Muzika

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą
Post Reply

Kiek jums yra reikšminga muzika:

1. Muzika man nėra reikšminga. Pvz. klausymasis laisvalaikiu muzikos, neveikiant lygiagrečiai kažko rimtesnio, dažniausiai būtų tik laiko gaišimas.
1
14%
2. Muzika man vidutiniškai reikšminga. Klausau normaliai, turbūt kaip ir dauguma žmonių. Dažniausiai prie progos, kas patinka.
2
29%
3. Muzika užima gan reikšmingą vietą mano gyvenime. Klausausi muzikos dažnai arba net pats groju ir ja mėgaujuosi. Turbūt apkursiu senatvėj (nuo dažno klausymosi ausinėmis ar pan.) :)
4
57%
 
Total votes: 7
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-02-02 20:03

majolis wrote:
2021-01-10 22:05
https://www.youtube.com/watch?v=lqSfOYhctoE

Žemaičių yr...? Aš kownenskas, bet miela klausyt, nors 50proc. ir nesupranti žodžių. :D
Aš iš žemaitijos kilęs. :) Šiaip kartais būna, kad klausant kūrinį, žodžių geriau nesuprasti. Pavyzdžiui, gan neretai susiduriu su kūriniais, kurie muzikine prasme labai neblogai klausosi, bet žodžiai tiek buki ar banalūs, tiek netinka prie žanro ar pan., kad sugadina visą kūrinio klausymosi įspūdį (čia, aišku, kalbėdamas apie tai neturiu galvoje tavo nurodyto kūrinio).
Stormas wrote:
2020-11-29 23:59
Siūlau paklausyt šiuolaikinės klasikinės muzikos(? turbūt taip reiktų skaityt):
Agnes Obel LIVE@LE GRAND REX
Iš lėtesnių/ramesnių kūrinių serijos.
Kalbant apie įvairius coverius su violončelėmis, man kai kurie 2CELLOS atlikėjų coveriai yra užsifiksavę ir labai patinka.
Lėtesni ramesni atlikimai violončelėmis visumoj patinka labiau, bet kai kada prie progos for fun man ir greitesni temperamentingesni coveriai gan neblogai paįvairinimui klausosi.

Pvz., keli ramesni atlikimai (gal netyčia patiks):
2CELLOS - My Heart Will Go On [Live at Sydney Opera House] (coverio videoklipo variantas irgi įsiminė)
2CELLOS - Now We Are Free - Gladiator [Live at Sydney Opera House]
2CELLOS - With Or Without You [Live at Arena di Verona] (šitas atlikimas turbūt kol kas labiausiai įsiminęs iš mano girdėtų; berods visas šio coverio live versijas, kurios šiek tiek atlikimo ir atmosferos prasme skiriasi, kaip koks addictas esu perklausęs).

O temperamentingesnius coverius turbūt patogiausia būtų pasiieškoti pagal skonį 2CELLOS - LIVE at Arena di Verona 2016 [FULL CONCERT] gyvame koncerte kažkur nuo 2-os jo pusės (pavyzdžiui, Voodoo People (The Prodigy)).
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2021-02-03 22:50

Keletas Spotify "discover weekly" rekomendaciju, kurios man patiko:

Zeal & Ardor - Ship On Fire

Church of the Cosmic Skull - Evil in your Eye (Official Video)
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-02-04 10:51

Svetimas wrote:
2021-02-02 20:03
majolis wrote: ↑2021-01-10 22:05
https://www.youtube.com/watch?v=lqSfOYhctoE

Žemaičių yr...? Aš kownenskas, bet miela klausyt, nors 50proc. ir nesupranti žodžių.

Aš iš žemaitijos kilęs. Šiaip kartais būna, kad klausant kūrinį, žodžių geriau nesuprasti. Pavyzdžiui, gan neretai susiduriu su kūriniais, kurie muzikine prasme labai neblogai klausosi, bet žodžiai tiek buki ar banalūs, tiek netinka prie žanro ar pan., kad sugadina visą kūrinio klausymosi įspūdį (čia, aišku, kalbėdamas apie tai neturiu galvoje tavo nurodyto kūrinio).
Pritariu. Kompozitorius, dainininkas ir poetas viename yra labai retas „derinys“, o mūsuose ir nemūsuose manančių, kad mokantys groti/dainuoti puikiai gali ir eiliuoti, yra absoliuti dauguma. Gal gaila pinigų tekstų kūrėjui, kas juos žino, bet daugumos taip maniusių dabar tikrai niekas nežino. O viskas elementaru - parašai melodiją ir ieškai „ant melodijos eilių“, „paprasto“ poeto, ne kažkokio modernisto. Nesu specas, bet abėjoju, kad "ant eilių dedama muzika". J. Elickas kaip dainininkas nelabai - jo arkliukas yra poezija, dainų tekstai (pvz., "Raudoni vakarai"), o viršūnė, be abėjo, jumoras. Tegu ir pasisako šiuo klausimu :) :

https://es-la.facebook.com/LRT.LT/video ... 946047276/
https://www.facebook.com/LRT.LT/videos/ ... 121767132/

Žodžių dažnokai tikrai geriau nesuprasti. Pvz., kad ir klasikinė opera – libreto prasme banalybių banalybė, o muzikos ir atitinkamai atlikėjų prasme šedevras. Savaime aišku, išmčių pasitaiko
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-02-06 12:49

majolis wrote:
2021-02-04 10:51
Kompozitorius, dainininkas ir poetas viename yra labai retas „derinys“, o mūsuose ir nemūsuose manančių, kad mokantys groti/dainuoti puikiai gali ir eiliuoti, yra absoliuti dauguma.
[...]
Žodžių dažnokai tikrai geriau nesuprasti.
Na, nevertinčiau visko šitoje vietoje taip griežtai, kaip tu, ir gal nesutikčiau su tavo "dažnokai". :) Man autentiški dalykai, kai atlikėjas ar atlikėjai sukuria ir melodiją ir žodžius patys parašo, kaip tik neretai patinka. Kartais kažkieno parašytos poezijos sulipdymas su muzikiniais kūriniais kaip tik tam tikru "fabriku" neskaniai atsiduoda. Ir man kaip tik susidarė įspūdis, kad nemažai daliai šiuolaikinių labai populiarių atlikėjų kūrinių žodžius kiti žmonės, o ne patys atlikėjai, rašo.

Ir, šiaip, šitas vertinimas, ar žodžiai yra banalūs ar ne, irgi kartais kažkiek subjektyvus būna, net kai vertina tas pats žmogus. Priklauso nuo laiko, nuotaikos ar net nuo to, koks atlikėjas ir kaip atlieka.
Pavyzdžiui, naujai paklausius po kurio laiko kūrinius, kurie kažkada patiko ir paliko įspūdį, jų žodžiai kartais pradeda atrodyti banaloki. Arba atvirkščiai - kūriniai, kuriuose žodžiai kažkada atrodė banalūs, nebeatrodo tokie banalūs naujai po ilgesnės pertraukos išgirdus. Tau taip nebūna?

Beje, gal galima su tavim mažą kvailą testuką padaryti?
Kiek maždaug duotum balų dainos žodžių banalumo skalėj nuo 1 iki 10 (kur 1 - banalybių banalybė) šitam atlikimui: Севак Ханагян - Возвращайся Домой ?
Ir ar lengva tau vertinti dainos žodžius atsietai nuo jos atlikimo?
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-02-06 13:03

vapula wrote:
2021-02-03 22:50
Keletas Spotify "discover weekly" rekomendaciju, kurios man patiko:

Zeal & Ardor - Ship On Fire

Church of the Cosmic Skull - Evil in your Eye (Official Video)
O aš šią savaitę kaip tik šiek tiek "nupučiau dulkes" nuo savo jaunystėje ir pan. klausytų gabalų ir paklausiau kelias mažiau tamsias WASP grupės balades iš WASP - Ballads.
Nemažai WASP lėtesnių gabalų bent jau man kažkada buvo ir dabar atrodo geruliai. Ypač senesni. Nors ir keletas vėliau sukurtų gan šauniai klausosi.

O kaip tu, vapula, visumoj dažniausiai naujus sau patinkančius muzikinius kūrinius susirandi? Per Spotify ar pan. rekomendacijas?
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-02-08 14:33

Svetimas wrote:
2021-02-06 12:49
majolis wrote:
2021-02-04 10:51
Kompozitorius, dainininkas ir poetas viename yra labai retas „derinys“, o mūsuose ir nemūsuose manančių, kad mokantys groti/dainuoti puikiai gali ir eiliuoti, yra absoliuti dauguma.
[...]
Žodžių dažnokai tikrai geriau nesuprasti.
Na, nevertinčiau visko šitoje vietoje taip griežtai, kaip tu, ir gal nesutikčiau su tavo "dažnokai". :) Man autentiški dalykai, kai atlikėjas ar atlikėjai sukuria ir melodiją ir žodžius patys parašo, kaip tik neretai patinka. Kartais kažkieno parašytos poezijos sulipdymas su muzikiniais kūriniais kaip tik tam tikru "fabriku" neskaniai atsiduoda. Ir man kaip tik susidarė įspūdis, kad nemažai daliai šiuolaikinių labai populiarių atlikėjų kūrinių žodžius kiti žmonės, o ne patys atlikėjai, rašo.

Ir, šiaip, šitas vertinimas, ar žodžiai yra banalūs ar ne, irgi kartais kažkiek subjektyvus būna, net kai vertina tas pats žmogus. Priklauso nuo laiko, nuotaikos ar net nuo to, koks atlikėjas ir kaip atlieka.
Pavyzdžiui, naujai paklausius po kurio laiko kūrinius, kurie kažkada patiko ir paliko įspūdį, jų žodžiai kartais pradeda atrodyti banaloki. Arba atvirkščiai - kūriniai, kuriuose žodžiai kažkada atrodė banalūs, nebeatrodo tokie banalūs naujai po ilgesnės pertraukos išgirdus. Tau taip nebūna?

Beje, gal galima su tavim mažą kvailą testuką padaryti?
Kiek maždaug duotum balų dainos žodžių banalumo skalėj nuo 1 iki 10 (kur 1 - banalybių banalybė) šitam atlikimui: Севак Ханагян - Возвращайся Домой ?
Ir ar lengva tau vertinti dainos žodžius atsietai nuo jos atlikimo?
Testuoji ir testuoji... :)
1.Gal per daug kategoriškas, bet esmė suprantama - tekstą privalo rašyt profesionalas. 2. "Autentika" itin reta, nu Bob Dylan, greičiausiai yra daugiau. 3. "Fabrikas" geriau negu idiotiškas tekstas. 4. Populiariems atlikėjams be abėjo tekstus kuria profai, kurie banalumą geda meistriškai "užmaskuoti". 6. Kaip patikimesnį kriterijų vertinčiau ne nuotaiką, o laiką - nėra nuotaikos, neklausysi liūdnos baladės ir t.t, o jei neutralioje būsenoje paklausysi, kas patiko prieš 10m., tada gali pajusti ir saviironišką sentimentą. Būna. 7. 1 balas. Karo tema Rusijoje per 80m nuvalkiota iki > negaliu, suvulgarinta ir ideologizuota. Dainai 60m. https://www.youtube.com/watch?v=QlX6C0TyxEk 8. Niekada nebuvau poezijos mylėtojas ir niekada gyvenime neskaičiau žodžių "atskirai" nuo dainos. Patinkančioje dainoje muzika ir žodžiai dera ir "pagerina" vienas kitą, bent man taip atrodo, todėl skaityti ir vertinti niekada net nekilo mintis.
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2021-02-12 04:32

Svetimas wrote:
2021-02-06 13:03

O kaip tu, vapula, visumoj dažniausiai naujus sau patinkančius muzikinius kūrinius susirandi? Per Spotify ar pan. rekomendacijas?
Kaip ir visiems greiciausiai - kazkada buvo jutubas, o dabar spotify.

O kaip tu pats randi kazka naujo?
vapula
pradedantis
Posts: 330
Joined: 2016-12-08 20:13

2021-02-12 04:47

Apie paieskas snekant - va, ir jutubas duoda kazka naujo ir idomaus:

All Them Witches - "Diamond" [Official Video]
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-04-04 15:45

Vėl šiek tiek violončelėmis pasibovyjau :) :

Comptine d`un autre ete (Yann Tiersen) - Luka Sulic ft. Evgeny Genchev - super paprastas bet gan tonizuojantis atlikimas. Į pabaigą įvairiau įsivažiuoja.

HAUSER - The Ecstasy Of Gold - vėl šiek tiek prisimenant Ennio Morricone.

vapula wrote:
2021-02-12 04:32
O kaip tu pats randi kazka naujo?
Labai įvairiai.
Iš tokių gal mažiau įprastų būdų, gan neretai pavyksta susirasti kažką man naujesnio patinkančio youtube per žmonių rekomendacijas, komentarus prie kūrinių, kurie man patinka ar klausausi. Kartais visai neblogai pasiteisina tokia ne DI atranka.
Dar kartais visai neblogai pavyksta kažką sau naujo atrasti per įvairius kūrinių "compilation", kuriuose yra ir man patinkančio žanro ar pan. kūriniai.
Tik gan retokai tokiais sau naujų kūrinių "žvejojimais" užsiimu.
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-04-04 21:32

Svetimas wrote:
2021-04-04 15:45
Vėl šiek tiek violončelėmis pasibovyjau :) :

Comptine d`un autre ete (Yann Tiersen) - Luka Sulic ft. Evgeny Genchev - super paprastas bet gan tonizuojantis atlikimas. Į pabaigą įvairiau įsivažiuoja.

HAUSER - The Ecstasy Of Gold - vėl šiek tiek prisimenant Ennio Morricone.

vapula wrote:
2021-02-12 04:32
O kaip tu pats randi kazka naujo?
Labai įvairiai.
Iš tokių gal mažiau įprastų būdų, gan neretai pavyksta susirasti kažką man naujesnio patinkančio youtube per žmonių rekomendacijas, komentarus prie kūrinių, kurie man patinka ar klausausi. Kartais visai neblogai pasiteisina tokia ne DI atranka.
Dar kartais visai neblogai pavyksta kažką sau naujo atrasti per įvairius kūrinių "compilation", kuriuose yra ir man patinkančio žanro ar pan. kūriniai.
Tik gan retokai tokiais sau naujų kūrinių "žvejojimais" užsiimu.
Violončelė asmeniškai dažnokai geriau nei smuikas dėl skambesio "sodrumo" ar ko kito - nežinau. Nežinau, ir kas tavo pateiktas bičas ir ką jis remeikuoja, bet patiko. :) Aišku ne Rostropvičius, bet mano lygiui ar Rostrovičius ar ne vienodai rodo... Vienam draugeliui duok tik stereo muziką, duok kambaryje, o man px. - nieko nenusimanačiam tokiuose "niuansuose" tas nesvarbu. Vieną kart įjungė berods Bethoveno kažkokią simfoniją "stereo plius forte" - vos neiškritau iš krėslo, automatiškai ieškodamas nesamo pistiko. O violončelė... Nesusilaikau - čia mano galva visur galima violončelė, o sentimentas toje pat galvoje neišsitrina :

https://www.youtube.com/watch?v=XyfBsXUWHGk
Plius Vivaldis
https://www.youtube.com/watch?v=6Dakd7EIgBE
arba taip
https://www.youtube.com/watch?v=77PfZjWfF7E

Vivaldis man vienas iš mėgstamiausių kompozitorių, ir "Metų laikai" yra šedevras. Kas prieš -aiškinamės akligatvyje. Taviškė užuomina į E. Morricone taikli, todėl ta proga ir "Once upon..." įmečiau, soundtrack'as iš ties nuostabus. Kam ne - ir akligatvis nepadės. :)

P.S. Apie akligatvius xnia. :D
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-04-15 15:11

Vilius wrote:
2020-11-23 16:44
Vienas iš tų "instant classic" gabalų: Maroon 5 - Memories
Draugę, Lietuvos prancūze sveikiname su gimtadieniiu, ta proga Ivas Montanas ir rudens lapai. Ir uzsokau ant MM ir ŠA. Šarlis geras., bet Mireille muša na poval. Akys.... Nuorodas įmesiu, nes tel neina....
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-04-25 17:02

majolis wrote:
2021-04-04 21:32
Vienam draugeliui duok tik stereo muziką, duok kambaryje, o man px. - nieko nenusimanačiam tokiuose "niuansuose" tas nesvarbu. Vieną kart įjungė berods Bethoveno kažkokią simfoniją "stereo plius forte" - vos neiškritau iš krėslo, automatiškai ieškodamas nesamo pistiko.
Šiaip, gera akustika "kambaryje" ar pan. turi nemenką efektą ir nereikėtų jos nuvertinti. Ypač jei klausaisi muzikos. Nes gali nemažai tam tikro gėrio prarasti dėl to.

Pavyzdžiui, aš negaliu klausyti iš savo laptopo "plikai" (t.y. be kokių papildomų akustinių priedų) pagal nutylėjimą išskiriamos muzikos. Būtų nepagarba pačiai muzikos klausymo idėjai, nes bent jau mano laptopo išskiriamas garsas labai prastos kokybės ir pastebimai kokybės prasme prastesnis net už telefono išskiriamą.
Iš telefono be ausinių gal dar labai retai paklausau kokios nors mažiau įdomios muzikos iš bėdos kai nėra ausinių po ranka. Tačiau kažkiek rimtesnį muzikos klausymąsi bent jau minimaliai be kokių normalesnių ausinių ar pan. laikau nepagarba muzikos klausymui. Taip pat asmeniškai nevirškinu visokių į ausis įkišamų ausinių.

Tačiau ir ausinės neretai neatstoja geros akustikos "kambaryje". Ypač, jei norėtųsi pasiklausyti muzikos, kurioje yra daugiau žemų. Pvz., kokio Lil Wayne - A Milli. Jei nejauti žemų "efekto", tai ir su atitinkama "akustika" pas tave prastai.

Ten, kur šiuo metu gyvenu, nebegaliu pasimėgauti akustika iš seniau naudotų kolonėlių. Šiek tiek pasiilgstu to. Dėl to sau patinkančios muzikos su daugiau žemų paskutiniu metu praktiškai nesiklausau, nes trūksta tam tikro efekto. Sporto klubo, kur anksčiau vaikščiodavau, funkcinėj salėj irgi, kai praktiškai nebūdavo žmonių, galima būdavo smagiai kažką pasileisti, pasijungus iš telefono. Įvairi "workout" ar pan. stiliaus muzika ten labai smagiai klausėsi ir kažkiek treniruotėms ar pan. nuotaikos priduodavo. Gan neblogai suprantu tuos bachūriukus, kurie su gerai įrengta akustika savo mašinose ar pan. baldielina. Neretai net plaukai ant kūno stojasi vien dėl akustinių tam tikros muzikos efektų. :)
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2021-04-25 19:22

Nu iš manęs visai ne koks melomanas.. Bet pernai Senis Šaltis atnešė plokštelių grotuvą, tai po truputį pradėjau komplektuoti šiokią tokią kolekciją - kol kas ji susideda iš kelių randominių senienų, kur radau pirkti papigiai ir.. Nirvanos :)

Šiaip truputį nemaloniai nustebino, kad naujos (t.y. nenaudotos) plokštelės gana brangios - be 40-50 EUR vargu ar rasi kažką verto dėmesio. Kažkodėl galvojau, kad čia "pasenusi technologija", tai bus viskas papigiai.. Nė velnio.
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-04-27 18:09

Svetimas wrote:
2021-04-25 17:02
majolis wrote:
2021-04-04 21:32
Vienam draugeliui duok tik stereo muziką, duok kambaryje, o man px. - nieko nenusimanačiam tokiuose "niuansuose" tas nesvarbu. Vieną kart įjungė berods Bethoveno kažkokią simfoniją "stereo plius forte" - vos neiškritau iš krėslo, automatiškai ieškodamas nesamo pistiko.
Šiaip, gera akustika "kambaryje" ar pan. turi nemenką efektą ir nereikėtų jos nuvertinti. Ypač jei klausaisi muzikos. Nes gali nemažai tam tikro gėrio prarasti dėl to.

Pavyzdžiui, aš negaliu klausyti iš savo laptopo "plikai" (t.y. be kokių papildomų akustinių priedų) pagal nutylėjimą išskiriamos muzikos. Būtų nepagarba pačiai muzikos klausymo idėjai, nes bent jau mano laptopo išskiriamas garsas labai prastos kokybės ir pastebimai kokybės prasme prastesnis net už telefono išskiriamą.
Iš telefono be ausinių gal dar labai retai paklausau kokios nors mažiau įdomios muzikos iš bėdos kai nėra ausinių po ranka. Tačiau kažkiek rimtesnį muzikos klausymąsi bent jau minimaliai be kokių normalesnių ausinių ar pan. laikau nepagarba muzikos klausymui. Taip pat asmeniškai nevirškinu visokių į ausis įkišamų ausinių.

Tačiau ir ausinės neretai neatstoja geros akustikos "kambaryje". Ypač, jei norėtųsi pasiklausyti muzikos, kurioje yra daugiau žemų. Pvz., kokio Lil Wayne - A Milli. Jei nejauti žemų "efekto", tai ir su atitinkama "akustika" pas tave prastai.

Ten, kur šiuo metu gyvenu, nebegaliu pasimėgauti akustika iš seniau naudotų kolonėlių. Šiek tiek pasiilgstu to. Dėl to sau patinkančios muzikos su daugiau žemų paskutiniu metu praktiškai nesiklausau, nes trūksta tam tikro efekto. Sporto klubo, kur anksčiau vaikščiodavau, funkcinėj salėj irgi, kai praktiškai nebūdavo žmonių, galima būdavo smagiai kažką pasileisti, pasijungus iš telefono. Įvairi "workout" ar pan. stiliaus muzika ten labai smagiai klausėsi ir kažkiek treniruotėms ar pan. nuotaikos priduodavo. Gan neblogai suprantu tuos bachūriukus, kurie su gerai įrengta akustika savo mašinose ar pan. baldielina. Neretai net plaukai ant kūno stojasi vien dėl akustinių tam tikros muzikos efektų. :)
Save kiek nuvertinau - be abejo stereo geriau už "plokščią". Bet š.m. nėra sąlygų normaliai klausyt muzikos, todėl ir stereo įrangą palikęs. Kaip foną dabar labiau mėgstu klausyt kokį youtubinį pasakojimą, nei klausyt muziką. Tavo pavyzdys telefone iš tikro be žemų tonų, bet gerai, kad ne mano skonio pats gabalas. O mano pavvyzdys su foteliu greičiau dėl forte-fortissimo, nei stereo. :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-05-01 22:08

Vilius wrote:
2021-04-25 19:22
[...]pernai Senis Šaltis atnešė plokštelių grotuvą, tai po truputį pradėjau komplektuoti šiokią tokią kolekciją - kol kas ji susideda iš kelių randominių senienų, kur radau pirkti papigiai ir.. Nirvanos :)
Ech, nostalgija. :) Plokštelių grotuvas, kurį mano vaikystėje nusipirko tėvai, greičiausiai po radijo taško ir "Vefuko" radijo ir buvo pirmas aparatas, iš kurio ir pradėjau reguliariau klausytis muzikos.
Antis - Funkcionieriai (Live 2003) spėju, jog tau, Viliau, turėtų kažkiek patikti ;)
Vaikystėje, atsimenu, šitas gabalas labai patiko, nors visų dainos žodžių prasmės tuomet net dorai nesupratau.
RB
senbuvis
Posts: 5793
Joined: 2004-05-18 13:16

2021-05-02 19:36

Svetimas wrote:
2021-04-25 17:02
Pavyzdžiui, aš negaliu klausyti iš savo laptopo "plikai" (t.y. be kokių papildomų akustinių priedų) pagal nutylėjimą išskiriamos muzikos.
Aš kažkada porą metų klausiau tiesiai iš laptopo ir atrodė visai gerai, po to aplinkybės privertė kartais naudoti ausines ir nuo to laiko lygiai taip pat nebegaliu tiesiai iš laptopo garsiakalbio muzikos klausytis.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2021-05-04 10:16

Dabar kai paklausiau, vietomis skambesys gana įtartinai priminė šitą: MC Hammer - U Can't Touch This..

Pamenu, kažkada buvo šokas, kai supratau, kiek daug tų laikų lietuviškos muzikos buvo be ceremonijų nuplagijuota nuo vakariečių kūrybos.
Post Reply