Apklausa: kokia Jūsų lytinė orientacija?

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.

Kokia Jūsų lytinė oriantacija?

Aseksualus (nejaučiantis lytinio potraukio)
1
2%
Heteroseksualus
49
83%
Biseksualus
4
7%
Homoseksualus
5
8%
 
Total votes: 59
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2010-03-01 22:55

reklamosauka wrote: O tu tikrai manai, kad galimas vaiko neįgalumas yra trukdis egoistiškam norui jį turėti? Kai kada "nelaimės" tam netgi pasitarnauja - va, pažiūrėkit, koks aš stiprus,
:shock: nu niekam nelinkiu tokios stiprybes.. juolab pats sau.
O iš tiesų tai per vaikus žmonės realizuoja SAVo norus, bent jau mano patirtis tiek rodo.
hm.. na taip realizuoja savo norus.. siaip tai dauguma kurie per savo gyvenima nesugeba realizuoti noru patys nesugeba ju ir perteikti vaikam nes patys tiksliai nezino ko jie nori. dauguma kamuoja sesiamecio svajones "tapti kosmonautu" net nesuvokiant kaip tu svajoniu siekti. ka galima realizuoti vaikuose jei pats nesugebejai padaryti? siusti i muzikos mokykla vaika jei pats neturejai klausos? padaryti vaika vienadiene zvaigzde?
vis vien lieku prie savo nuomones kad tai neEGOISTISKUMAS .. tai neMASTYMAS. buternt tokie nemastantys ir prisiperi tiek vaiku kad net patys nesugeba ju islaikyti padoriai tik skundizas kokia bloga valdzia kad mokesciu moketoju (kitu zmoniu) pinigais jiem nepadeda. turim pvz kiek asocialus tiek daugiavaikiai. na taip buna ir normaliu daugiavaikiu bet statistika ziauri..
isvada? mastai vadinas planuoji.. tai egoismas. nes nezadi saves skriausti. nei saves nei savo vaiku. nemastai.. troksti tureti vaiku.. kodel? nes nemastymas vercia svajoti apie realizacija ivykiu kurios gali pildytis tik nemastancio svajonese.

skamba kategoriskai :love:
User avatar
Kita
pradedantis
Posts: 263
Joined: 2006-03-14 14:53
Location: Klaipėda

2010-03-03 22:51

Negi tikiesi, kad egoistiškumas yra sąmoningai išreikštas ir bet kuris žmogus drįs pripažinti, kad jis egoistas? Žinoma, kad NE. Egoistai visi be išimties, bet tai pripažįsta tik mažuma. Kiti ir patys nesupranta, arba vaidina altruistus. Tačiau altruizmas taip pat tas pats egoizmas, nes tikimasi kažkokio atpildo (tarkime, kad kažkas pasakytų „ačiū“, jaustųsi dėkingi, galų gale, net gali būti siekis pažeminti kitą ir jaustis pranašesniu už kitus, bet, žinoma, nesąmoningas noras).
User avatar
Akela
senbuvis
Posts: 2549
Joined: 2006-01-08 23:00

2010-03-03 23:41

Kita wrote:...
Teisingai, kad nebūtum egoistas, reikia rūpintis tik savimi brungiausiu :ax:
User avatar
Dekonstruktorius
naujokas
Posts: 117
Joined: 2009-12-16 14:28

2010-03-04 00:03

Pabandykime pažaisti loginį pozityvizmą: į kokį objektą, daiktų padėtį, ar judėjimą nurodo žodžiai "egoizmas" ir "altruizmas"? Jei jie negali būti verifikuoti empiriniu stebėjimu ir neturi reikšmės - jie yra absoliučiai beprasmiai.

Panašią nesąmonę galima pamatyti ir analizuojant toleranciją ir netoleranciją (cituoju save):
Mūsų tolerastai, kuriems dar neseniai priklausiau netoleruoja netolerancijos (kas yra law of noncontradiction pažeidimas logikoje)... Jeigu tolerastai netoleruoja netolerancijos, tai jie turėtų netoleruoti savo netolerancijos netolerancijai, kas yra absurdas. Esmė yra tame, kad žodis "tolerancija" čia turi dvi skirtingas prasmes: tolerastų tolerancijos forma yra laikoma gėriu, o jų oponentų - blogiu.
Pvz. tolerancija pedofilams mūsų tolerastijai būtų nepriimtinas dalykas ir "netolerancijos" vaikų teisėms pasireiškimu, o pedofilų organizacijoms toks požiūris būtų laikomas ta pačia "netolerancija" vaikų seksualinei laisvei ir neįprastoms seksualinėms praktikoms.
Žodžio "tolerancija" prasmė priklauso nuo kalbos žaidimo, kuriame jis yra naudojamas. Akivaizdu, kad semantika galima manipuliuoti kaip tik nori - reikia tik sugebėti prastumti savo diskursą į viešąją erdvę. Objektyviai atskirti toleranciją ir netoleranciją yra neįmanoma.
Manot aš vienintelis toks dekonstruktorius? Ne, yra ir tokių, kuriuos finansuoja net pati valstybė:

Netolerancijos vaikai išmoksta Lietuvos mokyklose, rodo tyrimas:
Pedagogai buvo paprašyti kiekvieną socialinę grupę (lietuvius, kitų tautų, tikėjimų ir rasių atstovus, neįgaliuosius, moteris, vyrus, homoseksualus) įvertinti pagal devynias būdvardžių priešybes (malonus-atgrasus, patikimas-nepatikimas, švarus-nešvarus, silpnas-stiprus, įtakingas-neįtakingas, drąsus-bailus, darbštus-tingus, aktyvus-pasyvus, emocionalus-logiškas).
Šią probleminę situaciją reikia keisti dekonstruojant pozityvistinę normos sampratą, atskleidžiant jos subjektyvumo ir sąsajų su galios struktūromis (rasizmu, seksizmu, eidžizmu, ksenofobija, homofobija ir pan.) esmę“, – pažymėjo tyrėjos.
Lesbo salos Tyrėjos:
Vilniaus Gedimino technikos universiteto Filosofijos ir politologijos katedros docentė dr. Nida Vasiliauskaitė ir Mykolo Romerio universiteto psichologijos doktorantė Rasa Erentaitė, atlikusios pirmąjį Lietuvoje ugdymo turinio tyrimą.
O jūs mane durnium laikote, matot? Pasirodo sofizmas netgi jums turėtų būti vos ne pagrindiniu įrankiu šviečiant jaunimą ir visuomenę kaip reikia gyventi ir mąstyti.
Alchi
pradedantis
Posts: 249
Joined: 2010-01-01 18:48

2010-03-04 00:13

Dekonstruktorius wrote:
Lesbo salos Tyrėjos:
Vilniaus Gedimino technikos universiteto Filosofijos ir politologijos katedros docentė dr. Nida Vasiliauskaitė ir Mykolo Romerio universiteto psichologijos doktorantė Rasa Erentaitė, atlikusios pirmąjį Lietuvoje ugdymo turinio tyrimą.
O jūs mane durnium laikote, matot? Pasirodo sofizmas netgi jums turėtų būti vos ne pagrindiniu įrankiu šviečiant jaunimą ir visuomenę kaip reikia gyventi ir mąstyti.
ZING!
Bradega
naujokas
Posts: 6
Joined: 2011-03-30 15:52

2012-01-30 19:35

Homoseksuali. :)
User avatar
Undine
skeptikas
Posts: 597
Joined: 2006-05-19 18:26

2012-01-31 14:18

oranžinė
User avatar
Rationalis
naujokas
Posts: 37
Joined: 2012-03-18 01:19

2012-03-18 02:00

Heteroseksualus.

Bet norėčiau būti aseksualus - daug mažiau problemų gyvenime.
User avatar
Ąžuolas
naujokas
Posts: 37
Joined: 2012-03-12 16:22
Location: Kaunas

2012-03-20 00:38

Hetero.
Rationalis wrote:Bet norėčiau būti aseksualus - daug mažiau problemų gyvenime.
Aš irgi kartais pagalvoju, kad labai daug laiko sugaištu dėl tų visokių "traukų" :) Apleidžiu net savo hobius vien tam, kad pabūti su mane traukiančia priešingos lyties atstove :/ O galėčiau sau domėtis man patinkančiais dalykais, susitaupytų daug laiko...
User avatar
Transgresija
skeptikas
Posts: 553
Joined: 2010-08-22 12:49

2012-03-20 10:08

Pabandyk anononizmą.
User avatar
Ąžuolas
naujokas
Posts: 37
Joined: 2012-03-12 16:22
Location: Kaunas

2012-03-20 19:17

Jai anonizmas būtų sprendimas, tai manau dauguma žmonių tada neieškotų partnerių, o užsiiminėtų sau su savim :)
User avatar
fizikanas
senbuvis
Posts: 5791
Joined: 2004-05-27 19:45

2012-03-20 22:04

Ąžuolas wrote:Hetero.
Rationalis wrote:Bet norėčiau būti aseksualus - daug mažiau problemų gyvenime.
Aš irgi kartais pagalvoju, kad labai daug laiko sugaištu dėl tų visokių "traukų" :) Apleidžiu net savo hobius vien tam, kad pabūti su mane traukiančia priešingos lyties atstove :/ O galėčiau sau domėtis man patinkančiais dalykais, susitaupytų daug laiko...
Nori pasakyti, jei vaistineje pradetu pardavineti tablete, nuo kurios nebekamuoja jokios "traukos" - pirktum ja ir gertum?
User avatar
Ąžuolas
naujokas
Posts: 37
Joined: 2012-03-12 16:22
Location: Kaunas

2012-03-20 22:10

fizikanas wrote:
Ąžuolas wrote:Hetero.
Rationalis wrote:Bet norėčiau būti aseksualus - daug mažiau problemų gyvenime.
Aš irgi kartais pagalvoju, kad labai daug laiko sugaištu dėl tų visokių "traukų" :) Apleidžiu net savo hobius vien tam, kad pabūti su mane traukiančia priešingos lyties atstove :/ O galėčiau sau domėtis man patinkančiais dalykais, susitaupytų daug laiko...
Nori pasakyti, jei vaistineje pradetu pardavineti tablete, nuo kurios nebekamuoja jokios "traukos" - pirktum ja ir gertum?
Jei kažkuriam laikotarpiui, tada tikrai bent jau išbandyčiau. Jei visam gyvenimui, tada nerizikuočiau :)
User avatar
Kita
pradedantis
Posts: 263
Joined: 2006-03-14 14:53
Location: Klaipėda

2012-03-20 23:35

Mano manymu, čia ne vien traukos dalykas. Na, gal jums kitaip, tai kalbėsiu už save. Bet man tos traukos didelės gal net ir nėra, bet tiesiog šiaip nesinori gyventi vienai, dviese linksmiau. Na, galima sakyti – gyvenk su draugu ar drauge. Bet ir tai ne išeitis, nes vis tik norisi kažkokio didesnio artumo, intymumo (nebūtinai seksualinio). Tad aseksualumas daug laimės nesuteiktų ir problemų neišspręstų (bent jau mano atveju). Na, nes aš gal ir šiaip šiek tiek aseksuali, kartais... :ax:
Post Reply