- na štai po ilgo ištrėmimo į Sibirą, sugrįžau į "skeptikus".. Turiu liūdnai pranešti, kad kuomet elektronika.lt forume paaiškinau kaip kuriama nauja idėja, užsilikę nacizmo ideologai į tai atsakė tokiu įžeidimu:
p.s.
.. dabar svarstau, ar kreiptis į teismą dėl garbės ir orumo viešo žeminimo?
vvv2
- ne, žemina to paveikslėlio talpintoją, kaip atsakymą į rimtą žinutę. Tačiau jo ketinimai akivaizdūs: idėja parodyti bevaisę, tokia kaip gėjų vaivorykštė iš subinės.
Paaiškinimas:
.. jeigu nesupranti, kas tau sakoma, rašoma - viskas panašu į "vaivorykštę".
- genetinė informacija nusako tik fizinio kūno funkcionavimą, turbūt visi sutiks, kad šimpanzės kūnas 98% panašiai funkcionuoja kaip funkcionuoja žmogaus kūnas.
p.s.
.. elgesį (sugebėjimus) apsprendžia iš dalies kūno galimybės, bet esmė yra matematiniam aprūpinime. Tai teologijoje vadinama "siela". Kokiu būdu perduodama ši informacija, mokslo kol kas nėra nustatyta. Aišku tik tiek, kad ne genais. Sakykim nustatyta, vyro spermatozoidas turi tik 8Mb informacijos, kai pigiausios kortelės jau turi 8Gb.
- tikiuosi vėl liksiu nesuprastas, bet nuvyko lietuvaitis studijuoti į Oxfordą (tėvai užmokėjo), po pusmečio grįžta: "tokių nesąmonių net mūsų mokykloje nekalbėjo".
p.s.
.. jei konkrečiai apie šį atvejį, tai aš nesiųliau konkretaus projekto (tada jie būtų teisūs), aš tik ant pirštų parodžiau, kaip reikėtų organizuoti naujas kūrybine grupes naujiems projektams. Nik'ų panaudojimas buvo tik kaip pavyzdys, galimai jie tikrai visai netiktų, matyt jie pažįstami?
- taip, tai pačiai funkcijai atlikti yra, sakykim pradžiai, du skirtingi metodai:
a) funkcionali aplinka, funkcija įvyksta dėl tos aplinkos fizikinių (cheminių?) savybių.
b) universali aplinka, funkcija įvyksta dėl tos aplinkos valdymo matematiniais (dvasiniais?) metodais.
p.s.
.. matyt dėl to vyksta nesibaigiantys ginčai su atėjistais?