Muzika

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą

Kiek jums yra reikšminga muzika:

1. Muzika man nėra reikšminga. Pvz. klausymasis laisvalaikiu muzikos, neveikiant lygiagrečiai kažko rimtesnio, dažniausiai būtų tik laiko gaišimas.
1
13%
2. Muzika man vidutiniškai reikšminga. Klausau normaliai, turbūt kaip ir dauguma žmonių. Dažniausiai prie progos, kas patinka.
3
38%
3. Muzika užima gan reikšmingą vietą mano gyvenime. Klausausi muzikos dažnai arba net pats groju ir ja mėgaujuosi. Turbūt apkursiu senatvėj (nuo dažno klausymosi ausinėmis ar pan.) :)
4
50%
 
Total votes: 8
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 5843
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2025-11-15 21:45

Vilius wrote:
2025-11-15 16:47
* Jau laukiu Stormo jausmų protrūkio :D
Žiūriu jog ir tau pačiam turbūt kažkiek patinka tos įvairios kultūrinės peštynės, kad nevengi forumiečių šiek tiek paprovokuoti.
twenty one pilots: Johnny Boy
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 3733
Joined: 2018-11-16 23:57

2025-11-16 21:43

Vilius wrote:
2025-11-15 16:47
Bet su muzika yra kiek kitaip. Ji praktiškai niekada pati nepasiekia tavęs - arba tu pats nusprendi jos klausytis, arba kažkas kitas ją paleidžia per radiją, renginiuose, viešose erdvėse ir pan. Tai, kad muzika iš viso grotų - ji turi bent kažkam patikti.
* Bent kažkas turi manyti, kad ją leisti bus pelninga.
O pelningumas didinamas ne tik gerinant kokybę, bet ir mažinant savikainą. Pvz., dedant AI šūdą vietoje žmogaus kūrybos. Kadangi tai jau vyksta visose srityse, kur įmanoma, nematau, kodėl su muzika turėtų būti kitaip. Ir rinka, kaip visada, nieko neišsprendžia, jei žmonės neturi daug iš ko rinktis, nes siūlantys kokybiškesnį projektą nepajėgūs konkuruoti ir yra išstumiami iš tos rinkos, ar deleguojami į mažytę nišą.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 5843
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2026-01-03 14:12

User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 5843
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2026-03-29 15:40

Nieko ypatingo, tiesiog šiaip kažkaip šiandien po labai ilgos Evita miuziklo garso takelio neklausymo pertraukos for fun gabalas ironiškai išlindo:
Evita - The Lady's Got Potential
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 5843
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2026-04-19 19:32

Animenz Piano Sheets: Unravel - Tokyo Ghoul OP [Piano]
Animenz Piano Sheets: My Dearest - Guilty Crown OP [10 Year Anniversary Edition] [Piano]
Majolis trumpam buvo įkišęs nosį. Tai asociatyviai kilo noras įmesti iš lempos kelis nišinius muzikinius atlikimus vieno konservatorijos studento-pianisto. Kuris išpopuliarėjo ilgainiui youtube (kaip Animenz) įvairiais savo anime garso takelių koverių atlikimais.
Neprilygsta kol kas kokiems nors sudėtingą klasikinę muziką atliekantiems profesionaliems ilgamečiams super-meistrams ufonautams. Tačiau savo energingumu man kai kur kažkiek kokį Peter Bence primena. Ir kažkiek turi savyje Šopeno ar pan. įtakos.
User avatar
Vilius
emeritas
Posts: 7452
Joined: 2004-04-19 12:28

2026-04-20 19:04

Post Reply