Ufa - Antalija negalėjo pakilti, nes prieš pat skrydį buvo mobilizuotas antrasis pilotas.

Remiantis keleivių parodymais, jie iš pradžių lėktuve buvo laikomi skrydžio lauke dvi valandas, o vėliau per garsiakalbį pranešta, kad „dėl mobilizacijos ir vėliau uždraudimo antrajam pilotui kirsti sieną, pakilimas yra atšauktas. Prašome visų palikti lėktuvą."

Dabar laukiame pranešimų apie chirurgų mobilizaciją iš operacinės ir traukinių mašinistų tarpinėse stotelėse.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-10-16 11:42

Kur kažkaip paskutiniu metu iš forumo dingo Lionginas? Kokie nors rimti darbiniai projektai metų gale (gana panašiai kaip kad pas mane)? Ar kokios kitos priežastys?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-10-16 12:01

Nemenkai pralinksmino Luko Ramono postas ir komentarai po juo.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-10-22 15:23

Runeto išmintis:
"Если Лука кому то батька, то хуило тому и дядька."
Be vertimo.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-10-31 08:22

Seianus wrote:
2022-10-26 00:56
viewtopic.php?p=116397#p116397
Šitam klounui iki neblogų paaiškinamųjų filmukų yra toliau, nei rusų armijai iki antros pasaulyje.
Na, taip. Užvėminėti ant žmonių be kažkokios rimtesnės argumentacijos ar pagrindo kartais tavo stiliuje.
Post Reply