Ginklai

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-04-16 00:34

Žinau kad bent vienas forumo narys turi ginklą, galvoju ir pats įsigyti. Tipo savigynai, bet labiau apokaliptiniam laikams ir šiaip pašaudymui. Galvoju apie glock.

Any ideas?
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-04-16 09:35

Jei netrukdytų gyvenimo būdas (pvz., dažni kraustymaisi į egzotiškas šalis), tai turbūt turėčiau nedidelį arsenalą tiek istorinių tiek šiuolaikinių ginklų, kiek tik leistų gyvenamos šalies įstatymai ir piniginė/sveikas protas. Nes - kodėl blyn ne. Tačiau realybėje tai esu tik kelis kartus buvęs šaudykloje.. 🙂

Bet iš kitos pusės, man nei vieno karto gyvenime nėra tekę atsidurti situacijoje, kai tikrai būtų reikėję turėti ginklą.. Ir turbūt yra buvę situacijų, kai (bent jau retrospektyviai žiūrint) visai gerai, kad jo neturėjau - nes niekad nežinai, kaip pats reaguotum, kaip reaguotų aplinkiniai, etc.

Plius, jei žiūrėsime plačiau - ar aš norėčiau gyventi visuomenėje, kur beveik visi turi nedidelius arsenalus?.. Hell no.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-04-16 12:35

Image
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-04-17 10:28

Nukovei mane, Drauge
smogei lygintuvu.

Šilumos blyksnis.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-04-19 00:46

Vilius wrote:
2020-04-17 10:28
Nukovei mane, Drauge
smogei lygintuvu.

Šilumos blyksnis.
Pradedu suprast kaip atsiranda žmonės kaip vvv2
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-04-19 08:53

Stormas wrote:
2020-04-19 00:46
Pradedu suprast kaip atsiranda žmonės kaip vvv2
Kaip?
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-04-20 03:20

Vilius wrote:
2020-04-19 08:53
Stormas wrote:
2020-04-19 00:46
Pradedu suprast kaip atsiranda žmonės kaip vvv2
Kaip?
Na taip... tokiomis poezijomis. Žėk dar kokie 5 metai ir jau niekas tavęs nesupras :ax:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-04-20 11:19

Stormas wrote:
2020-04-20 03:20
Na taip... tokiomis poezijomis. Žėk dar kokie 5 metai ir jau niekas tavęs nesupras :ax:
Vvv2 niekad nerašė poezijos, kiek pamenu.. Jei būtų claiminęs artisto licenciją, aš jam būčiau buvęs žymiai atlaidesnis. Kitam forumo dainiui DrHarisLacan aš net pats siūliau pateikti jo keistas mintis kaip poeziją (ar kitą literatūros žanrą, pagal skonį)..

Ir be to, jei aš (per stebuklą) per tuos 5 metus nemesiu šito naujo trumpalaikio hobio, tai fucking pasidarysiu vizitines korteles su "Tikras Poetas" vietoj pareigų.. Gi mes čia kalbam apie realų šansą (po smerties, deja) papulti į ateities 11-os klasės literatūros vadovėlį - and ffs what's better than that? :)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-04-24 00:47

Vilius wrote:
2020-04-20 11:19
Vvv2 niekad nerašė poezijos, kiek pamenu.. Jei būtų claiminęs artisto licenciją, aš jam būčiau buvęs žymiai atlaidesnis. Kitam forumo dainiui DrHarisLacan aš net pats siūliau pateikti jo keistas mintis kaip poeziją (ar kitą literatūros žanrą, pagal skonį)..

Ir be to, jei aš (per stebuklą) per tuos 5 metus nemesiu šito naujo trumpalaikio hobio, tai fucking pasidarysiu vizitines korteles su "Tikras Poetas" vietoj pareigų.. Gi mes čia kalbam apie realų šansą (po smerties, deja) papulti į ateities 11-os klasės literatūros vadovėlį - and ffs what's better than that? :)
šiaip geriau pagalvojus aš ir esu rašęs poeziją forumuose, tai tiek to, galėsim kada net kokią draugiją poetų įkurt. Nepripažintų bet tikrų poetų :twisted:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-04-24 07:52

Stormas wrote:
2020-04-24 00:47
šiaip geriau pagalvojus aš ir esu rašęs poeziją forumuose[..]
Mirštu, kaip smalsu paskaityti tavo eilėraščius :)
Stormas wrote:
2020-04-24 00:47
, tai tiek to, galėsim kada net kokią draugiją poetų įkurt.
Sakykim, kad jau įkurta: Nenugalimųjų kampelis.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-04-24 08:07

Stormas wrote:
2020-04-16 00:34
[..] bet labiau apokaliptiniam laikams [..]
Gal galima smulkiau? Kokios apokalipsės pradėjai laukti?
Stormas wrote:
2020-04-16 00:34
Galvoju apie glock.
Galiu įvertinti tik iš estetinės pusės. Tai šita prasme tikrai geras pasirinkimas - lakoniškas utilitaristinis statementas, atsakantis į visus galimo užpuoliko klausimus be jokių dviprasmybių.

Save gerbiančiam savižudžiui irgi gėdos nepadarytų..
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-04-29 23:54

Vilius wrote:
2020-04-24 08:07
Gal galima smulkiau? Kokios apokalipsės pradėjai laukti?
Šiaip tai jokios, bet mano manymu jeigu ji ateitų, tai labiau padėtų ginklas nei kalnas konservų ar bunkeris. For obvious reasons :twisted:
Galiu įvertinti tik iš estetinės pusės. Tai šita prasme tikrai geras pasirinkimas - lakoniškas utilitaristinis statementas, atsakantis į visus galimo užpuoliko klausimus be jokių dviprasmybių.
Tai taip ir rinkausi ginklą. Iš estetinės pusės, na dar kažkiek iš žaidimų patirties :D
Save gerbiančiam savižudžiui irgi gėdos nepadarytų..
Kažkada turėjom įdomią pokalbių temą apie originalius savižudybės būdus. Nelabai tiksliai prisimenu, bet buvo tikrai originalių savižudžių. Na bet kokiu atveju, savižudybės neplanuoju ir kitiem nerekomenduoju :)
Mirštu, kaip smalsu paskaityti tavo eilėraščius :)
Na jei jau taip įdomu, atsiųsiu. Tik tau :ax:
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-04-30 16:20

Stormas wrote:
2020-04-29 23:54
Šiaip tai jokios, bet mano manymu jeigu ji ateitų, tai labiau padėtų ginklas nei kalnas konservų ar bunkeris. For obvious reasons :twisted:
Jei žiūrėsime į šalis, kurios gyvena anarchijos sąlygomis, tai ten paprastai dominuoja automatiniai ginklai ir granatos.. Prieš kuriuos su savo pištalietu ne kažką padarytum. Gal geriau, nei visai jokio ginklo, bet tik tiek..
Stormas wrote:
2020-04-29 23:54
Kažkada turėjom įdomią pokalbių temą apie originalius savižudybės būdus. Nelabai tiksliai prisimenu, bet buvo tikrai originalių savižudžių. Na bet kokiu atveju, savižudybės neplanuoju ir kitiem nerekomenduoju :)
Mažai kas planuoja savižudybes kelis metus į priekį.. Manau, dauguma savižudžių irgi nesitikėjo, kad jiems užeis tokios juodos dienos, kad tolesnis gyvenimas atrodytų blogesnė alternatyva nei mirtis. Ir visai tikėtina, kad tau (arba tavo artimiesiems) irgi anksčiau ar vėliau pasitaikys tokių situacijų. Ir klausimas yra, ar tu tuo metu turėsi po ranka greitą, patogų ir beveik garantuotą būdą evakuotis iš šios ašarų pakalnės, ar ne..
Stormas wrote:
2020-04-29 23:54
Na jei jau taip įdomu, atsiųsiu. Tik tau :ax:
Dėkoju. Maloniai nustebinai.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-05-02 02:35

Vilius wrote:
2020-04-30 16:20
Jei žiūrėsime į šalis, kurios gyvena anarchijos sąlygomis, tai ten paprastai dominuoja automatiniai ginklai ir granatos.. Prieš kuriuos su savo pištalietu ne kažką padarytum. Gal geriau, nei visai jokio ginklo, bet tik tiek..
Tai tos šalis ne per dieną ar dvi tokiomis patapo. O jeigu staiga Lietuva pavirstų į kažką panašaus, tai pištalietas būtų tikrai kažką (kai ginklus LT turi 1% ir mažiau žmonių, procentas iš galvos tai feel free to prove me wrong)
Mažai kas planuoja savižudybes kelis metus į priekį.. Manau, dauguma savižudžių irgi nesitikėjo, kad jiems užeis tokios juodos dienos, kad tolesnis gyvenimas atrodytų blogesnė alternatyva nei mirtis. Ir visai tikėtina, kad tau (arba tavo artimiesiems) irgi anksčiau ar vėliau pasitaikys tokių situacijų. Ir klausimas yra, ar tu tuo metu turėsi po ranka greitą, patogų ir beveik garantuotą būdą evakuotis iš šios ašarų pakalnės, ar ne..
Nu aš tai manau jeigu jau sugalvojai nusižudyt, tai greičiausiai jau galutinis rezultas bus toks pats su ginklu ar be
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-05-02 10:57

Stormas wrote:
2020-05-02 02:35
Tai tos šalis ne per dieną ar dvi tokiomis patapo. O jeigu staiga Lietuva pavirstų į kažką panašaus, tai pištalietas būtų tikrai kažką (kai ginklus LT turi 1% ir mažiau žmonių, procentas iš galvos tai feel free to prove me wrong)
Tai ką, eitum atiminėti maisto atsargų iš beginklių?

Be to, kilus neramumams (ir dar ilgai po jų) suklesti juodoji rinka, privažiuoja visokių samdinių ir ginklų prekeivių iš kitų šalių ir t.t.. Nes žinai, kai yra paklausa, atsiranda ir pasiūla. Realiai užtektų, kad susidarytų gerai ginkluotos gaujos (kuriose būtų kad ir 0.0X% populiacijos), ir tavo pistoletas prieš juos taps beprasmis. Net ir pora žmonių su automatais tau būtų praktiškai neįveikiami.
Stormas wrote:
2020-05-02 02:35
Nu aš tai manau jeigu jau sugalvojai nusižudyt, tai greičiausiai jau galutinis rezultas bus toks pats su ginklu ar be
Matai, visi kiti savižudybės būdai yra arba skausmingi, arba reikalauja bent minimalaus pasiruošimo, ir pastangų - gi reikia iš kažkur gaut tablečių ar ten nueit iki kokio aukšto tilto, ir pan.. Be to, daug ką atbaidytų vien pačios procedūros skausmingumas ar baisumas. Ir plius dažnai lieka nesėkmės, arba dar blogiau - apsigalvojimo, kai jau per vėlu išsigelbėti baimė. Tuo tarpu ginklas (jei jį turi namie ir moki naudotis) neturi beveik visų šių trūkumų - greita, patogu, ir beveik garantuota. Ir apsigalvoti tikrai laiko nebebus..

Sorry už depresines kalbas.. Bet čia tikrai yra vienas iš dalykų apie kuriuos turėtum gerai pagalvoti, prieš įsigydamas ginklą.

Kitas dalykas, apie kurį turėtum pagalvoti - kaip tu elgiesi per konfliktus (pvz. su kaimynais, baruose ar road-rage situacijose). Jei turi tokių situacijų track recordą - net jei ir esi tikras, kad visais atvejais kaltas buvai tikrai ne tu - čia irgi gana gera priežastis neturėti ginklo. Nes tokių konfliktų beveik neišvengiamai pasitaikys ir ateityje.. Tik tu tada turėsi žymiai didesnį potencialą juos eskaluoti į tikrai pavojingą lygį.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2020-05-03 03:40

Vilius wrote:
2020-05-02 10:57
Tai ką, eitum atiminėti maisto atsargų iš beginklių?
Ne, bet savo ir kaimynų galėčiau apgint.
Be to, kilus neramumams (ir dar ilgai po jų) suklesti juodoji rinka, privažiuoja visokių samdinių ir ginklų prekeivių iš kitų šalių ir t.t.. Nes žinai, kai yra paklausa, atsiranda ir pasiūla. Realiai užtektų, kad susidarytų gerai ginkluotos gaujos (kuriose būtų kad ir 0.0X% populiacijos), ir tavo pistoletas prieš juos taps beprasmis. Net ir pora žmonių su automatais tau būtų praktiškai neįveikiami.
Jei jau bus apokaliptinis scenarijus tai tikrai neprivažiuos kažkokių random samdinių ir ginklų prekeivių. Va gaujos tai susidarys, greičiausiai su tais pačiais pistoletais, tokiem atremti reiks lokalizuotos militios, manęs ir poros kaimynų su pistoletais ar/ir medžioklinais šautuvais.
Sorry už depresines kalbas.. Bet čia tikrai yra vienas iš dalykų apie kuriuos turėtum gerai pagalvoti, prieš įsigydamas ginklą.
Pretty sure I can manage that :)
Kitas dalykas, apie kurį turėtum pagalvoti - kaip tu elgiesi per konfliktus (pvz. su kaimynais, baruose ar road-rage situacijose). Jei turi tokių situacijų track recordą - net jei ir esi tikras, kad visais atvejais kaltas buvai tikrai ne tu - čia irgi gana gera priežastis neturėti ginklo. Nes tokių konfliktų beveik neišvengiamai pasitaikys ir ateityje.. Tik tu tada turėsi žymiai didesnį potencialą juos eskaluoti į tikrai pavojingą lygį.
Irgi ne, turiu tikrai šaltus nervus. Ir jokių rage savo gyvenime net nelabai sugalvoju.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2020-05-03 11:50

Stormas wrote:
2020-05-03 03:40
Ne, bet savo ir kaimynų galėčiau apgint.
Aš gyvenu jau antroje šalyje, kur žmonės dar atsimena paskutinį pilietinį karą. Tai, nors vietiniai nemėgsta apie tai pasakoti, vis tik iš užuominų ir nuotrupų šiokį tokį vaizdą susidariau. Žodžiu, tas tavo maisto paėmimas vyktų maždaug taip.

Vėlai vakare išgirstum mašinas, pavienius šūvius ir šiaip erzelį savo rajone. Po kurio laiko griežtai pasibelstų į tavo duris, ir jas atidaręs pamatytum 2-3 karius su automatais ir t.t. Iš uniformų gal net nesuprastum, kurią pusę jie atstovauja, o jie ir nelabai vargintųsi tau ką nors aiškinti. Tiesiog pasakytų, kad vykdo "anti-teroristinę" (ar whatever) operaciją, ir ieško pasislėpusių blogiukų, ir pareikalautų apžiūrėti tavo namus. Ir tai visai nebūtų nei klausimas, nei prašymas, ir tu tikrai jiems leistum tą daryti. Beieškodami rastų tavo sandėliuką su marinuotais agurkais ir kt. gėrybėmis, ir pasakytų, kad turi tą gėrį konfiskuoti pagal tokį ir anokį to ir ano vaduko įsakymą. Tai irgi nebūtų klausimas. Ir tu vėl nesipriešintum. Ir, jei pasisektų, tas nemalonus vizitas tuo ir baigtųsi. Gal dėl visa ko, ir pats jiems pridėtum bonkelę stipraus gėrimo - žinai, kad vyrai nesinervuotų, ir t.t. Po kelių dienų iš gandų sužinotum, kas atsitiko tavo kaimynams, kurie bandė priešintis - pameni tuos pavienius šūvius, ane? Tai va..

Dabar pasakyk, kurioje vietoje tau būtų padėjęs tavo pistoletas? Ar net keli medžiokliniai šautuvai? Ar net savigynos būrys sudarytas su keliais kaimynais?
Stormas wrote:
2020-05-03 03:40
Jei jau bus apokaliptinis scenarijus tai tikrai neprivažiuos kažkokių random samdinių ir ginklų prekeivių. Va gaujos tai susidarys, greičiausiai su tais pačiais pistoletais, tokiem atremti reiks lokalizuotos militios, manęs ir poros kaimynų su pistoletais ar/ir medžioklinais šautuvais.
Na, buvusioje Jugoslavijoje vis dar negali surinkti tų ginklų.. Iš tiesų niekas net dorai nežino, nei kam nei kiek ginklų buvo išdalinta.. Tai dėl šito gali būti ramus - kas norės susiveikti ginklų per neramumus, turbūt ras iš kur jų gauti.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2020-05-03 13:58

Vėlai vakare išgirstum mašinas, pavienius šūvius ir šiaip erzelį savo rajone. Po kurio laiko griežtai pasibelstų į tavo duris, ir jas atidaręs pamatytum 2-3 karius su automatais ir t.t. Iš uniformų gal net nesuprastum, kurią pusę jie atstovauja, o jie ir nelabai vargintųsi tau ką nors aiškinti. Tiesiog pasakytų, kad vykdo "anti-teroristinę" (ar whatever) operaciją, ir ieško pasislėpusių blogiukų, ir pareikalautų apžiūrėti tavo namus. Ir tai visai nebūtų nei klausimas, nei prašymas, ir tu tikrai jiems leistum tą daryti. Beieškodami rastų tavo sandėliuką su marinuotais agurkais ir kt. gėrybėmis, ir pasakytų, kad turi tą gėrį konfiskuoti pagal tokį ir anokį to ir ano vaduko įsakymą. Tai irgi nebūtų klausimas. Ir tu vėl nesipriešintum. Ir, jei pasisektų, tas nemalonus vizitas tuo ir baigtųsi. Gal dėl visa ko, ir pats jiems pridėtum bonkelę stipraus gėrimo - žinai, kad vyrai nesinervuotų, ir t.t. Po kelių dienų iš gandų sužinotum, kas atsitiko tavo kaimynams, kurie bandė priešintis - pameni tuos pavienius šūvius, ane? Tai va..

Dabar pasakyk, kurioje vietoje tau būtų padėjęs tavo pistoletas? Ar net keli medžiokliniai šautuvai? Ar net savigynos būrys sudarytas su keliais kaimynais?
Savigynos būrys, jei jis jau organizuotas, į jo saugomą ir patruliuojamą teritoriją paprasčiausiai nieko pašalinio neįleistų. Tie kariai su automatais iš Viliaus pateiktos schemos būtų sustabdyti jau pirmame savigynos būrio poste ir būtų priversti (jei nenorėtų susišaudymo su vietiniais savigynos būrio tvarkdariais) prisistatyti, pasisakyti, kas esą, ir tolesni jų veiksmai (vėlgi, jei jie būtų įleisti į būrio saugomą teritoriją) būtų vykdomi prižiūrint paskirtiems savigynos būrio nariams.
O tavo pistoletas, ypač jei tie 2-3 kariai nesitiki, kad jį turi paruoštą šaudymui ir panaudosi, artimoje kovoje yra daug geresnis ginklas nei griozdiškas automatas. Taigi, tau reikia tik vykusiai apgauti tuos 2-3karius su automatais, kad jie sueitų į labai artimą distanciją su tavimi, nepastebimai ar labai greitai išsitraukti pistoletą ir visus du ar tris smagiai iššaudyti. Bet kas būtų po tų 2-3 karių iššaudymo su tavo namu, aš nežinau. :ax:
Post Reply