Kepk su skeptiku

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-10 07:41

Vilius wrote:
2019-09-09 23:02
Aha, paskui pasitikrinau.. Nu, mane labiau neramina ne tiek tikra soja, o labiau "soja" perkeltine prasme - t.y. tai, kaip jie bando tuos produktus pateikti. Ir jų marketinge man tikrai yra per daug to šiuolaikiško įkyraus geruoliškumo. Kas jau yra kaip reikiant nusibodę, ir kelia nemalonias asociacijas su kitom nevykusiom reklamom.
Na man gal tie marketinginiai dalykai mažai groja. Jei patinka ir skanu, tai perku.
Vilius wrote:
2019-09-09 23:02
Nu tai aš ir noriu valgyti nuoširdžius tikrus dalykus. Jei valgau kruviną mėsgalį, tai ir noriu, kad jis taip atrodytų, ir kvepėtų, ir jaustųsi burnoje. Jei valgau kopūsto lapą, ar ten kokią duonos riekę, tai irgi noriu, kad tie dalykai būtų autentiški. Tuo tarpu valgydamas tą netikrą mėsą - net jei jos skonis būtų identiškas tikrai (kuo aš labai abejoju) - vis tiek visą laiką galvočiau, kad valgau kažkokias sumaltas, suklijuotas, nudažytas ir dirbtinai paskanintas daržoves.. Kas man asmeniškai sugadintų pusę valgymo malonumo.
Čia jau pripratimo reikalas. Juk valgai tą saulės nemačiusią kombikormu šertą ir fiziologinio tirpalo prišvirkštą vištą, nors ji nei per kur nebeprimena laukinio fazano, ir apie tai nelabai galvoji.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-09-10 07:53

Vilius wrote:
2018-07-08 19:05
Bugs Are Coming Soon to Your Dinner Table

Ar valgytumėt tuos vabalus?
Kaip tik prieš porą mėnesių valgiau visokių skrudintų vabzdžių. Asorti atrodė maždaug taip:

Image

Mano pastebėjimai tokie:

- Lervos OK
- Skėriai OK
- Tarakonai, ypač didieji, NE OK, nes tas jų chitinas kietas, sprangus ir nelabai susikramto. Likau nelabai supratęs, kodėl juos reikėtų valgyti cielus, o ne sumaltus į kotletukus pavyzdžiui.

Visumoje tai skonio jie neturi, sužavėtas nebuvau ir ne iš reikalo antrą kartą nevalgyčiau. Na nebent lervas.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2019-09-15 10:19

Nevalgyčiau, nebent badaučiau. Neatrodo valgomai, ir tiek. Perfrazuojant vieną veikėją, skonis gali būti ir kaip moliūgų pyrago, bet niekada to nesužinosiu, nes nevalgysiu [cenzūruota]. Gal dar jei būtų kokie miltai ar kotletai kaip sakai, ir pamėginčiau, bet kaip čia atrodo tai labiau panašu, kad kas nors žaidė tiesa arba drąsa, ar šiaip attention whorino mol žiūrėkit visi į mane valgau tarakonus. Net ir įprastai valgomų dalykų nevalgau cielų su akim, žvynais, šeriais ir ką ten dar turi.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2019-10-01 13:14

There we go again:
Reuters wrote:Cutting back on red and processed meat brings few if any health benefits, according to a review of evidence drawn from millions of people, but the finding contradicts dietary advice of international agencies and has prompted criticism from many experts.
Kaip čia taip yra, kad, kai veganizmas buvo ant bangos, tai dauguma studijų rodė, kad mėsą valgyti nesveika.. O dabar, kai anas vajus pradėjo blėsti, studijos staiga pradėjo rodyti priešingus rezultatus :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-10-02 08:13

Vilius wrote:
2019-10-01 13:14
Kaip čia taip yra, kad, kai veganizmas buvo ant bangos, tai dauguma studijų rodė, kad mėsą valgyti nesveika.. O dabar, kai anas vajus pradėjo blėsti, studijos staiga pradėjo rodyti priešingus rezultatus :)
Ar tu iš tikrųjų galvoji, kad tie dalykai susiję? Rimčių rimčiausiai?

Gal ir nuolat besikeičianti nuomonė dėl kiaušinių ar kelių dešimčių kitų produktų žalos/naudos yra susijusi su kokiomis nors povandeninėmis srovėmis?

Ką reiškia "veganizmo blėsimas" net neklausiu, nes po kelių puslapių turbūt išsiaiškinsime, kad tiesiog nebeauga taip sparčiai, kaip kadaise :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2019-10-03 12:17

Ups, veganizmas turbūt vėl ant bangos: Experts Slam Study Saying Red Meat Is Healthy
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-01-05 23:19

Šiandien padariau tai - suvalgiau veganišką burgerį. Ir visai patiko.

O buvo taip. Einu aš sau gana vėlyvą vakarą vieno iš Europos miestų gatvėmis. Ir užėjo noras pavalgyt. Ale kadangi buvau jau gerokai pavargęs po kelionės, ir be to - vienas, tai nenorėjau eit į tikrą restoraną. Ir tada - tarsi dangaus palaiminimą - pamačiau maitinimo įstaigą, kurios pavadinime buvo "[Something-something] BURGER". Kas yra kaip tik tas pavadinimas, kurio man ir reikėjo. Mat (1) burgerį galima lengvai užsisakyt išsinešimui, (2) toks neįpareigojantis patiekalas, kurį gali valgyt bet kuriuo paros metu, ir (3) aš velniškai juos mėgstu.

Kai ėjau pro duris interjeras buvo gal per ryškus ir šiuolaikiškas, kaip burgerinei. Tai gal koks įtarimas ir buvo kilęs.. Bet tada pakeliu akis į meniu ant sienos, ir - o siaube - pamatau tokius pavadinimus kaip "Flower burger"! Tačiau kelio atgal jau seniai nebuvo, nes nuleidęs akis pamačiau pardavėjos šypseną ir klausiamą žvilgsnį.. Tai užsisakiau tą "kur pas jus populiariausias".

Po minutėlės kitos gavau išsinešimo terbelę, kurią vėliau išpakavęs radau iš pažiūrios į burgerį panašų daiktą - tik visas juodas jis buvo. Aišku dėl spalvos nesiskundžiu, nes gi ne rasistas 8).. Anyway. Bet labiausiai pribloškė, kad skonio prasme jis - prisiekiu - buvo visai kaip tikras burgeris. Ir net sakyčiau, velniškai geras tikras burgeris.

Vis dar negaliu atsigauti nuo patirto šoko. Mano pasaulis sudužo į šipulius.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5553
Joined: 2011-10-03 09:35

2020-01-05 23:34

Todėl turbūt ir populiariausias, kad panašiausias į tikrą burgerį.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-01-06 04:14

Vilius wrote:
2020-01-05 23:19
Vis dar negaliu atsigauti nuo patirto šoko. Mano pasaulis sudužo į šipulius.
o tai ką ten valgei žinai?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-09-23 18:08

Kilo toks klausimas gal kas žinote, yra kokių tyrimų - geriausia Lietuvoje - dėl citrusinių vaisių žievelių ir tariamai jose prisikaupusių chemikalų, kurie tariamai padaro jas nebenaudojamas valgiui.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2020-09-23 19:16

Seianus wrote:
2020-09-23 18:08
Kilo toks klausimas gal kas žinote, yra kokių tyrimų - geriausia Lietuvoje - dėl citrusinių vaisių žievelių ir tariamai jose prisikaupusių chemikalų, kurie tariamai padaro jas nebenaudojamas valgiui.
Nežinau konkrečiai to, apie ką klausi, bet esu susidūręs, kad dalis žmonių citrusinių vaisių žievelėse esančių natūralių eterinių aliejų apraiškas (jų išsiskyrimą, kvapą ar pan.) painioja su "specialiai pridėtais kažkokiais chemikalais".
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-02-11 08:49

Turiu dar vieną mitą. Pasak jo, vištas ar gal ir kiaules ir galvijus, stipriai prišeria antibiotikų, todėl mėsą reikia prieš ruošiant nuplikyti verdančiu vandeniu, ar net kažkiek pavirti ir tą vandenį nupilti. Ir atseit tokiu būdu bus ištraukti visi tie narkotikai. Čia galima suskaidyti į nemažai atskirų klausimų: ar iš tiesų prišeria tiek, kad lieka mėsoje? Jei taip, ar žmonėms tai kažkuo kenkia? Ar nuplikymas kažkuo padeda dėl tų antibiotikų? Ar apskritai kažkuo padeda, sveikatos atžvilgiu?

Gal Lietuvoje yra kokių laboratorijų, kur nebrangiai galima pvz ištirti maistą ir patikrinti tokius visokius mitus?
Post Reply