Muzika

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą

Kiek jums yra reikšminga muzika:

1. Muzika man nėra reikšminga. Pvz. klausymasis laisvalaikiu muzikos, neveikiant lygiagrečiai kažko rimtesnio, dažniausiai būtų tik laiko gaišimas.
0
No votes
2. Muzika man vidutiniškai reikšminga. Klausau normaliai, turbūt kaip ir dauguma žmonių. Dažniausiai prie progos, kas patinka.
1
20%
3. Muzika užima gan reikšmingą vietą mano gyvenime. Klausausi muzikos dažnai arba net pats groju ir ja mėgaujuosi. Turbūt apkursiu senatvėj (nuo dažno klausymosi ausinėmis ar pan.) :)
4
80%

Total votes: 5
Svetimas
administratorius

2021-07-24 10:35

Seianus wrote:
2021-07-22 18:55
Tai aš irgi galiu išvardinti eilę remeikų, su žanro pasikeitimais, man nesulyginamai labiau patinkančių už originalus.
Čia gi muzikos tema. Būtų visai šaunu, jei galėtum pasidalinti bent pora pavyzdžių. Nebūtinai kažką susijusio su repo/hip hop žanru. Gal tuomet ką sau naujo ir įdomaus atrastumėm. Man, pastebėjau, visokie muzikos žanrų mišrūnai/perdirbiniai neretai patinka.
Seianus
senbuvis

2021-07-24 15:04

Svetimas wrote:
2021-07-24 10:35
Čia gi muzikos tema. Būtų visai šaunu, jei galėtum pasidalinti bent pora pavyzdžių. Nebūtinai kažką susijusio su repo/hip hop žanru. Gal tuomet ką sau naujo ir įdomaus atrastumėm. Man, pastebėjau, visokie muzikos žanrų mišrūnai/perdirbiniai neretai patinka.
Na kelios pirmos atėjusios į galvą -

Sneaker Pimps - The Chauffeur (originalas - Duran Duran, neįmanoma klausytis)
Rammstein - Stripped (originalas - Depeche Mode, visiškai nulis įspūdžio)
Moonspell - Mr. Crowley (originalas Ozzy Osbourne.. pusėtina)
Whitney Houston - I will always love you (originalas - Dolly Parton, meh)
Pet Shop Boys - Go West (originalas - Village People, whatever)
Jack White - Love is Blindness (originalas - U2, meh, jokio įspūdžio)
Natalie Imbruglia - Torn (originalas - Edna Swap, neįmanoma klausytis). Pastarosios yra ir dar geresnis koveris, bet jį supras tik old school starcrafteriai :)

ir dar kelios, kurių originalai irgi geri:

Therion - Summer Night City (originalas - ABBA, irgi graži)
Leather Strip - Showroom dummies (originalas - Kraftwerk, irgi labai gera)
Andrea Bocelli - Love in Portofino (originalas - Dalida, irgi labai graži)

Pradžiai gal užteks :)
Post Reply