Cinemaniacs

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2022-03-12 23:09

Pagaliau prisiruošiau pasižiūrėti The Death of Stalin. Puiki satyra. Istorinių problemų netrūksta, kai kurios pateisinamos, kai kurios nežinau, bet iš juodos komedijos daug faktinio tikslumo nereikalauju. Labai norėčiau ir tęsinio, Death of Putin.
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2023-10-14 17:46

First Man (2018) (imdb, TV Tropes, wiki).
Kaip šiek tiek gyvenantis po akmeniu, tik vakar pažiūrėjau. Po to, kai vienas žmogus papušino ir užrodė.
Labai patiko. Buvo ir katarsio momentų ir geros muzikos (pvz., "The Landing (from First Man)" by Justin Hurwitz).

Anot Neilo Armstrongo sūnų:
Neil Armstrong's sons, filmmakers discuss making 'First Man' wrote: "This isn't a documentary. It is a movie. There are going to be things in it that didn't happen or didn't happen that way, I am sure," he continued. "I think I am safe in saying that when that happens, it will have happened for a reason. Not because they didn't know or that they didn't care — there are realities of movie making, maybe production reasons why they couldn't do something quite correctly. There are all kinds of reasons why, but I think we have a chance of setting the bar high."
Filme buvo momentų, kur kiek susiasocijavo su gan nesenomis aktualijomis apie kai kuriuos veikėjus JAV, kuriems neva labai patinka skanduoti "Make America Great Again" lozungą, bet Kongrese ar pan. apsisukę šneka apie švaistomus mokesčių mokėtojų pinigus.
wiki wrote:The film gives the impression that the American public opinion was against strongly against the Apollo program. While there was a vocal segment of the population who felt it was a waste of money, the majority of the American public was in support of the mission.
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2023-11-12 19:10

Pažiūrėjau Radium Girls (2018).

Esu matęs žymiai geresnių mėgėjiškų studentų darbų su neaktoriais ir nebiudžetu. Esu matęs net ir geresnių lietuviškų filmų (čia didžiausias įžeidimas, kokį pavyko sugalvoti). Scenaristui tai tikriausiai buvo pirmasis gyvenime rašytas scenarijus (bet tingiu pasitikrinti, nes nerūpi). Apgailėtina. Ir nepagarba topicui, tos moterys nusipelnė geresnio įamžinimo, nei šis moksleiviškas atgrubnagiškas žiūralas. Fuck kaip nusivyliau. :thumbsdown:
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4692
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2024-03-16 20:23

Gal kas kartais jau matė Dune: Part Two (2024) (Kopa 2)? Kokie įspūdžiai?
Ar gal rekomendacija būtų geriau nuo knygos pradėti geresniam įspūdžiui, įsikirtimui ar supratimui?
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2924
Joined: 2018-11-16 23:57

2024-03-17 20:43

Svetimas wrote:
2024-03-16 20:23
Gal kas kartais jau matė Dune: Part Two (2024) (Kopa 2)? Kokie įspūdžiai?
Ar gal rekomendacija būtų geriau nuo knygos pradėti geresniam įspūdžiui, įsikirtimui ar supratimui?
Dar nemačiau. Daug pažįstamų sako, kad geresnis, nei pirmoji dalis. Man pats lyginimas keistokas, nes tai turėtų būti vienas kūrinys, nežinia kokiais sumetimais (berods piniginiais) padalintas į dvi dalis. Jau net nekalbant, kad pirmoji knyga, pagal kurią pastatyti Villeneuve filmai, savo ruožtu irgi yra tik didesnio kūrinio dalis.

Jei turi laiko skaitymui, tikrai rekomenduoju knygas, bent jau pirmasis filmas tebuvo blankus knygos šešėlis.
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1609
Joined: 2018-07-04 23:51

2024-03-23 16:18

Svetimas wrote:
2024-03-16 20:23
Gal kas kartais jau matė Dune: Part Two (2024) (Kopa 2)? Kokie įspūdžiai?
Ar gal rekomendacija būtų geriau nuo knygos pradėti geresniam įspūdžiui, įsikirtimui ar supratimui?
Mačiau premjerinį savaitgalį. Šedevras kaip ir pirma dalis, tai kaip ir būtina žiūrėti kine.
Ta proga dar nesenai ir 1984 metų versiją pažiūrėjau, ech tie 40 metų senumo cgi.. :)
Post Reply