Įvairūs role-playing žaidimai

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2020-12-25 16:04

majolis wrote:
2020-12-24 11:31
Yra toks griekas... O pats cia prie ko - irgi turi spintoj skeletu? :shock:
Skeletų ne, bet yra serialų kur irgi visiems aiškindavau, kokie geri ir verta pasižiūrėti. Pvz., Counterpart ar aišku Better Call Saul. Bet su laiku pastebėjau, kad dažniausiai niekam nerūpi, nes vien pasakymas „geras“ nesužadina smalsumo laikais, kai netrūksta ką žiūrėti. Juo labiau, kai žmonės nežino viens kito skonio ir kriterijų, tas geras tėra beprasmė sąvoka, nieko nepasako kitam žmogui, išskyrus, kad patiko kalbėtojui, kas realiai visiem px. Kai papasakoji kas būtent patiko, tegu ir labai lakoniškai, jau daugiau šansų, kad kažką sudominsi. Ir, priklausomai nuo kam pasakoji, tai nebūtinai turi būti siužeto atpasakojimas, įvairiem žmonėm patinka įvairūs dalykai. Man pvz. užtenka gražios kinematografijos, geros vaidybos, soundtracko, atmosferos, ir filmas jau gali patikti – net jei siužetas kokia nors klišinė pieva.
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-01-02 14:21

Seianus wrote:
2020-12-25 16:04
majolis wrote:
2020-12-24 11:31
Yra toks griekas... O pats cia prie ko - irgi turi spintoj skeletu? :shock:
Skeletų ne, bet yra serialų kur irgi visiems aiškindavau, kokie geri ir verta pasižiūrėti. Pvz., Counterpart ar aišku Better Call Saul. Bet su laiku pastebėjau, kad dažniausiai niekam nerūpi, nes vien pasakymas „geras“ nesužadina smalsumo laikais, kai netrūksta ką žiūrėti. Juo labiau, kai žmonės nežino viens kito skonio ir kriterijų, tas geras tėra beprasmė sąvoka, nieko nepasako kitam žmogui, išskyrus, kad patiko kalbėtojui, kas realiai visiem px. Kai papasakoji kas būtent patiko, tegu ir labai lakoniškai, jau daugiau šansų, kad kažką sudominsi. Ir, priklausomai nuo kam pasakoji, tai nebūtinai turi būti siužeto atpasakojimas, įvairiem žmonėm patinka įvairūs dalykai. Man pvz. užtenka gražios kinematografijos, geros vaidybos, soundtracko, atmosferos, ir filmas jau gali patikti – net jei siužetas kokia nors klišinė pieva.
Mano galva paties paminėtai filmo "recenzijai" užtektų tik žanro, kai kada kiek patikslinto/konkretizuoto, pvz., "“Counterpart " - draminis psichologinis trileris, serialas, paralelūs pasauliai" (gal pats ką kitą akcentuotum) - rekomenduoju". Taškas. Toliau paprasta -susidomėję rekomendacija žiūri 1 epizodą ar filmą. Max 30 min užtenka, kad suprasti verta ar neverta žiūrėti iki galo. Visa kita teisinga

„Counterpart“ užkabino, pažiūrėjau 10 epizodų, ir vertinimo balai krito žemyn, t.y., š.m. max 5. Priežastis banaliai paprasta - serialas aiškiai per ilgas, nes kas įdomu (bent man) parodyta su kaupu. Na teks įveikt (sąlyginai nesunkiai - įtampa išlieka, o dėmesio detalėm belikęs beveik 0) dar 10, nors apskritai net manau žinąs pagrindinį niekadėją, o visų "dvilypės asmenybės" peripetijų per akis. Nu gal finiše balai ir kilstels, bet nemanau, kad reikšmingai. :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-01-02 17:45

majolis wrote:
2021-01-02 14:21
Mano galva paties paminėtai filmo "recenzijai" užtektų tik žanro, kai kada kiek patikslinto/konkretizuoto, pvz., "“Counterpart " - draminis psichologinis trileris, serialas, paralelūs pasauliai" (gal pats ką kitą akcentuotum) - rekomenduoju". Taškas. Toliau paprasta -susidomėję rekomendacija žiūri 1 epizodą ar filmą.
Tai manęs nesudomintum beveik niekada. Tiesiog per daug yra ką žiūrėti ir taip. Kas kart, žiūrėdamas kokią nors rekomendaciją, nežiūriu kažko kito, kur irgi norėjau žiūrėti. Konkurencija :)

„Counterpart“ užkabino, pažiūrėjau 10 epizodų, ir vertinimo balai krito žemyn, t.y., š.m. max 5. Priežastis banaliai paprasta - serialas aiškiai per ilgas, nes kas įdomu (bent man) parodyta su kaupu. Na teks įveikt (sąlyginai nesunkiai - įtampa išlieka, o dėmesio detalėm belikęs beveik 0) dar 10, nors apskritai net manau žinąs pagrindinį niekadėją, o visų "dvilypės asmenybės" peripetijų per akis. Nu gal finiše balai ir kilstels, bet nemanau, kad reikšmingai. :)
Būtinai pasižiūrėk iki galo :)
Aš tiesa sakant nepamenu, kas jau buvo aišku po 10 serijų, kas dar ne, bet antrojo sezono pradžia man nepatiko visai, o pabaiga buvo labai gera.
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-01-09 11:31

Seianus wrote:
2021-01-02 17:45
majolis wrote:
2021-01-02 14:21
Mano galva paties paminėtai filmo "recenzijai" užtektų tik žanro, kai kada kiek patikslinto/konkretizuoto, pvz., "“Counterpart " - draminis psichologinis trileris, serialas, paralelūs pasauliai" (gal pats ką kitą akcentuotum) - rekomenduoju". Taškas. Toliau paprasta -susidomėję rekomendacija žiūri 1 epizodą ar filmą.
Tai manęs nesudomintum beveik niekada. Tiesiog per daug yra ką žiūrėti ir taip. Kas kart, žiūrėdamas kokią nors rekomendaciją, nežiūriu kažko kito, kur irgi norėjau žiūrėti. Konkurencija :)

„Counterpart“ užkabino, pažiūrėjau 10 epizodų, ir vertinimo balai krito žemyn, t.y., š.m. max 5. Priežastis banaliai paprasta - serialas aiškiai per ilgas, nes kas įdomu (bent man) parodyta su kaupu. Na teks įveikt (sąlyginai nesunkiai - įtampa išlieka, o dėmesio detalėm belikęs beveik 0) dar 10, nors apskritai net manau žinąs pagrindinį niekadėją, o visų "dvilypės asmenybės" peripetijų per akis. Nu gal finiše balai ir kilstels, bet nemanau, kad reikšmingai. :)
Būtinai pasižiūrėk iki galo :)
Aš tiesa sakant nepamenu, kas jau buvo aišku po 10 serijų, kas dar ne, bet antrojo sezono pradžia man nepatiko visai, o pabaiga buvo labai gera.
Kaip sakei 2 sezono pirma pusė tikrai prasta, paskiau patenkinama, bet kaip sakiau :) , max 6b. "Detektyvui" viskas aišku pirmoje pusėje, "trileriui" intriga išlieka iki galo, bet pakankamai lengvai nuspėjama. Serialo kūrėjai neišnaudojo, tiksliau sakant, prastai išnaudojo galimybes, kurias suteikė originalus sumanymas. Labiausiai patiko epizodo pradžios grafika, kur meistriškai parodytas kondensatas to ("go", simetrija/asimetrija ir t.t.), kas detalizuojama/konkretizuojama 20-ties epizodų metu. Į detales nesigilinsim, o dėl esminio minuso pasikartosiu - serialas per ilgas, autoriams pritrūko meistriškumo optimaliai išnaudoti sumanymo potencialą.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-01-12 04:04

majolis wrote:
2021-01-09 11:31
o dėl esminio minuso pasikartosiu - serialas per ilgas, autoriams pritrūko meistriškumo optimaliai išnaudoti sumanymo potencialą.
Na čia jau kiek persistengei. Jei sakytum, kad per ilgas ir tau todėl nepatiko, nebūtų dėl ko ginčytis. Bet kaltinti autorius meistriškumo trūkumu vien todėl, kad ne tavo skonio serialas, nei šis, nei tas. Man labai patiko, kad lėtas ir ilgas, nes autoriams užteko meistriškumo jį tokį padaryti. Ypač atgaiva šiais ADHD laikais, kai daugiausia orientuojamasi į redbulliaus perdozavusius paauglius, nesugebančius nulaikyti dėmesio jei veiksmas nors kiek lėčiau vystosi.

Bet aš apie pabaigą užsiminiau labiau dėl tam tikrų sąsąjų su tuo, ką po dviejų metų dabar tikėtina matai gana daug kur aplink ;) Įtartinas sutapimas, rodantis, kad tą serialą globojo Blogasis Kosminis Klounas su savo juodojo humoro jausmu :lol:
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-01-16 21:59

Seianus wrote:
2021-01-12 04:04
majolis wrote:
2021-01-09 11:31
o dėl esminio minuso pasikartosiu - serialas per ilgas, autoriams pritrūko meistriškumo optimaliai išnaudoti sumanymo potencialą.
Na čia jau kiek persistengei. Jei sakytum, kad per ilgas ir tau todėl nepatiko, nebūtų dėl ko ginčytis. Bet kaltinti autorius meistriškumo trūkumu vien todėl, kad ne tavo skonio serialas, nei šis, nei tas. Man labai patiko, kad lėtas ir ilgas, nes autoriams užteko meistriškumo jį tokį padaryti. Ypač atgaiva šiais ADHD laikais, kai daugiausia orientuojamasi į redbulliaus perdozavusius paauglius, nesugebančius nulaikyti dėmesio jei veiksmas nors kiek lėčiau vystosi.

Bet aš apie pabaigą užsiminiau labiau dėl tam tikrų sąsąjų su tuo, ką po dviejų metų dabar tikėtina matai gana daug kur aplink ;) Įtartinas sutapimas, rodantis, kad tą serialą globojo Blogasis Kosminis Klounas su savo juodojo humoro jausmu :lol:
Gal kiek ir persistengiau... :) Bet kraujas vos ne kiekviename epizode liejasi gana laisvai. Pritarčiau ta prasme, kad taipogi bevelyju saikiai lėtą siužeto rutuliojimąsi, o kur action „perdozuota“ apskritai nežiūriu – to detektyvui ar trileriui kaip ne kaip reikia, bet tik tiek, kiek reikia, t.y., optimaliai. „Optimaliai“ turėjau galvoje ir scenarijų, nes sumanymas atveria begalę siužeto galimybių, ir autoriai, pabandę užgriebti /paliesti vos ne viską, toje begalėje pasimetė, ir pagrindinė linija praskydo, o „gretimose“ sudėti taškus neužteko metražo. Pvz., ta mergička, samdoma žudikė – be jos galima buvo apsieiti, gal(?) ji buvo sumanyta tik intrigos „užvedimui“, bet paskiau - mano galva - derėjo aną „likviduoti“. Gi seriale to nepadaryta, jai skirta daug, praktiškai pasirodo visuose epizoduose, stebima lygtai asmenybės evoliucija, o finale ėmė ir išėjo per tunelį į „aną pusę“. Taškas. Sakyčiau, kad konkrečiai tik pie ją galimas atskiras serialas, aišku ne 20-ties epizodų ilgio.
Apie Blogą Kosminį Klouną rimtai. Serialas – be abėjo - yra instrukcija mūsuose gyvenantiems anapusiniams kada, kas ir kaip, t.y., 2020m komanda „action“, ir jie išplatino anapus „pagamintą“ virusą. Mums vienaip ar kitaip pizdauskas. „Tunelis“ ne Berlyne, o Kinijos uoloje, kur apstu šiksnosparnių maskuotei. Tai yra faktas ir taip toliau. A+A. Amen. :D
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-01-17 14:24

majolis wrote: Pvz., ta mergička, samdoma žudikė – be jos galima buvo apsieiti, gal(?) ji buvo sumanyta tik intrigos „užvedimui“, bet paskiau - mano galva - derėjo aną „likviduoti“. Gi seriale to nepadaryta, jai skirta daug, praktiškai pasirodo visuose epizoduose, stebima lygtai asmenybės evoliucija, o finale ėmė ir išėjo per tunelį į „aną pusę“. Taškas. Sakyčiau, kad konkrečiai tik pie ją galimas atskiras serialas, aišku ne 20-ties epizodų ilgio.
na dėl jos turiu sutikti, bet žinai, reikia šiais laikais seriale parodyti papų, ir idealu, jei lesbiečių, tai ji tą rolę ir atliko. Vis ne tiek blogai, kaip antrame sezone dar ir musulmonę sugalvojo įpaišyti, kad varnelę pasidėti.

Ką ji būtų veikusi anoje pusėje, dabar jau nesužinosime, nes sezonas buvo rašytas su mintimi, kad bus tęsinys, bet televizija turėjo kitokių minčių. Dažnai taip būna, kai staiga nutraukia. Pvz., Romoje s02 visa tų brolių žydų istorija irgi atrodė ne į temą ir niekur nevedė - dėl tos pačios priežasties :(

Meanwhile pasižiūrėjau serialą Good Omens pagal to paties pavadinimo Pratcheto ir Geimano knygą. Knygos neskaičiau, tai nežinau, kiek ekranizacija tiksli. Galimai yra nemažai nukrypimų. Bet kuriuo atveju, vertas pažiūrėjimo, ir tinka prie skeptikų forumo temų, mat neblogai pašiepia religijas ir visokius šarlatanizmus. Pratchetas man visada bus parodijos Dievas :( Ir kaip beveik visada būna su religinių temų kūriniais, buvo apsireiškę ir idiotai su savo peticijomis:
wikipedia wrote: An online petition that erroneously requested Netflix cancel Good Omens had reportedly received more than 20,000 signatures from people objecting to the show's content, unaware that the show was actually on Amazon and had already been released in full. The petition, posted as part of a "Return to Order" campaign by a US religious organization, criticizes the show's irreverent treatment of topics relating to satanism and the devil, and the use of a female voice for God.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-01-20 21:21

Seianus wrote:
2021-01-02 17:45
Aš tiesa sakant nepamenu, kas jau buvo aišku po 10 serijų, kas dar ne, bet antrojo sezono pradžia man nepatiko visai, o pabaiga buvo labai gera.
Prieš kažkur daugiau nei metus pažiūrėjau gal kokias keturias pirmas "Counterpart" serijas. Tai tos pirmosios serijos kaip ir kažkiek suintrigavo. Bet dėl įvairių svarbesnių reikalų tuo metu kažkaip užmečiau. O kuo serialo pabaiga, jeigu per daug nespoilinant, tau patiko, kad net nusipelnė "pabaiga buvo labai gera" epiteto?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-01-20 21:49

Svetimas wrote:
2021-01-20 21:21
O kuo serialo pabaiga, jeigu per daug nespoilinant, tau patiko, kad net nusipelnė "pabaiga buvo labai gera" epiteto?
Nesupratau klausimo.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-01-20 22:08

Kuo tau serialo pabaiga pasirodė gera ar patiko? Pavyzdžiui, ar ji kažkaip bent atsveria tau ir majoliui nepatikusią 2-o sezono pradžią, kad būtų verta jį žiūrėti?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-01-21 08:39

Svetimas wrote:
2021-01-20 22:08
Kuo tau serialo pabaiga pasirodė gera ar patiko?
Patiko todėl, kad buvo gera. Nepatinka, kai nebūna geros :roll:
Ar norėtum, kad papasakočiau tau visą pirmą sezoną nuo penktos serijos, tada visą antrą sezoną, ir pateikčiau analizę, kodėl pabaiga buvo puiki tame kontekste? :)
Pavyzdžiui, ar ji kažkaip bent atsveria tau ir majoliui nepatikusią 2-o sezono pradžią, kad būtų verta jį žiūrėti?
Aš paprastai kūrinių nemėsinėju dalimis, nebent kažkuri vieta labai išsiskiria. Arba visas kūrinys vertas žiūrėjimo, arba ne. Deja čia buvo vietų, kurios išsiskyrė, tai minėtas musulmonės personažas, visai ne į temą ir įdėtas akivaizdžiai tik tam, kad kažkas pasidėtų varnelę diversity departamente. Todėl man nepatiko pradžia. Apie pabaigą tuo tarpu užsiminiau labiau ne todėl, kad ji būtų savaime išskirtinai gera lyginant su kitų gerų kūrinių pabaigomis, ji tikrai gera, bet turbūt ne tiek superduper mindblowing gera, kaip tu panašu susidarei įspūdį iš mano kalbų. Užsiminiau dėl visai kitų priežasčių, kurių neminėsiu, nes prašei nespoilinti. Bet ironija tame, kad nors serialas nebuvo pratęstas - ir ta pabaiga puikiai tinka ir kaip galutinė pabaiga - nors serialas nebuvo pratęstas,
[+] show hidden text
Mūsų dabartinis gyvenimas yra jo tęsinys :lol:
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2022-01-08 15:43

Seianus wrote:
2021-01-21 08:39
Svetimas wrote:
2021-01-20 22:08
Kuo tau serialo pabaiga pasirodė gera ar patiko?
Patiko todėl, kad buvo gera. Nepatinka, kai nebūna geros :roll:
Ar norėtum, kad papasakočiau tau visą pirmą sezoną nuo penktos serijos, tada visą antrą sezoną, ir pateikčiau analizę, kodėl pabaiga buvo puiki tame kontekste? :)
Pavyzdžiui, ar ji kažkaip bent atsveria tau ir majoliui nepatikusią 2-o sezono pradžią, kad būtų verta jį žiūrėti?
Aš paprastai kūrinių nemėsinėju dalimis, nebent kažkuri vieta labai išsiskiria. Arba visas kūrinys vertas žiūrėjimo, arba ne. Deja čia buvo vietų, kurios išsiskyrė, tai minėtas musulmonės personažas, visai ne į temą ir įdėtas akivaizdžiai tik tam, kad kažkas pasidėtų varnelę diversity departamente. Todėl man nepatiko pradžia. Apie pabaigą tuo tarpu užsiminiau labiau ne todėl, kad ji būtų savaime išskirtinai gera lyginant su kitų gerų kūrinių pabaigomis, ji tikrai gera, bet turbūt ne tiek superduper mindblowing gera, kaip tu panašu susidarei įspūdį iš mano kalbų. Užsiminiau dėl visai kitų priežasčių, kurių neminėsiu, nes prašei nespoilinti. Bet ironija tame, kad nors serialas nebuvo pratęstas - ir ta pabaiga puikiai tinka ir kaip galutinė pabaiga - nors serialas nebuvo pratęstas,
[+] show hidden text
Mūsų dabartinis gyvenimas yra jo tęsinys :lol:
Keistokai.
Kalmarų nežiūrėjau, ir kažkodėl netraukia žiūrėt. Kodėl nežinau, gal ryšium su Azija, a la visi kaip D.Čanas. Dabar žiūriu rusišką (sorry) ilgų ilgiausią serialą "Šefas". Pačiam keista. Serialas kriminalinis, bet rusiškos deologijos nėra , net Putinas ar Dzeržinskis ant sienų nekaba, nors pagrindiniai personažai milicininkai, vėliau policininkai. "Gerų" policininkų tik keletas - likusieji blogi (100-procentiniai kyšininkai, daužo visus iš kairės/dešinės/kojos, šaudo, pameta narkotikus, žudikai, sadistai ir t.t.). Parodytas ir bandiūgų pasaulis - nu ten irgi panašu, dauguma paskutiniai sadistai/žudikai, bet yra keli "ne tokie" blogi. Per visus sezonus eina kelios siužetinės linijos, kurios daugiau-mažiau sėkmimgai uždaromos (dažniausiai personažą nudobia - puikus serialų fokusas). Apskritai gyvi lieka 2 herojai nuo pradžios iki pabaigos - pulkininkas policininkas, vėliau geneolas (tas apskritai geras) ir banditas, tas blogas, bet gal ir nelabai blogas, nu nesinori, kad jį nudėtų bl (kažkas panašaus į „Krikštatievį“). Serialas "lakoniškas" (tas man tinka), nėra jokių ilgėliausių muzikinių "intarpų" ir kitos xnios, o maždaug kas 5min taip kažką pripjovė, iš3.14-so (taviški geras pi), išdaužė snukį, banditų/policajų intrigos, žmonos priekaištai policininkui, kad neauklėja vaikų, blogas policininkas "kasa duobę" geram policajui, banditai kasa duobes visiems-, vaikai nemato tėvo – pyksta, valdinikai/policininkai čemodanais ima kyšius ir t.t, ir pan. Tokia „struktrūa“ ir būtent dėl sąlyginio greitumo žiūrisi, įtampos užtenka. Kai kas paimta iš Vakarų – rusų policajai veikia ne kaip priklauso, o „daužo snukį“, jokių Mirandos poterių ir tt. Nu dar policajai sėdi ligoninėje, kai sužeistas jų kolega, seriale apskritai akcentuojamas draugo, kuriuo absoliučiai pasitiki, tikrumas, Taigi žiūriu ir rekomenduoju, bet jei man kas komeduotų rusišką (pvz. RB) pasiųsčiau. Apie serialus konkrečiai tau – „Valdovė gambitą“ žiūrėjau 3x, be bajerio, mūsų skonis be nereikšmingų detalių panašu sutampa. Liuks serialas. Gal pažiūrėk „Kaštonų žmogų“, nors skandinavija ir ima nusibosti. :)
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2022-01-08 16:16

Atsiprašau Svetimas, buvo Seianui. 8)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-01-08 17:21

majolis wrote:
2022-01-08 15:43
Kalmarų nežiūrėjau, ir kažkodėl netraukia žiūrėt.
Apie kokius kalmarus tu čia? :) Nesupratau konteksto. :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-01-09 01:03

Svetimas wrote:
2022-01-08 17:21
majolis wrote:
2022-01-08 15:43
Kalmarų nežiūrėjau, ir kažkodėl netraukia žiūrėt.
Apie kokius kalmarus tu čia? :) Nesupratau konteksto. :)
Turbūt Squid Game, korėjiečių serialą, prieš kurį laiką labai išpopuliarėjo kažkodėl.
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2022-01-09 11:21

Seianus wrote:
2022-01-09 01:03
Svetimas wrote:
2022-01-08 17:21

Apie kokius kalmarus tu čia? :) Nesupratau konteksto. :)
Turbūt Squid Game, korėjiečių serialą, prieš kurį laiką labai išpopuliarėjo kažkodėl.
Taip, pats vėl kaip pirštu į akį. Apskritai konkrečiai japonų fimai patinka, dėl krėjiečių klaustukai, nors dėl ko patinka japonai greičiausiai patiktų ir Korėja. Pietų. Jūjų filosofija kažkuo patraukli, o A. Kurosava aukščiausias lygis. Buvo toks Kurosavos filmas pagal ruso Arsenjevo knygą (autoriaus vardą užmiršau) "Dersu Uzala" - filmas kietas, nors Akiro padaręs ir geresnių. O dėl kalmarų sakiau - spėju, kad ten azijietiška fantastika, o ameniškai per akis ir vkarietiškos. Aišku, išimtys yra. Prisiminiau japonišką filmą - sena moteris, bobutė, išėjo į kalnus (Fudžijmą?), atsisėdo ant akmens ir numirė apsinigta - kam vaikams problemos. Ne Kurosava, bet filmas liuks. Turiu spiningą - vadinasi "Katana". Tai samurajiško kardo pavadinimas jei kas. Ir turiu svajonę turėti tikrą japonišką samurajų kardą. Rankena 2/3 ilgio (kirčio jėga, kors dėl smūgio peties klaustukų yra ir tt), o ašmenys kaip iš filmo "Asmens sargybinis" su Kevinu K. - svorios jėga ir krenta šilkas, kuris perpjaunamas kaip sviestas. Pats puikiausias kadras tame filme. :)
Last edited by majolis on 2022-01-09 12:07, edited 1 time in total.
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2022-01-09 12:01

Svetimas wrote:
2022-01-08 17:21
majolis wrote:
2022-01-08 15:43
Kalmarų nežiūrėjau, ir kažkodėl netraukia žiūrėt.
Apie kokius kalmarus tu čia? :) Nesupratau konteksto. :)
Kaip matai viskas aišku. O jei matęs tuos "K. žaidimus", ar verta žiūrėti man, kurio skonis itin "konservatoriškas". Jei rekomenduotų Seianus, žiūrėčia be abejo (dabar pasitikiu), jei Lionginas, kuriam "Kapitonas Tenkešas" viršūnė - labai abėjočiau. Lionginai, tikiuosi neprėmi už rimtą. :) Tavo, RB, Seianaus ir kt bajeriai zjb. :D
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2022-01-10 01:42

Lionginas wrote:
2020-12-24 16:05
Šiaip ginklus vaikystėje mėgau. Buvau pasidaręs arbaletą. Ragatkių amunicijai aliuminio vielą net vogti yra tekę ardant kaimiečių tvoras ar visokius ten svarainių parišimus. Buvau išsiaiškinęs kaip veikia lazeriai ir nusibraižęs kaip pasidaryti kovinį. Įgyvendinti savaime aišku nepavyko.
majolis wrote:
2022-01-09 11:21
Turiu spiningą - vadinasi "Katana". Tai samurajiško kardo pavadinimas jei kas. Ir turiu svajonę turėti tikrą japonišką samurajų kardą. Rankena 2/3 ilgio (kirčio jėga, kors dėl smūgio peties klaustukų yra ir tt), o ašmenys kaip iš filmo "Asmens sargybinis" su Kevinu K. - svorios jėga ir krenta šilkas, kuris perpjaunamas kaip sviestas. Pats puikiausias kadras tame filme. :)
Turiu gan pagrįstų spėjimų, kad RB turi ar turėjo šiokių tokių hobių kažkiek iš ginklų srities ir apie įvairiausius ginklus bent jau teoriškai galėtų gan nemažai ką įdomaus papasakoti. :)
Post Reply