Kokią knygą dabar skaitai?

Lengvi randominiai paplepėjimai apie gyvenimą
Post Reply

Ar skaitote knygas?

Taip
105
81%
Retai
20
16%
Ne
4
3%
 
Total votes: 129
User avatar
espantoso
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-01-19 19:27
Location: Puerto de Lituania

2006-02-04 22:01

Francis Carsac "Ateiviai ish niekur". Dabar panashiai ipusejau. Puiki fantastikos literatura, tik nervina gvildenama ir aukshtinama utopijos ideja.
Meduolis
emeritas
Posts: 3707
Joined: 2004-04-17 18:14
Location: Sheule

2006-02-04 22:16

Šiuo metu skaitau:

Dale Carnegie "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms". Labai gera knyga apie tai, kaip manipuliuoti žmonėmis, didžiai rekomenduoju. Tikiu, kad ši knyga išpildys visus mano lūkesčius.

Egziuperi "Žemė žmonių planeta". Skaitau jau n-tajį kartą. Šį kartą skaituosi ypač nuobodžiai ir lėtai. Bet nieko, gražu.

Dar Bairono poezijos rinkinį. Labai sena, visa apšnerkšta ir negraži knyga. Bet rašo gražiai.

Nu, ir dar Anthony Burgess "Prisukamą apelsiną"... Bet tik ką pradėjau, taigi negaliu nieko pasakyt.
User avatar
espantoso
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-01-19 19:27
Location: Puerto de Lituania

2006-02-04 22:20

Ateonas wrote:Šiuo metu skaitau:

Dale Carnegie "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms". Labai gera knyga apie tai, kaip manipuliuoti žmonėmis, didžiai rekomenduoju. Tikiu, kad ši knyga išpildys visus mano lūkesčius.

Egziuperi "Žemė žmonių planeta". Skaitau jau n-tajį kartą. Šį kartą skaituosi ypač nuobodžiai ir lėtai. Bet nieko, gražu.

Dar Bairono poezijos rinkinį. Labai sena, visa apšnerkšta ir negraži knyga. Bet rašo gražiai.

Nu, ir dar Anthony Burgess "Prisukamą apelsiną"... Bet tik ką pradėjau, taigi negaliu nieko pasakyt.
Uch, daug knygu vienu metu skaitai, kartais nepasimeti siuzhetuose? Ash tai principingai viena knyga vienu metu teskaitau, nebent poezija paskaitineju kartais paraleliai su normalia knyga...
User avatar
Shiori
pradedantis
Posts: 496
Joined: 2004-04-18 09:07

2006-02-04 22:46

Ir ash pasidalinsiu :)

Įpusėta "Demonų apsėstas pasaulis" - paėmiau, nes čia forume kažkas labai rekomendavo, kad netapsi tikru skeptiku, kol neperskaitysi. Skaitosi gerai ir suprantamai, nieko neprikiši.

Alan Chalmers "Kas yra mokslas" irgi dėl tos pačios priežasties, kad mažai nepasirodytų. Dar tik pavarčiau ir tikiuosi ateisiant nušvitimą.

LR Žemės teisė, 2000 m. leidimas. Labai gera knyga, rekomenduoju norintiems sulyginti teisinę bazę su jos pritaikymu realiai.

Vladyslaw Tatarkiewicz "Filosofijos istorija" - gražūs paveiksliukai.

Sumoje - 3 kg jei dar pridėti Šekspyro sonetus. Siužetuose nepasimetu, nors jie žiauriai panašūs :)
User avatar
q1w2e3
naujokas
Posts: 24
Joined: 2005-08-05 22:17
Location: Vilnius

2006-02-04 22:55

William Raeper, Linda Smith - "Po idėjų pasaulį"
Carl Sagan - "Demonų apsėstas pasaulis"
User avatar
silentium
skeptikas
Posts: 518
Joined: 2005-02-14 16:50
Location: Forli', Italia

2006-02-05 00:14

skaitau knygą "Japonai šiandien". Pakankamai įdomi ir išsami knyga apie Japoniją ir japonus, pradedant gamtinėmis sąlygomis ir istorija, baigiant japonų kalbos ypatybėmis, masine kultūra, japoniška politika, ypatingai keistu santykiu su liberalizmu ir t.t. Nereali knyga.
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2006-02-05 00:20

espantoso wrote:Uch, daug knygu vienu metu skaitai, kartais nepasimeti siuzhetuose?
As irgi turiu sia problema.. Pradedu skaityti knygas ir tingiu pabaigti.

Siuo metu pramoginiais tikslais skaitau eiline Dzono Grisamo knyga - "Paskutini prisiekusiji". Jau kazkelinta nakti negaliu nueiti miegoti be trecios valandos. Nenueisiu ir siandien. Jei kas imsite kritikuoti, is karto pasakau - eikit sikt. Skaiciau visas Grisamo knygas ir skaitysiu toliau. Azartas. Tas pats pasakytina ir apie Irvingo sunkiasvores. Taciau siuo metu Irvingo neskaitau, nes jau viska perskaiciau, o jie nespeja taip greitai leisti :)

Is intelektualiniu paskatu ipusejau skaiti Roberto Musilio "Zmogus be savybiu". Ta knyga tikrai turi kazka, kas man neleidzia jos ismesti per langa (o kartais taip norisi). Kai pagalvoju, kad tai tik pirmas tomas, apima stiprus bejegiskumo priepuoliai, bet turiu vilti kada nors pabaigti.

Vardan savisvietos, nusipirkau "Gyvuliu uki". Labai seniai ruosiausi sia knyga perskaityti, todel baisiai nekantru (del to Grisamas skaitosi DAR greiciau).

Po lova vis dar turiu pasidejes "Prisukama apelsina". Nezinau, ar dar kada nors grisiu prie jos, bet numesti salin dar nesinori..

Visuomet turiu po ranka spausdinta e-booka "Atheism: a case against god". Jis tarnauja kaip koks vadovelis begalinese batalijose su god.lt komentuotojais (jei neklystu, kazkada Ateonas buvo daves parsisiusti, aciu jam).

Taip pat ant lentynos guli vis dar atversta, bet jau apdulkejusi "Dinozaurejanti Europa".. Taip jai ir reikia :)

Ir zinoma ivairus su profesine veikla susije veikalai. But that's another story.
Apostatas
senbuvis
Posts: 3056
Joined: 2005-03-07 17:43

2006-02-05 13:25

F. Savater. Gyvenimo klausimai.
User avatar
egisz
pradedantis
Posts: 309
Joined: 2004-11-28 11:37
Location: Kaunas
Contact:

2006-02-05 13:30

Dabar konkrečiai - jokios. Semiuos informaciją pagal programą iš Gumuliausko istorijos (1915-1953 metų). Ir dar keletos knygų ištraukas apie tarpukario laikotarpį. Kai pabaigsiu ruoštis olimpiadai gal pradėsiu užvakar nusipirktą Z. Zinkevičiaus "Lietuvių tautos kilmė".. o šiaip šiuo užimtu laikotarpiu dažniau tenka su vadovėliais bendraut :(
rae
naujokas
Posts: 76
Joined: 2006-01-19 19:32

2006-02-05 16:24

Siuo metu skaitineju Thomas More - Utopia.
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2006-02-05 18:44

liocikas wrote: Jis tarnauja kaip koks vadovelis begalinese batalijose su god.lt komentuotojais
Tu mus žudai :(.

Skaitau Bulkagovo "Meistrą ir Margaritą". Nusprendžiau, kad tai bus paskutinė knyga iki egzų (:cry: ) , nes visą laiką kada turėčiau mokytis - praskaitau. Ir praircinu. Ir forumuose prasėdžiu...
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2006-02-05 19:04

7x wrote:Tu mus žudai :(
"mus"?
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2006-02-05 19:07

Na ne vienas išreiškė norą pamatyti apsiputojusių katalikų komentarus :roll: .
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2006-02-05 19:29

7x wrote:Na ne vienas išreiškė norą pamatyti apsiputojusių katalikų komentarus :roll: .
Aaa..

Cia paskutinis pries pora dienu gautas atsiliepimas, toks gan tipiskas:

Code: Select all

Laba diena
Siandien pamaciau jusu puslapi ir eilini karta
supratau, kad Internetui reikia cenzuros. Zinoma as
jums ne del to rasau, as rasau jums paklausti kas jus?
Ar jus zinote tiksliai, kad Dievo nera? Man labai
idomu kokio proto zmogus tokiame puslapyje kaip
www.god.lt galejo taip parasyti? Supraskite
teisingiai, as nesakau, kad Dievas yra. As to nezinau,
o jus zinote ne ka daugiau uz mane ar Jis yra ar  Jo
nera. Tad manau jus turetumete istaisyti tai, nes
tokiame puslapyje kaip jusu(del vardo turiu omeny)
neturi buti tokiu kvailu ir visiskai neapgalvotu
teiginiu.
                                                     
Su pagarba
Cia zmogus prisistato esas dievas:

Code: Select all

Sveiki,
 
AS vis tik ESU!!! Ir kaip bebutu keista, DIEVAS ESATE JUUS!!! Jus taip kategoriskai atsakote "ne", kad nekyla abejoniu Jusu kompetencija. Turbut esate sios srities zinovas? O ka atsakysite i tai jog MANO BUVIMO IRODYMU NEBUVIMAS NERA MANO NEBUVIMO IRODYMAS. ??? 
 
Taigi... AS ESU JUS, O JUS ESATE AS. Taip buvo yra ir bus...
 
DIEVAS
Vel abejojama mano sveikata (jie labai rupestingi):

Code: Select all

Sveiki admin,

  Ar sveikas esi tokius puslapius kurti?
Nu ir taip toliau ir panasiai.. Daugumai stengiuosi atsakyti. Kartais pasitaiko visai idomiu diskusiju.
User avatar
silentium
skeptikas
Posts: 518
Joined: 2005-02-14 16:50
Location: Forli', Italia

2006-02-05 19:38

7x wrote: Skaitau Bulkagovo "Meistrą ir Margaritą".
Velnias, tu mane aplenkei. Kaip tik norejau pasianonsuoti, kad emiausi treciakart skaityt sita veikala.
User avatar
espantoso
pradedantis
Posts: 133
Joined: 2006-01-19 19:27
Location: Puerto de Lituania

2006-02-05 19:48

silentium wrote:
7x wrote: Skaitau Bulkagovo "Meistrą ir Margaritą".
Velnias, tu mane aplenkei. Kaip tik norejau pasianonsuoti, kad emiausi treciakart skaityt sita veikala.
Ash pervariau shita priesh kokius 2 menesius. Labai gera, tik liudnoka, tox juokas pro asharas... Na bet ka tu gali labai linxmo rashyt apie sovietmeti...
Vilius
emeritas
Posts: 6521
Joined: 2004-04-19 12:28

2006-02-05 19:59

7x wrote:Na ne vienas išreiškė norą pamatyti apsiputojusių katalikų komentarus :roll: .
Ir pora apsiputojusiu:

Code: Select all

KOdel jus manot jog dievo nera??? Kiekvienas asilas gali parasyti jog jo nera. Bet
gal galit kokiu nors faktu raba irodimu pateikti, jeigu ne tai minkit nx su tom savo
idiotiskom svetainem!!!!!!! OK?????????? Jei negali irodyti tai cia ir nenusisnekek
-----

tu loxas bl.
-----

Kokiu dar argumentu?! Gal jus visai idijotas? Liaukites kartot kaip papuga "argumentu, argumentu..."!
Jei jus dalyvautumet savo giminaicio laidotuvese ir po to sutiktumet ji gyva ar ir del to jums reiktu argumentu?
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2006-02-05 22:28

Sveiki,

AS vis tik ESU!!! Ir kaip bebutu keista, DIEVAS ESATE JUUS!!! Jus taip kategoriskai atsakote "ne", kad nekyla abejoniu Jusu kompetencija. Turbut esate sios srities zinovas? O ka atsakysite i tai jog MANO BUVIMO IRODYMU NEBUVIMAS NERA MANO NEBUVIMO IRODYMAS. ???

Taigi... AS ESU JUS, O JUS ESATE AS. Taip buvo yra ir bus...

DIEVAS
Šitas Srovę primena :D.
silentium wrote:Velnias, tu mane aplenkei. Kaip tik norejau pasianonsuoti, kad emiausi treciakart skaityt sita veikala.
Aš kolkas tik pirmą. Rašymo stilius valdo. Visa kita taip pat.
Post Reply