Rusija versus civilizuotas vakarų pasaulis

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-07-17 22:10

Pico wrote:Pff... Bent kokį vakarietišką tabloidą kaip pavyzdį paimti galėjai.
Nu aš Respublikos nekenčiu labiausiai šiuo metu, tai todėl ir daviau kaip pavyzdį "objektyvaus" laikraščio.
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-17 22:22

Tu siūlai slopinti spaudos laisvę, kad įtiktumei kažkokiam diktatoriui. Man reikia išverti tavo paties teiginius, kad tu pats suprastumei, apie ką rašai? Čia tikrai skeptikų forumas? :D

Laisva spauda --> daugiau objektyvios ir profesionalios spaudos (ir taip, tabloidai ir visokie kitokie žanrai egzistuoja).
https://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_o ... edom_index
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-07-18 02:03

Pico wrote:Tu siūlai slopinti spaudos laisvę, kad įtiktumei kažkokiam diktatoriui.
Ne, aš siūlau šalia objektyvios neigiamos informacijos taip pat pateikti ir objektyvią teigiamą informaciją. Vietoje to, kad būtų kalama į vienus vartus vien objektyvi neigiama informacija. Nes kai pateikiama vien objektyvi neigiama informacija, Vakaruose auginama rusofobija. Kas nėra gerai niekam ir visiškai neprisideda prie problemos sprendimo.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2015-07-18 09:53

D3monas wrote:Kas nėra gerai niekam ir visiškai neprisideda prie problemos sprendimo.
RB jau paaiskino koks yra problemos sprendimas - sugriauti iki pamatu ir pastatyti nauja :)
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2015-07-18 10:38

O iš kur tu ištraukei, kad pateikiama vien neigiama informacija? Tipo vakaruose nėra informacijos apie Rusijos kultūrą, sportą, mokslą..?
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-18 11:48

D3monas wrote:Ne, aš siūlau šalia objektyvios neigiamos informacijos taip pat pateikti ir objektyvią teigiamą informaciją. Vietoje to, kad būtų kalama į vienus vartus vien objektyvi neigiama informacija. Nes kai pateikiama vien objektyvi neigiama informacija, Vakaruose auginama rusofobija. Kas nėra gerai niekam ir visiškai neprisideda prie problemos sprendimo.
Tu siūlai laisvai ir nepriklausomai žiniasklaidai temų listą, kuriomis liepi joms kalbėti konkrečius dalykus.

Galiausiai, kam viso šito reikia? Juk Rusija ir taip kiša milijonus vakariečių smegenims plauti, pvz Russia Today, o dabar išvis naujas grandiozinis propagandintis projektas Sputnik.

Tu siūlai vakaruose daryti tai, ką botoksinis diktatorius daro su savo liaudimi ir vakariečiais. Man darosi šlykštu. Tu nori vakarus paversti tokia pačia šiknaskyle, kokia yra ruskynas.
Nes kai pateikiama vien objektyvi neigiama informacija, Vakaruose auginama rusofobija.
Jau du žmonės tavęs to prašo - parodyk tą rusofobiją Europoj ir vakaruose. Ar čia rusofobija vadini tai, kad europiečiai nesirįžta net pirstelėti kokį neigiamą toną į Rusijos pusę, kai tuo tarpu pati Rusija užpuola dvi suverenias valstybes, ir vakariečiai sunerimsta tik tada, kai tie barbarai numuša civilių lėktuvą?
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-18 12:19

Vilką minim, vilkas čia. :D

"rusų karinės pajėgos savavališkai perkėlė savo pačių nustatytą Pietų Osetijos sieną 2 kilometrus gilyn į Gruzijos teritoriją. Viskas įvyko taip greitai, kad per naktį nuo 2008 m. Rusijos kontroliuojamoje Pietų Osetijos teritorijoje atsidūrė dalis svarbaus Azerbaidžaną ir Gruzijos terminalą Juodojoje jūroje jungiančio naftotiekio, o pasienio ūkininkai, užmigę Gruzijoje, atsibudo Pietų Osetijoje".

Čia viskas turbūt dėl vakaruose paplitusios rusofobijos. Reikia gražius straipsnius rašyti ir Rusija atiduos okupuotas žemes ir atsiprašys, ir dar Lietuvai sumokės už per okupaciją padarytą žalą. Reikia taikiai spręsti konfliktus, ane, D3mone? :D
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-07-18 13:59

Sejanus wrote:O iš kur tu ištraukei, kad pateikiama vien neigiama informacija? Tipo vakaruose nėra informacijos apie Rusijos kultūrą, sportą, mokslą..?
Dėl įdomumo, ką tik atsiverčiau keletą žinių tinklapių. Visi straipsniai susiję su Rusija - neigiamo pobūdžio. Iš to ir sprendžiu.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-07-18 14:03

Pico wrote:Tu siūlai laisvai ir nepriklausomai žiniasklaidai temų listą, kuriomis liepi joms kalbėti konkrečius dalykus.
Aš žiniasklaidai nieko nesiūlau. Aš tik sakau, kad neigiamas Rusijos vaizdavimas žiniasklaidoje prisideda prie to, jog Rusija tampa dar labiau priešiška Vakarams. Aš nesiūlau ką nors keisti ar cenzūruoti. Tik konstatuoju faktą.
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-18 14:07

Kai Rusija užpluolė Ukrainą, apie tai rašė tik Baltijos valstybių spauda (nes jiems tai aktualu, viskas jų pašonėje).

Stebėjau ilgai BBC ir CNN visokius - absoliuti tyla. Vienas kitas straipsnelis pasirodydavo apie neva Rytų Ukrainos ''sukilėlius". Ir tik po MH17 vakarai atsitokėjo kaip po šalto dušo.

Tu kliedi.
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-18 14:13

D3monas wrote:Aš žiniasklaidai nieko nesiūlau.
ir
D3monas wrote:siūlau šalia objektyvios neigiamos informacijos taip pat pateikti ir objektyvią teigiamą informaciją. Vietoje to, kad būtų kalama į vienus vartus vien objektyvi neigiama informacija. Nes kai pateikiama vien objektyvi neigiama informacija, Vakaruose auginama rusofobija. Kas nėra gerai niekam ir visiškai neprisideda prie problemos sprendimo.
Tau su protu tikrai viskas gerai? Juk dar ne taip seniai tave vadinau misteriu prieštarauju sau kas antrame poste. :D
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2015-07-18 14:22

Pico wrote: Tau su protu tikrai viskas gerai? Juk dar ne taip seniai tave vadinau misteriu prieštarauju sau kas antrame poste. :D
As manau Demuinui su protu viskas gerai, tiesiog mes vis sakome, kad jis neteisus, kad nusisneka, ir tai prisideda prie to, kad jis pradeda sneketi nesamones. Tiesiog jei sakytume, demone tu esi puikus, tu visada sakai teisybe, tai jis tada nustotu nusisneketi.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-07-18 14:27

Pico wrote:Tau su protu tikrai viskas gerai? Juk dar ne taip seniai tave vadinau misteriu prieštarauju sau kas antrame poste.
Wow. Pagavai mane. Aš nokautuotas. Žinoma, geriausia yra kabinėtis prie žodžių ir jokiu būdu nesutikti, jog tendencinga žiniasklaida daro neigiamą įtaką užsienio politikai.
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-18 14:36

D3monas wrote:Wow. Pagavai mane. Aš nokautuotas. Žinoma, geriausia yra kabinėtis prie žodžių ir jokiu būdu nesutikti, jog tendencinga žiniasklaida daro neigiamą įtaką užsienio politikai.
Ne, čia nekabinėjimasis prie žodžių, nes tai diskusijoje buvo labai svarbu. Ir tai pastebėjimas apie tavo diskutavimo būdą - nuolat kiekvienoje temoje vis tas pats, kad ir apie ką diskusija vyktų. Gal tu čia bandai forumuose taikyti Madman theory? Būtų originalu. :D
tendencinga žiniasklaida daro neigiamą įtaką užsienio politikai
1. Niekas vakaruose tendencigai Rusijos neigiamai nevaizduoja. Kliedi.
2. Sveikinu, radai visų tarpautrinių problemų ir konfliktų sprendimų raktą - tereikia gražiai rašyti laikraščiuose. Gal apie ISIS galvų pjaustymus irgi reikia gražiai rašyti? :D
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2015-07-18 14:56

Gal apie ISIS galvų pjaustymus irgi reikia gražiai rašyti?
Tarp kitko, Vakaruose iš kailio neriasi kad musulmonus vaizduotų gražiai, ypač visokius imigrantus. Kiek girdėjau, Švedijoje pvz. dažnai nerašo tautybės jei prievartautojas buvo koks nors imigrantas iš Pakistano. Bet koks bandymas susieti tarkime padidėjusį prievartavimų skaičių su didele musulmonų imigracija ir faktu kad statistiškai daugumą išprievartavimų atlieka tie musulmonų imigrantai :D susilaukia baisaus nubliovimo ir apšaukimo islamofobu. Pats mačiau vieną UK pokalbių laidą apie prievartavimus, kur taip buvo. Švedijoj berods vieną politiką net nubaudė už hate speech kai tas pamėgino aptarinėti imigrantų nusikalstamumą.

Tad tokio metodo veiksmingumą galime stebėti realiu laiku :) Su Rusija irgi turbūt veiktų, ne
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-07-18 15:15

Pico wrote:1. Niekas vakaruose tendencigai Rusijos neigiamai nevaizduoja. Kliedi.
Tarkime, tavo tiesa. Vis vien šitas pointas neįrodomas, nei vienaip, nei kitaip. O mėginti įrodyti subjektyvias pozicijas yra neproduktyvu.
Pico wrote:2. Sveikinu, radai visų tarpautrinių problemų ir konfliktų sprendimų raktą - tereikia gražiai rašyti laikraščiuose.
Tu mėgėjas statyti šiaudines baidykles, atrodo. Tendencingai neigiamą vaizdavimą pristačiau tik kaip vieną iš daugelio veiksnių.
Sejanus wrote:Tarp kitko, Vakaruose iš kailio neriasi kad musulmonus vaizduotų gražiai, ypač visokius imigrantus.
Ir tai yra geriau, nei juos paversti liaudies priešais, IMHO.
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-18 15:29

D3monas wrote:Vis vien šitas pointas neįrodomas, nei vienaip, nei kitaip
Jis įrodomas stebėjimais. Ir jie patvirtina mano poziciją. Pažiūrėk kaip dirba vakarų žiniasklaida ir ką išdarinėja Kremliaus kontroliuojama žiniasklaida. Ar tau tai atrodo lygiavertūs dalykai?
D3monas wrote:Tu mėgėjas statyti šiaudines baidykles
Tai buvo sarkazmas, ne šiaudinė baidyklė.
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-18 15:34

D3monas wrote:Ir tai yra geriau, nei juos paversti liaudies priešais, IMHO.
Aš tai manau, kad lytiniai nusikaltėliai JAU yra visuomenės priešai.
Post Reply