Paskirk 2% pajamų mokesčio Tolerantiško jaunimo asociacijai!

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.
Alchi
pradedantis
Posts: 249
Joined: 2010-01-01 18:48

2010-11-19 21:16

RB wrote: 1. Tai kuo remdamasis manai, kad ta veikla „negatyvi“, jei jau pripažįsti, kad ji reikalinga?
2. Tai kodėl piktiniesi tuo, kad TJA atlieka reikalingą darbą?
Žodžiu, visiškai nebeaiški tavo pozicija :)
1. Niekuo nesiremiu. Aš nerandu geresnio žodžio tai išreikšti. Ir frazė "reikalingas blogis" (jeigu galima perfrazuoti) nėra oksimoronas ir man atrodo patys romėnai ją naudojo.
2. Negi aš negaliu piktintis, kai mane policininkas sodina į savo automobilį, nors aš jam tik pasakiau "čiulpk tu b*** su savo nurodymais" ? Na aš esu nusistatęs prieš TJA reikalingą veiklą, dėl grynai mano asmeninių nuostatų susikertančių su jūsų veiklos būdais (o tai visiškai neturi reikšmės)
Mano pozicija yra ta, kad su skundimais nieko gero nepasieksit.
Hubertas
pradedantis
Posts: 203
Joined: 2008-12-27 15:19

2010-11-20 18:48

Alchi wrote: Mano pozicija yra ta, kad su skundimais nieko gero nepasieksit.
kita tavo pozicija:
Alchi wrote:Aš mėgstu perdėti
taip ir būna, kai be atsakomybės pradedi taškytis savo pozicijom :)
rommix
naujokas
Posts: 1
Joined: 2011-11-09 08:13

2011-11-09 08:45

La!Naujokas as cia.Galvojau atrasiu protingu zmoniu protingame tinklapyje,BET... Siuolaikinis jaunimas nera linkes i pozityvu mastyma,ka padarysi,galbut nuo 85 metu "perestroikos"pradzios nelabai buvo is ko mokytis.Uzauginti "YouTube" prikolu karta,nesugeba sukurti kazko kas turetu isliekamaja verte.Maza to uzauge visuotinio griovimo laikais,inertiskai tai darot ir toliau net nebandydami pagalvoti apie pasekmes.Darvinas buvo teisiausias skeptikas ir jis SUKURE teorija kuri po tikejimo dogmu turetu uzimti antra vieta zmonijos vistymosi tendencijose.Juk isgyventi,islikti turi sansu tik galintis daugintis ir auginti palikuonis individai.2% paskirti laikmecio dulkems netycia sublizgejusioms pasisukus teisingu kampu i saule-tuscias dalykas,TUSTUBE,KOSMOSAS (beje tokia pat tustybe ir tie 2%)
Last edited by rommix on 2011-11-09 08:51, edited 1 time in total.
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2011-11-09 09:34

rommix wrote:<...>
:lol:
Post Reply