Baltic Pride 2010

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.
User avatar
Vajezus
emeritas
Posts: 3808
Joined: 2004-04-19 11:19
Location: Vilnius
Contact:

2010-05-08 19:34

sovijus wrote:Tiesą sakant, aš nusivyliau šiuo renginiu, kodėl nusileidot? Kodėl nebaigėt visų eitynių?
Kaip tai nebaigėm? Nužygiavome iki pakylos, kur vyko mitingas, kaip ir buvo planuota. Ar aš kažko nesupratau?
Inga
naujokas
Posts: 4
Joined: 2008-11-28 15:25

2010-05-08 21:44

sovijus wrote:Tiesą sakant, aš nusivyliau šiuo renginiu, kodėl nusileidot? Kodėl nebaigėt visų eitynių? Veidmainiška yra kaltinti prokuratūrą, policiją, politikus, kad šie pasiduoda ir išsigasta smurtu grasinančių chuliganų, kai patys organizatoriai ir dalyviai padarė tą patį... Tai kiek tos "laisvės" vertos homoseksualiems asmenims?
Aha, man irgi įdomu. Kaip gali jausti laisvu, kai tave atveža ir išveža autobusas? Kokia čia laisvė, kai užtveria tvoromis, taip neleisdami pabendrauti su taip draugiškai nusiteikusiais tėvynės mylėtojais? Bailiai tie gėjai, visad žinojau, va, ima ir išsigąsta smurtu grasinančių chuliganų, nepuola tiesiai į minią parodyti, kokie jie normalūs, neina keliais iki arkikatedros tam drebančiam senukui už visas tėve mūsų padėkoti... Žinojau!
D3monas
senbuvis
Posts: 2100
Joined: 2008-05-10 16:22

2010-05-08 22:02

Inga wrote:
sovijus wrote:Tiesą sakant, aš nusivyliau šiuo renginiu, kodėl nusileidot? Kodėl nebaigėt visų eitynių? Veidmainiška yra kaltinti prokuratūrą, policiją, politikus, kad šie pasiduoda ir išsigasta smurtu grasinančių chuliganų, kai patys organizatoriai ir dalyviai padarė tą patį... Tai kiek tos "laisvės" vertos homoseksualiems asmenims?
Aha, man irgi įdomu. Kaip gali jausti laisvu, kai tave atveža ir išveža autobusas? Kokia čia laisvė, kai užtveria tvoromis, taip neleisdami pabendrauti su taip draugiškai nusiteikusiais tėvynės mylėtojais? Bailiai tie gėjai, visad žinojau, va, ima ir išsigąsta smurtu grasinančių chuliganų, nepuola tiesiai į minią parodyti, kokie jie normalūs, neina keliais iki arkikatedros tam drebančiam senukui už visas tėve mūsų padėkoti... Žinojau!
Štai, gan ironiška, kad susirinkę nepasitenkinę krikščioniai ir kiti kvailiai turėjo būti atskirti tvoromis, policijai teko tramdyti juos. O štai gyvuliais ir nenormaliais apšaukinėjo gėjus, kurie ramiai sau ėjo ir linksmai dainavo, grojo. Štai, viena porelė vyrukų, mačiau nuotrauką kokiame tai naujienų portale, taip mielai vienas kitą pabučiavo... O iš už tvoros - neapykanta, riksmai. Verčia susimąstyti.
sovijus
skeptikas
Posts: 608
Joined: 2007-03-24 15:30

2010-05-09 00:39

Vajezus wrote:
sovijus wrote:Tiesą sakant, aš nusivyliau šiuo renginiu, kodėl nusileidot? Kodėl nebaigėt visų eitynių?
Kaip tai nebaigėm? Nužygiavome iki pakylos, kur vyko mitingas, kaip ir buvo planuota. Ar aš kažko nesupratau?
Aš ne Lietuvoje, todėl mano žinios apsiriboja portalais, diena kai skaičiau buvo pranešama, kad protestuotojai sustojo ir buvo nuspręsta netęsti eitynių... dabar matau jau pakeista visur, kad buvo sustota mitingo vietoj, doh.
User avatar
dubb
pradedantis
Posts: 142
Joined: 2009-04-05 14:34

2010-05-09 11:00

Pats eitynėse nedalyvavau dėl gryno pragmatizmo: bijojau, kad nebūtų susidūrimų, kurių metu galėčiau būti sužalotas; visgi, artėja sesija...

Tačiau... tikrai pasibaisėjau minia. Bijojau, kad policija 'neatlaikys', bet viskas šia linkme lygir klojos gerai. Visgi, ta neapykanta, šlykštūs, nesupratingi šūkiai plakatuose; klaiku matyti nemąstantį jaunimą. Atrodo, kad tam tikrai žiūrovų daliai terūpėjo sukelti situaciją, kurioje būtų galima priešintis pareigūnams. Galbūt taip save vaizduoti neteisinga, bet man gėda iki pajuodavimo už tuos žmones. Esame tokie tamsūs... Vaizdas tiesiog sprogti iš gėdos verčiantis: kaip jau kažkas sakė.. ten žmonės dainuoja, šoka ir švenčia meilę, o kitoje barikados pusėje - kraujo ištroškę gyvuliai.. :(
reklamosauka
pradedantis
Posts: 128
Joined: 2009-09-17 12:18

2010-05-09 19:00

Nors buvau nusiteikusi vengti to renginio, patekau beveik į epicentrą, nes netoli gyvenu :)

O šiaip pasėdėjom Mambo prie balto tilto, pasibaisėjom.. bet džiugu, kad eitynės įvyko, ir visi gyvi :)
User avatar
spyxter
pradedantis
Posts: 361
Joined: 2007-04-10 08:28
Location: Sostinė

2010-05-10 14:04

O man visas renginys FAIL. Fail iš runkelių pusės, fail ir iš homoseksualų pusės. Apskritai, kokia prasmė buvo šitų eitynių? Parodyt visuomenei savo egzistenciją, kai ši tarsi apsimeta, kad kitokių žmonių nėra? Ar, kaip kad runkeliai bijo, pritraukt šviežio kraujo? Vienu žodžiu, pasigedau gero komunikavimo. Vieni kitų verti ėjikai ir protestuotojai...
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2010-05-10 14:35

spyxter wrote:O man visas renginys FAIL. Fail iš runkelių pusės, fail ir iš homoseksualų pusės. Apskritai, kokia prasmė buvo šitų eitynių? Parodyt visuomenei savo egzistenciją, kai ši tarsi apsimeta, kad kitokių žmonių nėra? Ar, kaip kad runkeliai bijo, pritraukt šviežio kraujo? Vienu žodžiu, pasigedau gero komunikavimo. Vieni kitų verti ėjikai ir protestuotojai...
na as pritariu valatkai kad lietuva islaike konstitucijos egzamina.
nusitebejau sekmingu vilniaus policijos darbu (kuo netikejau asmeniskai) pasirodo ir jie gali dirbti kai nori.
viesumoje ir ziniasklaidoje eskaluojamos geju temos igavo kitoki atspalvi ne tik plunksnuotu transvestitu mojuojanciu vibratoriais bet ir kritisko bei rimtesnio temos gvildenimo.
tad tai yra psiekimai. o success vietoj fail manau bus po daugybes tokiu renginiu kuomet tokios eitynes praras susidomejima ir visuomene vertins zmogu ne pagal jo isvaizda ar lytine orientacija.

p.s. be to "apturejau" linksmo laiko ziurinedamas runkeliu nuotraukas :lol:
kad ir si intelektualu grupele: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... D=32060407
sry jei ten kas is forumieciu (tarkim egisz) bet juokinga :lol:
7x
senbuvis
Posts: 1822
Joined: 2004-07-16 21:43

2010-05-10 15:54

Vo čia nemažai gerų tokio tipo foto: http://www.kleckas.lt/blog/homoseksualu ... ni-riauses ;]]
User avatar
egisz
pradedantis
Posts: 309
Joined: 2004-11-28 11:37
Location: Kaunas
Contact:

2010-05-10 16:15

sry jei ten kas is forumieciu (tarkim egisz) bet juokinga
O kodėl ten turėjo būti egisz?
User avatar
son
senbuvis
Posts: 2630
Joined: 2005-04-05 08:31
Location: Kaunas/London

2010-05-10 16:17

egisz wrote:O kodėl ten turėjo būti egisz?
juokauju tiesiog jus tas asmuo kuris daug metu atgal reisket simpatijas "tautinem" grupuotem. tikrai nenoriu izeisti.
Alchi
pradedantis
Posts: 249
Joined: 2010-01-01 18:48

2010-05-10 16:19

Geriausi tai tie, kur su valtim atplaukė. :lol: Va čia tai išradingumas.

Iš esmės, tai nelabai baisiuosi riaušininkais. Žmonės susirinko tiesiog pasimušti. Su policija, su gejus palaikančiais, objektas nesvarbu, pretekstas irgi.
Nors gal labiausiai, tai nuvylė Gražulis (po jo veiksmų, aš jau dabar beveik neabejoju, kad jis latentinis homoseksualas :D ). Visa kita nelabai nustebino :)
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2010-05-10 20:47

son wrote:
egisz wrote:O kodėl ten turėjo būti egisz?
juokauju tiesiog jus tas asmuo kuris daug metu atgal reisket simpatijas "tautinem" grupuotem. tikrai nenoriu izeisti.
na egis kaip ir uzaugo,pradejo mastyti, nereik jam senu klaidu prikaisioti :)

mane tai nustebino mase prie VCUP, nors gal labiau stebina tukstantine mase per kedzio laidotuves...cia gal krize zmones taip paveike,kad neturedami ka veikti eina i "renginius", kad tik namie nesedeti. :?
Mr.Sarkasmus
pradedantis
Posts: 302
Joined: 2009-09-22 13:35

2010-05-10 21:12

Reika wrote:nors gal labiau stebina tukstantine mase per kedzio laidotuves...cia gal krize zmones taip paveike,kad neturedami ka veikti eina i "renginius", kad tik namie nesedeti. :?
Naujas Tadas Blinda ir tiek. Žmonėms kažkaip patinka sekti banditus.
status_quo
pradedantis
Posts: 338
Joined: 2008-07-17 14:09

2010-05-10 21:19

Ne visai dėl to, kad nėra ką veikti. Krizės laikais žmonės ieško tiek atpirkimo ožių, tiek herojų/kankinių. Ir tie herojai nebūtinai turi duoti pinigų arba bent darbo, kaip ir atpirkimo ožiai nebūtinai turi būti siurbėles, kurie iš vargšo žmogaus paskutinį skatiką nulupa, (aka žydai). Taigi ir psichologai sako, kad gerai yra išlieti savo pyktį ant pvz pagalvės (sorry, už primityvias psichologijos žinias), tokia visuomenės "pagalvė" tapo gėjai - nieko nesusiję, nei su pykčiu, nei su pykčio priežastimi, bet kad neišprotėtum reikia kur nors išsilieti.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2010-05-10 21:49

:D na plakatas "mano broli nuzude gejus" prajuokino...
na gaila gaila,kad buvom uzsieme ir su Liutu nenuejom, butume manau pateke i spauda :D
User avatar
VYTS
senbuvis
Posts: 1303
Joined: 2008-08-04 22:51

2010-05-10 21:50

Reika wrote::D na plakatas "mano broli nuzude gejus" prajuokino...
OMG, they killed Kenny! :lol:
(bent jau man tokios asociaicijos).
Last edited by VYTS on 2010-05-10 21:54, edited 1 time in total.
Reika
skeptikas
Posts: 745
Joined: 2005-07-30 13:36
Contact:

2010-05-10 21:53

beveik tas pats ... :wink:
Post Reply