Cinemaniacs

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-01-03 22:13

Svetimas wrote:
2021-01-03 17:34
Beje, majoli, kaip tau Vladimiras Vysotskis?
Lietuvių kalboje turime raidę c atitinkamam garsui užrašyti, todėl nėra reikalo ц transkribuoti kaip ts, tarsi būtume kokie angliakalbiai :)
User avatar
Svetimas
senbuvis
Posts: 4681
Joined: 2004-05-25 19:04
Location: Vilnius

2021-01-03 23:06

Seianus wrote:
2021-01-03 22:13
Lietuvių kalboje turime raidę c atitinkamam garsui užrašyti, todėl nėra reikalo ц transkribuoti kaip ts, tarsi būtume kokie angliakalbiai :)
Aha, tikrai. :)
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5550
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-01-04 09:37

Svetimas wrote:
2021-01-03 17:34
Tai kažkiek lengvai nostalgiškai ir pabajeravo apie vaikystės laikus. :) Į ką, panašu, pažiūrėjai kaip į kokią super rimtą rekomendaciją. :)
Čia be abejo buvo nostalgija. Majolis turbūt ne iš tos amžiaus grupės.

Bet.

Jei vertinti, kas apskritai buvo pastatyta apie Robiną Hudą, tai čia pats geriausias pastatymas ever. Ir dar su mizeriniu biudžetu.
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-01-04 12:10

Svetimas wrote:
2021-01-03 17:34
majolis wrote:
2021-01-02 14:30
Tiesa, vienu metu kilo mintis, kad bajeruoji. :D
Tai kažkiek lengvai nostalgiškai ir pabajeravo apie vaikystės laikus. :) Į ką, panašu, pažiūrėjai kaip į kokią super rimtą rekomendaciją. :)

Beje, majoli, kaip tau Vladimiras Vysotskis? Spėju turėtų būti tau puikiai žinomas. Kaip tik vieną jo dainą, labai puikiai tinkančią vaikystės ir Robinų Hoodų oftopikui, prisiminiau. Sąlyginai gana militaristinė atmosfera buvo tais sovietiniais laikais. :)
Nu padariau kaip paprastai darau - rekomenduoja rimtas bičas, šiuo atveju Lionginas, ir aš esant norui/galimybei pradedu žiūrėt/klausyt/skaityt ir t.t. Teisybės dėlei pripažinsiu, kad patingėjau paieškot Liongino postų kino tema, taigi šoviau nematom. Apie serialą tikėtina tikrai bajeravo, o soundtrack'as tikrai patinka. Būna ir tokių "keistenybių". Minėjau 30min., ir suprantama, kad pusvalandis yra sąlyginis, bet pats principas „starte“ biški pamatyt, išgirst, paskaityt ir t.t. man yra esminis – to dažniausiai užtenka pasirinkimui ar pasiekti „finišą“, ar tarti stop. :)

Nesu ypatingas V. Vysockio fanas, ir toli gražu jis nėra man puikiai žinomas. Bet kai kada, dažnai netyčia užšokęs, paklausau - patinka. Sovietų laikais atmosfera tikrai buvo militaristinė, bet V.V. tekstuose nėra sovietinio militarizmo nė lašo, apskritai jo daugiatemėse eilėse sovietizmo 0. O tekstai karo tema yra kieto vyro mintys apie tai, kas yra karas. Plius nepakartojamas balsas ir paprasta bei įsimintina melodija – nieko nuostabaus, kad tais laikais jis tikrai buvo išskirtinė figūra sovietų „estradoje“.

https://www.youtube.com/watch?v=vA0aWBGqTR4
Lionginas wrote:
2021-01-04 09:37
Svetimas wrote:
2021-01-03 17:34
Tai kažkiek lengvai nostalgiškai ir pabajeravo apie vaikystės laikus. :) Į ką, panašu, pažiūrėjai kaip į kokią super rimtą rekomendaciją. :)
Čia be abejo buvo nostalgija. Majolis turbūt ne iš tos amžiaus grupės.

Bet.

Jei vertinti, kas apskritai buvo pastatyta apie Robiną Hudą, tai čia pats geriausias pastatymas ever. Ir dar su mizeriniu biudžetu.
Dėl amžiaus grupės nelabai aišku kaip vertinti, bet kuriuo atveju nostalgijos robiniadai tikrai nejaučiu. Ką matęs, o matęs tik vieną, užteko su kaupu. Kad tai geriausias pastatymas ever nesiginčysiu - pats matyt žinai geriau. :)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-01-04 12:16

Sputnik - visai idomus ale rusiskas Alien klonas. Smagu paivairinimui paziureti filma be jokios propagandos ir diversity hires.
User avatar
Lionginas
senbuvis
Posts: 5550
Joined: 2011-10-03 09:35

2021-01-05 08:41

majolis wrote:
2021-01-04 12:10
Dėl amžiaus grupės nelabai aišku kaip vertinti, bet kuriuo atveju nostalgijos robiniadai tikrai nejaučiu.
Tai vis tiek kažkoks vaikystės hitas turėtų būti... Kapitonas Tenkešas? Keturi tankistai ir šuo?
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-01-05 14:48

Lionginas wrote:
2021-01-05 08:41
majolis wrote:
2021-01-04 12:10
Dėl amžiaus grupės nelabai aišku kaip vertinti, bet kuriuo atveju nostalgijos robiniadai tikrai nejaučiu.
Tai vis tiek kažkoks vaikystės hitas turėtų būti... Kapitonas Tenkešas? Keturi tankistai ir šuo?
Dažniausiai iš tikro būna... Nesismulkinant - maždaug pataikei, kas visai nenustebino.

Nenustebino, bet - kaip čia pasakius - biški pasimečiau vaikystės hitų chronologijoje. Nostalgijos Robinui Hudui kontekste kapitonas ir tankistai praktiškai neįsipaišo. Neįsipaišo, bet galimybių/prielaidų "įpaišyt" yra. Taigi vaikystės hitai čia yra pagrindinis kriterijus - viskas ok. :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-01-05 17:19

Lionginas wrote:
2021-01-04 09:37
Bet.
Jei vertinti, kas apskritai buvo pastatyta apie Robiną Hudą, tai čia pats geriausias pastatymas ever. Ir dar su mizeriniu biudžetu.
Nesu matęs daug, ir daugumos matytų nebeprisimenu, tai mano siūlomas kandidatas į "Best of Robin Hood" būtų Vyrai su triko ;)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-01-07 07:01

Kadangi kalbat apie visokias senienas, tai parekomenduosiu kultinės senienos remeiką - Cobra Kai - https://www.imdb.com/title/tt7221388/

Chebra literally surinko aktorius po 30 metų ir padarė remeiką taip kaip na jį ir reiktų padaryti. Turbūt geriausias retro attempt'as kokį teko matyt. Didžiausias serialo minusas, kad aš turbūt policija būčiau kokį 10 kart daugiau kartų iškvietęs, bet arba čia patogiau taip scenarijui, ar čia toks amerikietiškas mentalitetas, ar gal abu kartu. Šiaip aišku dar groja kad ir pats jaunystėje panašia disciplina užsiėmiau. Na bet kokiu atveju jei patinka karatė ir senienos tai tikrai rekomenduoju :wink:
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-03-06 22:16

Seianus wrote:
2021-01-05 17:19
Lionginas wrote:
2021-01-04 09:37
Pažiūrėjom antrą kart gambitą - kad jau laimėjo apdovanojimų, pažiūrėjom įdėmiai, kaip priklauso žiūrėt laimėtojus. Asmeniškai nepasakyčiu, kad kažką ypatingo nei anksčiu matęs atradau - tiesiog geriausia kas per metus sukurta, paprastai tariant šachmatinė (originalu) pelenės istorija vyrų pasaulyje. Kas be ko, ši istorija išties meistriškai (nebijau to žodžio šiuo atveju) parodyta visos "kinotechnikos" prasme. Šachmatai ir konkrečiai valdovės gambitas - kas žiūrovėms moterims apskritai nieko nesako – sakyčiau yra viso siužeto raktas, t.y., tik aukojant (pralaimint, prarandant ir t.t) gali pasiekti tikslą, pergalę. Kaip supratau finale – rodė lentos gabaliuką – Beth karaliaus ėjimu atėmė amžino šacho (lygiosios) galimybę, kas yra feminizmo prasme tas kas yra. 8)

Dėl tavo pastabos apie Benny – po antro kart jau nemanau, kad Benny Watts yra Bobby prototipas, nes juostoje tik tavo paminėtas dviprasmiškas epizodas, o visa kita atvirkščiai, pvz., ar pats galėtum įsivaizduoti Bobby kaip konkurento padėjėją? Šiam psichui (sorry, bet panašu, kad toks jis buvo iš tikro) kas yra „padėti“ nežinoma sąvoka, tuo labiau padėti tave aplošusiam konkurentui, kitaip tariant tai absol ne Bobby stiliuje, t.y., nonsensas. Čia galėčiau vardinti ir daugiau šachmatinių „liapų:, pvz., ėjimus tai rašo, tai ne ir t.t., bet tai antraeiliai dalykai. Kad išgalvotame siužete figūruoja istorines asmenybe irgi nieko naujo, o lietuvio širdžiai net malonu. Komiška su Vl. Mikėnu – paminėtas jo gambitas, ir po gambito paminėjimo iškart nueita mylėtis, taip ir neišnagriėjus kas tai per gambitas. Kitaip tariant, px o gal ir nepx Mikėnas. :) Ir finalas geras – jei galėtau pakeist, Budraitis tartų „Žaidžiam“, ne Beth. :)

Tikrai geras filmas, ir dar happy end... Liuks, o pats galėtum konsultuoti Golden Globe žiuri. Ar filmas feministinis ne mano reikalas. 8)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-03-10 16:51

majolis wrote:
2021-03-06 22:16
Dėl tavo pastabos apie Benny – po antro kart jau nemanau, kad Benny Watts yra Bobby prototipas, nes juostoje tik tavo paminėtas dviprasmiškas epizodas, o visa kita atvirkščiai, pvz., ar pats galėtum įsivaizduoti Bobby kaip konkurento padėjėją? Šiam psichui (sorry, bet panašu, kad toks jis buvo iš tikro) kas yra „padėti“ nežinoma sąvoka,
Jo knyga „Bobby Fischer teaches chess“ gali būti, kad padeda žmonėms ;) Bet ne taip mane supratai, nemanau, kad Benny yra Fischeris charakterio prasme, jis tik vietoje Fischerio, nes jis čempionas, o ne Fischeris, Fischeris neegzistuoja tame pasauly, bet kažkokių rimtesnių panašumų tarp asmenybių nėra, išskyrus gal kad bendrai ekscentriški abu. Šiaip turbūt pati Harmon būtų panašesnė į Fischerį charakterio prasme, nei Bennis :)
Liuks, o pats galėtum konsultuoti Golden Globe žiuri.
Žinau (tik jie nežino). Bet Golden Globes žmonės žiūrėjo tik dėl Gervaiso, kai jo neliko, niekam nebeįdomu :lol: Mano vienas mėgstamiausių komikų, beje.
Komiška su Vl. Mikėnu – paminėtas jo gambitas, ir po gambito paminėjimo iškart nueita mylėtis, taip ir neišnagriėjus kas tai per gambitas.
Na kaip sakiau aš ir taip nesivarginau aiškintis, kas tas Mikėnas ir jo gambitas, bet jei turėčiau pasirinkimą iš
a) Nagrinėti Mikėno gambitą
b) Eiti į lovą su Anya Taylor-Joy
nuo Mikėno gambito išmanymo turėtų mažų mažiausiai priklausyti mano ir visos mano šeimos gyvybė, kad bent svarstyčiau :)


Beje jei pačiam all style no substance filmai neypač prie širdies, rekomenduoju Queen of Katwe. Nepamenu, ar šiame forume esu apie jį rašęs, berods ne. Žodžiu tiksli Queens Gambit priešingybė: visai ne toj lygoje kinematografijos, stiliaus, aktorių prasme, tačiau daug labiau realistiškas, tikro asmens tikra istorija.
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-03-13 22:48

Seianus wrote:
2021-03-10 16:51
majolis wrote:
2021-03-06 22:16
Dėl tavo pastabos apie Benny – po antro kart jau nemanau, kad Benny Watts yra Bobby prototipas, nes juostoje tik tavo paminėtas dviprasmiškas epizodas, o visa kita atvirkščiai, pvz., ar pats galėtum įsivaizduoti Bobby kaip konkurento padėjėją? Šiam psichui (sorry, bet panašu, kad toks jis buvo iš tikro) kas yra „padėti“ nežinoma sąvoka,
Jo knyga „Bobby Fischer teaches chess“ gali būti, kad padeda žmonėms ;) Bet ne taip mane supratai, nemanau, kad Benny yra Fischeris charakterio prasme, jis tik vietoje Fischerio, nes jis čempionas, o ne Fischeris, Fischeris neegzistuoja tame pasauly, bet kažkokių rimtesnių panašumų tarp asmenybių nėra, išskyrus gal kad bendrai ekscentriški abu. Šiaip turbūt pati Harmon būtų panašesnė į Fischerį charakterio prasme, nei Bennis :)
Liuks, o pats galėtum konsultuoti Golden Globe žiuri.
Žinau (tik jie nežino). Bet Golden Globes žmonės žiūrėjo tik dėl Gervaiso, kai jo neliko, niekam nebeįdomu :lol: Mano vienas mėgstamiausių komikų, beje.
Komiška su Vl. Mikėnu – paminėtas jo gambitas, ir po gambito paminėjimo iškart nueita mylėtis, taip ir neišnagriėjus kas tai per gambitas.
Na kaip sakiau aš ir taip nesivarginau aiškintis, kas tas Mikėnas ir jo gambitas, bet jei turėčiau pasirinkimą iš
a) Nagrinėti Mikėno gambitą
b) Eiti į lovą su Anya Taylor-Joy
nuo Mikėno gambito išmanymo turėtų mažų mažiausiai priklausyti mano ir visos mano šeimos gyvybė, kad bent svarstyčiau :)


Beje jei pačiam all style no substance filmai neypač prie širdies, rekomenduoju Queen of Katwe. Nepamenu, ar šiame forume esu apie jį rašęs, berods ne. Žodžiu tiksli Queens Gambit priešingybė: visai ne toj lygoje kinematografijos, stiliaus, aktorių prasme, tačiau daug labiau realistiškas, tikro asmens tikra istorija.
Pažiūrėjom "Queen ....". Viskas kaip sakei, bet pirmame plane - bent man - > socialinės problemos, nei reali šachmatininkė, nors tai viena kito priežastis-pasekmė. Apskritai filmas neblogas, bet "kinematografinio" meistriškumo iš tikro trūksta.

Dėl gambito. Dabar jau viskas atsistojo į savo vietą - istorija išgalvota, veikėjai išgalvoti, realios yra tik pavardės, ne filmo personažai. Tai porą kart akcentavai, ir ačiū Dievui daėjo. :) Gi mane realios šachmatininkų pavardės "automatiškai" vertė ieškoti prototipų tarp autoriaus išgalvotų personažų... Inercinis mąstymas ar kitas psichologinis mechanizmas šiuo atveju suveikė. :)

Š.m. nesu šachmatų gerbėjas, nes kompas stipresnis ir t.t., ir pan. Matei kaip Čmilytė duete su Magnus Carlsen žaidė prieš kažkokį duetą, ir po Č ėjimo C jai davė pizduliai. Tokių "reklamų" nevirškinu, nes mėgstu klasiką. Duetas :o šachmatuose - chebra dar agonijoje spardosi, nors už 10m šachmatų neliks. Bet ta proga pažiūrėjau filmų apie šachmatus topus, angliškus ir rusiškus. Filmų nedaug, o angliškuose, be tavo minėtų, kitkas nesudomino. Rusiškose irgi nieko ypatingo, nors yra ir apie Aliochiną, ir apie Kapablanką, taipogi taviškiai. Sudomino topų autoriaus (tikriausiai šachmatininko} nr. 1 - "Didmeistris", berods 1972m gamybos. Toli gražu ne šedevras, bet ženklesnės ideologijos irgi nėra. Filmas patenkinamas, o įdomiausia tai, kad kai kurie personažai yra tikri ir juos vaidina realūs didmeistriai - M. Talis, V. Korčnojus, berods dar keletas (Kotovas, Averbachas ar Taimanovas - nežinau). Korčnojus :) (žinai jo istoriją) apskritai filme yra herojaus treneris, t.y., filmo gale vos ne pagr. vaidmuo : jis - "Užtenka pustaškio", herojos - "Jo, užtenka...", o ką galvoja paaiškėja finale. Sovietuose filmą po Korčnojaus "fokuso" be abėjo padėjo ant lentynos...

Va kažko panašaus dėl pilnos laimės ir pageidaučiau - meistriškai sukurptos realybės/išmislo "mišrainės". Bet "velnias šaudo, Dievas kulkas gaudo" - pageidavimas ir liks pageidavimu. :(
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-03-26 08:58

Majolis wrote: Apskritai filmas neblogas, bet "kinematografinio" meistriškumo iš tikro trūksta.
Man buvo kilęs toks įtarimas, ir kuo daugiau galvoju, tuo įtikinamiau atrodo, kad tiesiog jis kurtas konkrečiai auditorijai. Todėl labai trūksta subtilumo ir viskas labai tiesiogiai pateikiama. Čia ne koks rasistinis užvažiavimas, paprasčiausiai, reikia būti mačius ir skaičius pakankamai kūrinių, kad sakykim labai straightforward istorijos pasakojimas pradėtų atrodyti trūkumu. O jei jų auditorija buvo Katwe ir pan., tai yra, siekė šiuo filmu įkvėpti daugiau panašių žmonių, tai ten žinai. Kaip rašiau, pagrindinė aktorė pirmąjį filmą savo gyvenime pamatė jau vaidindama šiame. Kažkokios subtilesnės išraiškos priemonės ten greičiausiai liktų nesuprastos. Todėl pagrindinė veikėja turi balsu pasakyti, kad šachmatų čempionei nedera nešioti vandens ar panašiai, ir todėl kinematografija irgi labai paprasta, kad žiūrovai galėtų relatinti, matytų ten savo pasaulį, o ne kažkokį stilizuotą menišką kažką. Na bet čia tik mano spėliojimai :)
Va kažko panašaus dėl pilnos laimės ir pageidaučiau - meistriškai sukurptos realybės/išmislo "mišrainės".
Iš mano matytų, Pawn's Sacrifice turbūt arčiausiai to. Turbūt irgi esi matęs, pasižiūrėjau, kai rekomendavai pasižiūrėti kažką apie Fischerį, ir labai patiko. Nuo tada dar pora syk rewatchinau ir kiekvieną kart patiko vis labiau :)
majolis
skeptikas
Posts: 641
Joined: 2016-03-20 20:24

2021-04-02 22:58

Seianus wrote:
2021-03-26 08:58
Majolis wrote: Apskritai filmas neblogas, bet "kinematografinio" meistriškumo iš tikro trūksta.
Man buvo kilęs toks įtarimas, ir kuo daugiau galvoju, tuo įtikinamiau atrodo, kad tiesiog jis kurtas konkrečiai auditorijai. Todėl labai trūksta subtilumo ir viskas labai tiesiogiai pateikiama. Čia ne koks rasistinis užvažiavimas, paprasčiausiai, reikia būti mačius ir skaičius pakankamai kūrinių, kad sakykim labai straightforward istorijos pasakojimas pradėtų atrodyti trūkumu. O jei jų auditorija buvo Katwe ir pan., tai yra, siekė šiuo filmu įkvėpti daugiau panašių žmonių, tai ten žinai. Kaip rašiau, pagrindinė aktorė pirmąjį filmą savo gyvenime pamatė jau vaidindama šiame. Kažkokios subtilesnės išraiškos priemonės ten greičiausiai liktų nesuprastos. Todėl pagrindinė veikėja turi balsu pasakyti, kad šachmatų čempionei nedera nešioti vandens ar panašiai, ir todėl kinematografija irgi labai paprasta, kad žiūrovai galėtų relatinti, matytų ten savo pasaulį, o ne kažkokį stilizuotą menišką kažką. Na bet čia tik mano spėliojimai :)
Va kažko panašaus dėl pilnos laimės ir pageidaučiau - meistriškai sukurptos realybės/išmislo "mišrainės".
Iš mano matytų, Pawn's Sacrifice turbūt arčiausiai to. Turbūt irgi esi matęs, pasižiūrėjau, kai rekomendavai pasižiūrėti kažką apie Fischerį, ir labai patiko. Nuo tada dar pora syk rewatchinau ir kiekvieną kart patiko vis labiau :)
"Pawn Sacrifice" geriausias "mišrainis" filmas. Nežinau, kada radosi "Valdovės gambito" literatūrinis pagrindas, bet rezultatas akivaizdus - dar potencialas šachmatuose yra visomis prasmėmis :).

Yra legenda (?), kad Fišeris buvo pasiūlęs prieš mačą su Spaskiu - čempionas turi forą 2tšk. Ir jis 2tšk. pradžioje praktiškai atidavė Spaskiui - vieną pralošė (?), kitą partiją praleido, t.y. atidavė 2tšk., o vėliau ir t.t. Sunku vertinti kas ir kaip, bet why not?... :)

A. Karpovas vadina Fišerį geriausiu visų laikų šachmatų menedžeriu. Sutinku su eksčempionu.

Ostapas Benderis žinojo tik e2-e4 ir žaidė simultaną. Tai nuteikia optimistiškai. :)
User avatar
Seianus
senbuvis
Posts: 2913
Joined: 2018-11-16 23:57

2021-05-14 08:14

Pasižiūrėjau HBO „The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley (2019)“, deja ne B-movie apie programerius-vampyrus, o dokumentika, tikra pamokanti istorija apie strong independent woman Elizabeth Holmes su svajone fantazija padaryti perversmą kraujo tyrimuose, ir turtingus vyrus, tai fantazijai įgyvendinti sumetusius beveik pusę milijardo žalių, bei promotinusius ją per visą media. Eigoje pradėjus ryškėti skirtumams tarp fantazijos ir realybės, Elizabetai teko imtis „fake it till you make it get caught“ taktikos, ir paskutinė taktikos stadija įvyko prieš kelis metus. Teismas prasidės š. m. rugpjūčio 31 d.

Apskritai gražiai pastatytas filmas, vietomis gal kiek nuobodokas ir bereikalingai ištemptas stiliaus vardan (viso trukmė apie 2h). Pasigedau konkretesnių mokslinių paaiškinimų, ar jos fantazija buvo neįgyvendinta labiau dėl inžinerinių problemų ir kompetencijos trūkumo, ar kad ji iš principo yra tik tai - fantazija. Aš pats linkstu, žinoma, prie fantazijos varianto. Sunku patikėti, kad gerus tris mėgintuvėlius kraujo iš venos prisiurbia bereikalingai, vien iš tradicijos ar dėl umm Maskarado priežasčių (nothing to see here move along). Kad atlikti 200 testų, reikia kraujo kiekio dviems šimtams testų, ir nepatikėsiu, kad lašas iš piršto būtų užtenkamas kiekis.

Kita dalis – kodėl lyg ir solidūs bei protingi investitoriai taip noriai sumetė jai babkes, o publika laikė ją heroje nors dar nebuvo nieko pasiekusi (išskyrus babkių surinkimą) ir nieko įrodžiusi, nagrinėjama gana nemažai. Graži istorija apie jauną merginą, revoliucijonuojančią sustabarėjusią ir atsilikusią mediciną, panašu buvo pakankama priežastis. Vėl gi, jei JAV dar galima kalbėti apie dviejų senų įmonių beveik-monopolį, trukdantį kraujo tyrimų progresams, kažkaip visi praleido tą dalį apie likusio pasaulio egzistavimą. Kur irgi kraujo tyrimams reikia visai tokio paties kraujo kiekio. Net ir darant žymiai mažiau, nei 200 testų, prireikia poros mėgintuvėlių. Bet turbūt beviltiška ieškoti kažkokio racionalaus mąstymo grūdo prie tokio hype. Bandos hype ir verslo herojų garbinimas yra vienas šlykščiausių dalykų pasaulyje.

Ir last but not least, jos žemas balsas mano ausiai yra labiau fake už UFO filmukus.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-05-14 08:49

Travelers - visai idomus sci-fi, apie keliones laiku. Keliavimo laiku ideja siaip jau yra kiek nuvalkiota, bet sitas stumteli ja vienu meta zingsneliu aukstyn. Suprasit kazkur 2tro sezono vidury :)
User avatar
Stormas
senbuvis
Posts: 1608
Joined: 2018-07-04 23:51

2021-05-14 19:09

fizikanas wrote:
2021-05-14 08:49
Travelers - visai idomus sci-fi, apie keliones laiku. Keliavimo laiku ideja siaip jau yra kiek nuvalkiota, bet sitas stumteli ja vienu meta zingsneliu aukstyn. Suprasit kazkur 2tro sezono vidury :)
užmečiau 1 sezono gale nes pasirodė kiek cheap, o tai antram sezone pagerėja reikalai? ir trečias sezonas buvo planuotas kaip paskutinis ar tiesiog nucancelino?
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2021-05-14 21:50

Stormas wrote:
2021-05-14 19:09
užmečiau 1 sezono gale nes pasirodė kiek cheap, o tai antram sezone pagerėja reikalai? ir trečias sezonas buvo planuotas kaip paskutinis ar tiesiog nucancelino?
As dar antram sezone, tai del 3cio nieko nezinau. Didelio skirtumo tarp pirmo ir antro nepasakyciau, kad yra. Toks stabiliai vidutiniskas, nuo pradziu.
Post Reply