TV serialai

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą
Post Reply
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5551
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-02-13 21:07

RB wrote:
2021-02-13 20:23
Taip pat pradėjau „The Expanse“ – hard SF apie žmonijos kolonizuotą Saulės sistemą ir joje besirutuliojančią didelio masto politinę krizę. Kol kas mačiau tik pirmąją seriją – patiko atmosfera, patiko fizikos dėsnių paisymas. Nepatiko pernelyg trumpos, skubotos ir neaiškios scenos, lyginant su knyga. Bet kol kas planuoju žiūrėt toliau.
Aš jau ir peržiūrėjau ir perskaičiau viską. Knygos geriau, serialas tiesiog kerta kampus, labai kažkaip skubotai viskas, bent mano toks įspūdis. Nepaisant to, turbūt geriausia kas pastaruoju metu sukurta iš sci-fi.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-02-14 01:07

RB wrote:
2021-02-13 20:23
Daugelis turbūt jau prieš keliolika metų matę, bet aš tik dabar prisiruošiau peržiūrėti „The Wire“. Labai neblogas kriminalinis serialas apie Baltimorės narkotikų prekeivius ir juos gaudančius policininkus.
Girdėjau labai daug gerų atsiliepimų, bet pats prieš gerus kelis metus kai mėginau žiūrėti, nebaigiau nei pirmos serijos, gal nebuvo tam nuotaikos. Kažkada mėginsiu vėl pasižiūrėti.

Aš paskutiniu metu peržiūrėjau du su puse „Masters of Sex“ sezono apie William Masters ir Virginia Johnson, vienus JAV seksologijos pionierių šeštajame - septintajame dešimtmetyje. Serialas didele dalim kūryba tikros istorijos motyvais, t.y. nepretenduoja į istorinį, bet vis tiek labai patiko.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2021-02-14 17:03

Seianus wrote:
2021-02-14 01:07
Girdėjau labai daug gerų atsiliepimų, bet pats prieš gerus kelis metus kai mėginau žiūrėti, nebaigiau nei pirmos serijos, gal nebuvo tam nuotaikos. Kažkada mėginsiu vėl pasižiūrėti.
Pradėjus žiūrėti iš pradžių viskas truputi painu. Po poros serijų, kai jau maždaug įsimeni, kas yra kas (ir imi skirti vieną nuo kito bent jau pagrindinius juodaodžius) ta problema dingsta.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-04-08 10:16

Svetimas: atkelta iš Jordan Peterson temos dėl „The Expanse“ serialo
RB wrote:
2021-04-06 14:04
O va savo rekomendaciją, išsakytą serialų temoje dėl pagal šias knygas pastatyto serialo, atsiimu.
Pripažinsiu, šiek tiek nustebino ta rekomendacija, nes iki šiol buvau girdėjęs vien labai neigiamus atsiliepimus apie tą serialą :) Bet pats nemačiau, tai nieko pasakyti negaliu. Na bet jei atsiimi, tai mano girdėti atsiliepimai vėl tapo consistent ;) Knygą pamėginsiu paskaityti.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-04-08 10:22

Seianus wrote:
2021-04-08 10:16
Pripažinsiu, šiek tiek nustebino ta rekomendacija, nes iki šiol buvau girdėjęs vien labai neigiamus atsiliepimus apie tą serialą :)
Kur? Kiek maciau youtube visi tik giria. Paciam irgi patiko. Na bet knygu neskaiciau, tai palyginti negaliu.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2021-04-08 10:54

Seianus wrote:
2021-04-08 10:16
Pripažinsiu, šiek tiek nustebino ta rekomendacija, nes iki šiol buvau girdėjęs vien labai neigiamus atsiliepimus apie tą serialą
Keista. „Youtube“ daugybė jį liaupsinančių, internete apžvalgos (kol nepabandžiau specialiai ieškoti neigiamų) irgi vis teigiamos pakliūdavo. Pradėjau skaityti knygas, patiko. Tada pradėjau žiūrėti ir serialą, bet su kiekviena serija viltis, kad „Nu turi jie kažkada išmokti vaidinti. Ir rašyti scenarijų. Ir nors kartą gyvenime išgirsti, kaip žmonės kalbasi tikrovėje.“ vis labiau nyko.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-04-08 14:09

fizikanas wrote:
2021-04-08 10:22
Kur? Kiek maciau youtube visi tik giria. Paciam irgi patiko. Na bet knygu neskaiciau, tai palyginti negaliu.
RB wrote: Keista. „Youtube“ daugybė jį liaupsinančių, internete apžvalgos (kol nepabandžiau specialiai ieškoti neigiamų) irgi vis teigiamos pakliūdavo.
Iš pažįstamų žmonių ir/arba youtube kanalų, kurių skonis pakankamai artimas manajam :) Ką masės liaupsina apskritai, iš tiesų net nesidomiu, gyvenu savo burbule :( Expense išėjo pakankamai seniai, tai tikrai dabar neįvardinsiu konkrečiai iš ko kur ir kada girdėjau neigiamus atsiliepimus, bet tiesiog išliko įspūdis, kad visi, kas apie jį apskritai pasisakė, (ir kieno nuomonė man rūpi), atsiliepė neigiamai. Iš tiesų net nežinojau, kad mano burbulo išorėje jis giriamas :)
RB wrote: bet su kiekviena serija viltis, kad „Nu turi jie kažkada išmokti vaidinti. Ir rašyti scenarijų. Ir nors kartą gyvenime išgirsti, kaip žmonės kalbasi tikrovėje.“ vis labiau nyko.
Aš irgi keliu panašiai unreasonably aukštus reikalavimus, tai ir išmokau nepasitikėti atsitiktinėm apžvalgom internetuose :)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-04-08 14:28

Seianus wrote:
2021-04-08 14:09
Iš pažįstamų žmonių ir/arba youtube kanalų, kurių skonis pakankamai artimas manajam :)
Nejaugi Critical Drinker nera tam sarase? https://www.youtube.com/watch?v=RWtbI4t7cOc
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-04-08 14:30

fizikanas wrote:
2021-04-08 14:28
Seianus wrote:
2021-04-08 14:09
Iš pažįstamų žmonių ir/arba youtube kanalų, kurių skonis pakankamai artimas manajam :)
Nejaugi Critical Drinker nera tam sarase? https://www.youtube.com/watch?v=RWtbI4t7cOc
Nėr, bet pseudonimas girdėtas, gali būti, kad kažkada esu kažką jo matęs ir nusprendžiau daugiau nebežiūrėti. Jei yra tavo sąraše, tai greičiausiai ne veltui, berods kažkada išsiaiškinome, kad mūsų serialų skoniai labai skirtingi :) O pačiam kaip Expense?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-04-08 14:35

Seianus wrote:
2021-04-08 14:30
Nėr, bet pseudonimas girdėtas, gali būti, kad kažkada esu kažką jo matęs ir nusprendžiau daugiau nebežiūrėti. Jei yra tavo sąraše, tai greičiausiai ne veltui, berods kažkada išsiaiškinome, kad mūsų serialų skoniai labai skirtingi :) O pačiam kaip Expense?
Labai gerai, nors pirma sezona praziurejau tik is antro karto. Kazkur nuo antro tik idomumas prasideda. Tiesa paskutinis (5tas?), tai nuvyle, taip ir neivardinciau ar ten kazks ivyko is viso.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5551
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-04-09 11:36

fizikanas wrote:
2021-04-08 14:35
Labai gerai, nors pirma sezona praziurejau tik is antro karto. Kazkur nuo antro tik idomumas prasideda. Tiesa paskutinis (5tas?), tai nuvyle, taip ir neivardinciau ar ten kazks ivyko is viso.
Tuo tarpu 5-ą sezoną atitinkanti knyga Nemesis Games viena iš geresnių.
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-04-11 14:27

Tik dėl "The Expanse", kurį jūsuose netyčiom pamačiau. Pažiūrėjau 3 epizodus - kriminalas (dingo pana), Žemė - Marsas karas, o pagrindas greičiausiai asteroidų žiedo maištas ir viskas susisukę į vieną kamuolį... Savaime aišku, kad tokios literatūros jau senai neskaitau, o "kinematogafija" daugiau mažiau patenkinama. Pats apsiribosiu max 1 sezonu, nes toliau viskas iš esmės nuspėjama/neįdomu - kitaip tariant, bus 100x malamas tas pat š... Sorry apskritai, ir už š... konkrečiai. Man š.m. vėl patinka "Law & Order", kurį laiks nuo laiko pažiūriu. Angie Harmon patinka (net labai). Jei jau, tai rekomenduočiau "The Killing" - filmas pakankamai senas, bet geras. Bent man. Kriminalas, kai kas gretima, ir tai protingai dozuojama - mano galva didelis pliusas scenaristui/režisieriui. Aktoriai irgi liuks. :)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-04-18 17:05

Pamenu kažkada Vilius pasakojo, kad jei rašytų knygą tai rašytų apie šitą forumą kaip disfunkcinę šeimą, tai jau turbūt apie šeimą aplenkė ir net serialą išleido - Succession
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2021-05-02 19:32

Stormas wrote:
2021-04-18 17:05
Pamenu kažkada Vilius pasakojo, kad jei rašytų knygą tai rašytų apie šitą forumą kaip disfunkcinę šeimą, tai jau turbūt apie šeimą aplenkė ir net serialą išleido - Succession
Mhm, šitas labai neblogas, gal tik lėtokas šiek tiek.
uniqa
naujokas
Posts: 4
Joined: 2021-05-27 12:53

2021-05-28 10:02

Kas žinote įdomių serialų apie start up'us? :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-06-02 06:03

Apie pirmąjį (?) filmą pagal AI (ar algoritmo) rašytą scenarijų:

https://arstechnica.com/gaming/2021/05/ ... ly-moving/
Knowing that an AI wrote Sunspring makes the movie more fun to watch, especially once you know how the cast and crew put it together. Director Oscar Sharp made the movie for Sci-Fi London, an annual film festival that includes the 48-Hour Film Challenge, where contestants are given a set of prompts (mostly props and lines) that have to appear in a movie they make over the next two days. Sharp's longtime collaborator, Ross Goodwin, is an AI researcher at New York University, and he supplied the movie's AI writer, initially called Jetson. As the cast gathered around a tiny printer, Benjamin spat out the screenplay, complete with almost impossible stage directions like "He is standing in the stars and sitting on the floor."
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-09-02 11:31

Kilo durna mintis pasižiūrėti serialą pagal vieną mėgstamiausių knygų ir apsakymų serijų - Sapkowskio „Raganių“.
https://www.imdb.com/title/tt5180504/

Tokio š. seniai neteko matyti, net visiškas beviltiškas šlamštas Marco Polo ir tai buvo mažiau blogai. Marco Polo ištvėriau visą pirmą sezoną, o Witcherio - dvi su trupučiu serijos.

Nėra nieko gero, turbūt nieko, ką galėčiau pagirti. Gal Cavillas visai tinkamas aktorius, panašų akmeninį snukį ir įsivaizduodavau skaitydamas, bet čia teoriškai, praktikoje net jis neatrodė labai gerai, o dauguma kitų aktorių - žiaurus miscastas. Siužetai apgailėtini, į ypač mažai laiko mėginama sugrūsti nežinia kiek linijų, todėl žiūrint neprisiriši prie jokio veikėjo ir viskas px, ir čia man - beveik mokančiam knygas mintinai ir žinančiam who is who, o įsivaizduoju, kaip atrodo neskaičiusiems. Viena ypač siužetui svarbi karališkoji šeima buvo išžudyta nespėjus nė jų vardų sužinoti, again, aš žinojau kas ten, bet buvo px - nes praktiškai nulis laiko praleista su tais veikėjais. Vienintelė valiuta serialo pasaulyje yra kapšeliai. Visi atsiskaitymai vyksta kapšeliais, pasako sumą, kitas paduoda kapšelį, pardavėjas nė neatidaręs įsikiša jį užantin, deal closed. Gerai nesupratau, kas rodo kapšelių nominalą, dydis visų panašus, tai turbūt spalva. Kostiumai labiau primena pigų Sword and Sorcery nei kaip įsivaizdavau rengiantis Raganiaus pasaulyje ir/arba kaip jį pavaizdavo žaidimai. Be abejo, pridėta juodaodžių, nes tolerastijos laikais jų turi būti visur, net viduramžių Europos fantasy variante. Ir aišku jie rėžia akį, atrodo ne į temą, aukojama logika vien dėl ideologijos skleidimo. Žodžiu nebuvo praktiškai nieko, kas patiktų.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-09-02 11:49

Seianus wrote:
2021-09-02 11:31
Kilo durna mintis pasižiūrėti serialą pagal vieną mėgstamiausių knygų ir apsakymų serijų - Sapkowskio „Raganių“.
https://www.imdb.com/title/tt5180504/

Tokio š. seniai neteko matyti, net visiškas beviltiškas šlamštas Marco Polo ir tai buvo mažiau blogai. Marco Polo ištvėriau visą pirmą sezoną, o Witcherio - dvi su trupučiu serijos.

Nėra nieko gero, turbūt nieko, ką galėčiau pagirti. Gal Cavillas visai tinkamas aktorius, panašų akmeninį snukį ir įsivaizduodavau skaitydamas, bet čia teoriškai, praktikoje net jis neatrodė labai gerai, o dauguma kitų aktorių - žiaurus miscastas. Siužetai apgailėtini, į ypač mažai laiko mėginama sugrūsti nežinia kiek linijų, todėl žiūrint neprisiriši prie jokio veikėjo ir viskas px, ir čia man - beveik mokančiam knygas mintinai ir žinančiam who is who, o įsivaizduoju, kaip atrodo neskaičiusiems. Viena ypač siužetui svarbi karališkoji šeima buvo išžudyta nespėjus nė jų vardų sužinoti, again, aš žinojau kas ten, bet buvo px - nes praktiškai nulis laiko praleista su tais veikėjais. Vienintelė valiuta serialo pasaulyje yra kapšeliai. Visi atsiskaitymai vyksta kapšeliais, pasako sumą, kitas paduoda kapšelį, pardavėjas nė neatidaręs įsikiša jį užantin, deal closed. Gerai nesupratau, kas rodo kapšelių nominalą, dydis visų panašus, tai turbūt spalva. Kostiumai labiau primena pigų Sword and Sorcery nei kaip įsivaizdavau rengiantis Raganiaus pasaulyje ir/arba kaip jį pavaizdavo žaidimai. Be abejo, pridėta juodaodžių, nes tolerastijos laikais jų turi būti visur, net viduramžių Europos fantasy variante. Ir aišku jie rėžia akį, atrodo ne į temą, aukojama logika vien dėl ideologijos skleidimo. Žodžiu nebuvo praktiškai nieko, kas patiktų.
Neskaiciau knygu ir zaidimu nezaidziau, tai visai patiko. Tuo pat metu ziurejau Mandalorian - is esmes tas pats siuzetas tik kitam settinge. Del juodaodziu, globalistu propaganda jau padare savo ir tiesiog "suspendinu disbelief", kai juos rodo.
Post Reply