Ar egzistuoja prasmingos alternatyvos kapitalizmui?

Visos temos, susijusios su socialiniais mokslais.
Whisker
naujokas
Posts: 53
Joined: 2012-10-28 15:17

2012-11-09 18:06

"Iš tiesų tai noriu pasakyti, kad tavo diskutavimo manieros nepalieka kitos išeities, kaip diskutuoti tavo paties žodžiais. Galima tiesiog nukopijuoti, šį tą pakeisti, ir pateikti tau kaip kontrargumentą. Iš esmės pas tave visa argumentacija remiasi tuo, kad ką nors įrodinėji tiesiog akcentuodamas pasirinkas blogybes. Pavyzdžiui, įrodinėji dabartinį demokratijos ir laisvės nuopuolį tuo, kad dronų pagalba masiškai žudomi žmonės - šimtais tūkstančių. Bet kai kalba pakrypsta apie tai, iš kur skaičiai gauti, akcentas puola jau kitur - nuopuolis pasireiškia tuo, kad apskritai tokie metodai naudojami, o kiek plačiai jie naudojami, kokios realios aukos tampa nebesvarbu. Tai lygiai taip pat aš galiu įsitverti kokią nors idėją, ir aiškinti, kad absoliučiai jokio progreso per tuos tūkstančius metų nebuvo, nes Afrikoje mirtingumas - milžiniškas. Užtat Ruandos progresas - milžiniškas žingsnis pasaulio demokratėjimo link. Na ir t.t."
Tame ir esmė, kad mes, kaip protingai mąstantys žmonės pripažystame, kad Afrika yra stipriai atsilikusi, kaip ir tai , jog žmonės mirštantys badu nėra teigiamas reiškinys. Lygiai taip pat, mąstantys žmonės palygindami įvairių šalių vykdomą politiką, turėtų suprasti ir pamatyti, jog JAV veiksmai prieštarauja demokratiškumo, humaniškumo, bei moralės principams. Įsivaizduokite, jog gyvenate tokiame pasaulyje kur kiekviena pasaulio šalis elgiasi kaip JAV - terorizuoja , puola, žudo ir prievartauja kitus vardan naudos sau, tuomet suprasite, jog tai būtų grįžimas šimtus metų atgal, ten kur žmonija jau buvo. Jei jau pripažįstame, kad Afrika yra atsilikusi, tuomet pripažinkime ir tai, kad JAV politika yra nedemokratiška ir destruktyvi.
User avatar
Abejoklis
skeptikas
Posts: 954
Joined: 2010-08-31 05:04

2012-11-09 18:21

taip ir yra visur. Valstybė yra teroristinė organizacija ir demokratija nieko nekeičia, kaip demokratiniai Atėnai buvo agresyvi imperija, taip ir demokratiniai modernūs vakarai negali be imperijų.

Nėra kur grįžti kai niekad ir nebuvo kitaip.
User avatar
MaikUniversum
senbuvis
Posts: 1207
Joined: 2008-09-27 21:58
Location: Vilnius

2013-09-17 16:07

Visa šita tema... Vos akys neišvarvėjo nuo nesąmonių. Psichiatrologo bandymą ieškot alternatyvų dar galima suprast, bet tas onanizmas su "liberalia modernia demokratija" yra toks briedas, kad belieka tik nusijuokt. Toks jausmas, kad tai "foolproof" režimas, jokios masinės žudynės neįmanomos, jokie teisių pažeidimai nevyksta ir visi laimingi. Tereikia karą pervadinti taika ir turto prievartavimą pervadinti mokesčiais, turėsime laimingą visuomenę ir gerą valdžią. Nes valstybininkai klysti negali. Taip šv. Biblijoje aka Konstitucijoje parašyta.
RB
senbuvis
Posts: 5045
Joined: 2004-05-18 13:16

2013-09-17 21:51

MaikUniversum wrote:Visa šita tema... Vos akys neišvarvėjo nuo nesąmonių.
Tai kam jų tiek prirašei?
Post Reply