Rusija versus civilizuotas vakarų pasaulis

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.
Post Reply
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-07-18 15:57

Pico wrote:Jis įrodomas stebėjimais. Ir jie patvirtina mano poziciją.
Okay, prašau pateikti šaltinį. Arba pats atlik išsamią analizę.
Pico wrote:Aš tai manau, kad lytiniai nusikaltėliai JAU yra visuomenės priešai.
Taip, nusikaltėliai yra nusikaltėliai - tautologija. Bet kiek teisinga yra uždėti etiketę "NUSIKALTĖLIS" ant visos socialinės grupės?
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-18 16:06

D3monas wrote:Okay, prašau pateikti šaltinį. Arba pats atlik išsamią analizę.
Šito aš dar nematęs forume - pasiūlymo atlikti tyrymą. Po visų nusišnekėjimų dabar bandai vaidinti skeptiką? :mrgreen:

Atsakyk paprastai: tau CNN ar BBC naujienos atrodo lygiavertės Rusijos propagandai?
D3monas wrote:Taip, nusikaltėliai yra nusikaltėliai - tautologija. Bet kiek teisinga yra uždėti etiketę "NUSIKALTĖLIS" ant visos socialinės grupės?
Jeigu soc grupė įvykdo kone visus oprievartavimus šalyje, mano empatija yra nuskriaustų moterų pusėje, ir esu už radikalius veiksmus šioje situacijoje, bet tu manau apsiverkum apie juos išgirdęs.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-07-18 16:19

Pico wrote:Atsakyk paprastai: tau CNN ar BBC naujienos atrodo lygiavertės Rusijos propagandai?
CNN ir BBC yra objektyvesni žinių šaltiniai. Tą norėjai išgirsti?
Pico wrote:Jeigu soc grupė įvykdo kone visus oprievartavimus šalyje, mano empatija yra nuskriaustų moterų pusėje, ir esu už radikalius veiksmus šioje situacijoje, bet tu manau apsiverkum apie juos išgirdęs.
Visų empatija yra nuskriaustų moterų pusėse. Bet pasmerkti visą socialinę grupę dėl dalies jos narių poelgių yra netinkama. Pamėgink įsivaizduoti, kaip jaustumeisi, jei pats būtum tokios grupės narys ir elgtumeisi pavyzdingai, bet nepaisant to, tave visi vadintų prievartautoju.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2015-07-18 16:28

Taip, nusikaltėliai yra nusikaltėliai - tautologija
Tai kam sakai, jei tautologija?
Bet pasmerkti visą socialinę grupę dėl dalies jos narių poelgių yra netinkama
Ir dar kaip tinkama. Jei ta socialinė grupė gimdo penkis kart daugiau banditų už kitas socialines grupes, su ja kažkas negerai. Ją reikia pasmerkti, ir paskatinti/pagelbėti keistis jei patys nori, arba mėžti lauk iš šalies.

Bet mano pavyzdys buvo skirtas parodyti, kad bent viena situacija jau yra kur banditukai žiniasklaidoje reprezentuojami neadekvačiai gerai. Ir problemos tas nesprendžia.
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-18 17:38

D3monas wrote:CNN ir BBC yra objektyvesni žinių šaltiniai. Tą norėjai išgirsti?
Dabar beliko tik parodyti kaip CNN ir BBC tendencingai neigiamai vaizduoja Rusiją. Ir kad tai kažkaip veikia tarpvalstybinius santykius.
D3monas wrote:Pamėgink įsivaizduoti, kaip jaustumeisi, jei pats būtum tokios grupės narys ir elgtumeisi pavyzdingai, bet nepaisant to, tave visi vadintų prievartautoju.
Man ir dabar labai gaila daugelio paprastų normalių musulmonų imigrantų, bet man taip pat gaila ir tų prievartaujamų moterų. Ir šį kartą - aš jų pusėje, nes jos gyvena savo namuose.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-07-18 19:20

Pico wrote:Dabar beliko tik parodyti kaip CNN ir BBC tendencingai neigiamai vaizduoja Rusiją. Ir kad tai kažkaip veikia tarpvalstybinius santykius.
Tai gana sunku padaryti, nes skirtingi žmonės skirtingai suvokia kas yra "blogai" ir ar tai jau yra tendencija, ar ne. O tai, kad tai veikia tarpvalstybinius santykius - įrodinėti nereikia, vargu ar vyktų propagandos karai, jei jie nebūtų efektyvūs. Žodžiu, šiuo klausiu pasiduodu. Laikyk, kad diskusiją laimėjai.
Pico wrote:Man ir dabar labai gaila daugelio paprastų normalių musulmonų imigrantų, bet man taip pat gaila ir tų prievartaujamų moterų. Ir šį kartą - aš jų pusėje, nes jos gyvena savo namuose.
Na, geriausiu atveju aš siūlyčiau sugriežtinti patekimo į valstybę taisykles. O ką siūlytum tu?
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-18 23:34

D3monas wrote:O tai, kad tai veikia tarpvalstybinius santykius - įrodinėti nereikia, vargu ar vyktų propagandos karai, jei jie nebūtų efektyvūs.
Net ir tikra propaganda, pvz tokia, kokią vykdo Kremlius neveikia tarpvalstybinių santykių, nes propaganda yra skirta vidaus rinkai, konsoliduoti masėms ir t.t. Jeigu valstybė turi interesus ir pasirinktas priemones jiems siekti, tai tu gali rašyti, ką tik nori apie ją, interesų nepakeisi. Taigi. Rusija dabar vykdo net labai agresyvią anti vakarietišką propagandą (prisipažįstu - nesuprantu kodėl, kas atsitiko), tuo tarpu vakarai - ne ir niekada jie to nedarė. Žiūrėk, koks pvz. Šiandien Putleris faktiškai paskelbė mobilizaciją (nu ok, biški perdedu), nei BBC, nei CNN apie tai net nepranešė. Vakarai užsikasę su savo bėdomis (graikija, ISIS, teroristai ir tt), neveltui vis daugiau vakarų politikų ir apžvalgininkų prisipažįsta neivertine ruskyno agresijos potencialo ir baltijos valstybes vadina tikraisiais Rusijos žinovais.
D3monas wrote:Na, geriausiu atveju aš siūlyčiau sugriežtinti patekimo į valstybę taisykles. O ką siūlytum tu?
Nežinau iš tikrjųjų, nelabai ir galvojau, nelabai mums ir aktualu kol kas, gal dėl to ir pasirašyčiau net už jų vežimą vagonais atgal (neigiamas pasekmes juk ne mums srėbti teks :) ). Migracijos stabdymas kaip minimum. Lietuvoje - jokių pabėgėlių priėmių, jokių juodų, musulmonų imigrantų ir t.t. Ne dėl to, kad jie blogi žmones (nors turiu savą filosofiją šiuo klausimu), bet todėl kad vakarų patirtis rodo - bus problemų, o iš to nepasimokyti yra kvaila.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2015-07-20 12:06

Migracijos stabdymas kaip minimum. Lietuvoje - jokių pabėgėlių priėmių, jokių juodų, musulmonų imigrantų ir t.t. Ne dėl to, kad jie blogi žmones (nors turiu savą filosofiją šiuo klausimu), bet todėl kad vakarų patirtis rodo - bus problemų, o iš to nepasimokyti yra kvaila.
Pasimokyti reikia, bet ar būtini kraštutinumai. Galima pabėgėlius priimti pabėgėlių statusu, jiems pagelbėti, bet jei tik mėgins kelti balsą dėl jų kažkokių ten pažeidžiamų teisių į halal mėsą, įspėjimas ir išspyrimas atgal į Siriją. Jei mėgins reikalauti šariato teismų, išspyrimas be įspėjimo. Ir niekada nepriimti tiek pabėgėlių/imigrantų, kad jie sudarytų ženklų gyventojų procentą ir galėtų įvesti savo nesąmones demokratiniu ar minios bliovimo metodais. Na ir panašiai, kad suprastų kur atsidūrė ir koks jų statusas.
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-20 12:33

Sejanus wrote: Pasimokyti reikia, bet ar būtini kraštutinumai. Galima pabėgėlius priimti pabėgėlių statusu, jiems pagelbėti, bet jei tik mėgins kelti balsą dėl jų kažkokių ten pažeidžiamų teisių į halal mėsą, įspėjimas ir išspyrimas atgal į Siriją. Jei mėgins reikalauti šariato teismų, išspyrimas be įspėjimo. Ir niekada nepriimti tiek pabėgėlių/imigrantų, kad jie sudarytų ženklų gyventojų procentą ir galėtų įvesti savo nesąmones demokratiniu ar minios bliovimo metodais. Na ir panašiai, kad suprastų kur atsidūrė ir koks jų statusas.
Tavo siūlymas yra kur kas radikalesnis nei mano. Tu siūlai sąmoningai prisidaryti bėdų (net su terorizmo perspektyva Lietuvos žemėje), o po to jas spręsti radikaliais būdais. Aš siūlau neprisdaryti problemų. Viso to, ką tu išvardijai, tau niekaip nepavyks išvengti 100%, niekaip ir niekada, vadinasi problemų po 10, 20, 30... metų bus. Geriau jau užbėgti įvykiams už akių, juo labiau, kad jokios būtinybės juos čia vežtis nėra.
User avatar
Sejanus
senbuvis
Posts: 1669
Joined: 2008-11-16 14:41

2015-07-20 13:08

Man atrodo verta kažkiek rizikuoti - o darant teisingai ir bekompromisiškai, ta rizika ne tokia didelė - kad pagelbėti visokiems šauniems žmonėms iš atsilikusių kraštų, kurie antraip neturėtų kur dėtis. Turiu omeny žmones, kuriems patiems islamas ir jų atsilikusi kultūra yra skersai gerklę. Bet sutinku, kad tokios pareigos neturime ir gali blogai atsiliepti patiems, jei kartu prilįs visokių atsilikėlių, o mes iš gailesčio ir lygių teisių ideologijos nenorėsime / nesugebėsime su jais tvarkytis.
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2015-07-20 13:49

Sejanus wrote:Turiu omeny žmones, kuriems patiems islamas ir jų atsilikusi kultūra yra skersai gerklę.
Keli klausimai cia iskyla:
1. Kiek ir ar isvis tokiu realiai yra?
2. Kaip juos atskirti nuo tokiais apsimetanciu? (Interesas apsimesti beabejo bus, jei turesime priemimo salyga, kad reikia tokiu buti)
User avatar
Pico
pradedantis
Posts: 311
Joined: 2015-05-24 15:07

2015-07-20 14:06

Sejanus wrote:Man atrodo verta kažkiek rizikuoti - o darant teisingai ir bekompromisiškai, ta rizika ne tokia didelė - kad pagelbėti visokiems šauniems žmonėms iš atsilikusių kraštų, kurie antraip neturėtų kur dėtis. Turiu omeny žmones, kuriems patiems islamas ir jų atsilikusi kultūra yra skersai gerklę. Bet sutinku, kad tokios pareigos neturime ir gali blogai atsiliepti patiems, jei kartu prilįs visokių atsilikėlių, o mes iš gailesčio ir lygių teisių ideologijos nenorėsime / nesugebėsime su jais tvarkytis.
Visokių retardų neprisivežti čia tik viena medalio pusė, ir gana nesudėtinga tai išspręsti. Kur kas sunkiau yra su tu pabėgėlių ar imigrantų vaikais. Net tokios šalys kaip UK nesugeba asimiliuoti imigrantų , kurie yra pilnai integravesi, vaikų. Atrodo, net kelios kartos pragyvena laisvoje normalioje šalyje, bet jų vaikų vaikai vis tiek bėga į kokią Siriją galvų pjaustyti.

Neprotinga kažką daryti, kai žinai, kad prisidirbsi. O padėti galima ir kitais būdais.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2015-07-22 00:39

Teigiama, objektyvi ir neįžeidžianti Rusijos reprezentacija: https://youtu.be/0qVeh7wKPA0
sovijus
skeptikas
Posts: 608
Joined: 2007-03-24 15:30

2015-07-24 19:07

O aš manau, kad Rusija yra puiki tokia kokia yra. Kol kas tai yra vienintelis rimtas priešas JAV, nes Kinija dar "nesubrendo", o islamistai apskritai nėra rimti (bent jau po Osmanų piko). Ji neleis amerikiečiams atsipalaiduoti, stums juos pirmyn į šlovingą genetiškai-kibernetiškai modifikuotų superžmonių erą.

Žinau, pasakyta su perdėtu patosu, bet tik iš konflikto, priešpriešos gimsta didybė. O Rusija yra puikus priešas, Sovietų Sąjunga butų dar geresnis...
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2015-07-25 14:16

sovijus wrote:O aš manau, kad Rusija yra puiki tokia kokia yra. Kol kas tai yra vienintelis rimtas priešas JAV, nes Kinija dar "nesubrendo", o islamistai apskritai nėra rimti (bent jau po Osmanų piko). Ji neleis amerikiečiams atsipalaiduoti, stums juos pirmyn į šlovingą genetiškai-kibernetiškai modifikuotų superžmonių erą.

Žinau, pasakyta su perdėtu patosu, bet tik iš konflikto, priešpriešos gimsta didybė. O Rusija yra puikus priešas, Sovietų Sąjunga butų dar geresnis...
O Tamstai neatrodo, kad iš bendradarbiavimo kiltų dar didesnė didybė, nei iš konflikto? :ax:
sovijus
skeptikas
Posts: 608
Joined: 2007-03-24 15:30

2015-07-25 20:35

Ne, neatrodo. Pasaulinis komunizmas, hipiška pasaulinė taika ar krikščioniškas rojus yra utopijos. Netgi nepageidaujamos utopijos, jei klaustumėt manes.
Augustas
senbuvis
Posts: 3165
Joined: 2012-05-03 18:44

2015-07-26 11:40

sovijus wrote:Ne, neatrodo. Pasaulinis komunizmas, hipiška pasaulinė taika ar krikščioniškas rojus yra utopijos. Netgi nepageidaujamos utopijos, jei klaustumėt manes.
Tai ką dabar daryti? Ar dirbtinai pakurstyti konfliktą (o gal net ginkluotą konfliktą pradėti)? Ar gal paprasčiausiai užtektų draugiškos verslo konkurencijos tarp Rusijos ir Vakarų ir tokios konkurencijos siekti? :ax:
sovijus
skeptikas
Posts: 608
Joined: 2007-03-24 15:30

2015-07-26 15:38

Na taip, draugiškos... Draugiška verslo konkurencija tarp Rusijos ir Vakarų įmanoma tik kai viena iš pusių bus silpnesniojo vietoje. Tarp galingųjų (ar pretenduojančių į tokius) draugiškumo negali būti. Dėl to jie ir yra galingieji. Dirbtinai kurstyti nieko nereik, konfliktai ir taip kils, kaip natūralios kovos dėl dominavimo paseka.
Post Reply