Kokią knygą dabar skaitai?

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą

Ar skaitote knygas?

Taip
105
81%
Retai
20
16%
Ne
4
3%
 
Total votes: 129
User avatar
silentium
skeptikas
Posts: 518
Joined: 2005-02-14 16:50
Location: Forli', Italia

2006-02-05 23:31

na, bulgakovo fanams siulyciau paskaityt ir "Suns sirdi", jei dar neskaitet. Irgi panasiai nereali knyga...
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-02-06 00:27

silentium wrote:na, bulgakovo fanams siulyciau paskaityt ir "Suns sirdi", jei dar neskaitet. Irgi panasiai nereali knyga...
Iki „Meistro ir Margaritos“ netraukia. O „Baltosios gvardijos“ išvis įveikti nesugebėjau, per kančias 100 psl. perskaičiau ir numečiau, nykuma nereali.

Pats dabar F. Dostojevskio „Idiotą“ skaitau. Na, ir dar B. Stroustrupo „The C++ Programming Language“.

O Carnegie kažkada teko vartyti po itin primygtinų rekomendacijų. Na, mano giliai asmenine nuomone – absoliutus šlamštas... Tiek parašymo lygiu, tiek dėstoma medžiaga.
User avatar
Anapilis
pradedantis
Posts: 174
Joined: 2005-07-10 19:07
Location: Kaunas
Contact:

2006-02-06 00:40

RB wrote: Pats dabar F. Dostojevskio „Idiotą“ skaitau. Na, ir dar B. Stroustrupo „The C++ Programming Language“.
va mintis isirasysiu i lista "Idiota" dabar kaip tik pradejau "Pazemintieji ir nuskriaustieji" Dostojevskio.
User avatar
provincijus
pradedantis
Posts: 414
Joined: 2004-07-14 12:28
Contact:

2006-02-06 08:52

RB wrote: O Carnegie kažkada teko vartyti po itin primygtinų rekomendacijų. Na, mano giliai asmenine nuomone – absoliutus šlamštas... Tiek parašymo lygiu, tiek dėstoma medžiaga.
Pritariu, nors kaip padlaižiavimo ir šiknalindystės vadovėlis visai neblogas :)

Šiuo metu kažkaip niekaip nerandu knygos kuri užkabintu, vis pradedu ir metu. Paskutinės pilnai perskaityto knygos buvo P. Coelho „11 minučių“ bei „Veronika ryžtasi mirti“. Pastaroji netgi labai patiko, perskaičiau vienu prisėdimu. Nors sakoma, kad tai literatūrinis popsas bet mano galva tai gyvenimiškai teisinga knyga. Visiškas Carnegie antipodas psichologiniu požiūriu.

Dar iš reikalo vakarais kartais paskaitinėju L. Caroll „Alisa stebuklų šalyje ir veidrodžių karalystėje“ Turi jėgos ši knygutė, pvz. toks dialogas: :)
- ... juk negalima tikėti neįmanomais dalykais.
- Manding, tu tiesiog neįgudusi. Kai buvau tavo metų, pratindavausi kas dieną po pusę valandos. Ir kartais vien iki pusryčių patikėdavau net šešiais neįmanomais dalykais.
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2006-02-06 11:49

Anapilis wrote: va mintis isirasysiu i lista "Idiota" dabar kaip tik pradejau "Pazemintieji ir nuskriaustieji" Dostojevskio.
idiotui toli grazu iki nusikaltimo ir bausmes.. nors pastaroji irgi gan banali istorija. vertinga tik kaip burzuazines epochos rusijoje atspindys.

siaip siulau paskaityti fukso 4 tomu rinkinuka apzvelgianti zmonijos epochas..
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2006-02-06 13:13

Jei jus dalyvautumet savo giminaicio laidotuvese ir po to sutiktumet ji gyva ar ir del to jums reiktu argumentu?
na as tada kazkodel vis delto prisiminciau Resident evil, apie Dieva nelabai ir susimastyciau...
o beto laidotuvese man visada buna linksma :)
Insane
naujokas
Posts: 85
Joined: 2006-01-26 14:57
Location: Vilnius

2006-02-06 15:24

>> skaitoma: Jury Nikitin - Baimer

Tiesa sakant jau uz..so isvedziojimai IT tema ir dialogai vien is anekdotu bei patarliu. Jei uzsirausiu ant idomesnio skaitalo - sitos tikrai nebaigsiu skaityt.

>> perskaityta: Sergey Sadov - Delo o neprikajannoj duse ("Besiblaskancios sielos byla" ar pan.)

Smagi pasakele :) Aisku jei ziuret i ja kaip ir viena is daugybes fantasy pasauliu, o ne kaip i bandyma paaiskint musu pasaulio sandra.

>> perskaityta: Sergey Lukjanenko - Paskutine sargyba

Susidare ispudis kad knyga rasyta pagal depresuojanciu (po ankstesnio serijos kurinio) skaitytoju uzsakyma. Patiko del idomios kalbos, humoro (vietom ironijos). Bet siuzeto atzvilgiu - pats tikriausias "muilas".
User avatar
espantoso
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-01-19 19:27
Location: Puerto de Lituania

2006-02-06 20:42

Dostojevskio gerbejams siulau dvieju daliu "Broliai Karamazovai". Nors neishvengta tushchiazhodzhiavimu ( kaip ir visoje Dostojevskio kuryboje ), bet yra geru vietu, ypach skyrius pavadinimu "Didysis Inkvizitorius", ten gerai pavaro apie religijos prasme. Ir shiaip, nebloga knyga, vertinga.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-02-07 14:25

espantoso wrote:Dostojevskio gerbejams siulau dvieju daliu "Broliai Karamazovai". Nors neishvengta tushchiazhodzhiavimu ( kaip ir visoje Dostojevskio kuryboje )
Tusciazodziavimu? Dar tokio kaltinimo Dostojevskui neteko matyt.
rae
naujokas
Posts: 76
Joined: 2006-01-19 19:32

2006-02-07 15:48

silentium wrote:na, bulgakovo fanams siulyciau paskaityt ir "Suns sirdi", jei dar neskaitet. Irgi panasiai nereali knyga...
va sita man yra ytraukta y privalomosios literaturos sarasa vienam tokiam gana ydomiam dalykui... kury sy semestra turesiu univere... tex beje paskaitineti ir kityu neblogu knyguciu :mrgreen:

beje dar visai neseniai pervariau per pora dienu Aldous Huxley - Brave New World... mat lietuviskas leidimas isejo neseniai... siulau visiems ysigyt bo nereali knygute... tikrai nenusivilsit, garantuoju 8)
User avatar
Legionas
senbuvis
Posts: 2539
Joined: 2004-11-03 12:17
Location: Sask

2006-02-07 18:25

Gyvasis klasikas - HISTORY OF LITHUANIA :D
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2006-02-13 22:44

Baigiau "Meistrą ir Margaritą". Humoras - top-notch :mrgreen: . "Rankraščiai nedega" :smailas_su_ašarėle: . Vietomis pasijutau lyg vėl skaityčiau Orvelą. Geras jausmas.
Dar spėjau perskaityti Lukjanenko Dienos ir Nakties sargybas. Kažkiek nuvalkiota, kažkiek nauja. Šiaip patiko, tik pernelyg didelis komplikuotumas, bandant skaitytojui sukelti "didžią nuostabą" diorgino. Tesinius skaitysiu, nes popsas turi baisią galią.
Pradėjau Remarko "Triumfo arką", kurią prieš kelis metus mečiau perskaitęs 15 puslapių. Kolkas įveikiau 100, skaitosi visai maloniai, tik depresūchos per daug.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-02-14 11:11

7x wrote:Pradėjau Remarko "Triumfo arką", kurią prieš kelis metus mečiau perskaitęs 15 puslapių. Kolkas įveikiau 100, skaitosi visai maloniai, tik depresūchos per daug.
Sutinku, Erikas marija tikras depresuchos asas. Nesu skaites kito tokio rasytojo, kurio kuryba butu taip giliai persmelkta melancholija ir liudesiu. a vis tik savo laiku patiko, patiko taip kad perskaiciau viska. Siaip rekomenduoju "Tris draugus" ir "Vakaru fronete nieko naujo" [ pastaroji geriausia mano skaityta knyga apie kara].
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2006-02-14 11:33

Liucipher wrote:Sutinku, Erikas marija tikras depresuchos asas. Nesu skaites kito tokio rasytojo, kurio kuryba butu taip giliai persmelkta melancholija ir liudesiu. a vis tik savo laiku patiko, patiko taip kad perskaiciau viska. Siaip rekomenduoju "Tris draugus" ir "Vakaru fronete nieko naujo" [ pastaroji geriausia mano skaityta knyga apie kara].
siaip visi ww1 ir tarpukari isgyvene "prarastosios kartos" rasytojai rase panasiai kur kuryba persunkta gyvenimo beprasmybes ir melancholijos.
man hemingvejaus "atsisveikinimas su ginklais" labiau patiko negu "vakaru fronte nieko naujo" nors ir pastaroji nebloga. va juodaissi obeliskas rekomenduotas nomado man padare geresni ispudi..
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2006-02-14 11:38

Yep, mane „Juodasis obeliskas“ taip pat užkabino daug smarkiau nei „Vakarų fronte nieko naujo“.
rae
naujokas
Posts: 76
Joined: 2006-01-19 19:32

2006-02-14 16:40

mano atveju Trys Draugai sukele daugiau jaudulio nei Juodasis Obeliskas ar Vakaru Fronte Nieko Naujo
User avatar
espantoso
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-01-19 19:27
Location: Puerto de Lituania

2006-02-14 22:25

Remarko man labiausiai patiko ir turbut menine prasme geriausia knyga yra "Juodasis Obeliskas". "Vakaru Fronte Nieko Naujo" labai niuri ir nevisishkai ishbaigta knyga, o "Trys Draugai" zhiauriai graudinanti, siela raudojo beskaitant... Labai norechiau paskaityt "Kelias Agal" ir "Laikas Gyvent, Laikas mirt", nes jos kiek zhinau labai panashaus pobudzhio, kaip mano minetos knygos. Ish esmes puikus rashytojas, nes mato tikra ir nesuvaidinta pasauli. Be jokiu "dzhiaukimes gyvenimu", "gyvenimas grazhus" ir kitokio pobudzhio trali vali...
User avatar
espantoso
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-01-19 19:27
Location: Puerto de Lituania

2006-02-16 15:07

Dabar esu paemes vokiechiu romantiku perliuka - E.T.A. Hoffmano "Neuzhauga Cachis, pasivadines Cinoberiu". Nesakychiau, kad tie romantikai labai patiktu, bet kartais malonu grizhti i pasaku tikrove, kur viskas tiesiog "pure", be priemaishu, kurioje vyrauja pamatines zhmogaus vertybes...
Post Reply